Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Roxi śliczna suknia! :) Ślub tuż tuż także gratuluję :) Misiaczek ale już wszystko ok z Tobą i dzidziusiem? Silu gdzie Ty się podziewasz? Brakuje mi Ciebie :( Słuchajcie dziewczyny, u mnie od dziś zaczęły się dni płodne jednak nie widzę tego po śluzie. Chciałam teraz zaobserwować kiedy pojawia się śluz płodny u mnie a on jest taki sam jak przed okresem - biały, taki jakby grudkowaty, konsystencja kleju szkolnego (jeśli jeszcze pamiętacie jak wyglądał - taki w tubce) :) i co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ może mama...? pomalutku gratuluję :) do zapłodnienia może dojść także w 24h po owulacji także jak najbardziej szansa była i to duża a te dwie kreseczki mogą tylko o tym świadczyć. Najlepiej powtórz test pojutrze - powinna wyjść już mocniejsza kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia mysle,ze bede testowala w przyszlym tygodniu w czwartek. Roxi sliczna ta sukienka!Ja na swoim slubie tez mialam sukienke typu "princessa" Welna trzymasz sie? Smutno tu bez Ciebie,wracaj szybko!Ciekawi mnie kiedy masz usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
MOze mama, jestes w ciazy!! Gratuluje, po pojawieniu sie owulacji mamy czas od 12 do 36 godzin na zaplodnienie, wiec prawdopodobnie wtedy zaszlas w ciaze;) Gratukuje serdecznie i witam wsrod nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, juz rzymam kciuki za Ciebie, oj bedzie goraco na forum juz niebawem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
cos tu ucichlo, wiec spadam lulu, dobrej nocy wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mama?
Oj rany obys miała racje i jestem... Wpatruje sie w ten test jak wariatka i dalej niewiem co mam myśleć. Poczekam chyba do soboty i zrobię rano.. Oby tylko sie dało przestać o tym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) no właśnie Silu gdzie jesteś? Wełna mam nadzieję, że wrócisz na forum już bez mdłości :-) Preg jak tam testy? Roxi- która to sukienka? moja kumpela brała ślub w 6 miesiącu miała suknię od krawcowej i całonocną imprezę- na zdjęciach wygląda super z brzuszkiem :-) Majeczka 3mam kciuki żeby fasoleczka była :-) Lidka oby te przytulanka były owocne :-) Może mama- gratuluję :D daj znać czy powtórzyłaś test :-) Gosiak jak tam śluz dziś? myślę, że dzień lub dwa i zmieni się na przejrzysty,bo czasem na początku początku płodnych też jeszcze powoli się u mnie zmieniał Misiaczek- dobrze że już ok :D zawsze lepiej jest się upewnić ! u mnie emocje słabną, szału nie ma.... jakoś śmiem wątpić, że się udało..teraz tylko czekać pozostało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Może mama.. - gratulację, blada 2 kreska oznacza ciążę. Ja dziś zamawiam na allegro testy ciążowe żeby mieć w zapasie..:) Owocnych staranek życzę tym które mają płodne :) ja czekam na okres, ciekawe czy przyjdzie, jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Isia śluz już jest inny, taki jak białko jajka kurzego. Ale w tym miesiącu raczej nic z tego nie będzie, bo wysyłam meża w końcu na badania i akurat jedyny termin kiedy może je zrobić teraz to wtorek, bo pozniej wyjezdza na miesiac. A do tego badania trzeba 3-5 dni wstrzemięźliwości więc licząc te trzy dni to ostatnie przytulanka mogą być w piątek a ja mam mieć owu w sb/nd :( ale już wolę żeby zrobił te badania i będziemy działać jak wróci w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
czuje, ze mam dzis owulke, strasznie kluje mnie lewy jajnik;), jak myslicie kiedy najlepiej sie poprzytulac z m., dzis wieczorkiem czy jutro moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
wedlug kalendarzyka internetowego, plodne dni powinnam miec dopiero od piatku, a ja czuje dzis ewidentnie owulacje, kolejny dowod na to, ze nie mozna zbyt szytwno kierowac sie owymi kalendarzykowymi bajeczkami;) kiedy doradzacie zatem przytualnka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdecydowanie lidka ! Kiedy masz ochote! Ja mialam miec owu 5.02 a dzisiaj krecha na tescie coraz wyrazniejsza! Takze szykuje sie owulka duzo szybciej! :) Ja tam sie przytulam teraz naprawde kiedy mam ochote ! Chociaz owu jeszcze nie przyszla ale chyba mam juz plodne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Margotka, naturalnie, ze zawsze wtedy kiedy jest ochota, bo