Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

oz, cholera, pół dnia przeszukałam książki pt \"Prawa matki Marfiego (coś inaczej się pisze, ale niech mnie któras anglistka poprawi :) ) chodzi o to,że to zbiór takich oczywistych spostrzeżeń dotyczących ciąży, z których czytając się śmiejemy, a potem okazuje się,że to cała prawda. a piszę o tym, bo jedno z tych praw, ktore strasznie mi utkwiły w głowie mówi: DZIEWIĄTY MIESIĄC CIĄŻY JEST NAJDŁUŻSZY. Dla innych to absurd, ale dla \"ciężarówek\" szczera prawda. Inne prawo mówi, że JAK PIERWSZEMU DZIECKU SPADNIE SMOCZEK, TO MYJESZ, GOTUJESZ I ODKAZASZ, ZANIM PODASZ PONOWNIE. JAK DRUGIEMU UPADNIE, TO OBLIZUJESZ I WKŁADASZ DO BUZI, A TRZECIEMU POZWALASZ,ZEBY PIES PODAŁ. No cóż, jak urodziła się zuzia, to się bardzo na to obruszałam, a jak Młody, to...uwierzcie,że się sprawdza ;) nie doszłam wprawdzie do trzeciego, ale myslę,ze byłoby tak jak napisane :D Młody ma na drugie Stanisław, a pierwsze zadne nie trafione :( Na razie zmykam, bo robimy zielnik i zaraz cała podłoga będzie w ziemii. zajrzę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q-Ania
Jarzyneczko przesyłam moc uścisków i pozytywnych wibracji, życzę jak najszybszego rozwiązania i już się sama nie mogę doczekać :) Co do imion to moja córeczka to będzie Weronika ewentualnie Natalka i mąż tu nie miał nic do gadania :P co do chłopca to jakoś nie mogę się zdecydować :-o pod uwagę biorę Mateusza, Tomka, Bartosza, Macieja, Łukasz... Inko a może Bożydar? Brydziu korzystaj z męża jak najwięcej, co byśa po powrocie miała powera do pisania pracy :) Figa 200 cystern?!??! To Ty niezła babka jesteś! Agripo a ja balerinek nie widzę :( Dunia i PN sukienka zdecydowanie najważniejsza! Jej wybór to chyba najlepsze chwile dla Panny Młodej :) Malinko jak 18 nastka? U mnie w końcu jakiś promyk nadziei się pojawił, od dzisiaj mam w pracy pomocnika :) chłopak pojętny, więc mam nadzieję, że jeszczę parę dni i wszystko sam będzie robił :P Pozdrawiam Was słoneczka moje gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) )) Bronsoletka dzis doszła,fajna,thx Dominika:) Figa i jak udalo Ci się dziś dodzwonić?Moje tabsy jeszcze nie doszły,czekam do jutra i dzwonie...jestem niecierpliwa hihi. Ja się tak napaliłam na te balerinki,że chyba sie skuszę,tylko mam troche cykora,kupowałyście kiedys buty na allegro? Jarzynko tez mam torebke w tym kolorze i fajnie by sie to zgralo z bucikami.Ale Ty szalejesz kobieto, na pełnych obrotach, a Zuzia nadal nie wychodzi.Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam wreszcie na kawe do naszej kuchni :) Q-Ania, 18-tka była udana. Okazało sie, ze mamy w rodzinie dwie modelki :) Matko! pamietam je jako dzieci, potem dorastajace panienki :) Teraz wyrosły na takie laski ze hej! :) :) :) Inka, ja tam tez nie mam problemów z apetytem. Jakos dziwne to, nie? Ale najwazniejsze, że pomimo tego apetytu w talii ubyły mi 4 cm :) I to sie liczy! :) Monia i Agripa, dotarłyście do źródła? Jesli tak, to dajcie prosze namiar na maila, bo ja to, co mam, to ze starych zapasów ;) Dunia, gratuluję Ci tego efektu odchudzania! Super i tyle! :) No to bedziesz ekstra zgrabną, sliczna panna młodą :) Monia pogratuluj