Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość henryka bąk

mój facet i wróżki

Polecane posty

Gość markera
Sama sie stuknij w głowe.I co Ona mu powie że była u wrózki i ta jej powiedziała że nie bedą razem paranoja. Pomysl kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka bąk
no nic...czas pokaże w sumie to pierwszy raz zebralam się na odwagę- sama przed sobą- żeby nazwać te moje obawy po imieniu, żeby przyznać się przed sobą gdzie twki źródlo różnych moich wahań i wątpliwości dziękuje Wam wszystkim za rozmowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markera
No chyba że juz mówiła z tego co rozumiem.To o czym tu mówić.Można ratować pewnie.Ale na jak długą metę,skoro niby mają sie rozstać? Oczywiście życzę ci z całego serca aby ta wrózba była tylko jakąs farsą.Jednak bądź ostrozna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do markera
a jakby Ci powiedzieli ze przejedzie Cie samochod to co? Stanelabys na ulicy i czekala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka bąk
je jemu nie mówilam nic...on mowil mi o tej swojej wrozbie- ale że przerobil ją sobie na pozytywną to się nie przejmowal;) nie mowilam mu...wiedzial, ze bylam u wrózki. Powiedzialam mu tylko, że wrózba nie byla pozytywna, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka bąk
nie chcę mu tego mówić mogę z nim porozmawiać o tym że waham się, że nie jestem pewna czego chcę...to może...ale myślę, że jemu jednak nie spodobaloby się gdyby wiedzial że tak przejmuję się wrózbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markera
no własnie, dlatego uważam że rozmowa na ten temat nie ma sensu.Bądźcie razem i zobaczysz co sie bedzie działo.Pamietaj nigdy nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatnich kilku wróżek/ wróżbitów z których zdecydowałam się skorzystać najbardziej przypadł mi do gustu Paulus ( ma stronę http://wrozbitapaulus.pl) zamówiłam u niego wróżbę, dostałam jasną i wyczerpująca odpowiedź, i co najistotniejsze wróżba sprawdziła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić Panią Grażynę z http://wrozkagauri.pl jest szczera, stara się pomóc i co wazne praktycznie wszystko się spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×