Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Manina GRATULACJE! :) Widzisz a jednak :) Super, naprawdę się cieszę :) Silu jeszcze za wcześnie, żeby test Ci wyszedł skoro masz dłuższe cykle także dopóki @ nie przyjdzie to myśl o tym, że Ci się udało, Preggers Ty tak samo! Dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, powiedz mi proszę ile dni dokładnie po ostatnim współżyciu robiłaś pierwszy test (ten z krzywą linią?), ile dni po nim robiłaś kolejny (z linią przy samym końcu paska?) i ile dni po nim robiłaś ten na którym jest już czarne na białym, że są 2 krechy? chciałabym to do swojej sytuacji porównać. Ja pierwszy test robiłam 7 dni od ostatniego współżycia, gdzie widziałam na 1 teście cień cienia kreski, po jakimś czasie wyraźną kreskę i 8 dni po - dzisiejszy negatywny. Teraz planuję 13 dni od współżycia zrobić kolejny (w najbliższy czwartek). Prosze napisz mi jak u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze, to ten z krzywa byl w 19 dniu cyklu , gdzies od 10 dc do 18 dnia cyklu byly starania , 30 dc byla ta przy koncu , 31 dc dzisiejsza slaba prosta. pomiedzy byly testy negatywne, moze w 29 widzialam blade kreski , ale nie wiem czy to moje zludzenie bylo , na chama cos tam wypatrzylam wkoncu ale pewna nie bylam czy juz mam ocopląs. zabarwieia druga linia 29 nie miala ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosciej ostatni raz wspolzylam 1 stycznia . od 24 , ino tydzien mi byl dany wiec latwo mi okreslic mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeśli zaszłaś w ostatni dzień współżycia (1 stycznia) to potrzebowałaś 14 dni aż żeby zobaczyć tą bladą prostą kreskę. To by się zgadzało. Mogłaś też zajść wcześniej, wtedy wychodzi nawet 16-18 dni od współżycia do zobaczenia 2 kresek. kurcze, to ja musze jeszcze sporo poczekać... w czwartek jak planowałam przed lekarzem będzie dopiero 13 dni od współżycia, eh. ale od razu poproszę go o betę i zrobię od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczac ze 1 byl dniem ostatniego wspolzycia , to wychodzilo by 14 dni wynik dzisiejszy, wczorajszy 13 dni - ten wyszedl na koncu jakis bazgrol, a pierwszy ta krzywa , dzien po ostatnim stosunku, nie wiem czy dobrze licze , ja to slaba w tym zawsez bylam , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja mam nadziej ze Ci sie udalo , mi pokazalo pozno , ale moze tobie pokaze wczesniej, ja tam mimo minusow robilam te testy :) jedno staranko bylo? beta szybciej wykryje niz taki test moczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
margotka, sliczne to zdjecie, spokojnej ciazy zycze!!! az milo popatrzec na takie foto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ehhhh, ja tez tak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu może to był jeden złoty strzał :) Ja mam jeszcze trochę czasu do starań, owu ma być jakoś ok. 29 stycznia dopiero. Poźniej w lutym to nie wiem jak będzie bo mój M wyjeżdża na miesiąc :( możliwe że będzie przyjeżdzał na weekendy ale w lutym akurat owu wypada w środku tygodnia więc nie wiem. Dziś rozmawialiśy i ma zrobić badania nasienia w najbliższym czasie więc ewnwetualnie będziemy wiedzieli na czym stoimy. Moja koleżanka starała się 3 lata o dziecko, oboje zdrowi w 100%, miała dwie inseminacje zakończone niepowodzeniem i zaszła teraz w grudniu naturalnie. Także widzicie, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, jakbym zaszła z poprzedniego staranka (12 dzień cyklu, a potem dopiero ten 20 dzień cyklu - caly czas miałam płodny śluz) to by już ten test dzisiejszy wykazał, bo dziś 28 dzień cyklu, ale nic nie wykazał (no chyba, że nie miał nic wykazac..), więc ostatnia nadzieja, której się czepiłam to ten 20 dzień cyklu, a od niego minęło jedynie 8 dni na razie, więc MAM NADZIEJĘ, tylko dlatego test wyszedł negatywnie. w czwartek minie 