Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

mam nadzieję :) a jest szansa, że uda Ci się tam dostać?? :) uuuu, poważna sprawa i chyba masz rację :) a jak pani z autobusu?? Jakieś postępy??? dobrego dnia :) i do później zmykam do pracy ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam akurat bardzo ciężko się dostać:/ myślałem tez nad taka opcją, żeby najpierw zgłosić się do Policji, a potem jakoś się wkręcić do laboratorium:) panią z autobusu na razie zostawiłem w spokoju, bo nie chcę robić bigosu:) chcę być fair. za to wczoraj spędziłem bardzo miłe popołudnie z A. szkoda tylko, ze czas tak prędziutko leci:) wczoraj tez ktoś inny powiedział mi, że \"jestem ładniutki, słodziutki i że mnie k...a\" mam nadzieje ze to wszystko żarty, bo nie wiedziałem jak się zachować:/ także bigos sam sie robi:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby się dostać do policji nie trzeba najpierw być w wojsku?? ok:). Cała Chmurka:). to kiedy następne?? ;) a mamo, ktoś Ciebie podrywa?? Kto to?? A ja mam dzisiaj kiepski humor. Miałam spędzić jutro z Rycerzem fajne popołudnie, ale dupa ma 2 mecze :(. A poza tym standardowo martwię się moimi dziećmi :O. Od przyszłego roku mnie z nimi nie będzie, a ta pani za mnie to szkoda słów ;(. I rok mojej pracy pójdzie się jebać :(. Zła jestem i tak mi ich szkoda :(. a jak dzisiaj u Ciebie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej:) a ja mam, bo przecież byłem;) może tylko 6 tygodni, ale pieczątkę mam wbitą:) no i stopień podoficerski:P taka właśnie jest Chmurka, ech...:) nie wiem, bo to wczorajsze wyjście było spontaniczne i nieplanowane:) może w poniedziałek, jak Jej dobrze pójdzie seminarium będzie w dobrym nastroju:) wczoraj poprawiłem jej humor, bo cały dzień się martwiła złymi wynikami badań w lab. nie lubię smutków, więc musiałem coś zrobić:) a koleżanka z roku:/ wczoraj przysiadła sie z boku na seminarium i mi takie rzeczy mówiła...:/ dzisiaj u mojego brata na zajęciach była firma związana z Koksochemią. Przedstawili na prezentacji firmę i mówili ze szukają technologów do pracy. Ten mój pierwszy kierunek bardzo się z tym wiąże, bo miałem taka specjalizację:) Muszę napisać CV i im wysłać, może coś z tego będzie... A u mnie dzień tak średnio. Do 16 siedziałem w lab. a później prosto do domu. Chciałem jeszcze wyjść na piwko ale nie było chętnych. Zmęczony jestem całym tygodniem. 2 mecze w piątek? z tym się nie spotkałem, bo zazwyczaj gra się w weekendy... Żabuś, nie martw się na zapas, bo może jeszcze coś się zmieni. Czy to pewne? Myślę, że dzieciaki zachowają w sobie to, czego ich nauczyłaś. Chociażby te najcenniejsze wartości! Przytulam Cię mocno!!! Główka do góry, bo rok to kupa czasu i wszystko się jeszcze może zdarzyć. 👄 słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, pamiętam, że byłeś, bo strasznie z mp wtedy tęskniłyśmy :) fiu, fiu, Chmurko to wysoki stopień :) dzielny jesteś :) łojej, Ona Ciebie napastuje?? A może to faktycznie żarty?? Masz jakikolwiek kontakt z tą koleżanką?? A może Jej w oko wpadłeś?? koniecznie się tam złóż, a ja już zadziałam co trzeba ;). Tzn. kciuki będę trzymać :) mecze w sobotę. Nie doczytałeś :P A to nie są normalne dzieci tylko bardzo specyficzne i bardzo się boję, bo znowu zamknął się w sobie. I po pracy :(. Co miałeś na myśli mówiąc"Główka do góry, bo rok to kupa czasu i wszystko się jeszcze może zdarzyć."?? Ja z nimi jestem tylko do końca roku i już do nich nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najniższy z podoficerskich, ale liczy się, że jest:) a tam dzielny:) nie wydaje mi się.. można tak powiedzieć, bo to nie pierwszy raz, ale wcześniej nie używała takich słów:/ jeżeli żarty to mało śmieszne, bo nie wiem jak się zachowywać:) kontakt mam bardzo mały i raczej go nie szukam, żeby się nie narażać na tego typu sytuacje:) w takim razie wyślę im co trzeba:) A z Twoją pomocą już moje akcje poszły w górę 👄 gapa ze mnie, nie doczytałem, że \"jutro\" naprawdę szkoda byłoby, żeby Twoja praca