Kasi, ze była tak dzielna u dentysty :) Hehehe mamusi Kasi tez gratuluję, takiej córci :) Inka, oczyma wyobraźni widziałam akcje rwania zeba u Młodego. Wiem, ze dla Ciebie smieszne to nie było, ale groteskowość sytuacji rozśmieszyła mnie do łez :P :) Ale za to Zuzia! Brawo! No wiadomo, jak na prawdziwa kobietę przystało :) :) :) Hehehe..., pozwól, ze ja w konkursie imion Młodego udziału nie wezme ;) :) Brydzia, Figa i Dunia pytałyście się o sukienke mojej córki. Sukienka wybrana. To Palmer z kolekcji La Sposa, w kolorze ecru :) Hehehe o La Sposa pisała też Dunia. Ciekawa jestem, czy aby nie wybrałyscie tej samej :) Dzis w nocy wróciłi z wojazy po świecie córka ze swoim przyszłym. No i nie mam juz trzeciego psa. Nawet nie wiecie, jaki spokój!!! :) Chociaz troche mi brakuje jej rozrabiania (mowa o suni) :) Mała oszalała z radosci na widok swojej pani i pana, ale nie miała zbytniej ochoty jechac do domu :) Towarzyska dziewczyna, nie powiem :) :) :) Pozdrowionka dla wszystkich :) :) :) PS Tez zagladając na forum zastanawiam sie, czy Jarzyneczka z Zuzia jeszcze sa razem, czy osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tez zajrzalam glownie po to, aby zobaczyc, co u Asi:) Trzymaj sie, Kochana!! Widocznie stworzylas takie super extra gniazdko w brzuchu dla swojej Zuzi, ze nie chce go wcale opuszczac:) Ale chcac nie chcac bedzie w koncu i tak musiala:) Jestem z Toba:) Dziewczynki, mysle o Was i sciskam Was mocno! Buszowalam dzis troche po sklepach, potem robilam obiadek dla Meza:) Pierwszy taki powazniejszy:) Super jest:) Mimo ze M. na nocki, to i tak cudnie, bo razem:) Buziaki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wyłaź stamtąd natychmiast Zuzka:D mamcie już męczysz swoją słyszysz?:D Malinko żadna laska niestety:(ze mnie nie będzie,laska to bym się czuła gdybym tak wlazła w suknie o rozmiarze 36 a nie 38 ale i tak jestem szczęśliwa że już coś zgubiłam i jeszcze zgubie:) ja za ok 2tyg jadę do przymiarki to może uda mi się wyciągnąć ze sobą koleżankę z cyfrówką żeby mi zrobiła małą sesję to byście zobaczyły a tak wklejam wam linka z podobną suknią tzn góra jest chyba identyczna ale dół bardziej taki rozłożysty i stojny no i z tafty a nie jaki widać w tym linku no i ja mam w bieli a to ecri http://www.suknie-slubne.pl/pl/lasposa.php?s=saturno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam teraz podobny dół jak w mojej sukni i jeśli tak umiałybyście sobie w wyobraźni :P :D złączyć tamten gorset w bieli z tym dołem to wyjdzie wam coś całkiem identycznego do mojej;) ja jeszcze zaszalałam i wprowadziłam pewne zmiany w tej sukni i to za niewielką dopłatą nawet tzn.przystoiłam ją według mojego widzi mi się jak sobie wyobraziłam co bym dodała i tak zostanie jeszcze przyozdobiony tren takimi malutkimi kryształkami,brylanciko świecidełkami:D i dół z przodu. To link z podobnym dołem http://www.suknie-slubne.pl/pl/pronovias.php?s=olga A tą suknie kochane znalazłam jako pierwszą dużo wcześniej i ta była wymarzona naprawdę bo b.się sobie w niej podobałam i cholernie wyszczuplała jakoś do tego,dokładnie tą samą mierzyłam i praktycznie wychodziłam ze łzami w oczach kiedy się okazało że zamwienie jej już nie jest możliwe