Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

w tym miesiącu nie nastawiał się na starania a ten jeden raz do środka to tak wyszedł bardziej z mojej inicjatywy:P jeśli teraz zaszłam w ciążę, on będzie bardzo zaskoczony. choć zapowiedział mi, że przyszły miesiąc będzie "robił dzidzię", więc bardziej będzie skłonny uwierzyć w moją chęć kupienia testów niż teraz... teraz to będzie lekki szok:) dlatego nie chcę żeby wiedział. kochane, konto na allegro nie zakłada si,e tak szybko. trzeba czekać aż przyślą jakiś kod aktywacyjny pocztą;/ a to trwaaaaa może w przyszłym mc mąż mi pozwoli zamówić testy, choć on facet nie rozumie, że ja ich potrzebuje 20....bo dla niego powinnam poczekać aż okres sie opóźni i wtedy kupić 1 i zrobić. On oszczędza na wszystkim... taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu chyba można mieć konto bez weryfikacji na allegro a poza tym jest teraz też takie coś jak kupowanie na allegro bez konta ale nie wiem czy to sie tyczy testów. Albo możesz mu powiedzieć że jakaś Twoja koleżanka chce a nie ma konta i ze to dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja juz nie pamietam jak sie zaklada konto na allegro tak dawno to robilam.jeszcze zakladalam je na moja mame wiec pewnie jakos w liceum:) ja mysle ze itak ci to nie bedzie potrzebne bo ju jestes zaciazona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak byłam napuchnięta jak balon i silne PMS przed okresem. Teraz nic. tylko podbrzusze pobolewa, ale tak leciutko i czasami. cholera wie. spekulacje tu nic nie pomogą. teścior potrzebny. tylko sił brak na to czekanie i niepewność. tak biorę luteinę na okres, ale w tym mc zapomniało mi się kilku tabletek i to może powodować opóźnienie. na dwoje babka wróżyła. biorę lutkę jeszcze jutro cały dzień i odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze w tym miesiacu zakupic testy owulacyjne ale nie kupuje takich z allegro bo ciezko mi bylo odczytac z nich wynik (bardzo male paseczki), pozniej mialam LH test i były wygodne, szerokie - te co na zdjeciach widzialyscie :) Wiec z w tym miesiacu znow je kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, mój mąż się domyśli że testy są dla mnie:) ja non stop o tym gadam, że chcę dzidzię i on słuchać już tego nie może;P dla świetego spokoju będzie ją robił na legalu w kolejnym cyklu:) mam nadzieję, że nie będzie już musiał się wysilać:P ale się zdziwi;) pregg, ale wierzysz we mnie dzięki! choć ja nie do końca. czekanie mnie dobija. dobrze, że jutro do pracy idę, to się zajmę czymś szybciej mi dzień zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekanie jest najgorsze :( wiem jak to jest czekać... Z naszej grupy to tylko ja mam pewną sytuację jak narazie. Ale by było jakbyscie wszystkie zaszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze wierze. wiem jak to jest jak ty juz w siebie watpisz i w to co widzisz i czujesz. ja juz sama nie wiem co sie dzieje z moim cialem . juz watpie we wszystko co czuje. nie wiem nawet co mi mowi intucija i czy cokolwiek mowi. gosiak mi sie jednak wydaje ze ja w przyszlym miesiacu z toba bede sie starala wiec nie martw sie ! siedzimy w tym razem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg ja się nie martwię że będę sama - wprost przeciwnie chciałabym żebyście wszystkie teraz zaszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy mowia ze nie! ty tez mnie nie denerwuj i rob test jak sie skonczy @ skoro jest podejrzanie skapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie dla Twojego swietego spokoju :P jutro rano jeśli już dziś mi się skonczy @ bo akurat jeszcze jeden test mam chociaz to dla mnie bez sensu bo na pewno nie jestem. A Wy tak jak pisalam wczesniej - dopóki nie ma @ to nie tracić nadziei!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczek33
Hej podzielę się z wami moim doswiadczeniem ok 10 grudnia okres 23 grudnia sex 27 grudnia jedna ciemna kropka krwi wieczorem od 29 grudnia test pozytywny blada kreska ale z kolorem pre test i dzienie tak bylo 5 grudnia bhcg 1 12 grudnia poszlam do lekarza i pecherzyk ciazowy 2,7 mm wiec nie zawsze mozna wrzystkiemu wierzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 4 dni do zagnieżdżenia i 7 dni do pozytywnego testu. wow...szybko, ale że beta wyszła tylko 1?? szok. ja też ten pre-test uwielbiam (ale nie wszędzie mają:(. w 1 ciąży robiłam 3 testy - jakiś pink, kinder, quick vue i na nich ledwo widoczna kreska, leeeeedwoooooo, że się musiałam domyślać że jest, a pre-test już dał jasność - różnica czasu w robieniu kilka godzin jedynie. na pre-test widac było 2 krechy, jedna bledsza, ale dwie. chyba kupię ten pre-test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczek33
