Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość salbei

Masc na blizny!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość martunek4
Jeżeli chodzi o blizny po trądziku to polecam Acne Derm. cena -20 zł, w aptekach bez recepty. Wchłania się szybko jak krem i nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie proste
veraderm - cena kolo 100zł za tubke drogo ja cholera ale warto. najlepsza masc jaka istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiipppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia
ja kupilam sobie cepan i nie moge sie oplac bo blizny beda brazowe i to juz nie zejdzie.wogole ponoc nie mozna sie smarowac w dzien jak jest slonce tylko wieczorem no jak juz bedzie zima to mozna.ja mam blizny po ospie ktrora przeszlam 2 miesiace temu mam nadzieje ze chociaz troche mi zbledna...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukisss
benzacne polecam uzywam go 4 dni i niemam prawie pryszczów male nie doskonałosci:) jest extra polecamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza od cepanu jest weleda
Po ciązy u mnie bardziej pomogła oliwka weledy. Z cepanem trzeba uważać przy małym dziecku.a weleda jest 100% naturalna.u mnie szybko było widać efekty.rozstępy zbledły w 1 miesiac. tu macie fajny wątek o cepanie http://przepieknie.pl/threads/987-czym-nawil%C5%BCa%C4%87-sk%C3%B3r%C4%99-dziecka?highlight=czym+nawil%BFa%E6 na rozstępy po ciąży dobre są masaże, ale takie co bardzo pobudzają limfę.moja masażystka naprawdę wiedziała co robić.nie polecam jednak tego przy cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia006
Mam do odstąpienia rewelacyjną maść na blizny MADECASSOL została po kuracji poopażeniowej dziecka ,sprowadzona z Francji nie do kupienia w Polsce. tel 602-474-694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichoszka
Moja dermatolog poleciła mi maśc ZERADERM.W sumie w aptece jest mnóstwo wszystkich róznych masci,ale własnie nie wszystkie działaja tak jakbysmy chciały,zwłaszcza jesli blizna jest widoczna a nam zalezy na tym zeby jednak szybko stała sie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
Dziewczyny, CEPAN DZIALA! Polecam wszystkim, bo wiem jakie to męczące i uciążliwe patrzeć w lustrze na te paski :< Ja jestem przy 3 tubce (kupuję po 15.90), minęły jakieś 2 tygodnie i widzę efekty! moje czerwone rozstępy zbledły w znacznym stopniu i są o wiele płytsze. Trzeba nakładać warstwę kremu na partie z rozstępami, po czym przykryć to chusteczką/papierowym ręcznikiem/gazą i trzymać tak 30 min/godzinę (przeczytałam na jednej stronie, że cepan na rozstępy trzeba stosować inaczej, właśnie zabezpieczając czymś białą warstwę kremu, żeby się dobrze wchłonęło) Nie wiem jak cepan działa na starych rozstępach, bo moje są czerwone i dość świeże, jednak cena nie jest zbyt wygórowana, żeby nie można było spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iśka345
dwie znane mi osoby faktycznie uporały się z rozstępami przy pomocy cepanu, ale zainterweniowały na tyle szybko że byo to możliwe. Tak czy inaczej kilkanaście tygodni stosowania maści bez przerwy przyniosło takie własnie rezultaty. Ja osobiście wybieram jednak kremy i moge polecić np. te http://kremNarozstepy.com.pl - są naprawdę niezłe, największa zaleta? Neutralny zapachy i skuteczność również w ramach poprawiania wyglądu i kondycji skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmak1981
Diastema, tetralysal jest antybiotykiem i jest na Rp!!! poza tym po co się faszerować tabletkami, skoro można wszystko załatwić maściami. Również polecam contratubex, ale cena może przestaszyć niejednego. dlatego przyłączam się do zdania wielu innych osób i polecam http://mojaptekarz.pl/001680/cepan.htm kapitalna cena i - co najważniejsze - kapitalne rezultaty. brat wygładził sobie bliznę po szyciu czoła po wypadku samochodowym. wymagana tylko systematyczność. godne polecenia są również preparaty http://mojaptekarz.pl/070078/aloe-vera-zel-aloesowy.htm - aloes działa cuda:) można też uciąć roślince listki i smarować zmiany świeżym sokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę was, cebulowy cepan jedyne co ma naprawdę to zapach cebuli! nie ma sensu marnować na niego pieniędzy. według mnie laser jest jedynym rozwiązaniem rozsądnym a teraz wcale nie jest taki drogi - jeden zabieg 100 zł - http://wellderm.pl/promocje/pozegnasz-sie-z-blizna/ - 5 zabiegów i po bliźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robiłaś sobie może taki laserowy zabieg? ja się teraz mocno nad tym zastanawiam, to jest bolesny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia867
Jeśli boisz się lasera to spróbuj smarować bliznę kremem z ziół szwedzkich. Jest to zdrowy i bezpieczny sposób na pozbycie się blizn. Mi krem z ziół szwedzkich pomógł pozbyć się blizn po trądziku. Z jego efektów jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bliznę na twarzy na którą poszło 35 szwów. Stosowałem dermatix, kelo-cote ale tak naprawdę pomogła mi galaretka aloesowa. Duża zawartość aloesu i duża tubka w przystępnej cenie. Blizna jest jaśniejsza, miększa oraz spłycona. Mało widoczna. Od wypadku minęło już 3 lata. Polecam i mogę wysłać zdjęcia. aloesforever365@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolatolinska
Te maści są raczej słabe. Poza tym, że strasznie śmierdzą to ja żadnych efektów nie zobaczyłam... I tak musiałam poddać się laserowemu usuwaniu blizn. Robiłam trzy zabiegi w salonie Vici Clinic w Krakowie, skorzystałam z fajnej promocji 1+1 gratis. Skóra znacznie się poprawiła, blizny się spłyciły. Jedyny minus jest taki, że zabieg niestety trochę boli :/ Ale warto dla takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna90
Laserem można osiągnąć najlepszy rezultat. W salonie Vici Clinic dysponują laserem ResurFx. To najbardziej skuteczny nieinwazyjny zabieg. Gwarantuje bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty, Dodatkowo 50% rabatu na pierwszy zabieg brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie na początek plaster żelowy Kelo-cote, mi pomógł i już wybielił bliznę, mam nadzieję, że potem będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw stosowałam naturalne metody, bo ogólnie boję się iść na laser... ale mało to skuteczne było, nic się nie działo, tylko mnie irytowało. Kumpela poleciła mi żel w plastrze Kelo-cote i powiem szczerze, że blizna zaczęła się powoli rozjaśniać, więc jak na początki efekt jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia890
Dla mnie (na blizne pourazowa) najskuteczniejszy był kelo cote czyli spray silikonowy, masci mi nie pomagały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellenkaa
ja oprócz maści brałam jeszcze suplementy, co ten proces zabliźniania rany wspomagały. konkretnie o te tabletki chodzi https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=94. Blizna po cesarce rzeczywiście szybko stała się dla mnie akceptowalna. czytałam, że u niektórych nie wyglądają za dobrze, a u mnie jak na tak dużą bliznę nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Na poważne blizny żadna maść nie da sobie rady. Tu potrzeba konkretnej ingerencji w skórę, na przykład lasera. Poczytaj o laserze ResurFX, wykonują nim zabiegi w Vici Clinic. Polecałabym Ci raczej takie rozwiązanie bo z doświadczenia wiem, że przy dużych bliznach nic innego nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×