Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak ja po prostu nie wierze, bylam swiecie przekonana ze zaciazylas! :( Jest mi strasznie przykro! :( Lidka, Teacher popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna a idziesz na badania do gina? Lobajlo to przykre co piszesz,bo każda z nas tak samo pragnie dziecka i nie ważne czy starasz się miesiąc czy lata więc nie ma co porównywać, dla każdej z nas jest to bardzo ważne, i akurat Ty powinnaś to wiedzieć a nie krytykować to że się wspieramy i pocieszamy. Lidziu jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Tak idę do ginka, wizytę mam umowiona na piątek. Zobacz co mi powie. Starania w moim przypadku trwają za długo. Mam regularne cykle, śluz jak się należy temperatura ma ładny skok a mimo tego coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, milo, ze pytasz, u mnie ok, posluchalam sie Silu i tym razem wrzucilam totalnie na luz, nic nie licze, nie czekam, nie mierze, po prostu zyje i kocham, korzystaam..., teraz czas na zabawe, relaks i przyjemnosci, totalne rozluznienie ;). Rozpieszczam moja corcie, kupuje jej ladne ciuszki, bawiac sie przy tym razem z nia, przygotowujemy sukieniusie na jej pierwsze powazne swieto-chrzciny, ktore maja miejsce w niedziele wielkanocna, musimy jeszcze wybrac wianuszek na glowke i butki ;). Poza tym pije winko i podrywam meza, jakos tak inaczej mi jest, jakby bez obciazenia, bez powinnosci, i o dziwa mam wieksza ochote na m. ;) A jak Ty sie czujesz? Wiem, ze Tobie sie wkrotce uda, o to moja glowa jest spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w ogóle to sprawozdanie z tego co u mnie! :) A więc chęć na staranka się znalazła, to chyba dzięki nadchodzącej wiośnie! ) Przytulamy się co jakieś dwa dni, nawet nie wyliczam sobie, z czego jestem bardzo dumna, ale jak wiadomo juz po mnie obsesja dopiero sie zacznie! :) Kupilam testy lh, bo tym z allegro nie ufam, no i zrobilam wczoraj ale krecha jeszcze bladziocha, wiec owu nie widac. Za to biore olejek z wiesiolka. Sluz mam mleczny i duzo. Co ciekawe po @ nie przestały boleć mnie piersi, a wręcz jest coraz gorzej. WLasnie w kalendarzyku sprawdzilam dzis mam 16dc. Wiec jak to u mnie bywa do owu jeszcze z poltora tygodnia!: ) Do lekarza wybieram sie w sobote:) A w ogole to co u ROxi? czyta nas jeszcze? Jak przygotowania do slubu no i przede wszystkim jak brzusio, pokaze nam go wreszcie czy nie!? No i reszta mamusiek tez niech nam na biezaco pokazuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o dziwo też nie ma tragedii :) Jakoś też postanowiłam się nie załamywać a poza tym pierwszy dzień @ to dla mnie zawsze tragedia pod wzgledem bólu więc nawet nie miałam czasu myślec o rozczarowaniu, nic na siłe jak to mówią i co ma byc to bedzie :) Ciesze się, że u Ciebie jest lepiej. Ciesz sie zyciem kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Ciebie Lidziu było :) Pregg będzie dobrze i u Ciebie :) Starania na luzie to podstawa :) Ale ja tez zawsze przed nic nie licze ale zaraz po starankach zagladam ktory to dc i czy byla szansa :) Ale tak jak mowisz Pregg zaraz wiosna wiec sie zmieni duzo, przynajmniej u mnie wiosna oznacza zawsze aktywne spedzanie czasu, dlugie spacery, jazda na rowerze wiec moze wtedy cos sie uda a poki co dziewczyny zycie na luzie :) Dobrej nocki kochane moje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, cieszę się, że macie takie pozytywne nastawienie :) miło to przeczytać, od