tez wiele prubowalam amil i bobo wcale nie wiarygody test 10 ml z allegro tez nie quick vue ma tendencie do pokazywania jasnych kreseczek naj lepiej na pre tescie bylo widoczne Pozdrawiam tak u mnie 6 dni po sexsie bylo juz widoczne na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniczek, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem. jutro ruszam na poszukiwanie pre-testu:) on tez mnie nie zawiódł (jako jedyny) przy 1 ciąży. Więc chyba się zgadza, że nie test testowi nie równy, mimo, że niby każdy ma tą samą czułość.... ja tym razem po 7 dniach od stosunku robiłam amil i jakiś no-name "nova", pokazały się kreski, ale nie takie jak trzeba. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczek33
no tak u mnie tez sie pojawiali jasne , rozmazane mocne , cieniutkie mocne kreski itp. ale kazda mowila jedno i to samo . Niektore testy po wysnienciu dopiero pokazaly kreske no a pecherzyk ciazowy jest wiec kazdy mowil prawde ale fakt robilam ich juz w zyciu wiele i jak ciazy nie bylo nie bylo nawet jasnej bialej kreski widac . A beta tez sie mylic moze jak u mnie lub byla taka niska jutro ide do jeszcze innego gina na potwierdzenie wiec co dwoch nie jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziś trochę na forach siedziałam i też wiele dziewczyn pisało jak to beta z krwi się pomyliła i to JAK...beta nie rośnie od razu, więc czy krew czy mocz od razu jej nie wykażą, w wielu przypadkach rośnie powoli, a ciąża jest od paru dni, więc nie można wierzyć ani becie ani sikańcowi do końca, choć na sikańcu czasem dojrzy się cień cienia krechy. aniczek, a powiedz mi, to robiłaś testy i wychodził ci widoczny też biały pasek i on oznaczał ciążę?? mi na jednym wyszedł biały pasek, ale brzegi miał lekko różowe?????? ja sama nie wiem, czy to ciąża czy to ja schizuję. ale żeby zaoszczędzić sobie czasu łażenia po aptekach i szukania pre-testu, po prostu go zamowiłam w aptece internetowej. Dałam 42 zł za 3 testy pre-test z przesyłką kurierską. Na wtorek powinnam już je dostać (zamówiłam do pracy, nie do domu). czyli wyszło mi 14zł za sztukę. jak się okaże, że się nie przydadzą w tym cyklu, to na pewno w kolejnych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie dziewczynki zastanawiam czy isc jutro na bete czy tez zrobic test rano .juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina jak masz test to rób ale i tak idz na betkę. Tyle tych testów co zrobiłas juz, po becie będziesz miała pewnosć. U mnie juz brak @. Dziwne, nie? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siluetta to Ty do wtorku aż czekasz? wytrzymasz tyle czasu?? ja bym na Twoim miejscu już po ścianach chodziła :) manina jeśli zrobiłaś już tyle testów, a masz jeszcze w domu to zrób jutro rano, a bete swoją drogą gosiak rób test :) preggers co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam juz w domu, musialabym isc i kupic , a wiec sama nie wiem, czy jest sens , czy od razu na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zadnego dziwnie wygladajacego sluzu. Od rana jak byla ta rozowa kreska nic sie nie pojawilo. WIec ja sie ciesze! :) Nie wiem moze naprawde moge zaczac robic sobie nadzieje. Jesli to faktycznie bylo zagniezdzenie to odczekam jeszcze kilka dni z testem. Moze tez do wt albo sr! :) Gosiak totalnie rob test! To jest na bank podejrzane. Ile zazwyczaj trawal Ci @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina to jak nie masz testu to idz na bete tylko. Preggers super ze nic Ci sie nie rozwinelo :) Trzymam kciuki!!!!!! Moj @ zazwyczaj 5 dni i slabe krwawienie bylo 5 dnia a teraz to nie wiem. Mam ten jeden test to zrobie jutro bo moja psychika jakos sie nie przestawila po @, tak jak zazwyczaj sobie juz dawalam spokoj tak teraz jakies dziwne mam uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak skoro psychika na dodatek Ci tak podpowiada to ja tez mysle ze jestes zaciazona! rob z ranca sikanca i bedzie wszystko wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale będą jaja, jak się okaże, że my wszystkie w tym miesiącu zaciążone;) a lidka lada moment do nas dołączy, kto wie może już zaciążyła w tym 17dc, hehe. wełna, jak ty mnie dobrze już znasz.. właśnie opracowuję plan jak tu przetransportować w pojemniczku poranny mocz do pracy, po drodze kupić test w aptece (koło pracy amil za 9 zeta) i zrobić go punkt 9:00 jak wejdę do pracy zahaczając o łazienkę najpierw... :):):) no cóż zwariowałam:) najwyżej będę córci mówić całe życie, jak jej matka jej pragnęła z całego serca:) że robiła non stop testy:) manina, nawet jak pojdziesz na betę, to i tak gwarantuję ci, że zrobisz test nawet po badaniu, bo nie wytrzymasz doby do odebrania wyników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers, moim zdaniem czekaj do środy i zrób test. coś czuję, że u ciebie zagnieżdżenie dziś było:) gosiak, ile trwał twój okres? 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki w przychodni w punkcie pobran krwi to wykonuje sie test do okreslonej godziny? bo pisze ze do 9,30 , i wole miec pewnosc zeby sie nie spoznic , tylko rano wykonuja tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu Ty wariatkooo :) Może lepiej nie siusiaj do 9 i w pracy zrobisz test ze świeżego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×