Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

ja panna, mój też panna. mnie juz piersi prawie nie bolą. czyli wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka,ja to sobie podziałam jak się ten okres pojawi, a teraz to sobie mogę:( ale jestem wściekła ze go nie ma...boję się, że nie przyjdzie wkrótce i znowu będę brała luteinę 10 dni na wywołanie...potem 5 dni czekanie na okres i za miesiąc dopiero zacznę starania;( eh zaglądam ciągle a go nie ma! mokro trochę w majtkach, śluz mam boże o co c'mon;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu podobno gorąca kąpiel pomaga wywołać okres albo seks też ;) Także łap mężusia i do dzieła :) Roxi to super, że już wszystko ok :) U mnie jeszcze tydzień do staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka0001, jestem w 12 tyg i czasem mnie boli brzuch jak na @. Zasada jest prosta, jeśli to nie są silne skurcze, nie plamisz, tylko Cię ćmi i kłuje, nie ma powodu do zmartwień, można łykać no-spę żeby się nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Moj znak zodiaku to waga,bo jestem z pazdziernika.Takze jakby sie udalo w tym miesiacu to dzidzia urodzilaby sie w pazdzierniku! Zamowilam juz testy owu i ciazowe na kolejny cykl.To bedzie pierwszy raz kiedy uzyje testu owu! Welna heheheh,fajnie to wszystko opisujesz.Moja pierwsza ciaa byla doslownie identyczna.Tez nie moglam na jedzenie patrzec.Ale najlepiej to jesc malo ale czesto jak pisaly dziewczyny,bo wtedy mdlosci sa minimalne! Ja wczoraj nie przytulalam sie z M,bo zasnal szybciej ode mnie,ale za to dzisiaj rano przed jega praca zaciagnelam go do lozka hihihih:) Juz sie nie moge doczekac testowania! Silu trzymam kciuki za jutrzejszy tescik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Silu powodzenia może akurat jutro zobaczysz II :) Ktoś pytał o ból brzucha w ciąży. Mnie bolał często szczególnie tak od 7 miesiąca szczególnie jak dużo chodziłam. Dziś test owu pokazał II więc działam wieczorem ;) dziś 16 dc Czy jak dziś test owu pokazal 2 kreski to znaczy że mam dziś owulację czy dopiero będzie, jak to jest wiecie może? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku jak są dwie krechy to owu powinna być za 24-26 czasem nawet 48 godzin więc działaj dziś jutro i pojutrze :-):-) powiem Wam, że zajadam sobie placki ziemniaczane, pycha! takie proste, taki ziemniak zwykły a ile radości :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Racuszek, dzialaj dzis dzialaj, daj sie poniesc fali ludzkich serc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ale tu dzis spokojnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. jak myślicie, jak tydz temu miałam stosunek w czasie dni plodnych a teraz od 4 dni boli mnie brzuch, tzn kłuje w dole pachwiny i nabrzmiały mi piersi, to czy może to być oznaka ciąży?? Bo aż tyle czasu już mnie tak kłuje przez cały dzień co chwile.. Testu raczej nie ma co robic bo za wcześnie.. Może udało się i jestem w ciązy? A Wy miałyście podobne dolegliwości? Ile czasu może boleć brzuch przy jajeczkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lidzia co tam porabiasz? ja się objadam jak wcześniej wspomniałam i zastanawiam się czy się udało czy nie :D:D czy dobrze ziterpretowałam test owu - 14 dc pozytywny czyli owu jakoś 15 dc..czy może bardziej 15 dc a owu 16 dc a bzz było 13,14,15,dc więc siedzę i się zastanawiam .... i dostaję fisia...:P ale mąż zaraz wraca więc koniec będzie myślówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lidzia co tam porabiasz? ja się objadam jak wcześniej wspomniałam i zastanawiam się czy się udało czy nie :D:D czy dobrze zinterpretowałam test owu - 14 dc pozytywny czyli owu jakoś 15 dc..czy może bardziej 15 dc a owu 16 dc a bzz było 13,14,15,dc więc siedzę i się zastanawiam .... i dostaję fisia...:P ale mąż zaraz wraca więc koniec będzie myślówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ale 2 razy wysłałam.... kate - za wcześnie na objawy wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie, dostałam w końcu okres:) o 17tej:) więc dziś 1 dzień cyklu;) nareszcie:) czyli udało się nie zmarnować jutrzejszego testu:) lecę na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu i kto by pomyślał, że będzie taka radość z powodu okresu :) Dobrze, że w końcu dostałaś i nie musisz się martwić, teraz jakieś 2 tyg i do boju dziewczyno! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis troszke pobolweal brzuch ale chwilami na szczescie narazie jest ok:) ale od wczoraj gdy sie przebudze to boli wypije miete przechodzi:) Silu to mozesz sobie dzialac ale masz fajnie ja mam celibat:( ale dla dzidzi wszytsko.. co u reszty dziewczyn?? roxi jak sie czujesz? jak samopoczucie? piersi juz wogole nie bola? pregress jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze Silu! :) juz niedlugo staranka! :) Ja tam nie narzekam! :) U mnie ok jakos jestem bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl! Mam nadzieje ze sie powiedzie! :) I wszystkim Wam zycze tego samego! Ja za to najbardziej chcialabym zajsc w marcu wtedy bym urodzila pewnie jakos w okolicy swiat! :) A ja jestem z 26.12 ( wiec koziorozec) wiec dzidzia tez by byla! Nie chce na pewno w kwietniu bo w zeszlym roku byl dla mnie jednak nieszczesliwym miesiacem na ciaze bo pozniej poronilam. No ale oczywiscie w kazdym miesiacu byloby cudownie chce po prostu przejsc zdrowa ciaze i miec zdrowe dziecko. To jest moje marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej Isia, ja se tak dzis najadlam, ze ledwo moge sie ruszac, do tego lampka wineczka i nic i sie nie chce, wlasnie olgadam z m. film, @ jeszcze nie ma, zobaczymy jutro;) Silu, fajnie ze masz w koncu@, tak bardzo na niego czekalas!! HUUURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
isia, z tego co wiem, to jak test owu wskazuje dwie krechy to masz jakies 12-48 godzin czasu;), wiec dawaj czadu kochana:), tzrymym kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×