razu weselej Lidka spakowana już na weekend? :) no właśnie roxi, daj znać co u Ciebie! preggers brzuch mam wielki, nie ma co pokazywać, bo pomyślicie że Was oszukałam i już w maju rodzę ;) hehe ja wczoraj byłam u gina, powiedział, że mam rewelacyjne wyniki badań więc się ucieszyłam, usg nie miałam, idę na usg dopiero w 20 tygodniu, bo wcześniej nie ma sensu czuję od czasu do czasu jak mnie dzidziuch smyra w dole brzucha, czekam jednak na wyraźniejsze ruchy, jakiś pierwszy kop by się przydał :) i wiecie co, bardzo, strasznie, ogromnie Was lubię, jesteście najlepszymi forumkami na świecie! :) :) :) :) :) całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wełna, cieszę się że masz dobre wyniki badań. To bardzo ważne :) U mnie w brzuchu było wczoraj szaleństwo, dosłownie przez cały dzień. Może przez to, że leżałam cały dzień i po prostu miałam możliwość :) Ja idę na USG za tydzień. Jest ono bardzo wyczekiwane bo w końcu się dowiem czy synuś czy córeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, przykro mi bardzo. preggi, powodzenia, bardzo dobrze, że bierzesz wiesiołka - ja na nim zaszłam w ciążę:) lidka, jestem z Ciebie normalnie dumna!!! I tak trzymać. Nie opuszczaj tego stanu ducha - tak jest lepiej, zdrowiej, naturalniej. Trzymam kciuki za wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ma chrzciny chrześniaka 8 kwietnia w Wielkanoc. Razem z mężem podajemy do chrztu maluszka. Ja jako chrzestna ubieram smyka, więc żyję tym dosłownie;) będzie wyglądał jak mały kawaler:) poza tym zamówiliśmy nową pralkę, jutro będzie - nie mogę się jej doczekać:) uwielbiam prać:) No i zamawiamy prezent dla chrześniaka - prześliczne krzesełko do karmienia:) Uwielbiam robić prezenty:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mojego skarbunia też wystroiłam na tą okazję, ma taki malusieńki garniturek. Nie mogę się doczekać tych Świąt, będą cudowne!!! a dzidzia przyjdzie sama wtedy kiedy będzie chciała. Czekam na nią, kocham już ją, mimo, że jeszcze jej nie ma. Tęsknię za nią codziennie, ale nie przysłania mi to radości z życia - nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welenko moja, pakowanie zaczynam jutro, mam jeszcze nieco pracy i nie chce sie rozpraszac ;) Silu, kochana, to dzieki Twoim radom i madrym slowom mam takie nastawienie, ja rowniez czekam na dzidzie, a moja corunia na rodzenstwo, bo nie ma sie z kim bawic na ogrodku a jej ukochyny piesek nie robi zawsze tego co ona chce, no i nie chce nosic spinek na uszach, ktore ona mu notorycznie zaklada ;), lecz jak pisalam wczesniej nie licze i nie wymagam, aby stalo sie to tu i teraz i natychmiast, jak juz sie stanie bedzie to dla nas wszytskich ogromna radosc i niespodzianka ;) Nawet nie wiem ktory mam dc ;)!!! Silu stroj swojego maluszka jak sie da, to przynosi ogromna radosc prawda?! Ja tym bardziej ciesze sie na chrcziny mojej corki, poniewaz w kraju, w ktoym mieszkam zawsze cos stalo na przeszkodzie, abym mogla ochrczic moje ddziecko, przeprowadzilismy sie na swoje i mamy wokol sie kochanych i zyczliwych ludzi, no i ksieza zupelnie inni, otwarci, chetni i pomocni!!!!!! Ciesze sie ogromnie na te Wielkanoc! Preggers, podoba mi sie Twoje naSTAWIENIE, trzeba sie kochac wtedy kiedy sie ma na to ochote a nie kiedy jest woulka czy plodne!!! Dziewczyny kochac sie i zyc pelnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Cieszę się że nastawienia się zmieniły. U mnie też się zmieniło na lepsze.. tzn pogodziłam się z tym że pewnie dostanę @ bo jeszcze nie dostałam. Czekam cierpliwie. Chciałam się umówić do mojej ginki ale dopiero w przyszłym tygodniu mogłam się zapisać. Do innego nie chcę iść. Postanowiłam że jutro z rana zrobię test, tym razem ostatni i jak nie wydzie to trudno.. przyjmuje że nie jestem i nie będę się nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluettta
