Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

wełna, syn na bank, ja ci to pierwsza od początku tłukę do główki;):):):) super, syn to cudo dla mamy. pozdrawiam was i myślami jestem z wami ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Silu, fajnie, ze do nas zagladsz, moze cos sie zmieni u Ciebie i niebawem bedziesz z nami testowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja wlasnie spadam na film i winko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam. Jestem nowa i potrzebuje wsparcia i dobrego słowa pocieszenia. Jestem już mamą ale pragnę jeszcze jednego dziecka. Staramy się się już 1.5 roku i nic. Pierwsza ciążą bez problemów nawet długo się nie staraliśmy a teraz co miesiąc rozczarowanie. Teraz 5.02 powinnam dostać@ i oby jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
W zeszłym miesiącu wydawało mi się że mam wszelkie objawy ciąży. Wysoka temp, powiększone piersi i zaczął mnie boleć brzuch około. 6. dnia po owulce i niestety chyba tak bardzo chce być w ciąży że warjuje więc teraz staram się nie nakręcić. Okazuje się że wszystko można sobie wynalezc jak się chce. Dodam jeszcze ,że test robiłam 2 dni przed okresem, na domiar tego wieczorem i wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Oby każda z nas zaszła w upragniona ciążę jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Mam pytanie , kiedy najwcześniej występują mdłości ? była bym wdzięczna jeśli ktoś by mi odpowiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Jakoś nie czuje się w ciąży ale może zdazy sie cud. W niedzielę sprawa się wyjaśni jeżeli wcześniej nie zrobię testu. Problem w tym że boje się zobaczyć 1 kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzisiaj krech na tescie owu ciemniejsza. Tylko zastanawia mnie to czemu tak dlugo te krechy sie pojawiaja. Wczoraj bylo przytulanko jutro powtarzamy! " -> slabe kreski na teście owu oznaczają że wynik jest negatywny, takie słabe kreski mogą wychodzic nawet cały cykl . Test owu jest pozytywny tylko gdy te kreski są tak samo mocne, co oznacza że w ciągu 24-72h później nastąpi owulacja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Muna ja też tego się najbardziej boje , jutro mam dostać @ , ale mam strach jak cholera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Muna witaj, nie jestes sama w tym temacie, ja z mezem staram sie juz rok o druga dzidzie i jak na razie nic sie nie udaje posiac, lecz nie trace nadziei, mam ja kazdego miesiaca, grunt to sie nie poddawac i myslec pozytywnie;) Skoro masz juz jedno dziecko, to wiesz, ze problem nieplodnosci u Was jest niemozliwy, a zatem glowa do gory i pozytywne nastawienie!;) Bedziesz wczesniej testwac czy poczekasz tez do 05 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Gdzieś czytałam że mdłości zaczynają się od. ok 6 t ciąży ale są kobiety które ich nie mają. Ją miałam wymioty zawsze rano przy myciu zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka 2507, daj koniecznie znac czy @ sie pojawil, oby nie;), trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
6 tygodnia licząc od ostatniej miesiączki czy od zaplodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Lidka jesli to do mnie napisałaś , to na pewno dam znać . A dzisiaj cały dzień głowa mnie boli i nie dobrze jest ,dlatego też pytam o te mdłości czy to możliwe 17 dni od zapłodnienia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Margotka, sliczne i przewzruszajace foto, gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dzięki Lidka. Myślę jak najbardziej pozytywnie. Mojemu M kupiła witaminki. Luka 3 tydzien. Krótko ale trzeba próbować wesprzeć organizm . Zajrze tu rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Misiaczek, tak to bylo do Ciebie, przepraszam za przekrecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
nic nie szkodzi :) to jaka odpowiedz na moje pytanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Raczej 6 tyg od zapłodnienia do 12 tygodnia wynika to że znacznego wzrostu progesteronu. Jednak każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Misiaczek trzymam kciuki ,żeby nie pojawiła się @ bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Dzięki dziewczyny możliwe że poprostu coś z żolądkiem mam , chociaz Bardzo bym się cieszyła jak by to było przez ciąże , ale nie chce się aż tak nakręcać , bo jak dostane @ to bedzie wielkie rozczarowanie , . Dzięki Muna , Ja Trzymam kciuki za Ciebie zeby Tobie się udało jak i innym Kobitką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna ja mam wizyte 9.02. i też bede w 8 tygodniu, wiec mam o tydzień krótszą ciąze niz ty. ja sie ostatnio fatalnie czuje, cały czas głodna i do tego te mdłości. welna mnie tez strasznie swedzi skóra, w nocy nie moge przez to spac. smaruje oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka gratuluje ci takiego szczescie i mam nadzieje ze nie dlugo ja tez bede sie tak cieszyc bo 2 ide na takie same badania:) oby bylo wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka piękna dzidzia! Gratuluję zdrowego malucha! Szczerze to trochę się wzruszyłam! :) Och mamuśki! Chcialabym juz do Was dolaczyc i narzekac na zle samopoczucie! Co ja bym za to oddala! Chcialabym miec juz mdlosci, swedzenia, bole cyckow! Roxi i Welna od razu jak bedziecie mialy zdjecia swoich maluchow wstawiajcie! Wiecie ostatnio mam takie dni, ze caly czas mysle o tym jak bardzo bym juz chciala miec dziecko. A jakos strasznie zwatpilam w to ze to nastapi wkrotce. Dobra energia chyba mnie opuscila. Jakas podlamana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, ja Ci powiem, że jak starałam się o dziecko to stwierdziłam, że jak już zajdę, to nie będzie żadnych zmartwień. A jednak cały czas są nowe. Wiem, że najgorzej jest mieć czarne myśli ale czasem życie nas wtedy bardzo zaskakuje! Głowa do góry!! Wełna, Roxi, Misiaczek, czekamy na Wasze zdjęcia. Roxi, masz mdłości!! To bardzo dobrze!!! To dobry znak, zresztą ja nie zwątpiłam ani przez moment, że coś jest nie tak. Przekonasz się sama!! Dziewczyny, ja obie nawet nie wyobrażałam, że taki maluch jest tak strasznie ruchliwy!! z trudem udało się mu zrobić zdjęcie ;) cały czas wierzgał nóżkami i rączkami, uroczy widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
zagłosowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Maragotka , dzidzia świetna , gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×