Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amolitka

czy jeszcze moge go w sobie rozkochac??

Polecane posty

spotykalam sie z chloapkaim przez 3 tygodnie, bylo swietnie ale nagle ztwierdzil ze to nie ma sensu ze myslal ze sie we mnie sie zakocha ale nic z tego.Ze nic poza tym ze mnie lubi nie ma.Zaproponowal mi ze sie bedziemy spotykac tak po kolezansku i teraz tak myse ze stracic przez to nic nie strace i sie zgodzilam.Nie wiem czy dobrze robie bo jestem w nim zakochana ale moze jeszcze mi sie uda go w sobie rozkochac, jak mysliecie?To jest takie smieszne ale ... cos naprawde do niego czuje:( Czy ktos byl w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa daxa
ale spotykaliscie sie tak po kolezensku czy sypialiscie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy kobieta mówi takie rzeczy od razu wiadomo że furtka raczej i tak jest otwarta...koebieta mówi to bez zastanowienia, a czesto zdarza się że poźniej żałuje i wraca sama...z facetami jest trochę inaczej. oni nie podejmują pochopnych, spontanicznych decyzjii...sa w stanie spotykac się z dziewczyną bez głębszych uczuć do niej...kiedy już podejmują decyzje o rozstaniu jest to zazwyczaj bardzo silnie ugruntowane, uargumentowane, pewne....tak więc sadzę że jeśli nawet jestes go jeszcze w stanie w sobie rozkochac to bardzo dłuuuga droga przed Tobą..... a tak na marginesie: nie to forum odwiedziłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:)Wlasciwie teraz to zdalam sobie sprawe ze najlepiej bedzie jak juz nic nie bede probowala.Ja juz sie podadaje.Inna na niego czeka:) czeka na niego ta ktora rozkocha go w sobie juz na poczatku, bez zadnego broblemu:) to poprostu nie ten:) to nie byl moj czas :) dzieki i oa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×