Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MANGUSIA

PROPOZYCJE CIEKAWYCH PREZENTÓW...DLA PŁCI PRZECIWNEJ...

Polecane posty

WIĘC POWIEM KRÓTKO...JESTEM OSOBA KREATYWNĄ.POZNAŁAM FAJNEGO CHŁOPAKA,KTÓRY NIEDŁUGO MA URODZINKI...MAM KILKA POMYSŁÓW ALE CZEKAM NA PROPOZYCJE...NIE ZNAMY SIĘ DŁUGO...JAKI PRAZENT JEST ODPOWIEDNI I ZA ILE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
no moj chlopak ma 8 maja urodziny ja daje mu w prezencie poduszeczke na ktorej bedzie nasze zdjecie.takie cuda robia w kazdym hipermarkecie kosztuje ok 30 zl , no ale ty zdjecia raczej nie aplikuj tam hehe podaruj mu cos co bedzie mu ciebie i tylko ciebie przypominalo, cos co was łaczy jakis symbol tego uczucia.no nie iwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu ktos życzliwy:) więc powiem Ci,że totalnie nie wiem...co mu kupic on lubi dore ciuchy kosmetyki drogie...i jedzonko :0 myslałąm że kupie coś do kuchni bo mieszka sam :0 abo coś do domku ale żeby nie było to za drogie....;o nie wiem...:) jak myslisz...? ja nie pracuję jeszze i nie chce tez by to wyglądało zobowiązująco...nie jesteśmy jeszcze oficjalnie razem...:0 więc rozumiesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tak dalej pojdzie to
NIGDY NIE bedziecie razem :P Opanuj sie dziewczyno :O Ile jeszcze topikow zalozysz o tym ze poznalas jakiego fagasa ale nie jestescie razem???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×