Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teksanska masakra piłą mechani

OGROMNY DYLEMAT

Polecane posty

Gość teksanska masakra piłą mechani

Prosze powiedzcie mi co zrobilibyście na moim miejscu? Byłam z chlopakiem 2.5 roku po czym zerwaliśmy ale zawsze była to moja największa milosc i oprzez kolejne 2 lata spotykaliśmy się raz na jakiś czas na czystko przyjacielskich zasadach. caly czas byłam sama kochałam nadal tylko jego. 4 miesiace temu poznałam chłopaka. Strasznie mnie kocha.. ja jego też pokochałam.. jest dobry kochany ale ma też swoje wady. Mimo że kocham go to w sercu mam tez mojego byłego, ktory jest moją największa milosćia. Aktualny chlopak robi dla mnie wszystko... poprzedni w sumie tez wiele dla mnie jest nadal w tsanie zrobic. i teraz nagle moj były robi podchody. Minal ten 2 letni okres i jakby zrozumial ze jestem jedyna najwazniejsza. A ja nie wiem co robic.. czym sie kierować którego wybrac.. Bo ten bardzo dobry i strasznie mnie kocha a tamten jest moją najwieksza miloscia. Prosze powiedzcie co zrobilibyscie na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
no i oczywiscie aktualny sie zalamie jak z nim zerwe.. z drugiej strony moge zalowac ze nie wrocilam do bylego.. ale tez zalowac ze wrocilam jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
którego kocham i starłabym sie zeby zawsze ktoś kręcił sie obok zeby ten co mnie kocha nie czuł sie pewien mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
mój nowy facet próbuje skończyć własnie 2gi raz , 3cią klase zawodówki dla hydraulików w Puławach trochę pierdzi w trakcie naszych zbliżeń , ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
tylko że ja kocham obu. Były to milosc najwieksza aktualny to swieza milosc inna niż poprzednia :( wiem wiem głupio to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
skonczyl studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
a tamten kazał mi nagrywać programy 997 na video, i oglądał je podczas kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
nie brzmi głupio jeśli kochasz obu zostań z tym który jest bardziej zaradny i da ci poczucie bezpieczeństwa i imponuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
powtarzasz się ciołku wymyśl coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
zostanwe z tym który nie brzyci sie wylizywac mojego odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
noo tak dzieci mają przerwę świąteczną i nie muszą odrabiać lekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
bardziej zaradny jest mój były chłopak.. tez spokojniejszy.. bo aktualny nerwowy.. Tylko że były nigdy nie robil dla mnie tyle co aktualny i nigdy nie czulam sie tak kochana bardzo.. kazdy z nich jest inny ten spokojny ten spontaniczny i wesoly ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
pomyśl z którym czujesz się lepiej sam na sam oddzielając uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksańska masakra pila mechani
w sumie jednak najbardziej kocham swojego azora i dla niego jestem zawsze skora bujnąc mu lewego wora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
kazdy daje mi cos innego... przy tym jest przyjemnie ciekawie wesolo.. z bylym pelna stabilizacja spokoj.. zaznaczam ze bylego kocham bardziej - mimo ze terazniejszego tez kocham ale teraziejszy chyba bardziej mnie kocha niz byly - mimo ze byly tez kocha :( zamieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksańska masakra pila mechani
azor kocha cie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
ja ci powiem tak być może obu darzysz uczuciem ale nie kochasz żadnego zobaczysz sama ze jak zakochasz sie tak naprawde nie bedziesz w stanie spojrzeć na innego...heh też kiedyś mi to mówiono i nie wierzyłam do póki nie zakochalam sie tak ze mdlałam na widok mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
Ja jestem pewna uczuc do swojego byłego.. 2 lata nie potrafilam sie pogodzic i jesli nadal czuje cos do niego to kocham go napewno... szukalam po nich nowej milosci ale bylo to trudne.. spotykalam sie z chlopakami i kazdego odrzucalam. dopiero poznalam aktualnego i serce znow mocniej zabilo. a teraz tak sie wkopałam we wszystko ze sama sie gubie i strasznie przez to cierpie .. bo nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
pomyśl o ile wszystko było by prostrze gdyby taki napatoczył sie 1,5 roku temu heh te dwa lata nie były by potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
najbardziej boje sie chwili kiedy w wieku 50 lat obudze sie i pomysle ze zlego wyoboru dokonałam.. i nie jestem nie bylam juz nigdy tak naprawde szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
spookojnie, jutro mozesz poznać trzeciego i tego jedynego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
ojjj nie ... dopiero bym miała dylemat ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
ciesz sie ze masz możliwość wyboru a nie jest tak ze to ciebie ub inną wybiera facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
oj... masz racje .........!!!!!!!!!!! ale czasem wydaje sie to takie fajne a ja naprawde cierpie i nie wiem co robic.. wolalabym miec jednego w sercu i byc naprawde pewna szczescia. bo teraz tak naprawde moje zycie zalezy tylko ode mnie a wolalabym zeby wszystko jakos tak samo sie wyjasnilo i wyklarowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty gotowe do wymarszu
podszywaczu autorki topiku - odczep sie od Pulaw!!! sam pewnie konczyles jakas zawodowke i masz kompleksy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
nie przejmuje sie to jakiś typowy pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
decyzje i tak musisz podjąć sama weź kartkę przedziel ją na pół , i dawaj każdemu plusy i minusy ten co bedzie mial wiecej plusów wygra a jak to nie wyjdzie to rzuć monetę albo zrób im test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
a pytalas swojej mamy którego woli ?;) to też ważne żeby rodzina go akceptowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
widzisz.. mój były wczoraj zaprosił mnie na wesele.. i jakbym miała pójść musialabym skłamać aktualnego a to mnie zadręczy.. z drugiej strony strasznie chciałabym pojsc... i po tym zdecydować ale aktualnego bym chyba zabiła gdyby się dowiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
to najpierw idz na wesele sie pobawić a później podejmiesz decyzję :P ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×