a 4mies.wcześniej,ja głupia pizda nie miałam pojęcia wogóle że tyle wcześniej powinno się za suknią rozglądać i przez tą swoją głupotę straciłam szanse na jej zakup:( Dopiero po tygodniu już w innym mieście znalazłam tę którą kupiłam ale i z tej jestem bardzo bardzo zadowolona:) Oto link do tej mojej niestety nie doszłej:O http://www.suknie-slubne.pl/pl/herms.php?s=kelaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie jeszcze właśnie ścisnęło jak ją teraz znowu oglądałam:( Jakoś ciężko mi ją sobie darować tak bardzo mi się podoba ba podoba zakochałam się w niej od 1wejrzenia:O a teraz dupa blada pozostanie w marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jarzyneczka:) ale Ty to naprawdę biedna jesteś aż mi Cię szkoda i tak ja słucham przez co Ty przechodzisz zwłaszcza teraz pod koniec te wszelkie akrobacje i balety Zuzi to aż się boję tego stanu:O a już o porodzie nie wspomnę. Malinko masz tu stronę La Sposa to wynajdź suknię córy i prześlij linka też jestem ciekawa:) http://www.suknie-slubne.pl/pl/lasposa.php Apropo teraz na najbliższej przymiarce muszę zapytać z mamą dlaczego akurat mojej sukni nie mogę tak w całej okazałości wynaleźć na firmowej stronie La Sposa bo wydaje mi się,że wszystkie rodzaje powinny się znajdować na niej.A ja musiałam szukać i dobierać że góra taka jak w tej a dół taki jak w tamtej,powinna być cała jak jest. P.S.Dziewuszki napomknę tak na marginesie co do tych żeli antycel.z Nivea (tych które Figa przesyłała w zaproszeniu).Otóż ja kończę już 2opakowanie(drugie bo jeśli chodzi o tego typu balsamy moje motto brzmi im więcej tym się wyciapie tym lepiej i dlatego tubka starcza mi na troszkę ponad tydzień:D ) muszę powiedzieć,że są naprawdę dobre a że ja używam bezustannie codzień regularnie od miesięcy albo i ze 2lat takich balsamów,żeli i koncentratów na to cholerstwo to ten mi się b.podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, kiecka wyglada super i podoba mi sie nawet bardziej, niz ta Twoja wymarzona, wiec nie bucz, bo bedziesz cudnie wygladac!! Dzieki za opis dzialania Nivea-zastanawialam sie, czy kupic, a nie wiedzialam, czy sie oplaca-drogi jak cholera. Ale skoro mowisz, ze dziala, to sie szarpne:) Moze nawet tu w Norwich znajde:) PN, Twoja suknie tez przesliczna-taka delikatna jak elfa normalnie:) Nie moge sie doczekac zdjec:) Asienko, Ty to juz naprawde na ost. nogach:) Jeszcze maksimum kilka dni i koniec:) A wlasciwie poczatek kolejnego etapu, ktory bedzie trwal do konca Twego zycia:) To musi byc niesamowite uczucie:) Ale wspolczuje tego stanu teraz. Trzymaj sie!! M. spi po nocce, a ja siadam do robienia czegos tam z mgr. Dzis w nocy umarla po b.dlugiej chorobie Mama mojej przyjaciolki Grazyny. Mama, z ktora bylam szalenie zwiazana, wiec mimo ze sie spodziewalam tej smierci, wiedzialam, ze zostaly juz godziny, to i tak w nocy przeplakalam swoje. Najgorsze, ze nie moge wrocic na pogrzeb. Kurcze, tyle miesiecy choroby, ciagle bylam przy nich, a teraz gdy wyjechalam na 10 dni, to akurat teraz smierc sie o nia upomniala. Tym bardziej mi przykro, bo G. bedzie sama z tym wszystkim. B.b.smutne. Gdyby to byla moja Mama, to naprawde nie mam pojecia, jak dalabym rade sie