Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość salbei

Masc na blizny!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość czerwonamiska
Schodzą faktycznie po niej, działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem nie zejdą,chyba że jakieś malutkie to może tak ale faktycznie się zmniejszają i jaśnieją po masciach z apteki albo olejku bio oil, to takie sprawdzone raczej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam super serum z komórkami macierzystymi roślin które super działa na blizny, rozstepy i inne problemy ze skórą. Wolałabym nie reklamować na forum ale chętnie się podzielę wiedzą przez maila justyna89.19@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetas88
Bardziej sktuczne są plastry moim zdaniem. Naklejasz na ciało i jest ciągle efekt działania. Żel czy maść trzeba znowu po jakimś czasem wcierać. Polecam Sutricon, są niedrogie, skuteczne, po prostu dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdzesei
Masz rację. Plastry są skuteczniejsze. Głównie dlatego, że przyklejone działają cały czas, a maść jednak znika po pewnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawciabezmleczka
Ja stosuję plastry Sutricon. Wcześniej na inną ranę stosowałam żel (na szyję). Mogę potwierdzić skuteczność. Co do samego plastra to nie odpada, nie piecze, jest w miarę wygodny do noszenia (elastyczny), no i łatwo go oderwać jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieto

U mnie żadna maść nie daje rady :((. Każda daje takie same efekty - zadnych ;)))! Dlatego jak mam male blizny to je olewam, taka moja uroda. Na duże mam inna metode - mezoterapie osoczem. Tylko to u mnie jest w stanie w jakkikolwiek sposob pomoc z bliznami, nie wiem może to po prostu medyczne ręcę Dr Dethloff - ale ważne ze działa :)))))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeggga

To może spróbuj plastrów , mi po contractubex zmalała blizn,a jasna jest, efekty z tygodnia na tydzień coraz lepsze. CIeszę się ogromnie, że nie musiałam wydawać sporo kasy na kosztowny laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meffi

W trudnodostępnych miejscach lepiej żel niż plastry. Każda blizna jest inna przecież. Polecam Sutricon Żel. Łatwo go wsmarować, nie klei się, nie pozostawia tłustych plam. Po pewnym czasie widać znaczące efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Wszystko zależy jaka rana i w jakim miejscu. Większość powierzchownych ran można zdezynfekować i nałożyć taki żel help4skin i kłopot z głowy. W przypadku starych blizn trzeba pytać lekarza, który oceni i powie czy w ogóle będzie rezultat. Ja swoje stare, pooperacyjne nadal mam i nauczyłam się je akceptować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Help4skin jest i u mnie w pateczce. Kupiłam go na feriach, kiedy mieliśmy mały crash na stoku i trzeba było zadbać o otarcia i rany, żeby nie zostały ślady na skórze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia 5
Dnia 28.03.2019 o 18:12, Gość Ala napisał:

Help4skin jest i u mnie w pateczce. Kupiłam go na feriach, kiedy mieliśmy mały crash na stoku i trzeba było zadbać o otarcia i rany, żeby nie zostały ślady na skórze. 

Dobre rozwiązanie na brzydko wyglądające rany. Przynajmniej się po nim nic nie paprze i nie ropieje. Noga wygląda ładnie i naprawdę nie zostały mi żadne ślady po kraksie rowerowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 35 lat i od zawsze problem z cera .walka z trądzikiem zakończyła się bliznami na twarzy robiłam już 2 razy laser potem kwasy peelingi niestety wybierałam chyba niezbyt doświadczonych lekarzy i spowodowało to że wszytko jeszcze bardziej się,zlalo, zostały mi na twarzy biale blizny i dolki.
Czy macie sprawdzonego lekarza który naprawdę się zna i powalczy ze mna o poprawę cery ?

http://rehabilitacjakrakow.com.pl/blizny-po-wypadkach-mozna-sie-ich-pozbyc/

Wyczytałam, że fotoodmładzanie jest skuteczne. Jakieś opinie o zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze są produkty zawierające aloes, które łagodzą i przyspieszają gojenie. Mam w domu kilka produktów, które są uniwersalne i mają szerokie zastosowanie. Na skaleczenia, zadrapania, ukąszenia owadów ale również na trądzik, blizny czy rozstępy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka maść musi mieć działanie odkażające, nawilżające i regenerujące. Zaopatrz się w Octenicare – na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom i Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×