poszła na marne. A co z tą panią jest nie tak?? i czemu tylko do końca roku? pomyślałem, że może to jeszcze nie jest pewne że akurat ta pani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu, fiu :) wiesz, ja bym zapytała co Ona właściwie od Ciebie chce. no niestety, ale tak będzie. O Pani nie usłyszałam ani jednego pozytywnego zdania :O i bardzo mnie to martwi. Bo to nie tak, że nie ma ludzi nie zastąpionych, nie uważam siebie za taką osobę, ale te moje dzieci na prawdę są bardzo specyficzne. I ciężko pracowałam na to jaki mamy ze sobą kontakt :). I dumna jestem, że mi się udało. A w szkolnictwie tak jest, że dostaje się umowy o pracę tylko na rok. Do wakacji zostały 2 m-c i tylko tyle będę jeszcze z tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, już przestań, bo się zarumienię;) wolę nie pytać, bo jeszcze naprawdę dowiem się czego chce... w takim razie przykro mi, że tak to wygląda. A czy dzieciaki zdają sobie już sprawę, że Cię nie będzie?? Jeśli tak, to co mówią? Może jakoś Je przygotować na taką sytuację? o tym, że tylko na rok nie wiedziałem. I co po wakacjach? masz już coś na oku, czy może tamci Cię polecą, albo znajda coś innego?? ja właśnie robię prezentację na czwartek :O może pomogę 🌼 co tak rzadko wpadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp🌼 co tam u Ciebie?? to przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz, a tak?? nie, dzieciaki nic nie wiedzą. Ja nie mogę im tego teraz powiedzieć i obawiam się, że jak to się wyda to rodzice nie będą zadowoleni. Dopiero przed końcem roku będę mogła z Nimi porozmawiać i jakoś je na to przygotować. po wakacjach będę panią z klasą nadal :) tyle, że inną :). Dostałam zerówkę :D a ja waśnie robię porządek w zdjęciach z brata wesela, bo mama chce wysłać cioci:). Także bardzo ambitnie :). ciasta marchewkowego?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ją trochę, bo od dwóch lat jest w mojej grupie i mogę powiedzieć, że w ogóle nie jest w moim typie - zarówno z urody jak i z charakteru a może rodzice wpłyną w jakiś sposób na dyrekcję, po tym jak się dowiedzą? Nie rozumiem po co te wszystkie zmiany, skoro tak dobrze się wam \"współpracuje\". A która to jest klasa? a zerówka to malutkie szkraby:) tez super, bo już widzę jak Cię polubią:) Z drugiej strony taki los nauczyciela, że dzieci i klasy co jakiś czas musi zmieniać :/ pogoda taka, że nie ma co nosa wychylać na zewnątrz! ja bym się chętnie z Tobą zamienił:) co ty na to, żebym ja poprzeglądał zdjęcia??;) bardzo chętnie 👄 a trochę mi już burczy w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm Chmureczko to wszystko nie jest takie proste. Poza moją trójką nic mnie w tej klasie nie trzyma, bo ani z resztą rodziców ani z dziećmi dobrze mi się nie pracuje. To bardzo ciężka klasa i nawet nie jest sympatyczna :(. A kl.IV. Ja nie chcę chyba żeby wypływali, a poza tym to nie wiele da. I cała moja afera jest tylko to, że mojej trójeczki bardzo mi żal i tej pracy, którą udało mi się z nimi zrobić. Na nich mi zależy :). Ale cóż, chyba, coś za coś :(. A zerówka to takie malutkie szkraby :D, przynajmniej będziemy do siebie wzrostowo pasowali :) i czasem mam wrażenie, że również mentalnie, hihi :D Czekam na tego mojego Rycerza i idziemy na imprezę do koleżanki ;). Idziesz z nami, pewnie będzie przewaga kobiet ;). I niestety u mnie pogoda też po psem, pada, grrr :O. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj jest tak, że coś za coś:( szkoda, że to tak wygląda! A możesz mieć z nimi jeszcze kontakt? W końcu będą tam w szkole jeszcze przecież 2 lata... maluchy w zerówce są przesłodkie:) więc nowe wyzwania przed Tobą:) a z tym wzrostem to nie przesadzaj - niektórzy stali w kolejce za wzrostem, inni za rozumem;) chętnie bym się gdzieś przeszedł! nie chce mi się już pisać, a muszę skończyć do jutra:/ Skoro przewaga kobiet, to zrób tam dla mnie mały przegląd:P a co twój Rycerz robi na co dzień? buziolki:* miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w sumie