podniesc po tym. Polowa mnie by z nia umarla. Okropne. Dziewczynki moje, dlatego pod wplywem tego smutnego wydarzenia, chce Wam zyczyc jak najwiecej zdrowia i spokoju, zadnych stresow dla Was i Waszych bliskich. Zyjcie dluuugo i b.szczesliwie. Caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzynka, u ciebie 10 kg to pójdzie w jeden dzień ;) więc nie ma co zazdrościć. A my właśnie zasialiśmy zioła, ciekawe co z tego wyjdzie, bo kazde siało jak chciało,a nie po pół skrzynki. Ale przez godzinę był spokój (względny, bo pomijam ich wrzaski MAMO!!!!! i kłótnie na całą wieś, poniewaz udawałam,ze nie słyszę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, ja i tak wiem swoje. Laska będziesz i tyle! :) A sukienka jest cudna i chyba tez bardziej mi sie podoba, niz ta nieosiagalna, wiec sie nie zamartwiaj, bo nie masz powodu :) Bedzie z Ciebie prześliczna panna młoda w prześlicznej sukni :) Przy Twojej karnacji i ciemnych włosach rzeczywiście w białej bedziesz super wygladała :) Nie moge sie doczekać, kiedy będą juz fotki z Twojego ślubu :) A tak na marginesie ja tez brałam ślub w kwietniu, tyle, ze 29-tego i aż sie wierzyć nie chce, ale aż 29 lat temu :) Moja A. upatrzyła sobie z kolekcji La Sposa suknie Palmer, która była w kolekcji na 2006 rok, teraz byłaby nieosiagalna (i rzeczywiście w tym linku, który wkleiłaś jej nie ma). Wiec jest juz kupiona i czeka na wielki dzień :) Powinnam gdzies mieć jej fotki, jęsli znajde, to prześlę mailem :) Papierowa, piekna suknia. Bedziesz pieknie wygladała :) Ehhh... dziewczyny, cieszcie sie tymi momentami, wyboru sukni, dodatków, fryzur i całego tego przedweselnego zamieszania :) :) :) Brydzia, smutne to o mamie Twojej przyjaciólki :( Ale wiesz, pomyslałam sobie, ze może tak własnie miało być. Znajac Ciebie, pewnie angażowałabyś sie bez reszty. A przyjaciółka pewnie i tak wie, ze wspierasz ja psychicznie bez względu na odległość. Ciesz sie wiec tymi dniami z swoim M i spełniaj sie jako szczesliwa młoda meżatka :) Inka, jakie zioła posiane? Borys jeszcze u Ciebie? Moja córka stwierdziła, ze po pobycie u nas jej sunia zrobiła sie jakas taka milsza i strasznie przytulajska :) Hehehe... śmialismy sie z meżem, ze kto z kim przestaje... :) :) :) Dzis przwdziwie wiosenny dzień. 13 stopni w cieniu i słońce, słońce, słońce. W ogrodzie kwitna przebisniegi i miniaturowe żonkile ( te jakimś cudem kwitna nieprzerwanie od połowy lutego) :) A na spacerach od kilku dni słysze skowronki. Jest cudnie :) :) :) Jarzyneczko, w fajnym okresie Zuzia sie urodzi, bedziesz wkrótce zabierała małą na spacery:) No tak, tylko najpierw musi sie urodzić, a ona nie słucha rozdziców, nie słucha ciotek i siedzi sobie w brzuchu, bo tak dobrze jak tam, to juz chyba nigdy nie bedzie :) Z dugiej strony, popatrz jak nam spieszno do późniejszego zbierania klocków, misków, mazaków itp... jak u Moni z Kasia :) :) :) ehhh.... samo zycie :) Ale jakie fajne! :D :D :D Sciskam Was wszystkie goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, mówiąc szczerze, to nie załuj tej wymarzonej :D A suknia PN to jak z moich marzeń :) Jarzynka, a jak bedziesz jechac do szpitala, to zdązysz kliknąć, zebyśmy kciuki trzymały? Zioła, ktore