Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krówka_robi_muu...

Nie no...plose wejdźcie...plosi...

Polecane posty

Gość Krówka_robi_muu...

No więc tak. Mój wpis może wydawać się innym śmieszny, no ale trudno:):):). Mam siostrę, o której można przeczytać prawie w każdym wpisie. Zawsze odstawia jakiś numer. Kiedyś założyła sobie beret babci na bok, żeby upodobnić się do Frytki, jak jeszcze była 3 bodajże edycja "Baru". No ale nie o to mi chodzi:):):). No i ta siostra, rzekomo ma koleżankę, która (uwaga!) podbiła serce Th. To znaczy ona mi opowiadała, że ta jej koleżanka wysłała do nich list i zamieściła w nim swoje zdjęcie, zdjęcie mojej siostry i takiej jeszcze innej dziewczyny. I oni podobno, urzeknięci jej rzekomą urodą, od razu do niej zadzwonili i gadali przez 2 godziny. I tak codziennie do siebie smsowali i w końcu ona pojechała do Niemczech, bo bardzo się za nimi stęskniła. Było podobno cudownie, oni ubóstwiali ją na kazdym kroku itp, itp. A raz mi opowiadała, że zadzwonili do niej w dzień kobiet i złożyli tej koleżance życzenia (moja sis mówiła, że to było na szkolnym korytarz [!!!]) i, że Tom czy któryśtam poprosił, żeby dac telefon mojej sis. I ta dziewczyna dała jej i Tom podobno złożył jej życzenia z okazji dnia kobiet. A teraz (uwaga - będzie najlepsze), oni mają przyjechac do nas do Świdnika, żeby zobaczyć się z tą dziewczyną, bo bardzo się za nią stęsknili (!!!). Wydaje mi sie, że to akurat małoprawdopodobne, bo po pierwsze, pisały by już o tym gazety na całym świecie, bo przecież skoro oni się tak kochaja, to chyba by już to zauważyli...A po drugie, moja sis zawsze miała tendencje do zmyślania, a po trzecie, to nie wydawało mi się, że oni w najbliższym czasie mają zamiar odziwiedzić Polskę, a po czwarte - żadne z nich nie wspomniało o niej w żadnym wywiadzie. A skoro to taka wielka miłość, to czemu się z nią chowają? Jednym słowiem - wydaje mi się, ze sis zmyśla, bo wie, że ja lubie Th i nie wiem - próbuje obudzic we mnie jakąś złośc? Czy co? Mam powazne wątpliwośi. Długo nad tym myślałam i nic nie wymyśliłam. Mam nadzieje, że może wy mi coś poradzicie. Jak mam sie zachowac, jak na przy kazdej nadarzającej się okazji rozpowiada mi jak to oni się kochają i jak to ona uwodzi każdego po kolei. Moja sis i Th... [hahahha] [lol2] [haha] Nie no sory...Ale ja już wyrobić nie mogę:):):)[lol]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co
ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o łepków z Tokio Hotel jeśli dobrze zrozumialem czyli o kilku nastolatkach z niemiec, nie rozumie w czym problem jesteś zazdrosna ? jeśli oni ci sie podobają i bedą w pobliżu to chyba dobrze prwada moze będzie okazja ich poznać. A z drugiej strony wydaje mi się że ktoś cie tu nie źle w konia robi heh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertert3444444444
uśmiałam się :D hmm... co za dziwny problem...macie po 12 lat czy co? Jeśli tak to: 1. albo zmyśla 2. Albo TH mają zapędy pedofilskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to tak prawdopodobne jak to ,że w Warszawie właśnie ladują kosmici:D świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Th czuje się kobietą
....więc czy Th może się zakochać w kobiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówka_robi_muu
No nie - nawet tu sie nie obeszło bez ich oczerniania:D:D:D A tak aprpos - to mamy 13 - w sumie 14, bo w tym miesiącu mam urodziny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×