Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość salbei

Masc na blizny!!!!!!!!!

Polecane posty

Jako krem na twarz La Roche Posay Effaclar Duo +, na całe ciało polecam czysty aloes bo jest naturalny, a działa cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się odniosę do blizn potrądzikowych, bo długo się z tym zmagałam. Mogę polecić zabieg preparatem PRX-T 33 w połączeniu z mikronakłuwaniem. To naprawdę fajna i skuteczna metoda. I spokojnie, jest praktycznie bezbolesna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmaru
Zbiegi laserem to do najtańszych nie należą. Ja zamiast maści na tego typu problemy używam kremu nano one. Krem odbudowuje komórki i szybciej się blizny goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja0987
Stosowałam już najróżniejsze maści na blizny, i nie zauważyłam efektu po żadnej z nich.. Pomagają mi zabiegi takie jak mikrodermabrazja ( działanie opisane tutaj: http://www.ebooke.pl/zdrowie/splycenie-blizn-po-tradziku/ ) , trzeba ingerować w skórę żeby zaczęła się regenerować i ewentualnie wtedy stosować maści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po wypadku palca używam Solcoseryl. Jest to maść "bezbiałkowy dializat z krwi cieląt ". To już kolejna blizna która smaruje właśnie ta mascia. Moim zdaniem rewelacja! Pokazalabym jak po miesiącu wygląda blizna, jest lekko różowa i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
contratubex/cepan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy pewnie od blizny. Mi po oparzeniach bardzo pomógł ScarŻel pnn pharmaceuticals. W kilka tygodni zmniejszyły się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plittka
O niebo lepsze są plastry silikonowe, ja używałam sutricon. Nie brudzą ubrań (ja miałam bliznę na brzuchu po operacji). Cały dzień mogłam je nosić, spać z nimi i cały czas działały. Kuracja to jakies 3 miesiace, ale efekt rewelacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermarix dla mnie rewelacja.Spora blizna na czole zniknęła ale trzeba regularnie smarować.Używałam ok.6 miesięcy a z tej tubki moze jakieś 3 cm.ubyło.Bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekOp
Miałem do czynienia z bliznami potradzikowymi. Wybrałem się w końcu do Kliniki Dr Legrand. Tam specjalista wybrał dla mnie serię zabiegów laserem CO2 plus osocze. Efekty bardzo mnie zaskoczyły na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość72
Ja chodziłam po operacji na rehabilitację w Krakowie www.rehabilitacje.org i tam fizjoterapeutka poleciła mi contractubex i też miałam jeden z zabiegów z tą maścią. Dzięki niej no i zabiegom to teraz blizna jest praktycznie niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachach
Ja chodziłam po operacji na rehabilitację w Krakowie www.rehabilitacje.org i tam fizjoterapeutka poleciła mi contractubex i też miałam jeden z zabiegów z tą maścią. Dzięki niej no i zabiegom to teraz blizna jest praktycznie niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalilly
Wstydźcie się ;) Ja z doświadczenia wiem, że maści działaja raczej słabo. Znacznie lepiej sprawdzają sie plastry silikonowe, może to dlatego, że działają cały czas, a nie jak maść, przez chwilę i już się powyciera o ubranie na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qndzia25
A jakie plastry stosowałaś? Brzmi jak coś dla mnie, bo nie znoszę mazideł. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoku_uciekaj
O tak, plastry sutricon są dużo wygodniejsze, od maści, zabezpieczają bliznę, nie wycierają się w ubranie no i ładnie się pod nimi wszystko goi. Ja używałam po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak plastry się sprawdzają ale tak jak napisane np po cc bo bielizna je podtrzymuje. Na szyi się nie sprawdzają bo się odklejaja niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina_10
W moim przypadku ani maści ani kremy się nie sprawdziły. Pomogła dopiero seria zabiegów na laserze neodymowo jagowym Q-Switch. Jak jesteście z Wrocławia to polecam wybrać się do salonu COCO-TIME, mają go w swojej ofercie :) Bardzo komfortowy i skuteczny. Sam salon też super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heral
bratanek męża jak był mały to się mocno poparzyl, szwagierka od tego wypadku nakleja mu plastry sutricon, widzimy się rzadko bo raz na kilka miesięcy i ja widzę ze każdym razem sporą różnicę, jeden ma naklejany właśnie na szyi i się mu dobrze trzyma z tego co widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała paskudną bliznę i zaczęła stosować olejek bio oil i faktycznie przynosi efekty. Skóra jest nawilżona, blizna blednie, zmniejsza się, nie swędzi. Olejek szybko się wchłania więc to też na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksiejska
Sutricon żel, dużo bardziej polecam niż maści np. tzw cebularze. Po pierwsze żel nie śmierdzi, po drugie ładnie się wchłania, nie sprawia, że skóra jest lepka albo się świeci. Niwelacja rany oczywiście trochę trwa, żel trzeba stosować regularnie. Ale efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia27
Musialam stosowac żel na blizne po operacji biustu- pomogl mi Veraderm. Cierpliwie, regularnie go stosowalam i efekty pojawily sie dosc szybko. Latwo sie wchlania, wiec nie brudzil mi ubran itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, olejki są lepsze, ja używałam bio oil i o w przeciwieństwie do maści bardzo przyjemnie pachnie, blizna po smarowaniu regularnie całkiem nie zniknęła ale jest płytsza, jaśniejsza i dużo mniej widoczne a więc było warto bo koszt też niewielki w porównaniu do zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie plastrów contractubex, są wygodniejsze, nakleja się je tylko na noc, bardzo bardzo skuteczne, po 3 miesiącach naklejania moja blizna niemal jest niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam plastrów na bliznę po cc są zdecydowanie wygodniejsze niż maść, bo lepiej zabezpieczały bliznę. U mnie wystarczyły dwa opakowania plastrów contractubex, można je przycinać i na dłużej wystarczą. Blizna zbledła, teraz mam już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maja
moja siostra stosowała olejek bio oil i widać było u niej zmiany po 3 tygodniu już. z tego co wiem to blizna jej się zmniejszyła i zbledła. ja ten olejek stosowałam by nawilżyć cere i mogę stwierdzić, że ma również ładny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maja
moja siostra stosowała olejek bio oil i widać było u niej zmiany po 3 tygodniu już. z tego co wiem to blizna jej się zmniejszyła i zbledła. ja ten olejek stosowałam by nawilżyć cere i mogę stwierdzić, że ma również ładny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×