Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

ależ przecież ja nie powiedziałam, że to ode mnie uciekasz :P. Ja też uciekam... ale jakie ma to znaczenie?? dzieciaki miały dużo większe bagaże ode mnie. A w nich dosłownie wszystko, czajniki, tostery, tv, laptopy np. Porażka :O bo się wtulę ;) co u ciebie? Jak samopoczucie?? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) fajnie ze juz jestes, bo tu strasznie pusciutko:) jak to TV i laptopy?? gdzie im to weszło wszystko? na wakacje takich rzeczy sie nie bierze, ciekawe gdzie byli ich rodzice jak sie pakowali? acha..w takim razie musisz mocno sie trzymac:) u mnie po staremu. Denerwuje sie na kompa bo strasznie zamulony i wlacza sie godzine:/ mam juz 55 stron pracy:) zeby tak do 70tki dociagnac to bedzie juz ladnie wygladac:) samopoczucie w miare fajne:) a jak z wyjazdem? wybieramy sie na ten oboz? bo jesli tak to musialbym Ci wyslac poczta taka specjalna ulotke-zgloszenie, ktore trzeba samemu wypisac:) od 27 sierpnia do 2 wrzesnia za 435zl..chyba tak w miare przystepnie?! jakie plany na dzis? :* grr..nie chce mi wyslac tej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że ktoś się cieszy, że jestem 👄 widzisz to takie specyficzne dzieci czytaj zblazowane :O. Rodzice sami im przywieźli te zestawy na miejsce zbiórki i włożyli do autokaru. a będę, będę ;) fiu, fiu to już prawie koniec ;) obóz już odpada, bo mi termin nie pasuje. 29 mam rozmowę o pracę, a poza tym od września chcę już zacząć pracować. Niestety od końca sierpnia muszę już być w pogotowaniu. Odpada, szkoda :( A dziś byłam na działce z fumfelą, opalamy się toples, pijemy piwko, jednym słowem miodzio :D:D:D i w pewnym momencie pojawia się jej sąsiad. To się biedak zdziwił:D:D:D. Teraz jem obiadek i lecę, bo się umówiłam ze znajomymi :). Wpadniesz?? 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wlasnie wrocilem z prezentacji..pokaz udany:D no mysle, ze nie tylko ja:) co za rodzice?!! co do pracy to mysle ze jestem blizej niz dalej konca;) szkoda:/ ale praca najwazniejsza i bede trzymal kciuki:) to sie sasiad zdziwil:) mlody chociaz byl:P chetnie bym wpadl:) szkoda tylko ze tak daleko:( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobiłeś coś? Opłaca Ci się ten biznes?? a kto jeszcze? Nic mi nie wiadomo na ten temat :( rodzice jeszcze gorzej zblazowani jak dzieci- porażka :O i super i jeszcze chwila i obrona :) coś Ty, po 40, hihi ;) no wiesz... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) cos zarobilem i powiedzmy ze jestem na maly plus:) ale mam nadzieje ze to dopiero poczatek i ze prawdziwe sukcesy przyjda niebawem:P eee...napewno jest ktos jeszcze. Dokladnie nie wiem, ale mam takiw przeczucie, intuicja:) Rozgladaj sie dobrze:) To jakies losie, a nie rodzice:/ ech..obrona, ciekawe jak tam bedzie:) ale liczac jakies poprawki to jeszcze miesiac mam spokoju:) po 40:) ciekawe, szybko uciekal czy stal zahipnotyzowany?;) dziekuje za super zdjecia:):) niespodzianke mi zrobilas:) bardzo milo Cie znow zobaczyc;) a o swietowaniu pamietam:) buziaczki:* moze pomoge--) co u Ciebie? Paskudo:) jak moglas zgarnac go dla siebie??:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniliśmy się ze świętowaniem 😭 to już 101 strona :P. Ale impreza i tak jest ;) chyba że wybędę wieczorem, ale jeszcze Ci napiszę :) przyjdą, przyjdą :) świetnie, że już jest do przodu :). Niesamowity jesteś :) tia, od kiedy to panowie mają intuicję, bu ha ha :P i pomyśl jakie społeczeństwo rośnie, porażka :O nie m-c tylko ty się koleś sprzężaj, już czas :) a coś taki ciekawy, co?? :P lubię robić niespodzianki :) a jak jeszcze sprawiają komuś radość :) to to podwójna niespodzianka 👄 chciałam iI pokazać