13 dni, więc mam nadzieję, że wtedy ujrzę to co ty wczoraj, cień kreski, ale widoczny:) A jak mam go nie ujrzeć, to kurcze niech ten okres przyłazi za minutę i niech już będzie kolejna owulacja;):):):):) a ja czuje bóle podbrzusza jakbym miała za chwilę okres dostać, ale go nie ma...biorę luteinę (wg zaleceń lekarza na wywołanie okresu co miesiąc pod koniec cyklu), więc ma ona za zadanie wywołać okres lub w przypadku ciąży, utrzymać ją. czekam i trwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, ty w przyszłym cyklu zachodzisz w ciążę i koniec. nie trzeba ci inseminacji:) nie myśl o tym w ogóle. zdrowi jesteście na pewno. A próbowałaś brać oeparol na śluz? a badałaś sobie prolaktynę po obciążeniu godzinnym? - ja mam to właśnie i to utrudnia zajście..na szczęście teraz biorę lek i jest ok, moja płodność wzrasta o 200% tak lekarz mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu jeszcze w sumie nie podejmowaliśmy żadnych kroków pod tym kątem, ostatnio jak byłam u gina to mu powiedziałam, że chciałabym zajść w ciążę i pierwsze co to zlecił nam badania: mi HSG a M badanie nasienia więc żadnych więcej zaleceń od gina narazie nie miałam. Jak M będzie miał wyniki to wtedy już pójdę podejmować dalsze kroki ale jestem dobrej myśli :) Silu to że brzuch Cię boli to nic nie znaczy, we wczesnej ciąży tak może być także take it easy! :) Ja myślę, że Ci się udało - naprawdę i trzymam mocno kciuki :) Preggers jak u Ciebie dziś? Roxi jak się czujesz? Wełna a Ty jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dwóch cykli nie mam już napięcia przedmiesiączkowego. Zawsze bolały mnie piersi tydzień przed i po tym poznawałam że będzie @ a teraz już dwa razy nic mnie nie bolało przed dlatego też miałam nadzieję. W ogóle na piersiach od sutków pojawiły mi się takie widoczne żyłki więc też myślałam że to już objaw ciąży ale jak widać nie wszystki objawy ciążowe wskazują na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
kurcze dziewczyny, tak czytam jak piszecie to dopiero wlasciwie sie zaczynacie starac o dzidziusia, albo juz zaszylysie po 2 - 3 cyklach a ja z moim m. od roku i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, gosiak też od roku. nie jestes sama. na pewno jesteś płodna, bo 1 dzidzię juz masz. często słysze przypadki, że z drugim nie tak łatwo zajść... będzie dobrze. my tu cię dopingujemy! ja idę się kąpać i spać. objadłam się dziś, bo miałam gości, bleee i jeszcze na koniec wyjadłam z miski resztę chipsów. niedobrze mi;/ i swędzą mnie sutki. brzuch dziwnie piecze na wysokości macicy. jajniki cisza. hmmmmmmmm wiecie co, jak tu chyba przestanę zaglądać do czwartku bo z wami to trzeba mieć 1000 testów w domu i ciągle testować:):):) a tak to nie będę porównywać i jakoś zleci mi do czwartku:):):) bo nie powiem, teraz kuszą mnie te testy ultraczułe na 10mu/l. ciężko dostępne, ale wykryją ciążę o 4 dni wcześniej niż te zwykłe co mają czułość 25mu/l.. 4 dni to kurcze sporo.... ale ciężko je dostać. są to Acon ultraczuły i bobo-test strumieniowy. te dwa znam tylko. są na allegro, ale nie zamówię ich bo maż ma tam konto i wszystkiego sie domyśli;( a w aptekach nie mają takich, są zwykłe jedynie. w 1 aptece w poprzednim cyklu kupilam bobo-test strumieniowy, ale był cholernie drogi, bo 20zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziu nie przejmuj sie . Ty masz juz bejbi ? czy to peirwsze? tyle nas tutaj ze juz mi sie myli :) wiesz to jak ruletka , uda sie albo nie , nie jest powiedziane , bedzie dobrze , zobaczysz , cierpliwosc poplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu zobacz w super pharmie w aptece , tam powinien byc , byanjmniej tak mi aptekarka mowila z innej apteki , no lidka tak jak myslalam masz juz jedno , z drugim to nie takie hop siup :) bedzie napewno , niektore tu sie o 1 staraja :) zobaczysz