Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

liduś, dziękuję kochana *** pralka jest superancka. Dopiera wszystkie plamy mojego szkraba:) Poza tym dni mijają cudownie, bo pogoda jest świetna. Taka lekko wietrzna, ale słoneczna. Czuć wiosnę. Przypomniały mi się dziś spacerki z moim nowonarodzonym synusiem i szczęście jakie mnie wtedy ogarniało. Dziś miałam wolne, byłam z synuniem na zakupach - kupiłam mu super trzewiczki na wiosnę, potem byliśmy w krainie zabawy (kulki, mega zabawa dla maluchów), gdzie spędziłam 3 godziny wpatrując się w moje szczęście. Jestem szczęśliwa, tak jak jest teraz jest dobrze. Trzeba to doceniać, bo człowiek tak wiele ma. lidka, jak córcia pójdzie do przedszkola, będzie miała komu wpinać te spineczki i wiązać kucyczki. Jak zobaczyłam dzisiaj, jak mój mały uwielbia dzieci i się z nimi bawi, wcale nie czułam się źle, że na razie nie będzie miał rodzeństwa. Lecę nacieszyć się nim bo zaraz usypianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg zajrzałam na twojego Bloga i jest świetny :) na pewno będę tam zaglądać :) A Ja ostatnio mało sie udzielam , ale cały czas was czytam co tam ciekawego piszecie ;) jakos nie mam interesujących wiadomości , ponieważ czekam teraz na @ i raczej nie myśle o tym czy zaszłam czy nie , wrzuciłam zupełnie na luz , nie chce się doszukiwać objawów . :) ale fakt faktem bolą mnie piersi :) Ostatnio złapała mnie Grypa żołądkowa ,na szczęście już przechodzi :) ale za to jem bardzo bardzo dużo aż Mąż mnie nie poznaje :) A co u Was słychać ? któraś jest przed @ ? Pregg a Ty Kochana z pomorza jesteś ? a mniej wiecej to skąd ? Gdańsk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, prggers dzięki za bloga :) super, będę czytać :) co tam u ciężarówek? nic się nie odzywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny czemu ostatnio u nas tak jakoś malo słychac ? Racuszek jak tam bylas u lekarza? Opowiadaj jak tam u Ciebie! Roxi czemu dalej nie chcesz sie pochwalic brzuszkiem? Kto teraz ma najszybciej @? Chyba Muna z tego co pamietam a pozniej Misiaczek. Muna jak tam czujesz cos? Misiaczek ja jestem z Gdyni:) Ja teoretycznie od dzisiaj mam plodne, ale jak to jest tego nawet najstarsi gorale nie wiedza;p takze w ogole nie zaprzestane staran dopoki nie zobacze dwoch kresek albo @! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 Muna.................33...............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20................3................... ........28.03 teacher26............26...............3.................. ..........01.04 preggers ............23...............4.............................0 6. 04 gosiak666 ..........26...............6................... ..........13.04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3......................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ..........21 wrzesień Racuszekkk26.......26...................2................ ........10 listopad Majeczka_83........28...................5................ ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewcyznki u mnie wszytsko ok dzis bylam u lekarza z dzidzia wszytsko dobrze ma sie ok:) juz na 99% wiem kto u mnie mieszka pod seruszkiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po owulacji, temperaturka jak w zegarku (mierzę od tego cyklu) więc czekam na dwie kreseczki na prima aprilis!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam wszystkie kobietki. Ją w tym cykl jestem bez szans, z moim M ciche dni akurat w te plodniaki. Byłam w piątek u ginka zlecił mi usg narządów rodnych aby wykluczyc pco. Rutyna podobniez ale trochę się denerwuje. Nie mam objawów tej choroby ale niepewność jest. Ginek podejrzewa że mam leniwe jajniki Po usg i następnej wizycie będę wiedziała więcej. Zmarnowałam sporo czasu odwlekajac wizytę u lekarza, teraz to wiem. Człowiek mądry po szkodzie. :-( Coś cicho tu się zrobiło. Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Doti pewnie sy n będzie. Mów czy dobrze zgadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Witajcie, 33 lata... nigdy wczesniej nie myslalam o ciazy, nigdy nie ekscytowalam sie widokiem dziecka...zawsze sadzilam, ze mam jeszcze czas. W lutym wyszlam za maz.... w marcu pierwsza proba i pierwszy w zyciu seks bez zabezpieczenia i z mysla "chce byc mama". Troche sie boje, ze pozno i ze nie bede miala tyle cierpliwosci co Wy.... ale nie trace nadziei. Postanowilam sie nie stresowac... nie wiem czy sie uda... ale z doswiadczenia wiem, ze stres tylko zmniejszy moje szanse.... Rzucilam robote hahah, chodze na spacery, czytam ksiazki, ogladam filmy, spotykam sie ze znajomymi... przyjdemnosci na ktore wczesniej nigdy nie mialam czasu........ i codziennie wieczorem... jak klade sie spac.. mowie sobie...."bede mama". Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preg dopiero dziś znalazłam ładowarkę do telefonu. zrobie zdjęcie i jutro wstawie. welna wstawiaj swoj brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Exe ją też myślałam sobie że 33 lata to już powinnam przejsc na emeryturę jeżeli chodzi o starania ale ginekolog mi powiedział że teraz to 40-stki rodzą. Wie co mówi. Starajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, no to zgadłam:) to ja ci pisałam, że brzuszek masz na dziewczynkę;) gratulacje! Imię wybrane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, wczoraj napisałam, że u mnie nic się nie dzieje...i dosłownie 10 minut po napisaniu posta dostałam plamienia...już po raz drugi w tej ciąży! myślałam, że zejdę ze stresu, oczywiście pojechałam do szpitala na izbę przyjęć i okazało się, że wszystko ok, a plamienie oczywiście nie wiadomo skąd...mam odpoczywać, tylko ciekawe jak...ehh doti gratuluję córy :) roxi wstawię brzuch później, jak się ubiorę to zrobię zdjęcie, bo narazie w negliżu siedzę ;) czy Ty dzisiaj idziesz na usg? dobrze pamiętam? teacher trzymam kciuki :) exe również trzymam kciuki! :) ja też przed pierwszą ciążą nie ekscytowałam się widokiem dzieci, ale widokiem mojego ekscytuję się do granic ;) kiedy masz mieć okres? siluetta Ty nasza forumowa wróżko! może Ty się marnujesz i powinnaś zawód zmienić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti GRATULUUUUJE! Ale super, że będzie córa! BBAardzo się cieszę! Gratuluję, gratluję,gratuluję! :) Margotka co u Ciebie? Napisz nam cos? Bo Ty juz tez chyba powinnas wiedziec co masz pod serduchem prawda!? Welna masz odpoczywac! Nawet sie nie ubieraj! Lez i ogladaj TV, jezeli to mozliwe! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna tak mam dzis usg. napisze od razu co i jak. ja juz zdjęcie zrobiłam, wstawie wieczorem. teraz jade na zakupy. potem na usg. więc będe dopiero koło 20. silu ciekawa jestem czy sprawdza sie twoje przepowiednie co do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Muna w Indiach podobno 70 latka urodzila hahah wiec nie wiem jak Tyale ja przez kolejne 40 lat nadziei nie strace hahah Welnianykamyk tak okolo 30 marca powinnam dostacr zadko mialam regularne cykle(praca, stress itd) wiec ciezko mi oszacowac. Najchetniej juz bym zrobila test hahaha ja nie mam cierpliwosciiiiii : ))))) Wiecie, moja znajoma starala sie 3 lata a gdy stracila juz nadzieje i przestala o tym myslec pstryk i stalo sie. ma slicznego chlopca Czytalam tez historie, gdy lekarze nie dawali zadnych szans. A kobieta na przekor wszystkim i wszystkiemu urodzila zdrowego chlopca.. Mojego meza mama urodzila po 40 ukochana dziewczynkealle wczesniej juz miala 6 chlopa hahaha Doti GRATULACJE : )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, za godzinę jadę na USG połówkowe, to w 3D, więc mam nadzieję, że poznam płeć i zobaczę buźkę mojego Skarbuszka. Poza tym denerwuję się, czy wszystko jest dobrze. Jak będę mieć zdjęcia, to pochwalę się wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, margotka czekamy na wieści jak tam po usg exe żadna z nas tu nie ma cierpliwości :) więc śmiało pisz jak zrobisz test nawet 10 dni przed spodziewanym okresem ;) ;) poza tym exe wcale nie jest powiedziane, że nie zajdziesz teraz od razu, ja też zaszłam w 1 ciąże w 1 cyklu starań, też po 1 sexie bez zabezpieczenia obstawiam, że Ci się udało, bo coś za dobry humor masz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Welnianykamykze mna to tak juz jest, ze jak dzisiaj pomysle, ze fatalnie by bylo miec wielki pryszcz na tylku i bym o tym myslala do wieczora to jutro rano bym sie obudzila z pryszczem 2 razy wiekszym niz sobie wyobrazalam hahah.. to jest wlasnie potega podswiadomosci im bardziej sie czegos obawiam tym wieksze prawdopodobienstwo, ze to sie wydarzy. Postanowilam wiec sie totalnie zrelaksowacnie myslec o tym czy moge czy nie moge i kiedy mysle tylko kto bedzie pieluchy zmienial kto bedzie wstawal w nocy hahah bo kto karmil piersia bedzie to juz wiem : )))) mam nadzieje, ze pomoze : ))) Nie mam pojecia czy trafilismy w plodne dni bo wiedza moja do tej pory byla znikomazadnych kalkulacji nie bylo zwyczajniepoczulam, ze sliskozadzwonilam po meza : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Mialo byc - NIE myslec o tym czy moge czy nie moge i kiedy a myslec tylko kto bedzie pieluchy zmienial kto bedzie wstawal w nocy hahah bo kto karmil piersia bedzie to juz wiem : )))) mam nadzieje, ze pomoze : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe trzymam kciuki za to zebys byla jedna z tych szczesciar ktorym sie udaje z 1 strzalem!:) ja tez nie moge sie doczekac juz robienia testu a nie mialam jeszcze owu;p Margotka roxi trzymam kciuki, szybko dawajcie nam znac co i jak!:) Ja jestem chora wiec caly dzien siedze i czekam na dobre wiesci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe to pocieszę Cię, że ja też nie miałam pojęcia o jakichkolwiek kalkulacjach przy 1 ciąży (wiedziałam chyba tylko, z tego co pamiętam, że płodne wypadają jakoś koło 14 dnia cyklu i tyle), a mimo to się udało, czego Tobie też z całego serca życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! U mnie w porządku, zaczynam 8 tydzień :) trochę mam zgagę i mdli mnie na widok jedzenia :/ czuję że będzie drugi chłopak ;) Trzymajcie się, czekam na dobre wieści od Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×