Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomekk24

powiedzenie prawdy vs ignorowanie

Polecane posty

Gość tomekk24

Pisalem 4 miesiace z dziewczyna z ilove. Chce to zakonczyc. Co lepsze- ognorowanie jej maili czy powiedzenie prawdy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wolę prawdę, nawet tą najgorszą...tym bardziej,ze ty nie musisz jej mowic tego wprost tylko pisząc maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
napisz ze z kims jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
ignorowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i potem sie sami dziwia...
ze kobiety maja facetow za skonczonych dupkow..... jasne ignoruj ja baranie a ona bedzie cierpiec zastanawiajac sie cos sie stalo, nie bedzie spac po nocach, bedzie cierpiec bo jakis kolejny dupek za najlepsza strategie uznal ignorowanie kobiety.... szkoda na was slow czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko prawda może Cię wyzwolić sam fakt, że nad tym się zastanawiasz jest godny pochwały zwykle samce reagują ucieczką, ignorancją :P unikaniem konfliktów nie spodziewaj się, że panna będzie zachwycona :P przemyśl dokładnie co chcesz jej przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
I co jej napisze, ze mi sie odwidzialo??? Ze to co pisalem przez 4 miesiace to tylko dlatego,ze mi sie nudzilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek--->moim skromnym zdaniem prawda jest zawsze lepsza, wiemy,bo jestesmy kobietami...a potem bedzie sie zastanawiać,dlaczego...co złego powiedziała lub zrobiła...ze moze przestała się podobać albo inne bardziej wymyslne... Z tego co widzę to ty już wbrew pytaniu i pozorom juz podjąłes decyzję-chcesz ja ignorować tylko nei chcesz sie czuć winny dlatego tu nas o to pytasz.... Pomysl jakbys ty sie poczuł jakby ktoś cie tak nagle zignorował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkasio
jeste ś gościem bez honoru. Kobiety nie porzuca się po zrobieniu jej apetytu na seks. Najpierw trzeba dać jej orgazm a dopiero potem mozna rzucić. Jak mawiał nieśmiertelnej pamięci premier Miller prawdziwego mężczyznę poznaje sie po tym jak kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydfdhgiiuy
A co jest powodem tego że chcesz to zakończyć ? Bo to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
Moze znudzil mi sie net?? moze znudzily mi sie z nia rozmowy?? jest fajna dziewczyna, ale nie chce juz do niej dzwonic, nie chce odopwiadac na maile, nie chce odpisywac na smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ignoruj, napisz co i jak. Takie olewanie jest najgorszą rzeczą jaka może spotkać kogokolwiek. Mnie spotkało i przez bardzo długi okres czasu zastanawiałam się co się tak łaściwie stało... czy coś złego powiedziałam, czy go czymś uraziłam? a może czegoś nie powiedziałam a powinnam? jakby na to nie patrzeć... ponad rokdo tyłu... :O Ps. a ten mój ignorant, to też Tomek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
koloratka--->a ten twoj ile mial latek?:P tomekk---> napisz jej, ze chcesz zawisiec ta znajomosc i kiedys pewnie się odezwiesz... to i tak rzadkosc, ze facet stawia jesno sprawe a tak ona sie moze martwic co z Tobą i teges w goóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
Boje sie,ze jak napisze prawde to wyjde na czlowieka bez charakteru. Wszystko co do tej pory jej pisalem zaprzecze tym moim ostatnim mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
a co jej pisales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
Nie pisalem jej zadnych wyznan milosnych;) ona mnie tez nie. Bylismy kumplami,a le ja nie widze sensu takiej znajomosci na odleglosc, nawet kumpelskiej. dostalem od niej maila. bez zadnych lamentow, ale widze,z e jej smutno. dzwonila- nie odebralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niedawna 30... :P tomek- to weź jej napisz, że zauroczyłeś siew realu i teraz nie chcesz tego zaprzepaścić czy coś i dlatego lepiej byłoby zerwać znajomość... wielkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wielu...
Jakkolwiek zrobisz, dzięki za ten topic! Jesli to przydarzy się mnie, to będę wiedziała, że po prostu facetowi się znudziło, odwidziało i nie będę mieć wyrzutów sumienia, że coś źle powiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wielu...
na szczęście dla niego w pysk nie dostanie bo jest daleko :P ale ręka swędzi i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
koloratka---> a ten twoj to jakis super szczegolny był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
Co jej napisac??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
ile macie lat dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk24
24:O ona 22:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
napisz ze sie z kims spotykasz a jesli jest tak, ze dalej bedziesz siedzial na tym profilu i ona bedzie wiedziec, ze sie nie spotykasz to.. napisz, ze myslisz o innej pannie i popros, zeby sie nie gniewala, jak wam sie urwie korespondencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oj dziewczynki\"- zgadzam sięz ostatnia wypowiedzią i to jest najlepsze rozwiązanie. Nikt chyba niczego mądrzejszego nei wymyśli... a ten mój... no byl szczególny... wtedy dla mnie... i dlatego było mi tak przykro, gdy nagle przestał odpowiadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
koloratka----------------> a co ten twoj byl taki teges mrrr i super?;) spotykaliscie sie tylko czy cos wiecej bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×