Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

natka na forum moze pisac kazdy. a odpowiadac nikt jej nie musial, a juz napewno nie osadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi masz rację nikt nie musiał,ale pomyśl o Nas kobietach starających się a tutaj taka wiadomość.Ciśnienie na maxa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam opini
Witam, mam pewien dylemat bardzo prosze o opinie wskazowki cokolwiek, a wiec 16tego czerwca dostalam okres ktory trwal 4 dni(okres pojawil sie tydzien wczesniej niz powinien a mam regularne miesiaczki) do dnia dzisiejszego strasznie bola mnie piersi, sutkow nie moge dotknac, boli mnie dol brzucha, ciagle chodze sikac, nie moge normalnie sie zalatwic a wczesniej nie mialam problemu z wyproznianiem, co drugi dzien spie po pare godzin w ciagu dnia, i jak ide na zakupy to sie szybko mecze. Nogi w kostkach zaczely mi puchnac od trzech dni. Test robilam w niedziele i wyszedl negatywnie. Czy to jest ciaza mimo tego ze test negatywny wyszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, rozumiem cię w takim razie. Poczekaj na badania. Może wyjaśnią tajemnicę poronień. Mojej kuzynce wykryto taką pewną zagwostkę, że płeć żeńska zawsze obumierała, bo była jakaś konkretna wada genetyczna w chromosomach x. Ale za to ma 2 zdrowych synów i 3 poronione (na 90% dziewczynki). Więcej dzieci mieć nie będą. a drugi syn począł się invitro, żeby nie wpuszczać dziewczynkowych plemnikow, jakoś tak. podaje tylko przykład. tak naprawdę u ciebie może być zupełnie inna sprawa. ale masz rację, warto to zbadać. Na pewno będzie dobrze, bo płodna jesteś i ty i mąż. problem tkwi w czymś innym. dociekaj prawdy do skutku. ja 3mam mocno za ciebie kciuki kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opini...ja bym zrobiła betę, lub poczekała jeszcze kilka dni i zrobiła test ciażowy ale innej firmy niż ostatnio używałaś. Możliwe że krwawienie, które miałaś nie było miesiączką. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam opini
Wlasnie jutro rano ide na krew a na czwartek jestem umowiona do lekarza. Strasznie sie denerwuje, bo od ponad poltora roku staramy sie z mezem o dziecko. Raz juz poronilam i tym bardziej mam nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane czy w ciazy mozna uzywac amol? zeby np nasamrowac nos zeby lepiej sie oddzyachlo?? wieczrami strasznie mi sie zapycha a szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale zawrzalo na poprzedniej stronie ostro ;) ... u mnie dzis 32 dc, a najlepsze jest to ze sie pomylilam i mi uciekl jeden dzien bo mylalam ze wczoraj mialam 30 dc a byl jednak 31 :)) ja tez testuje w niedziele ;), a objawy na dzien dzisiejszy to : wrazliwe piersi po bokach, ale nie caly czas ale za to caly czas sttasznie wrazliwe sutki wiec moze cos z tego bedzie ;) sory za az taki 'szczery' opis ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silueete u mnie może w tych chromosomach,które mam nadzieje,że mnie n nie skieruje jest problem może w chromosomach męskich i dlatego tak się dzieje? Pójdę do lekarza,na badania i zobaczymy o wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby wyszło,że odrzuca męskie chromosomy to nie-mogłabym zajść już normalnie z męskimi chromosomami,tak? nie ma na to żadnego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti... myślę, że jeżeli nasmarujesz kilka razy nos amolem nie będzie miało to wpływu na dziecko. Spróbuj maśc majerankową w 100% bezpieczna. Marcysia00... testujemy w ten sam dzień. Mam nadzieję, że nam się uda:) U mnie brak jakichkolwiek objawów ciąży. Natka33... nie zamartwiaj się na zapas. Zrób badania, znajdź dobrego lekarza a napewno zajdziesz w ciążę i szczęśliwie ją donosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, pare dni