moją pracę :) może pomogę 🌼 właśnie co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano imprezka jest:) ja przed chwila zaczalem:) jeszcze tylko sie wypluskam predko, zeby nie bylo ze brudny jestem:P milo mi ze tak we mnie wierzysz:) oj, raczej ciapa, a nie niesamowity:):* kochana, od zawsze maja, to taki ukryty talent:) hihi a tam czas:) i tak jeszcze czeka mnie jedna w przyszlym roku:/ zawsze troche ciekawski bylem:) a moze zazdroszcze sasiadowi?!!:P nio, super niespodzianka:) fajna masz prace:) polaczenie z super zabawa jak widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj i nawaliłam, przepraszam 👄 wybyłam wczoraj i nie miałam czasu nawet napisać, a tel. mi padł. Nadrabiamy dzisiaj? oj tam ciapa, dla mnie niesamowity :) 👄 tiaaaaaa, ukryty talent, bu ha ha to mnie rozbawiłeś:P więc dlatego z tą powinieneś jak najszybciej się uwinąć :) ojej, zawstydzasz mnie [czerwieni się po uszy aż] yhm :) fajną :) miłego dnia 👄 jakie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos sie mijamy:/ ja od dwoch dni tez nie mam na nic czasu, wracam pozno po prezentacjach, to na nic juz nie mam ochoty tylko kapiel i spanko:) a jeszcze wczoraj do poludnia bylem z dziadkiem u babci w szpitalu. ale mi slodzisz:* jeszcze troche i mi skrzydla urosna;) no pewnie:) cos czuje ze mi nie wierzysz, ha i znowu ta intuicja;) staram sie, staram:) prawde powiedziawszy mam jej juz dosyc:) aj, nie chcialem Cie zawstydzac:) no co?:P troche zazdroszcze, sila wyzsza:P dzisiaj w planach mam mecz:) zaczynamy nowy sezon, wiec trzymaj kciuki jak mozesz:) na poczatek wyjazd i to prawie pod czeska granice:) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć] w weekend mam aż nadto czasu, wszyscy wyjechali ze znajomych, więc jestem w domku :) jak babcia się czuję?? a niech rosną :) czas najwyższy :) 👄 oj, bo te moje zaufanie do Samców mocno podkopane. Wiesz o tym :(. jak każdy przed końcówką ;). Dasz radę, do przodu :) noooooooooo tak, Samiec się w Tobie odezwał. No no :P a pewnie, że będę trzymać :). Powodzenia :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie sie nudzisz, co??:) z babcia wszystko dobrze, dziekuje! w zeszlym tygodniu zle sie poczula i pogotowie ja odwiozlo na badania, teraz musi przez pare dni polezec. za skrzydelka buziak:* a wiem, przykro mi ze musialas tego doswiadczyc:/ hihi..no samiec:) niczego innego bym sie nie spodziewal:P jeszcze raz dziekuje za kciuki, przydaly sie:) 👄 widze, ze podobny temat ktos zalozyl...tylko tak jakby w druga strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc, czasem tak. Ale przed chwilą dostałam paczkę z cudami, zabieram się za produkcję :) to dobrze, że dobrze :) jeszcze dziw, że do tej pory nie miałeś. Dbaj o nie ;) ech, życie 😭 bu ha ha :D:D:D no tak :D:D:D ale proszę :) Gratuluję wygranej 👄 może w tym roku znowu pójdziecie wyżej, co?? a jaki temat, bo nie znalazłam? plan na dzisiaj masz? Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) wlasnie sobie pomyslalem, ze faceci sa pokrzywdzeni w tym kierunku:P w tym tygodniu ja wypuszcza, wiec wszystko dobrze sie skonczy:) a mialem, mialem...tylko ze podcieto i spadlem:/ bede dbal:) teraz juz glowa do gory, bo musi byc dobrze:) bedzie ciezko isc wyzej, ale zrobimy wszystko zeby tak bylo:) przede wszystkim ja nie popuszcze:) temat brzmial tak: \"a mowi sie ze kobiety to zimne suki\" wlasnie wrocilem z prezentacji, pora cos zjesc i isc lulac;) slodkich snow:* gdybys nie umiala zasnac, to robie miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to lepiej?? Mniej wydajesz na te cuda;) oby :) musi?? Nie jest 😭 a ja trzymam kciuki w takim razie :) yhm, ale coś szybko padł ;) słodkich snów 👄 to się podsuwaj już, bo