Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Dunia, wysłałam jeszcze dwa razy i mi cofa. Nie wiem, co to, ale zgrzytam już zębami:) Może jutro spróbuję:) Aniuś, dzięki za słowa uznania:) Ich nigdy za wiele:) Tak miło:) Wysłałam jeszcze kilka, oby doszły:) Lecę na MjakM:) Będzie się działo:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie widziałam od Ciebie żadnych fotek na meilu, chyba jednak nie doszły :( A mi już ciąża nie przeszkadza (na całe szczęście), mogę jeść normalnie, pić herbatki zwykłe i mnie nie \'cofa\', czasami jak mam marudniejszy dzień i coś nie tak to mam znerwienie żołądka i też nic nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu dzięki za tą cierpliwość:D miej ją i niech Cię nie opuszcza jakoś się może doczekam;) AniuX czy Ty nie dostałaś ode mnie fotek jak wszystkie dziewczyny z mojego kiedy byliśmy drużbami z moją połóweczką??????bo jeśli nie to prędko naprawę swój błąd i wszystko Ci wyślę:)aby daj znać a co do obrączek to ja zgłupiałam i nie wiem teraz zupełnie jakie wybierzemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lala wreszcie stówka:) )))Pięknie nam poszło.Oby tak dalej..razem. Malinko te Twoje pieski sa prześliczne,ustawilam sobie nawet fotke na pulpicie:) Brydzia ,aj tez niesmiało proszę;) o porcyjke fotek,mam duuuzo miejsca w skrzyneczce. Isia Twoj kawal sprzedałam dalej,wszyscy sie chichraja jak tylko go przeczytają. Dominika,qrcze skoda,ze tak wyszło z egzaminem,buziak:) Ania u mnie pierogi to znikaja jak kamfora,jak zamrożę porcyjke,to cud normalnie:D nastepnym razem przyslij zamówienie to nalepię za Ciebie,ja to lubię;) Własnie dziewczyny tak mi sie przypomniało,która z Was założyła ten topik? Wrzuce Wam na skrzynke parę obrazków:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaX jakie miłe słowa, dziekuje :) A reakcja Oli mnie rozbawiłaś :) A co by sie działo, gdyby widziała je na zywo! One uwielbiaja dzieci! :) Pewnie obydwie strony oszalałyby z radości :) Waniliowa, teraz bedziesz miała taki okres, ze góry bedziesz mogła przenosić :) Tylko nie głoduj dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, cieszy mnie, ze psy tak Ci sie podobaja, apropo, które ustawiłaś na pulpicie?? :) A nasz topik założyła Monia, czyli Figazmakiem :) Pisałysmy wczesniej na innym topiku, ale tacy różni nie dawali nam spokoju, wiec Monia wpadła na superpomysł, zeby zaszyc sie w tej naszek kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, no mam nadzieję :D Jutro chyba powiadomię szefa, że kroi mi się mały urlopik od pracy we wrześniu (w lipcu na przełomie lipiec/sierpień wybiorę sobie urlop, bo w tym roku nie jedziemy na narty, wiadomo - groszuś :)), mam nadzieję że nie będzie stroił fochów.. no i że da mi w razie czego L4 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę też szampana :D szalony dzień minął b. szybko :) zakopałam sie autem dwa razy, zagrałam głupia blondynkę, więc znalazł się dobre dusze, co mnie wypychały, nie zdązyłam na dzień dziadka, ale dziadek zdążył :D zuzinka ma same piąteczki (tylko z wf 4 - jak jej mamusia ;) ), plan lekcji ułożony, wklepany do komputera (tylko jeden mały drobiazg-właśnie dzwoniła Dyrekcja,że do porawy, bo jeden nauczyciel idzie na urlop wychowawczy!!!) ale juz mnie nic nie jest w stanie zadziwić. jakby któraś potrzebowała napisać scenariusz do telenoweli, to służę swoim przykładem, zwroty akcji gwarantowane ;) No, więc Malinko, zdradzę Ci sekret,że też dziś wzięłam L :( i też co drugi dzień planuje + rowerek. szkoda mi buffy, ale pamiętaj,że lełon też jest bez jednego oka i nikt tego nie zauważa, a jemu to do tego stopnia nie przeszkadza,ze sami o tym zapominamy. jak tłumaczono mi w klinice, te akurat psy, wogóle maja słaby wzrok. nie wiem jak labradory, ale przy takiej opiece...:D Brydziuchna, a co do rodzeństwa, to nie chcesz jakiś badań przeprowadzić na \"wybranej grupie osób\"? służę swoimi świninkami, które odkryły,ze rodzeństwo może się prać :( ale z drugiej strony zuzia pozyczyła Młodemu swój wyrwany ząb pod poduszkę,żeby mu zębowa wróżka przyniosła pieniązki :D nie przyniosła:) ząb zabrała i napisała,że chciał ją oszukać i wróci dopiero po jego własne zęby. Figula, kurde, co z tą Kasiulą? może ona chorobami na stres jakis reaguje? Waniliowa, a ja