Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ząbkowa

Piaskowanie zębów

Polecane posty

Gość gość
cześć, jak masz wątpliwości poczytaj sobie więcej na temat piaskowania i innych metod czyszczenia zębów tutaj https://portal.abczdrowie.pl/czyszczenie-zebow ja osobiście tego nie cierpię, ale cóż trzeba o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to kolejna metoda, która nic nie daje, bo efekt jest chwilowy. Każdy musi się nauczyć, że bez diametralnej zmiany przyzwyczajeń na stałe, nigdy nie doprowadzi swoich zębów do normalności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Żarowa z klinki Dentist w Krakowie. Naprawde bardzo fajne miejsce i tu mozecie naprawde wyleczyć swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja miałam dziś pierwszy raz czyszczenie zębów z kamienia. Mianowicie piaskowanie i Skaling. zęby i dziąsła są bardzo obolałe w dodatku po wewnętrznej stronie czuje ze są chropowate. zapłaciłam 150 zł. Teraz juz wiem dlaczego ponieważ dentystka nie zrobiła mi żadnego polerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole prywatnie i bardzo sobie chwale własnie Klinike Dentist. Na NFZ proponują i zakładają zresztą czarne plomby. A ja za takie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika8187
Scaling i piaskowanie to dodatkowa kasa dla gabinetów stomatologicznych, stąd tutaj ich pozytywne wpisy wraz z podaniem nazwy gabinetu.. Pamiętajcie,że dziąsłą po tych zabiegach są obolałe, a zęby chropowate przez kolejny tydzień. Nie wolno Wam pić soków,kawy , ani napojów kolorowych, ani jeść marchewki, buraczki itd bo barwniki wejdą w porowate zęby i będą jeszcze kremowe, niż przed zabiegiem. Poza tym zęby bardzo szybko wracają do swojego poprzedniego koloru, bo przecież na codzień pijecie kawę, herbatę, wino, soki, jecie marchewkę itd więc to wszystko to jedna wielka ściema...Nie polecam, szkoda kasy i zębów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty w ogole wiesz o czym mowisz? To jest normalny zabieg higieniczny i nie ma nic wspolnego ze zmiana koloru zebow, a jedynie ich oczyszczeniem. A jak zeby sa chropowate i dziasla obolale to chyba nalezy zmienic gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosiel
To przede wszystkim musi się wiązać z systematycznością. U mnie doprowadzenie zębów do normalnego wyglądu wymagało kilku miesięcy, ale oipierając się na normalnym szczotkowaniu i zdrowej diecie, a nie cudownych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja klinike dr Żarowa Dentist. Już kilkakrotnie leczyłam tam właśnie zęby i jestem naprawde bardzo zadowolona. Teraz chce sie zapisac na czyszczenie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam swoją ulubioną higienistkę panią Elżbietę Nowak, do której chodzę co pół roku na usuwanie kamienia. Jest miła i sympatyczna i też bardzo dokładna w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz usuwanie kamienia raczej nie boli, no chyba, że masz go dużo to możesz odczuwać nieprzyjemne uczucie. Ale może przy okazji czyszczenia odsłoniła ci się jakaś dziura dlatego boli. Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do dobrego dentysty i się dowiesz co Ci jest. Ja mam świetną opiekę w Krainie Uśmiechu, zawsze jak mnie coś niepokoi mogę się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki zabieg rok temu i efekt utrzymuje się do tej pory no moze zęby nie są już takie białe ale nie mam takiego kamienia. Zabiek wykonywałam w Almadencie i nic nie bolało i kosztowało tylko 150 zł jak na terazniejsze ceny to nie drogo zawsze te zabiego są powyżej 200zł - polecam http://nzozalmadent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam usuwany kamień ultradźwiękami. Bolało jak s*******n, doktor musiał mi dać znieczulenie żeby dokończyć. Potem długo bolały mnie zęby i były szorstkie mimo, że polerował jakąś gumką. Niewiele to dało. Zęby po jakimś czasie picia kawy i jedzenia wróciły i jest jak było. Szkoda kasy i bólu bo efekt jest tylko chwilowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euglenazielona