nie mialam netu a tu tak goraco u was sie zrobilo....moje zdanie jest takie, aby zyc i dac zyc innym, wszystkie czyny kadzego z nas zostana wczesniej czy pozniej oplacone...skupmy sie na tym co jest dla nas samych najwarzniejsze... Doti, ja w pierwszej ciazy mialam ogromne problemy z zatykajacym sie nosem,moja lekarka zapisala mi spray do nosa dla dzieci, pomogl i nie zaszkodzil bobasowi... Silu, serce, kiedy przechodzisz do dzialan? Gosiak, jak u ciebie, czujesz cos? Welenka, gdzie jestes? Jak urzadzanie mieszkanka? U mnie od srody plodniaki, moze tym razem sie uda...ojjjj tak bardzo tego pragne... caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIlu kochana na pewno się uda. Zakladam ze niedługo skoro masz bromek :) Dziewczyny może ja jakaś upośledzona jestem ale jesli wczraj mineło dokłądnie 4 tyg od @ a dzis jest 4t 1dzien to czy ja juz jestem w 5tc czy w 4 dlaej jak sie to liczy? Na necie duzo opisów co sie dzieje w którym tygodniu a ja nie wiem do konca jak to policzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki... tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Liczymy całe tygodnie i dnie. Nie znam terminu Twojej ost. miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
Czesc dziewczyny, przeczytalam kilka wpisow wyzej i az z ciekawosci zajrzalam na poprzedne strony ;) troche za ostro pojechalyscie. Czemu od razu patologia? Ja z pierwszym dzieckiem wpadlam i tez sie od pierwszych chwil nie cieszylam sie z ciazy. Przeciwnie przeryczalam wiele nocy ale teraz jestem przeszcesliwa ze mam to dzieko. I wlasnie staram sie o drugie. Za patologie bym sie baaaardzo obrazila. Nie kazdy moment w zyciu jest odpowiedni na dziecko i nie ma 100 proc antykoncepcji. Mysle ze pozytywne slowa mogly dziewczynie bardzo pomoc a wy tu takie obelgi. I tez przeciez nie musiala wiedziec ze zebral sie tu klub staraczek. W kazdym razie zajrzalam tu bo mam pytanie ;) mam cykle 29-32 dni i chce zrobic test w 29dc. Myslicie ze jest sens testowac takim o czulosci 20? Tylko taki mieli w mojej aptece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewa_ewelinka Z obelgami nie miałam nic wspólnego:) Staram się zrozumiec a nie oceniac nie znając sytuacji. Co do Twojego pytania... ja bym zrobiła i w 29 i w 32dc. Ale decyzja należy do Ciebie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
No ja wlasnie nie wytrzymam do 32 :P chce tak zrobic jak napislas - jeden test jutro a kolejny w 32dc. Pewnie wiecie tez wiele dziewczyny o pierwszych symptomach ciazy to jeszcze zadam pytanie o temp. jesli mierzycie. Mam 37,6 od kilku dni - to jest kilka kresek wiecej niz zazwyczaj w tej fazie cyklu. Przy ciązy jest wiecej niz zazwyczaj czy raczej tyle samo i sobie wkrecam tylko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja_86 oooooo to 3 mam kciuki za ciebie a ty 3 maj za mnie haha ;)) !!! a ile u Ciebie minie dni od owu? mierzysz moze temp.? ja mierze co prawda od tego cyklu ale mam 37. 00 ladnie dzis rano :), a jak zazynalam to bylo 36.4 -36.6 a teraz trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa_ewelinka specem nie jestem ale sie wypowiem ;), niby dobrze jak temo. jest wysoko, moze byc kilka kresek wyzej niz zazwyczaj, ale tez ponoc nie moze byc za bardzo wysoka typu 38. wiec jak masz troche ponad 37 to jest okej, wpisz sobie 'cykl menstruacyjny' na google i bodajze pierwszy link to taka tabelka i pokazuja temp. ze w czasie owu skok i jak nie dojdzie do zaplodnienia to powoli opada a niby jak zaplodnienie bylo to jest temp. wysoko tak dla mnie na prosty rozum, ;) a to juz nie mozesz poczekac do tego 32 dc :p ? ja wiem ze chcesz wiedziec ale chyba lepiej poczekac niz za wczesnie testowac w koncu to tylko kilka dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja 86, mój