znowu nawet nie zauważysz ;) dobranoc[ usta] 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze i masz racje?:) babcia juz w domu, wiec wszystko w porzadku:) ano..bo to trzeba sie mocno przytulic, wtedy zauwaze napewno:P wlasnie biore sie za pisanie pracy, jak tak koncowka sie ciagnie slamazarnie:( w niedziele mam impreze firmowa:) zaczyna sie juz o 13.00:) nooo..ciekawe co to bedzie:)?? co tam u Ciebie? jakie plany na dzisiaj? popoludniowy buziak :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, może :) to super :) dobra, dobra, śpisz jak zabity :P bo to tak zawsze jest :O. Dasz radę ;) o 13?? Ojej, jak dotrwać do wieczora, hihi :). A Panie w tej firmie jakieś macie?? a u mnie jakoś nudno ostatnio, w sumie po staremu. Czasem jakaś imprezka, czasem jakieś piwko ze znajomi, bez zmian:). planów nie mam, na razie jest tak gorąco i duszno, że się nie wychylam,a co później to nie wiem. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci takich glupotek naopowiadał ze spie jak zabity??;) musze:) jeszcze tylko troche:0 hmm..nie wiem:) zobaczymy jakie zaplanowali atrakcje:) a panie jakies sa....obecnie dwie:) duuuuzo starsze ode mnie:) jakis czas temu byly jeszcze dwie...mlodsze..no, ale sie zmyly i zrezygnowaly! a na tance chodzisz?? pamietsza, obiecalas mi ze sie zglosisz do Tanca z Gwiazdami:) teraz bedzie ostatnia edycja...wiec ja nie wiem na co czekasz:P wieczorny buziak:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie musiał nic opowiadać, wiedziałam, słyszałam, byłam obok ;) odrobinkę i z głowy :) Masz na rozpęd 👄 ee to lipa :O myślałam, że przynajmniej na parkiecie poobracasz. A tak smakiem się obejdziesz :P oj jakie masz nie aktualne wiadomości, już za późno- obsada jest, ostro od dawna trenują:P a na dobranoc też dostanę?? 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało Ci sie:) bylo ciemno i telewizor glosno gral..:P pychotka:) to impreza plenerowa, wiec mam nadzieje, ze ladna pogoda dopisze:) nie wiem jakie atrakcje przewidziano, wiec moze bedzie smacznie...;) no popatrz..znowu cos ominalem:) oni ostro trenuja, a Ty sie wymigalas:P mial tez byc na dobranoc, ale internet nawalal:/ moze innym razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już :P kręcisz, oj kręcisz:P:P jak to się mówi, nie było mi pisane zostać gwiazdą:P inne atrakcje, hmmm ciekawe, ciekawe jakie??:) oj, szkoda :( ale przynajmniej wiem czemu długo zasnąć nie mogłam :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha:) co tam slychac w wielkim swiecie?? e tam gadanie..niezla z Ciebie gwiazdeczka:P impreza byla fajna:) pogoda dopisala i mozna bylo pojezdzic kajakiem lub rowerkiem po zalewie:) troche pogralismy w siatke, bylo piwko, grill...i prezenty:) juz koncowka wakacji:/ buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle zaimprezowałeś, tyle czasu Ciebie nie było :P a mój malutki ;) więc nie mam pojęcia co w wielkim :) mówisz, no pięknie. Spadająca chyba :D:D:D a jakie prezenty?? ja nic nie dostałam, buuu ;) yhm, śmigam spotkać się ze znajomymi. W końcu ludzie wracają, jupiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ho!! yyyy...ktos tu chce detektywa wynajac?? to ja wole trzepanie tylka:) ostatnio mam kryzys formy, wiec sie melinuje w podziemiach..... co u Was fajnego??? jak tam rycerz(e)???:) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przetrzepie, co to za doły, co? Czem nie odpisujesz, nic nie mówisz? Chmurzasty, podpadasz mi [grozi palcem] u mnie same fajne sprawy. Pracuję od poniedziałku:), na razie ciężko, inaczej :O bo w szkole. A poza tym pojawił się Rycerz :D ale o tym już wiesz :) 👄 i jeszcze jeden dla ocieplenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×