Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marriana

moj chlopak na progu zdrady, jeszcze sie nie zaczelo co zrobic??

Polecane posty

Gość upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżej marianna dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik poszedł w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa
i by bylo... a juz sie uzaleznilam od tej telenoweli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj przeczytałam tę powieśc jednym tchem.I ja nie rozumiem autorki topiku kompletnie.Dlaczego z nim otwarcie nie porozmawia tylko bawi się niczym dziecko w podchody???? i tu chodzi o jakieś zauroczenia a może i o zdrade a tu nic tylko ciągłe martwienie się że nie wybaczy jej węszenie maila.Czy czytanie tych meili jest gorsze od tego co on wyprawia????? To sory będizesz tak w nieskończonośc cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to zrobiłam- WESZLAM NA POCZTE CHLOPAKA. Znalazlam w nim maila od \"naszej kolezanki\" w formie łańcuszka..i odpiske od mojego do niej...niby nic..ale w tym łańcuszku bylo troche i pamieci, o tym,ze fajnie,ze jest ktos o kims sie mysli przed snem i takie tam..a maila tego moj chlopak wyslal do niej w dniu w ktorym wyjechalam daleko... Wiesz co zrobilam potem?? Wziełam komorke, zadzwonilam do mojego chlopaka i...WYRZUCILAM Z SIEBIE WSZYSTKO, przyznajac sie do wszystkiego, łacznie z tym,ze wiem ze jestem okropna i nie uszanowalam jego prywatnosci..a na koniec- ZERWALAM...a wiesz co zrobil moj chlopak?? w 30 min byl u mnie w pokoju by ze mna porozmawiac i przekonac mnie do powrotu...w sumie potem poczulam sie jak ostatnia swinia i rozplakalam sie,ze go sprawdzilam a on mnie przytulil i powiedzial,ze naprawde nie mam powodow by byc zazdrosna i,ze juz o tym zapomnial...ehhhh..DLATEGO TEZ 3MAM ZA CIEBIE KCIUKI! PRZYZNAJ SIE- WYWAL KAWE NA LAWE!!POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka79
Moja droga jak najbarzdiej podzielam twoje obawy i zawsze trzeba mieć ręke na pulsie bo Twój facet może bardzo byc wobec Ciebie lojalny ale wystarczy pare fajnych email, niewinne spotkanie i po wszystkim.Kobiety są podstepne. Taki numer wywinela mi "najlepsza" kolezanka. Tez wkradlam się na skrzynkę i zobaczylam ich korespondencję .Wiedzialam że do siebie pisali bo nie raz prosilam o to swojego faceta jak nie mialam dostepu do neta.No i sie okazalo że puszczala do niego gorące kawalki.Jego wypowiedzi naszczęście byly wymijająca, ale bolalo jak diabli boli nadal jak o tym pomysle a minol juz rok. z nią kontakt sie urwal i nie chce jej znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzebacz
umarul topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×