bez niej to raczej trudno by bylo, jak nie masz ochoty na ciastko, to go nie jesz i tego typu doradztwo raczej zbednym jest!!! Pytam ze strony biologicznej, jak sie to ma do owulacji, czy lepiej wspolzyc w jej trakcie, czy tez po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja bym sporbowala i wieczorem a rano jeszcze poprawic:) Ale nie jestem ekspertem wiec nie wiem jak to jest do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że najlepiej jest albo przed albo w trakcie. Po, to wiadomo, że już po... Pytałaś, więc odpowiedziałam, nie chciałam Cię w żaden sposób urazić, ale jeśli udałoby Wam się dzisiaj i jutro, tym większe szanse. Ale jeśli już pytasz o konkretną odpowiedz, to ja bym próbowała dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, Margotka, dzieki, to chcialam wiedziec.... Zobaczymy jak sie wieczor rozwinie a jutro rano ewentualnie poprawka z rozrywki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, plemniczki jak mają dobre warunki, to potrafią przeżyć nawet do 48 godzin, więc jak tylko widzisz u siebie jakieś oznaki owulacji, to do dzieła :) ja w miesiącu w którym się udało, owulacje miałam w dniu pogrzebu babci, bo pamiętam, że też mnie kuły jajniki (lekarz na USG potwierdził, że wtedy mogło dojąc do zapłodnienia) w ten dzień nie było przytulanek, bo wiadomo, nie było nastroju, ale były dwa dni wcześniej, więc jak widać, różnie może być.. Więc Lidka, trzymam kciuki i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Margotka, dziekuje i przepraszam za moje uniesienie, ja poprostu nie mam zbytniej wiedzy w tym temacie, wiem, moglabym poczytac w necie i sie wszytskiego wywiedziec, lecz to nie o to chodzi, nie o ksiazkowe teorie, lecz z zycia wziete dlatego pytam Was tutaj, jako doswiadczone i ze tak to okresle, dotkniete, tym tematem;)...dzieki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, po to jest to forum żeby się wspierać i zadawać pytania. Ekspertem w dziedzinie płodności nie jestem, ale gdyby Ci się nasunęły jeszcze jakieś pytania, to śmiało! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
tak patrze na to Twoje foto z USG i zaraz nachodza mysli, tak bardzo chcialabym znow to przezywac...ehhh, wiem mialam sie nie nakrecac w tym cyklu, ale jakos sie tak nie da, im blizej, albo tez dalej cyklu, tym bardziej mysle... ok, juz nie nudze Caluje Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane co tam u was?? jak sampoczucia?? u mnie na szczescie wszytsko ok za tydzien do lekarza juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek idę na kolejne USG, mój Maluch przypomina już bardziej czlowieczka niż fasolkę i też nie mogę się doczekać jak go zobaczę :) mam nadzieję, że u niego wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku no właśnie! bo ja w sobotę testuję(chociaż się waham bo to jakieś 2-3 dni przed terminem więc jeszcze będę myśleć...) a Ty kiedy? 3 lutego czy wcześniej? czy później? ?? Gosiak- popieram w 100% skoro jest opcja na badanie to super!!! będziecie mieć z głowy :-) a słuchaj nie martw się bo przecież różne już historie słyszałyśmy jak dziewczyny w ciążę po "złotych strzałach" zachodziły wiec jak owu ma być w sb/nd a będzie przytulanko w pt to przecież nic straconego !!! bo np. seksik w pt a w sob owu to zaraz przed owu więc szanse wg mnie jak najbardziej są!!! także nie skreślaj tego cyklu jeśli w pt będziecie serduchować:-) Lidka ja bym dziś i jutro i pojutrze :-) wtedy będziesz mieć pewność że podziałaliście porządnie :-) tzw. starania pełną parą :-) Preg fajnie że owu szybciej teraz :-) działaj działaj :-) Mamusie ale Wam zazdroszczę :-) tych dzieciątek maleńkich w brzuszkach :-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja również radzę dzisiaj zacząć staranka :) Isia ja zamierzam cierpliwie czekać do okresu, bo i tak mam przeczucie że nic z tego tym razem... Chociaż znając mnie to pewnie jak przyjdą mi testy to się skuszę na jeden... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku 3mam kciuki żebyś dotrwała do okresu...ja na bank nie dotrwam ..heh....... Majeczko a Ty ? dotrwasz czy nie ? Silu dlaczemu się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
zatem dziewczyny moje kochane, postaram sie dzis uwiesc mojego m.;) Dzieki za rade, to wazne dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×