Miałam usuwany kamień i piaskowanie po tym zęby. Nie było nieprzyjemne ani nie bolało. Ale trochę dziwne uczucie. Samo odkamienianie robię co dwa lata. Stomatolog mi mówił, że faktycznie może być dyskomfort, jeśli kamienia jest dużo. Ale wszystkim polecam zrobienie tych zabiegów. Zupełnie inaczej wyglądają zęby. Przed pierwszym zdejmowaniem kamienia poszłam w ogóle z zamiarem wybielania, okazało się, że zabieg w ogóle nie jest potrzebny, bo właśnie kamień powodował, że zęby nieciekawie wyglądały. Ja chodzę do kliniki impladent w Warszawie. W sumie niedrogo też jest (piaskowanie stówka, kamień dwie stówki) i naprawdę fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też piaskowałam zęby w gabinecie http://www.hercka.pl/. Bardzo fajny zabieg, rozjaśnił mi trochę zęby ale robiłam go głównie dlatego ponieważ później miałam również wybielane zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskowanie powinno się zrobić na samym początku leczenia. Ja tak rozpoczęłam właśnie swoje leczenie w klinice Dent Sm, http://dentsm.pl. Efekt już po samym piaskowaniu był bardzo zadowalający :) Piaskowanie i usuwanie kamienia robię sobie raz na rok, teraz zazwyczaj przy okazji wizyty kontrolnej, przeglądu u dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na skaling regularnie do gabinetu Indexmedica, bo mają fajne promocje. Nie zauważyłam, żeby miało to jakiekolwiek wady - wręcz przeciwnie - odkąd chodzę zęby są zdrowsze, bielsze i nie tworzy się próchnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na piaskowaniu zebow bylam w http://www.kuroczko.pl/ i jestem ogromnie zadowolona. Efekt piorunujacy, zeby piekne. Naprawde warto sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania79
Piaskowanie brzmi dla mnie trochę kosmicznie :D Byłam na wybielaniu w Impladencie w Warszawie, bardzo jestem zadowolona z efektu - żadnych przebarwień ani nalotu. Zęby są białe i takie fajnie gładziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaa
Ja robię u Pana Marcina Wilka (<3) z White Dental Clinic na Bielanach i polecam. Nie dość, że super miły to jeszcze widać, że zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka1
Byłam w klinice Ratyńscy Dental Clinic Józefów na na piaskowaniu przed weselem i efekt bardzo zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasia88
ja zawsze wstydzilam sie swoich zebow, zawsze wydawaly mi sie bardzo zolte. moja przyjaciolka znudzona moimi narzekaniami na ten temat doradzila zeby uzyc ultradzwiekow. sprobowalam i efekt nawet mnie zaskoczyl :) wybralam gabinet miazga w Krakowie na ul przykopy, maja bardzo fajne podejscie do pacjenta i rozsadne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskowanie zębów jest zabiegiem pomagającym zapobiegać próchnicy, dlatego sama robię go co jakiś czas u mojego dentysty w Indexmedica. Jestem zadowolona, bo profesjonalnie wykonany pozwala usunąć negatywne skutki palenia papierosów czy picia kawy. Dlatego polecam – można w łatwy sposób poprawić wygląd swoich zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embarance
ja muszę teraz dobrze obrać strategię z moimi zębami, bo mam ważną imprezę w przyszłym roku :) myślę, że wybielanie będzie grane, ale chciałabym chyba zacząć od porządnego czyszczenia zębów. teraz w profemedzie jest pakiet piękny uśmiech i w zasadzie za niecałe 200zł jest kompleksowe czyszczenie, myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobinkaa
Polecam pakiet w Profemedzie za 197 zł mamy usunięcie złogów naddziąsłowych, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja metodą kontaktową - warto zadbać o swój uśmiech usmiech.gif Takie czyszczenie dobrze jest wykonać raz na jakiś czas. Ja korzystałam w Profemedzie w Poznaniu, ale maja tez chyba kliniki w innych większych miastach :) https://emarket.luxmed.pl/Emarket/PF-PAKIET-T WOJ-PIEKNY-USMIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne i systematyczne szczotkowanie + dobre podejście do tematu. U mnie zanim naprawdę przyszła duża zmiana minęło tego czasu sporo, ale ogólnie chodzi tutaj właśnie o dietę, dobrą pastę i odpowiednie szczotkowanie - zmianę na pewno zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co do końca znaczy, ale wygląda profesjonalnie :D mnie interesuje w wawie :) postanowiłam zacząć zapobiegać zamiast leczyć także to chyba dobry start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×