będę ich czasem widywała, nadal będziemy w tej samej szkole. Ale wiesz to już nie to samo, nie będę mogła już o nich tak walczyć jak to robię do tej pory :(. I niestety coś za coś :(. czyżby to by komplement?? :) Rycerz na co dzień jest informatykiem, a dokładniej już Ci nie powiem, bo znowu zapomniałam ;). Właśnie na niego czekam, znowu zmókł na meczu :O. Pasukudną pogodę mamy. Ty też?? Zrobiłam na obiad cannelloni, które już dochodzą w piekarniku, a mi coraz bardziej burczy w brzuchu. Zapraszam i dla Ciebie też starczy :). Grasz dzisiaj?? Dobrego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne, że tak to wygląda:( powinno by tak, że dostaję się klasę od początku do ostatniej klasy, a nie tak, że zmienia się opiekunów co rok! można to tak nazwać ;) 👄 w takim razie komputer już nie będzie miał prawa szwankować, hihi:) u mnie pogoda brzydka, ale na szczęście do tej pory nie padało! nie wiem co to cannelloni, ale skoro jest w piekarniku musi być pyszne:) chyba się skusze na kawałeczek, bo jeszcze nie miałem okazji probować! dziękuje Ci 👄 byłem na meczu i graliśmy z liderem wygraliśmy szczęśliwie 2:1 :) także wszyscy rozchodzili się w dobrych nastrojach:) pozdrawiam ciepło:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno, la to niestety nie możliwe w naszym systemie. to dziękuję :)👄 teoretycznie tak, a w praktyce to różnie bywa ;)jakoś czasu na ciągle brakuje, żeby się zająć porządnie moim kompem:O. cannelloni to takie grube makaronowe rurki, nadziewa je się farszem i piecze w piekarniku :). Ja najbardziej lubię kuchnię włoską i przeważają makarony pod przeróżnymi postaciami :). fiu, fiu, gratuluję :) dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak z reszta wszystko:/ a proszę bardzo :) :) to nieładnie, bo przecież jesteś najważniejszą:) w takim razie mniami:) ja również lubię takie rzeczy i już mi ślinka cieknie, chociaż jestem po kolacji:) mecz bardzo udany, mogłaby tylko pogoda bardziej dopisać, to więcej ludzi zdecydowało by się wpaść na mecz:) dziękuje dziękuje :* dzisiaj cały dzionek spędzony w lab. ale od południa w bardzo miłym towarzystwie, więc mimo zmęczenia jestem zadowolony:) całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziś ześwirowal ten mój kompa, grrr. Także tak czy inaczej będzie musiał do niego zajrzeć. jeszcze kawałek zachowałam dla Ciebie :) to jednak te moje kciuki :) fiu, fiu, kwitnie?? Chmureczko, kiedy się odważysz?? Bo już wpadłeś po ucha... zmykam do łóżka, dobrej nocy i słodkich snów 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na złość dzisiaj! wiesz co, chyba za dużo o tym gadaliśmy:) w takim razie super:) zabieram go ze sobą na uczelnię, ale będę musiał go okrywać przed innymi żarłokami:P na pewno:) 👄👄 A tam;) Kwitną kwiatki na łące, a u mnie wszystko powolutku:) Nikt mi nie wpadł do ucha, ani ja nie wpadłem po uszy:P Zapewniam:) Powiem Ci tyle, że spontaniczność była za pierwszym razem. Teraz jest inaczej, w sumie tak jak przypuszczałem. Najpierw rozum, rozum, rozum, a później dopiero serduszko:/ Przytulam się na dobranoc do Ciebie, tam najbezpieczniej:) 👄 Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to okazja żeby wreszcie zapanował bezwzględny porządek :) wcześniej wyszłam do pracy, wcześniej wróciłam. Miło było być w delegacji w innej szkole :). Jutro też tam siedzę :). a jak dzień u Ciebie?? Bo u mnie pranie, zaraz prasowanie ;) jak miło... :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może może:) ja bym Ci prędziutko zrobił porządeczek:) a co to za delegacja? co tam robiłaś? a ja znowu na uczelni do wieczora:) godzinkę temu wróciłem, bo byliśmy jeszcze na zapiekance:) a jak wracałem autobusem, to los chciał, że była tez tam pani z autobusu (strasznie późno jechała i to z Gliwic - tam gdzie studiuje) i jak się okazało to przy wysiadaniu ktoś czekał na Nią:) więc brzydko mówiąc \"mam ją z głowy\"! powiem Ci, że Ktoś musi nade mną czuwać, bo zbyt dużo tych przypadków mi się trafia:) dobrze, że do Niej nie podszedłem