Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

czesc dziewczyny! Jeszcze nie wiem czy zrobie test w srode,mysle,ze nie ma takiej potrzeby,bo nie odczuwam zadnych objawow jak juz pisalam wczesniej.Chyba poczekaj juz do tej soboty na @!Powiem szczerze,ze nie nastawiam sie pozytywnie na ten miesiac!Moj M zaczyna mi marudzic,ze moze nie jest Nam dane drugie dzieciatko! Widze,ze sam juz chcialby zobaczyc te 2 kreseczki a tu du..a. Welna jak czytam Twoje wypowiedzi to tak jakbym cofnela sie do czasu mojej pierwszej ciazy:) Tylko,ze ja nie pamietam tego dziwnego posmaku w ustach.Chyba go nie mialam!Jeszcze 2 dni i zobaczysz swoja fasoleczke!Pewnie nie mozesz sie doczekac co? Lidka a Ty kiedy kobiecinko masz miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, skoro masz juz dziewczynke i w 1 ciazy nie mialas takich silnych objawow, to moze oznaczac, ze tam w srodku u Ciebie rosnie synus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że się powtarzam, ale ten posmak jest tragiczny, nie życzę żadnej z Was! nie mogę się doczekać to prawda, ale jakoś w miarę szybko mi leci czas, bo martwię się teraz o pierworodną, bidula jeszcze śpi, bo pół nocy nie spała przez ten kaszel okropny aaa i mam mega suchą skórę jeszcze, najgorzej na brzuchu, miała któraś z Was tak? żadne kremy nie pomagają, po 5 minutach jest sucha jak była, a jak swędzi! czym to by można smarować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, ja mam miec @ w Wakentynki... Jesli chodzi o moja ciaze, to ja nie mialam zadnych objawow, podczas jej trwania, zero mdlosci, zero wymiotow, zero nieprzyjemnego posmaku, tylko wpieprzalam jak dzika musztarde, sloikami i oliwki, no i natiralnie pudelko ze slodyczami musialo stac zawsze w polblizu;), efekt koncowy 18 kg na plusie...hihihhihi, ale szybko je zrrzucialm po urodzeniu coreczki;) Majeczka, ile lat ma Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja tak mialam, moja skora podczas 1 ciazy byla jak papier scierny, wzsystkiego probowalam a najwspanialszy okazal kosmetyk z Rossmana Babydreem, niedorgi ale za....cie dobry, cala zreszta seria oliwke, krem, balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że tyle piszę, ale tak dawno mnie tu nie było, że chyba muszę nadrobić ;) bo coś chciałam jeszcze powiedzieć...i mi teraz wyleciało..........aaaa już wiem, że już mam wyrzuty sumienia, że tak narzekam cały czas na tą ciąże, żeby mnie nie pokarało za to... :( mam nadzieję, że po wizycie mi przejdzie i zacznę się cieszyć a nie w kółko narzekać, że mi niedorze, cały czas gdzieś tam z tyłu głowy jest strach czy wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety, Wełna współczuję Ci tego posmaku musi to być okropieństwo...no ale miejmy nadzieję, że niebawem Ci to zniknie jakoś samo po prostu ... powiem Wam,że już jakoś nie wiem sama, czy się udało czy nie, zobaczymy w środę, brzuch czy jajniki zero nic niczego, jedynie cyce powiększone i bolące, także na luzie czekam, ale jakoś tak pozytywnie -choć mogę się mylić... dzięki za kciuki dziewczyny :* również za Was 3mam :-) co tam u reszty? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was jestem tu nowa i mam nadzieje że nie macie nic przeciwko żebym do was dołączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
magduniaa, pewnie, ze nie mamy nic przeciwko, cieszyma sie ze swiezek krwi;), napisz cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia witaj w gronie staraczek! jestes przed testowaniem? Isia ile ja bym dala zeby mnie te cycuchy bolaly hihihi.Po pierwszej ciazy to juz mnie nawet nie bola przed @ nic a nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s najlepsze jest to,ze co jakis czas dotykam cycochy zeby sprawdzic czy juz aby nic mnie nie pobolewa:):):) i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to w sumie masz jeszcze 2 tyg do kolejnego testowania.Poprzytulaj sie jeszcze z M kilka razy!Wczesniej ktos pisal,zeby nie sugerowac sie zawsze owulka,nawet jesli nie ma juz sluzu plodnego to i tak warto sie przytulac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_83 nie zdążyłam zatestować okres spóźnił mi się jeden dzień i dziś wstałam z bólem brzucha u już wiedziałam dostane okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, tak zrobie, moze dzis uwiode mojego m.;) Magduniaa, jak dlugo sie starasz o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie zabezpieczamy się z mężem od roku stwierdziliśmy że co ma być to będzie ale jak do tej pory nie udało mi się zajść w ciąże ale mój mężulek zdradził mi że chciałby w tym roku zostać tatusiem wiec musimy się chyba bardziej postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia nie mogę się już doczekać środy! :) mnie też nie bolał brzuch ani jajniki przed @, a zobacz co się ze mną teraz dzieje ;) majeczka a czemu nie chcesz robić testu w środę? dotrzymaj kroku isi ;) witamy magdunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia uszy do gory,trzymam kciuki za przyszly miesiac! welna chyba dlatego,ze boje sie kolejnego rozczarowania,a tak jak juz poczekam do soboty do @ to bede miala jasnosc!Cos tak wewnetrznie czuje ,ze nic z tego i juz sie pomalu nastawiam na kolejny miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, ja chyba tez bym poczekala do soboty i jak @ sie nie pojawi, wtedy bym zatestowala, w ten sposob mozna sobie zaoszczedzic niepotrzebnego rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Fajnie ze na forum znowu sie troche dzieje! :) Az mi milo wrocic do domu i zobaczyc ze mam tylko nowych komenatrzy do przeczytania. Magdunia witamy! Nie zalamuj sie: ) Tutaj duzo z nas testuje tak ze wspieramy sie nawzajem! :) Jak nie ten miesiac to nastepny! Ja przynjamniej tak do tego podchodze chociaz nie jest latwo. Wczoraj np mialam jakies chwilowe zalamanie. I az sie poplakalam na sama mysl ze w tym miesiacu znowu sie nie uda. Chociaz u mnie jeszcze nie wszystko przesadzone! Dzisiaj krech na tescie owu ciemniejsza. Tylko zastanawia mnie to czemu tak dlugo te krechy sie pojawiaja. Wczoraj bylo przytulanko jutro powtarzamy! :) Znowu bylam na zakupach i nakupowalam bodziakow! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej preggers narazie staram sie nie załamywać ale zaczynam się martwić że cos jest ze mna nie tak skoro od roku sie nie zabezpieczamy z mezulkiem i do tej pory nic. Jak narazie to nie były takie typowe starania oboje myslelismy ze co ma byc to bedzie ale teraz zaczynam sie powoli martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×