MIAŁY byc zasiane: tymianek, bazylia, bazylia kwitnąca, rumianek, majeranek. Oprócz tego lawenda i maciejka. Ciekawe co z tego wyjdzie i czy rozpoznam gdzie co jest, bo karteczki zamiast powtykać w doniczki to potargane :( A Borys juz na szczęście u swojego pana. Myslałam,ze go \"zaliże na smierć\". Nawet do wc nie pozwolił Tacie iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, Inka, no to bedziesz miec przyprawy pod samym nosem:) Super! Tylko czy rozpoznasz, o to jest pytanie:) Ja bym nie poznala, ale ze mnie to dopiero jak wiadomo poczatkujaca kucharka:) Aniu, odpowiadam Ci, Kochana, ze co do obiadkow, to wczoraj zrobilam Michalowi kurczaka po meksykansku z ryzem (tworczosc glownie wlasna+odpowiedni sos Knorr), a dzis kurczaka na slodko-kwasno z makaronem a la Brydzia:) Dla siebie warzywa z odpowiednimi sosami:) Do tego wczoraj zrobilam Michalowi salatke z tunczyka-zajadal az mu sie uszy trzesly, a teraz zrobilam zupe pomidorowa, a warzywa mam na jutro na salatke:) M. zachwycony, a ja tez, bo poki traktuje to jako zabawe i przyjemnosc, to moge gotowac, nie ma problemu:) Byle bez przymusu:) Aa, i poszlismy dzis kupic taki przyrzad do koktajli:) Super! Znajomi nam zaprezentowali swoj w sobote, to zesmy popedzili po taki sam, bo fajny, a koktajle pycha. Latem beda boskie, bo zimne, zmrozone:) Mmmmm:) Asienko, trzymaj sie!! Ciagle sie boje, ze nie bedziemy wiedzialy, ze to juz, bo polecisz nagle do szpitala:) Ale wlasciwie to moze byc w kazdej chwili kazdego nast. dnia, wiec po prostu wiedz, ze Cie mocno sciskam i trzymam w myslach za reke:) Pewnie jak kazda z nas, wiec wirtualnie to masz te reke porzadnie wysciskana:) Kol. snow, Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana nie czuje ruchów malutkiej- chyba ze 2 razy tak delikatnie mnie kopneła :-(...do tej godziny to mni ze trzy razy kopała tak mocno ze hej :-)....nie wiem co sie dzieje ale jak K przyjedzie jedziemy na ktg bo sie boje ze u niej cos nie tak.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko, glowa do gory! Prawdopodobnie Mala regeneruje sily przed wielkim wejsciem, a wlasciwie wyjsciem. Spokojnie, na pewno wszystko bedzie dobrze. Jeszcze dzien, dwa najwyzej i bedzie nowy czlonek tego swiata:) Sciskam Cie mocno i siadam do pisania. Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak co chwile zagladam, bo jakies mam takie przeczucie, ze nam zaraz, Asienko, napiszesz, ze lecisz na porodowke:) Odrywa mnie od pisania Twoja mala Zuzia, ale przynajmniej bede mogla mowic, ze to przez zew nowej cioci nie napisalam mgr w terminie, a nie ze przez wlasna blokade:):) Trzymaj sie!! Jestes b.dzielna! Podziwiam Cie na serio! Bede sie starala brac z Ciebie w przyszlosci przyklad:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu napisz jakie przyrządzasz sobie te warzywka i w jaki sposób bo ja zajadam praktycznie same warzywa i grejfruty ale non stop podobnie i pomału mi normalnie brzydną co dziwne bo kocham warzywa a tak może coś zmienię co do przygotowywania po wskazówkach od Ciebie:) P.S>Nic nie napisałaś jak Michałowi spodobał się Twój nowy tatuaż?? Jarzyneczko dawaj znać jak cosik poczujesz że to już!!!;) Jesteśmy z Tobą:)Buziaki 3maj się