wcześniej, bo głupio by wyszło...:) Ropuszko to prawdziwa prawda;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba jest :) ale dzięki :) siedzę w komisji na egzaminach gimnazjalnych :). Dzisiaj też mnie to czeka :). mmmm, mniami :) może to i dobrze :) skupisz się na jednej pani :) :D dobrego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no tak:) to już wiem, bo moja siostra tez zdawała ten egzamin:) A podpowiadałaś coś jak przystało na porządnego członka komisji??;) yhym, pyszne było:) zobaczymy co będzie:) zabieram się zaraz za to CV i inne pierdółki:) muszę najpierw się dowiedziec co przygotować zeby zgłosic swoja kandydaturę! wreszcie trochę się przejaśnia:) jutro seminarium więc trzymaj kciuki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty, nie mogłam. A poza tym jakbym jeszcze coś źle podpowiedziała ;). wysłałeś cv?? a jak plany na majowy weekend?? trzymam od rana:). Powiesz później jak poszło. ależ u mnie śliczne słońce świeci :) dobrego dnia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no, oficjalnie nie mogłaś:) ale wiesz...:P jak to źle? myślę, że wszystko masz w jednym palcu:) dzisiaj dostałem odpowiedź, że CV i list motywacyjny mogę wysłać mailem:) (tzn. że szukają ludzi) mam też namiar na Panią od zatrudnienia i szkoleń:) myślę, że uporam się z tym przez weekend:) planów jak na razie nie mam! nie wiem co z tą wycieczką, bo coś ucichło! więc możliwe że będę po prostu w domku:/ poszło mi bardzo dobrze:) dziękuje, dziękuje 👄 nawet pani profesor nie miała żadnych szczególnych pytań, a moja promotor powiedziała, że Ją pozytywnie zaskoczyłem:) u mnie też upał się zrobił:) musiałem dziś prędzej wracać do domu, bo mamy nie ma do soboty, a trzeba zaopiekować się młodzieżą:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) ale chyba jednak już nie bardzo :O super :) to ja już zaczynam trzymać kciuki :) to posiedzimy w takim razie na kafe :) bo ja też zostaję w domu :). Rycerz przez 3 dni gra, po 2, 3 mecze:O a ja może w końcu wezmę się za projekt.Ależ mi się nie chce :O. zdolniacha:) poluzuj im trochę. Imprezkę trzeba zrobić ;) no nie bądź taka zrzęda, daj im się pobawić :). dobrej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę inaczej:) jak wyśle, to dam Ci znać:) z Twoją pomocą powinno być dobrze:) 👄 i chyba skończy się na kafe:) strasznie dużo tych meczy? które ligi sędziuje? a jaki masz projekt do zrobienia? może coś pomogę?:) a gdzież tam...udało się po prostu:) tak, imprezkę...najpierw zadanie domowe, nauka na sprawdzian, a potem może być mała imprezka:) słodkich snów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i jak, wysłałeś?? si, dużo :O. A które to ja nie wiem, ja się nie znam i nie potrafię zapamiętać ;). A ja muszę napisać program edukacyjny z j.polskiego dla dzieci upośledzonych w stopniu lekkim do kl. IV-VI. Kupa roboty:o a jakoś nie mogę się za to zabrać :O. a już:P:) straszny jesteś. upiekłam dzisiaj diabelskie żebreka, zapraszam na obiad:) co dzisiaj robisz?? dobrego dnia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) jeszcze nie wysłałem, bo mam małe problemy z listem motywacyjnym:/ następnym razem spróbuj coś zapamiętać, bo mnie to interesuje i chciałbym wiedzieć :) ojej, to poważna sprawa z tym programem! chyba Ci jednak nie pomogę:( znów nie taki straszny:P sama dobrze wiesz:P hmmm.. ten obiadek zjadłbym TERAZ:) jeżeli coś zostało, to chętnie wyliże talerz:) właśnie wróciłem z imprezki, z akademika:) miałem być dobre 1,5 h temu, ale był kłopot z autobusem:/ zmarzłem strasznie, więc zaraz wskakuje do łóżka:) wolałbym do jakiegoś ciepłego:P no, ale hmm..sam muszę sobie nagrzać:P słodkich snów Smerfetko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie, może pomogę?? yhm, postaram się ;), ale nie obiecuję ;) żeby mi się tylko chciało tak jak mi się nie chce:O to już byłoby super :) a co to za impreza?? Ja wczoraj odchorowywałam sobotnią ;). jak dzień dzisiaj? Co tam nowego z panią?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×