Ci ręczę,że maleństwo urodzi się 9 sierpnia, tak jak moja zuźka (miała być 8.08). Za to Młody urodził się 07.07- ponoć szczęsliwa data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze za zdjęcia dziękuję :D:D:D a Malinka faktycznie nie do poznania :) i nie mam podobizny Waniliowej :( ja mogę na razie tylko piechulce wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a my dziewczynki zaczęliśmy właśnie z groszkiem 13 tydzień ciąży :D Mam nadzieję, że nie pechowy, i że 23 i 33 przeżyjemy w składzie 2 w 1, bo nie uśmiecha mi się wcześniaczek - wiadomo, że jak wcześniej przyjdzie na świat to nic tragicznego, ale pomimo wszystko wolałabym, żeby maleństwo sobie tam dojrzało spokojnie :) Ja mam nadzieję na córeczkę - Michał na synka ale to pewnie zawsze tak jest, że płeć swojemu każde chce przekazać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Agripa. a ja nie chcę zaśmiecać wam skrzynek i nabijac kasy Mikrosoft, więc kopiuję wam meila od nich tutaj, bo może to wazne: W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie \"invitation\", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus, który \"otwiera\" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną \"invitation\" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy \"Sektor Zero\" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje. Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, to nie dostałaś zdjęć? Już się gubię:/ Wysyłałam wszystkim przecież! Idę na Szkiełko, a potem na Teraz My:) Stracona dla świata:) Tylko nie wiem, jak Kurskiego-szmatkę jedną-wytrzymam, bo on dziś znów w Teraz My będzie:( Beee!! Fuuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Waniliowa zignorowała moją wiadomość do niej.. Jak będę miała dziś nieco czasu, to prześlę wam kilka fotek osobistych, cobyście mnie lepiej poznały. A tymczasem- do garów! To taki okrzyk motywujący. Mnie motywujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Malinko na pulpicie mam fotke Buffiego. Brydzia Twoje foteczki doszły,tylko ciagle mi mało,ach ta zachłanność:) Służę wiekszą porcyjka obrazków Dominika;) A jak zdróweczko Duni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, obrazki super!!! :) :) :) Buffy, to dziewczynka :) :P Ale nie martw sie, nic jej nie powiedziałam :D :D :D Inka, dzieki za tego maila o wirusie :) Zima u mnie w odwrocie. Chlapa i bryja. Dobrze, ze chodziaz z nieba nic nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Malinko ,ale gapa ze mnie,hehe. Aniu na tym moim topiku sa przepisy na ciasteczka,ale...chyba nic ciekawego ,specjalnie dla Ciebie poszukam cos dobrego i dam znac.A dlaczego pomyslałas o mnie?hmmm...bo jestem łasuchem:D Jarzynko oglądałaś nowe kolczyki???ja dzis wchodze..patrze...i juz mi sie spodobały dwie pary...chyba oszaleję;) ))) U mnie po sniegu zostało tylko wspomnienie,za to cholernie znowu wieje,a na czwartym,ostatnim pietrze to dopiero hoho. Ja dzis zapragnęłam miec loki na głowie i właśnie siedzę z masą wałków na główie,oby mi afro nie wyszło:) :) :) Monia jak z Kasiulkiem,lepiej??? Uściski dla każdej po koleji(kolejność przypadkowa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzyneczka, a jaki wózek kupujesz dla swojej pociechy? Bo ja właśnie chcę kupić coś dobrego i sprawdzonego i nie mam na razie dobrych typów. Koleżanki proponują Bebe Confort Trophy Avenue - pooglądałam, sprawdzam, byłam w hurtowni nawet i w sklepach \"Bajka\" w NH ale fajny jest. Trzeba przyznać. Podobają mi się jeszcze wózki Mutsy ale drogie są. Wszystko co dla dziecka drogie niestety. Łóżeczko chcę kupic takie z tapczanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaa, Asieńka, 9 miesiąc już!!! Matko, jak to zleciało:):):) A co do matek, to moja właśnie wyszła ode mnie. Przez 9,5h walczyłyśmy z opracowaniem 1 pytania do mojej mgr, a pytań mam 14 i do niewielu wniosków doszłyśmy:/ Cóż to za horror z tą pracą! Szczególnie, że nie mam wsparcia od promotora, więc jakim cudem, mam wiedzieć, jak to wszystko zliczać-tyle zależnych, tyle wskaźników, co jest ważne a co nie? Skąd mam to, kurza melodia, wiedzieć?! Kumacie, 9,5h nad jednym pytankiem!! Myślałam, że obie zwariujemy, ale Mama i tak silniejsza psych. ode mnie:) Aaa, a na pociechę zrobiłam nam pierwsze w życiu naleśniki:) Dla Mamy