Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

siluetta don't give up ;) dziwne sprawy z tymi testami wychodzą, ale na tym jednym tą kreską wciąż masz, tak? dobrze zrozumiałam? preggers cieszę się, że nie masz @ do tej pory :) możesz spróbować iść na betę, albo jeszcze poczekać i robić kolejny test, nie będę się już powtarzać setny raz ale wiesz, że ja myślę, że Tobie się udało manina dawaj foto! :) kurcze ale się cieszę, bardzo bym chciała żeby Tobie się udało, bo Ty potem nie masz jak się starać parę miesięcy, dlatego trzymam podwójne kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, jestes w ciazy na bank!! skoro jest druga kreska to wszytsko jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, ale bym się cieszyła z twojego szczęścia. kurcze to wtedy te wszystkie niby felerne testy potwierdzilyby że coś jednak było na rzeczy od początku. 3mam kciuki. ja jednak myślę, że u mnie nici. wełna, tak, na 2 testach które zrobiłam do teraz jest 2 kreska, ale stała się ona najbardziej widoczna po całej dobie...poza tym wygląda jak zaciek, na pewno to się nie liczy. a dzisiejszy z rana to totalnie negatywny, więc na pewno niestety nie ma dzidzi:( ale przyszły miesiąc jest mój. będzie zawsze do środka, ustaliłam z mężem. może wtedy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, czekamy na foto. może my też ją ujrzymy. ja te dwa testy z kreskami wyrzuciłam już, dzisiejszy też. w miejscu drugiej kreski zrobiło się takie żółte pole od sikacza. one już są do kosza i nieważne. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon nie chce mi jej uchwycic , przez lambe blyskowa :( a ona jest slabiutka , robilam test o 9, teraz widac dalej ta kreseczke ale to pole rowniez zalalo zmienilo kolor z bialego na zolty , tak do polowy jest zolte tlo .nigdy tak nie mialam ;/ ale to tlo zmienilo sie po 3 h ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonem ciezko zrobic, wylaczylam lampe blyskowa , moze cos tam widac w rzeczywistosci lepiej troszke choc i tak slaba bardzo ale przynajmniej rowna haha to jakis sukces po moich 2 koslakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ten brzydki zolty sie pojawil w polu testowym az do konca testu, nie kieruje sie tym bo po 3 h ale nigdy takiego bubla nie mialam zeby sie tlo zabarwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska wyszla od razu , i jest do teraz , fakt bardzo slabiutka , ale rowna , i nie musze patrzec pod swiatlo by ja wiziec , lecz slabiutka , po 3 h tlo polowy testu zabarwilo sie na zolto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis termin okresu , liczac ze mialabym 30 dniowe cykle , mam mokro , ale jeszcze nie leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jakwyszla od razu ja powiedziala bym ze jestes w ciazy...a to ze sie zabrwilo ja tez taz mialam ale to zalezy od testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) nie bede sie na zapas cieszyla , bo moja radosc moze nie trwac dlugo , tyle testo co ja w tym miesiacu zrobilam to szok . 2 wyszly jakies dziwne, krzywe kreski i w dziwnych miejscach , reszta negatywy , dzis kreska na swoim miejscu . czyli jest moze 8 do 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten mocz co robilam rano o 9 jest do wyzucenia czy moge zrobic nim teraz inny test np za godzine ? bo wlasnie szlam go wywalic i sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, ja to pierwsza mówiłam żeś w ciązy, jak ten pierwszy test zrobiłaś z krzywą krechą. na tym widac kreskę, mimo, że telefonem, widac ją na bank!!! wiesz...ja jestem 100% pewna, że w ciąży jesteś, choć bardzo wczesnej. U mnie dziś 28 dzień cyklu. mam jeszcze 1 test w zapasie, ale nie będę go robiła, bo się zmarnuje, choć manina kusisz mnie........ może i ja bym ujrzała taką kreskę. test który mi zostal to quick vue. może lepszy od tego porannego pinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeży mocz maninka, świeżutki. rób drugiego testa, ale za jakieś 3-4 godzinki, może skoczy beta hcg i będzie wyraźniejszy, jejku jak ja sie cieszę twoim szczęściem. oby to była dzidzia!!!!!!!!!!!!!!!! a jaką czułość ma ten test co robilaś dziś? jaki to test? mi też takie żółte się wylało na test po 3-4 godzinach, chyba takie testy teraz robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja sama juz nie wiem co mam o tym myslec , objawow nie mam , poza tym ze mam mokro , co chwile patrze czy to nie @, piersi bola przy dotyku , sutki nie , kawe pije , jeszcze fajki pale bo mnie nie odzuca , ale jak sie okaze ze jestem to rzucam migiem , brzuch nie boli , twarz dalej ideana , nic mnie nie obsypalo przed okresem , nic a nic , wrecz sie wygoila . ale boje sie ze tylko sie ludze , ze powtorze test i bedzie znow negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam vitam , w tym miesiacu robilam 3 roznymi , polece dzis do innej apteki i kupie , co do zabarwienia, wczoraj tez robilam vitam i nie zabarwilo sie na zolto ;/ wogole nigdy sie nie zabarwilo a troche ich zrobilam , ale co sie dziwic jak mi co 4 wychodzi felerny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wywalilam ten mocz tylko on byl poranny i sie zastanawialam czy nic teraz nie powtorzyc testu , bo teraz mam mocz juz po kawie i herbatce , wiec chya poczekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu nic nie tracisz :) jak masz ochote to rob :) ja przez ten tydzien nic inego nie robilam heh. my kobiety nie potrafimy wychodzic z zalozenia ze co mabyc to bedzie , my musimy wiedziec juz , teraz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze skoro okresu jeszcze nie mam a dzis 30 dzien cyklu , a wczoraj i wczesnijsze testy byly negatywne a dzis dopiero jakis cien nadziei to owulka sie chyba przesunela , ostatni stosunek mialam 1 stycznia, wtedy pamietam jeden jedyny raz nogi w gorze trzymalam :) ale myslalam ze to juz po , bo wg kkalendarza mialam miec miedzy 24 a 1 cos takiego,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×