zxcasd, ja jestem prawie pewna, że jesteś w ciąży po twoich pozytywnych testach....bo jak dla mnie kreska tam jest. masz je jeszcze? jak wygląda teraz kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ich słoneczko :( wyrzuciłam bo nie chciałam się schizować i w nie wpatrywać.. mam zdjęcia tylko. Na pierwszym teście na zdjęciu które zrobiłam po 5 minutach jest widoczna taka cieniutka kreseczka o jasnoróżowym zabarwieniu, po godzinie ta kreseczka zrobiła się wyraźniejsza ale też cienka. Drugi test był do bani.. pokazał drugą kreskę a potem ona zniknęła i nawet cienia nie było. I ten ostatni test to właśnie grubszy cień kreski wyszedł. Zrobiłam fotę i wywaliłam go z resztą testów. Może po prostu te testy takie są.. że pokazują jakieś cienie.. nie wiem. Wątpię czy jestem :) Tyle razy mi się @ spóźniał.. tyle razy widziałam cienie.. teraz nawet jak na zdjęcie patrzę to myślę sobie że po prostu na zdjęciu tak wyszło a w rzeczywsitości miałam zwidy. Jutro ostatni test.. Powinien już pokazać wyraźniej drugą kreskę jeśli jestem w ciąży. A jak nie to trudno.. Nie będę panikować, po prostu jak mi się okres spóźni 3 tygodnie to pójdę do gina i tyle. Albo wykasuje kalendarzyk żeby nie pamiętać kiedy miałam @.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd Tylko zrób ten test! Żebym tu jutro nie widziała wpisu że jednak się nie odważyłaś :P Będę trzymać kciuki :) I do jutra. A zdjęcie oczywiście tu wrzuć to obadamy go sobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie jutro, pojde do apteki z ranca bo teraz nie mam sily, poł dnia przespałam i jeszcze mi sie chce.. Ciśnienie jakieś dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiiaaa... ciśnienie :P Myślę, że to coś innego, no ale ja nic nie mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D a wieczorne mdłości i duszności to pewnie niestrawność i ciśnienie albo zbliżająca się @ :) zobaczysz.. Jutro będzie jedna krecha jak nic! :) jestem pewna na 99% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! zxcasd ja na 100% jestem pewna że jesteś w ciąży. tak czuję. ja was cały czas czytam ale nie miałam co pisać. bo nie ma nic nowego. brzuch mam ogromny. wełna ja myśle że ty masz mniejszy ode mnie. postaram sie wrzucić fotke, tylko musze znaleźc ładowarkę do aparatu. ja mam usg w środę. napisze wam jak było. a przygotowania pełną parą. właśnie jesteśmy w trakcie roznoszenia zaproszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nastawiasz się na tą gorszą ewentualność :) Jednak ja i tak czuję, że będą II :) ale wiesz... to tylko takie moje skromne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcasd
Dopiero wstałam, szykuję się i lecę do apteki :) 38 dc... Dżizas... Najdłużej mi się spóźniła i przyszła w 42.. Lada dzień i dostanę.. Mówię Wam :) mogę się nawet założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kupiłam :) sisiku mi się zbiera :D ale żeście niecierpliwe :P będzie jedna kreska!! Niepotrzebnie robie nawet :) ale zrobię już dla Was żeby pokazać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×