z serek, a dla siebie z powidłami:):) Odlot!!! I to ja zrobiłam:) Sama! Choć Mama się jak zwykle rwała do wyręczania, ale się nie dałam:) Ja i naleśniki:) Świat stanął na głowie:) I podskakuje:) Buziaki, idę robić sałatkę jarzynową:) Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja nie miałam welonu na ślubie i obiedzie, tylko na weselu:) To jest ślubny welon mojej Mamy, który kiedyś zakamuflowałam, gdy chciała go wyrzucić:) I wyciągnęłam go na panieński (muszę Wam przy okazji wysłać jakieś fotki z panieńskiego:) Oj, działo się:) ) i na wesele, żeby mieć ślubny gadżet na głowie:) i się wyróżniać wśród moich ślicznych koleżanek:) A do tego ten welon mnie strasznie wzrusza, bo w tym roku kończy on 36 lat:):) I oto całe wytłumacznie, czemu raz mam go na głowie, a raz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzyneczka - zobaczę te wózki POLAK, słyszałam trochę opinii o nich, miałam nawet \'zaszczyt\' prowadzić z zawartością przyjaciółki, i odniosłam wrażenie, że troszkę skręca w prawo, ale to zwykle wózki znosi na jedną stronę. Poza tym zastanawiam się nad wózkami Tako (model Julia, siostra miała i ponoć bardzo dobre, sprzedała niestety :(), widziałam kiedyś odlotowe wręcz wózki Quinny, ale b. drogie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, to ja :) dlaej walczę z programem do układania planu lekcji, bo nie przyjmuje do wiadomości,że jestem mądrzejsza od niego ;) wypowiem się co do wózków, bo akurat przez 1sze pól roku woziłam zuzię w takim POLAKU jak jarzynka. bardzo fajny, miekki i wygodny. ale wtedy mieszkalismy na 2gim pietrze w bloku i niesłychanie ciężki był do noszenia, bo ja wszak kurduplasta, a męża nigdy nie było. dlatego po pół roku wymieniłam go na INGLESINE. taką większą parasolkę z gondolą wkładaną do środka. idealny: leciutki, mieści się w samochodzie, wygodny dla dziecka, bezpieczny i łatwy do prowadzenia. polecam, teraz widziałam nowsze typy i są cudne. trójkołowce dla mnie były za ciężkie. a i przy wyborze wózka sprawdzajcie, czy łatwo zdjąć tapicerkę do prania :) a z drugiej strony, faktycznie te akcesoria są tak drogie,że lepiej całą ciążę kompletować po trochu. jarzynko zapytaj w szpitalu czy nie wypożyczają laktatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, a jak tam tam samopoczucie, bo u mnie nic się nie dzieje :( żrem jak żarłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuX ja nie mam Twojego maila:Oi to z tej przyczyna właśnie nie dostałąś tylko i wyłącznie fotek.Podaj mi lub prześlij jakieś swoje fotki i tak Twojego już będę miała:) Brydziu w wolnej chwili od tych zmagań nad magistrem:ocierpliwość swą odnów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za wszystkie bardzo miłe słowa, aż mi głupio, bo wiem, ze niezasłuzenie mnie komplementujecie :p :) A córa faktycznie bardzo podobna, gdy byłam młodsza, czesto uwzanao mnie za starsza siostre, co ją oczywiscie bardzo wkurzało :P ( mamusia, rzecz jasna sie cieszyła) :) Gdy tak czytam o tych wózkach, i wyposazeniu malucha, to ciesze sie, ze to juz za mną :) Ale za to majac duze dzieci, ma sie wydatki typu wesele :P :) Hehehe dla Was to z kolei śpiew przyszłości :D :D :D Jazryneczko, gdy byłam w szpitalu, to był oddział ginekologiczno-położniczy. Pamietam, ze były tam wywieszone informacje, o mozliwości wypozyczania laktatora. Mysle, że w W-wie też jest taka możliwość. To niesamowiete, ze to juz 9 miesiac! :) Pamietam jeszcze jak pisałam Ci, \"Jarzyneczko, moze jesteś w ciaży?\" I potem ogólna radośc na naszym forum, ze sie potwierdziło :) :) :) A tu niedługo bedziemy witac Zuzię na świecie :) Brydzia, tez bym zjadła takie nalesniki... mniam... :) :) :) No ja tu widze, ze robi sie z Ciebie zdolna kucharka :P :D :D :D No no no... i kto by pomyślał :) Inka, wczoraj był dzień pierwszy. Jadłam z poczucia obowiazku :) W ciagu dnia, był jeden moment, gdy troche głupio sie poczułam. Nie wiem, czy bardziej byłam przestraszona, czy faktyczna reakcja, ale pomógł spacer z psami na świeżym powietrzu. Wieczorem - nagroda! Nie wiem czy to zasługa M, ale 1 kg w dół. Dzis dzień przerwy, czuje sie normalnie i jadłam tez normalnie :P :) Jaki rezultat? Zobacze jutro! Powodzenia Kochana Współtowarzyszko Niedoli !!! :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×