i nie pękaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Jak ten moj Maz fajnie spi:) Normalnie slodki jest jak tak sobie posapuje przez sen:) Niezwykle doswiadczenie ogladac kogos tak gleboko spiacego-dla niego to przeciez nadal noc:) Czasem to sie tak smieje z tego, co wyczynia przez sen-jak sie tuli do poduszki czy koldry, ze musze zaslaniac usta ramieniem, zeby go nie obudzic:) Duniu kochana, tatuaz sie b.podobal-M. widzial go wczesniej, bo mu zdjecie wyslalam. Sam sie zapalil, ze tez sobie zrobi. Pytanie gdzie i czy na pewno jest to dobry pomysl, ale to juz jego decyzja. Ogolnie nie mam nic przeciwko, tylko trzeba by bylo cos fajnego wymyslic. Co do warzyw, to tu sa takie rozne mieszanki-wiesz, jak w Pl-tylko ze ja je robie z roznymi sosami, tzn. najbardziej lubie wszystkie curry i takie sobie kupuje-tu jest ich b.duzo. A tak to wrzucam tam kilka pocietych oliwek lub korniszonki, zalezy, co lubisz. Ja najczesciej mieszam po dwa rozne rodzaje mrozonek, bo np. lubie chinskie, ale nie same, wiec daje troche tych, troche tych. A taki sloik sosu starcza mi na 2-3 razy, bo to ma byc dla smaku, a nie plywac w tym. Jak M. robie akurat ryz z czyms, to ryzu troszke dodaje. Najzdrowszy podobno jest Basmati i staram sie jego uzywac, a sosy, ktorych uzywam nie sa b.kaloryczne-sprawdzalam i nawet bylam zdziwiona. Takze tak to robie. Czasem nie z ryzem a z kus-kusem. Chodzi o to, ze warzywa tak szybko przelatuja, ze zaraz sie jest glodnym, a jak dodasz garsc kus-kusu czy ryzu, to troche dluzej jestes nasycona:) No, to tak to wyglada u mnie mniej wiecej:) Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Brydziu z sosem do smaku muszę poróbować bo akurat jakoś mi nie wpadło:D ja najwięcej wcinam brokół bo je uwielbiam a jako mojej ulubionej sałatki staram się unikać bo jest w nich żółty ser pokrojony w kostkę,majonez choć używam light to i tak jest b.kaloryczny i czosnek i teraz to tylko na sucho go jadam dlatego mi się przejada,wcinam też kapustkę kiszoną z dodatkiem oliwy z oliwek posypaną wegetą i tak na okrągło:O a teraz troszkę mocniej przyszalałam bo kupiłam serek wiejski,szczypiorek z cebulką i ogórka do tego mniam normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to zrobiłam ale dopiero dojrzałam suknię PN :) Faktycznie cudna i na tyle co poszukiwań przeszłam to nie widziałam takiej,wygląda mi na b.drogą ale boska jest,tyle że nie dla mnie bo chyba uwydatnia figurę a PN laska to będzie wyglądała jak modelka.Góra mi się w niej bardzo podoba. PN kiedy Ty wychodzisz za mąż bo jakoś nie załapałam?przede mną czy po mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jeszcze jestem w domku ale chyba pojade na te ktg bo mała tylko kilka razy sie poruszyła :-(....niby jutro na 7.45 mam zapis na ktg do przychodni ale lepiej dmuchac na zimne:-) Poczekam tylko na meza i pojedziemy.Nie chciałabym zostac w szpitalu na noc oj nie :-(..... nie chyba nie pojedziemy....wlasnie sie zaczeła leniwie przeciagac ;-)...chyba mała zbiera siły do wyjscia wiecie :-).... Pojdziemy za to na spacerek bo pieknie dzis jest .JA juz na ogrodzie dzis siedzialam w sloneczku i ksiazke czytałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×