bedzie dobrze , silu a ty nie marudz, testuj testuj se se se :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE! Ty to mialas przeczucie ze zaciazylas! Silu Tobie tez na pewno sie udalo! Mnie bardzooo bolą sutki coraz bardziej z każdym dniem. A @ dalej nie widać. Jeśli w przyszłym tygodniu dalej nie będzie chyba pójdę na betę a jeśli ona wykaże negatyw to do gina zobacze co on o tym sadzi! Bo bez @ nie ma kolejnego cyklu więc to jest najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu, manina, macie racje, musi sie udac predzej, czy pozniej w kocnu jedna dzidzie juz mam wiec plodna jestem i moj m. rowniez;), sa dziewczyny, ktore staraja sie o pierwsze dziecko, to im trzeba kibicowac najbardziej!!! Dziekuje za slowa otuchy, wierze, ze mi sie uda, kiedys;) Milej niedzieli kobitki, ja dzis sciemniam w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak naprawdę to nie można powiedzieć, że staram się od roku. Ja od roku nie biorę tabletek anty :) i nic nie wyliczałam tylko po prostu mieliśmy ochotę to był seks i nie zastanawiałam się nigdy czy mam akurat płodne czy nie. Tak jak pisałam to pół roku temu zaczęłam pierwsze wyliczenia :) Więc staram się dopiero kilka miesięcy. Przeczytałam że jeśli po 3 cyklach z testami owu się nie uda to wtedy należy iść do lekarza i mój gin tak samo powiedział, że jeśli po 3 cyklach z testami nam się nie uda to będziemy myśleć :) A ja dopiero jestem po pierwszym cyklu z testami. Lidka głowa do góry :) Jedno dziecko już masz więc drugie też będziesz miała :) Manina a ja nie wiedziałam, że jesteś mężatką :) Cały czas myślałam, że nie:) Fajnie wiedzieć, że w tym samym roku i miesiącu brałyśmy ślub :) W ogóle to mój @ jest już dziś na wykończeniu a to dopiero 3 dzień się zaczyna, już wczoraj było mało że tak powiem. I ta krewa jakaś bardziej brązowa. No nie wiem, zobaczymy dziś. Miłej niedzieli kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak to moze jednak jest ciaza? Jak sie skonczy zrob dla pewwnosci tescik! Lidka oczywiscie zycze Cie drugiego slicznego dzidziusia bo na pewno jest to kwestia czasu, jak z reszta i u calej reszty z nas! Manina, Silu powtarzalyscie test? Ja dzisiaj zauwazylam rozowe plamienie na wkladce. W zeszlym miesiacu mialam brazowe i ono zapowiadalo @. A to sama nie wiem pewnie tez, ale juz zaczelam robic sobie nadzieje, ze owu mi sie przesunela i to zagniezdzenie. Wiem ze to glupie robic sobie takie nadzieje, ale co mozna. Ja ostatnie przytulanko mialam jakos 3,4,5 (myslac ze juz i tak jest po wszystkim i ze nie dostane owu w ogole) a owu wedlug temperatur wychodzi mi jakos w tych dniach. Wiec wedlug tego @ powinnam dostac kolo 18.01. Jak myslicie wariuje juz ? Welna czemu sie nie odzywasz? Jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers hehe nie nie wariujesz :) no to mam nadzieje ze tego 18 okres nie nadejdzie :) , ja dzis testu nie robilam , jutro ide na bete , i wtedy bedzie jasne co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu juz bym chciala wiedziec albo woz albo przewoz! Albo @ albo ciaza! Dobrze ze idziesz na bete tak mozna najlepiej zdobyc pewnosc. JA jesli wyjdzie mi pozytywny tescioch od razu nastepnego dnia tez lece na betke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem co czujesz, ja od razu jak sie obudzilam sprawdzilam czy nie mam okresu ;/ wczoraj mnie brzuch nie bolal, dzis boli podbrzusze , i juz myslalam ze mam okres :/ ale naszczescie poki co nie ma , dzis 32 dc, juz tyle testow robilam w tym miesiacu ze na jedno wyjdzie jak zrobie wkoncu bede i bede miala jasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne tak to masz czarno na bialym. tez co chwile zagladam i patrze czy nic sie nie pojawilo ale zero. a jak cie to podbrzusze boli? okresowo czy jakby jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×