Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorotka21

Dziewczyny pomóźcie, proszę...

Polecane posty

Pokłócilam się z Chłopakiem, ewidentnie moja wina - znowu ta moja zazdrość :o Chłopak jest teraz w Anglii, miał przyjechać w przyszłym tygodniu ale wkurzył się na maksa i powiedział, że ma dosyć i wróci za dwa miesiące... Przepraszam go już na każdy możliwy sposób ale nie działa, odpisał tylko, że mam go bardziej ne wkurzać, bo ma dosyć. Chciałam wysłać mu jakiegos fajnego mmska, z jakimś tekstem na przeprosiny ale jakieś tam miśki, kotki itd. odpadają bo On tego nie lubi, poradźcie mi bo zwariuję, nie chce żeby się na mnie wkurzał i chce żeby przyjechał, bo strasznie tęsknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgksajgfdf
zrób mu zdjecie intymne swojej ... i napisz, zeby przemyslał co traci na mojego by podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jego
numer telefonu to poprosimy razem zeby przyjechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna jestes dorotko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dostał już takie nie raz. Tak poza tym ja naprawdę przegiełam... Sama nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żałosna jesteś dorotka ---> czyli to, że chce przeprosić kogoś kogo kocham, bo postąpiłam jak nieufająca mu idiotka jest żałosne tak? Ja tak nie sądzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... podaj jego ---> wpadłam na pewien pomysł, tylko nie wiem jak będzie z realizacją... My poznalismy się przez radio więc i za pomocą radia go przeproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorlana
i tak przyjedzie:P tylko się drażni z Tobą...:D zobaczysz. Ja też zazdrosna jestem jak cholera, a mój chłop też się na to nie raz wkurza i co...:P dalej jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redka
jak kocha to wroci.. powiedz mu ze tyle czasu wytrzymalas bez seku i wiecej nie mozesz wiec niedlugo zaczniesz szukac nowego.. jesli zalezy ci na nim strasznie i nie chcesz ryzykowac ze odejdzie po takich slowach to jedyne co ci pozostaje to poczekac kolejne 2 miesiace. ja bym mojemu powiedziala ze jak nie wroci to odchodze i szukam sobie innego.. gdyby mial taka mozliwosc to wracalby odrazu bo balby sie ze go zostawie i pojde do innego.. no ale to juz twoj wybor.. faceci jak sie upra to sa nie do wytrzymania.. on napewno ci robi na zlosc mowiac ze nie wroci po to zebys sie denerwowala i pokazala mu jak bardzo ci na nim zalezy.. nie rozpaczaj i nie przepraszaj go w nieskonczonosc bo pomysli ze jestes slaba i bedzie to wykorzystywal!! pozdrowiania cieple i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że się drażni ale kurcze tak mi głupio :( Bo taka awantura o nic... A, że poszukam sobie innego nie, tak mu nie napiszę, za bardzo go kocham, żeby go tak \"terroryzować\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redka
:) bedzie dobrze.. zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorlana
nie pisz, nie pisz, że sobie znajdziesz nowego. Szantaż wcale nie jest dobry! Mój by się jeszcze bardziej wkurzył. Nie rób tego... Ale faktycznie, nie lataj za nim tak. Przeprosiłaś. Teraz poczekaj na jego ruch, niech też się troszkę pomartwi. A to, że jesteś zazdrosna to dobry i zdrowy objaw. Powinien się cieszyć!!!:D:D:D głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy
taaa Chlopak?a moze jednak chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc, odezwał się :) Więc będzie dobrze :) I zdecydowania Chłopak - szanuję więc piszę z dużej litery, to chyba całkiem normalne przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio ta niedobra
> > Tata z 6-letnim synkiem robi zakupy w supermarkecie. Kiedy przechodzą obok półki z prezerwatywami, synek pyta: > > - Tato, a co to jest ? > > - To są prezerwatywy, synu - odrzekł ojciec. > > - A po co one są ? - Kontynuuje malec. > > - Prezerwatywy są po to, żeby mężczyzna miał bezpieczny seks z kobietą-odpowiada ojciec. > > - Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu są 3 sztuki ? - nie daje za wygraną chłopczyk. > > - Widzisz synu, bo to jest zestaw dla młodzieży uczącej się: raz w piątek,raz w sobotę, raz w niedzielę. > > - Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 6 ? - pyta synek > > - Widzisz synu, to jest zestaw dla studentów: dwa razy w piątek, dwa razy w sobotę, dwa razy w niedzielę - odpowiedział ojciec. > > - Tata, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 12 ? -kontynuuje malec. > > - Hmm... widzisz synu, bo to jest zestaw dla dojrzałych, żonatych mężczyzn. > > Raz w... styczniu, raz w lutym, raz w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio ta niedobra
to tak na rozładowanie napięcia przecież jest już ciepło i zaraz święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×