Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiecznie sama

Mam 20 lay i nigdy nie miałam chłopaka.

Polecane posty

Gość dobry
Przecież możemy się umówić w realu w gwarnym miejscu będę miał kwiatka w ręce po tym mnie poznasz. Jeśli Ci się nie spodobam każdy pójdzie w swoją stronę. Tyle wstydu będzie. Przecież nie musimy tego od razu robić. Polityka drobnych kroczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
anonimek- co z tobą ? chłopakowi łatwiej.A może ty jesteś po seminarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to \"cos\" zdobyc?;) dobry - ale autorka napisala ze nie reflektuje. Kapewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry
promo czy ty jesteś stróżem Wiecznie samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
to czemu nie miałeś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem, ale ona Ci napisala ze nie chce. Zreszta niewazne, przepraszam ze przeszkodzilam w podrywie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem w jakimś innym wątku, a nie chcę pisać ponownie. Nie przejmujcie się mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
Boże powstał topik dla samotnych!!!!!!!!!! Chyba nic tu po mnie? Czy zostać z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry
gdzie jesteś Wiecznie sama ja tęsknię za Tobą. Nie mogę żyć bez Ciebie. Odezwij się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
a są tu jeszcze jakieś kobiety? Czy oprócz mnie i wiecznie samej nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko topicu ... 20 lat to nie tak dużo.... a co, chciałabys miec faceta w wieku 15 - 16 lat?? co to są za związki :-O przyjdzie i czas na Ciebie, zapewne niebawem, bo to 20 latek to taki wiek ze ciągle duzo się dzieje :-) a ja poznalam swoją milosc mając 22 latka :-) i dobrze ze nie wczesniej, bo wczesniej to bylismy młodzi i głupi :-P i nie docenilibysmy tego co mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promo dzięki za wsparcie, widzisz , ze się przyczepił i nie chce mi dać spokoju:P Mnie nie chodxzi o brak powodzenia, kiedyś może i miałam, ostatnio chyba zbrzydniałam i to powodzenie zmalało. Poza tym myślę, ze to coś nie tak z moim charakterem, chciałabym siebie ulepszyć, ale nie wiem od czego zacząć. Nie chciałabym poznać kogoś w wieku 28 lat i być z tym kimś do końca, chciałabym poznawać ludzi, a nie umrzeć jako mało doświadczony egzemplarz. Moja koleżanka od 6 lat jest sama, ale przynajmniej w wieku 16 lat miała kilku chłopaków, a ja nic. Drugi aspekt to moja nieśmiałość, przez to też zmarnowałam szansę i przepuściłam okazję być może na coś trwałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
tak, tak nie ma sie do czego spieszyć, stałe związki są do dupy.Baw się ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry
TMT może złączymy swe siły. Pójdzie z górki. A od czego to zależy jak nie od Ciebie. Od dziewczyn też - to fakt A czy wiecie że 7% populacji męskiej nie zostaje tatusiami ja napewno jestem w tej liczbie. Kobieta wbrew pozorom zawsze sobie znajdzie kogoś do spłodzenia dziecka. A facetowi pozostaje. No wiecie co mu pozostaje. W każdym bądź razie wtajemniczeni wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley
Ja mam 22 i miałam chlopaka, ale teraz od dawna nikt sie mna nie interesuje chociaz wiem że jestm atrakcyjna. Nie wiem do końca czemu tak jest ale napewno jedną z przyczyn jest to że jestem zbyt poważna. Wiem o tym bo jak juz zaczynam udawać to znajduja sie adoratorzy ale juz mam to gdzieś , wolę byc sobą i być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...
to jak to szło z tym wtajemniczaniem?komplikujesz ludziom życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
dobry-to ty bezpieczny jesteś, bo przynajmiej baby w bachora nie wrobisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry
kobiety nie wiedzą czego chcą. Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...
to się nazywa dyskryminacja kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
a może ty wiesz jasnowidzu czego chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...
no ba!wiesz kogo pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do splodzenia dziecka??? Ehhhh czlowieku...:O A po co mi facet li i jedynie do splodzenia dziecka? hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry
edc Ty się wydajesz rozsądna. Może Ty mnie zechcesz. Strasznie mi dokuczasz tym wrobieniem w bachora, wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagataa
droga autorko, jestem Twoją rówieśniczką i co z tego, że miałam faceta? w związku, czy bez... czuję się samotna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edc
ja też Cie chyba nie chcę.ALE BEZPIECZNIE Z TOBĄ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×