pierwszy dzien ostatniej @ 26 maja, test owu i temp wskazuja owu na 17dc tj 11 czerwca. dasz radeteraz odpowiedziec ? Ewelinka, ja miałam od owu do dzis ciagle ok 37.05 co jest dla mnie norma po owu, dzis/wczoraj jest dzien spodziewanej @ i temp wzrosła rano do 37.12 z tego co widzialam na innych wykresach czesto taksie dzieje. Ale kazda ma inaczej jedne maja od razu wyzsza innym powoli wzrasta a inne wciaz od owu tyle samo, musle ze to nie jest wyznacznik. z pewnoscia wiekoszosc dziewczyn ma juz w termienie @ bardziej obolałe piersi niz przy @, mnie od niedzieli tak bola ze dotknąc niemogę. A moze zatestujesz wczesniej? Podpowiem ci tyle ze mi w czwartek tj rowno 10 dni po owu test czuły bobo 10 wykazał ledwo wifdoczna kreske ze sie zastanawiałam czy sobie nie wmawiam to raczej byl cien ktory pojawiał sie i znikał. Ale juz w sobote zwykly test 25ml pokazał druga kreske jasniejsza ale rozowa i gruba wiec 2 dni widocznie robi roznice. Na pewno robie roznice bo ja raz straciłam wiec robiłąm bede w 11dniu po owu i wtedy 89 a juz 14 dniu po owu (wczoraj) 359 wiec i na tescie z sikania jest pewnie podobna proporcja dlatego kreska im pozniej robisz test tym ciemniejsza. Dobranoc dziewczyny i pieknych snow :) a które przytulają zabierac sie za chłopa :) trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia00... u mnie to wygląda tak: jestem na duphastonie i teoretycznie powinnam miec owulację 13-15dc. Więc teoretycznie w niedzielę będzie 15-17 dni po owulacji. Nie mierzę temp. ale robiłam testy owulacyjne. Jeden był prawie pozytywny (wiem, śmiesznie brzmi) w 13dc a drugi chyba w 17dc. Zobaczymy i trzymam kciuki za nas obie:) słowiki...jesteś w 4t3d. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco99... mnie nie, ja ogólnie miałam pierwszą ciążę bezproblemową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowiki nawet jeszcze nie zdazylam pogratulowac ;)! serdecznie gratuluje to twoja 1 ciaza? :) gaja_86 uu to i tak ty bedziesz testowac po wiekszej ilosci dni od owu niz ja, niby ten moj test jest b. czuly wiec ciekawa jestem... jak nawet nic nie wyjdzie w niedziele to powtorze jeszcze po paru dniach bo sie zastanawiam czy 12 dni od pozytywnego testu owu czyli 11-10 dni od owulki cos wyjdzie na tescie, to ty sie starasz o 2 dziecko ? dziewczyny czy to prawda ze te super czule testy to 7 dni po stosunku wykryja czy to jakis mit ? bo gdzies to zaslyszalam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia00... tak, staramy się o drugie dziecko. Pierwsze zostało poczęte w pierwszy cykl starań więc liczę na to, że i na drugie nie będziemy długo czekac. Mam test Quixx, na którym jest napisane, że pozwala wykryć ciążę już 5-6 dni po zapłodnieniu,jest czuły - wykrywa HCG już przy stężeniu 25mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
dzieki dziewczyny :) jutro testuje. Loko - raczej tak, brzuch w ciazy troszke pobolewa caly czas praktycznie. W koncu porzadnie sie tam wszystko musi rozciagac. Ale bol bolowi nierowny i na wszelki wypadek zawwsze opisz ginowi co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
Hej dziewczyny! Nie wiem juz co robic...Okres spoznia sie 15 dni... Robiłam test w 9-tym dniu po terminie @...wyszedł negatywny...cały czas mnie mdli wieczorem mam zgage...piersi bola strszanie najbardziej tak po boku od strony pach...sa nabrzmiałe... Ciezko u mnie dostac sie do gina...Nie wiem juz co robic nie mam pojecia co jest grane...Czy test mogł sie pomylic...? z gory dzieki za odp;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam o takim przypadku z 'zycia wzietego' ze dziewczynie test z moczu nie wykryl nic - w dwoch ciazach ! miala negatywy a poszla do gina i okazao sie ze ciaza... jaja.. :) w sumie dziwne ciekawe od czego to zalezy.. lepiej idz do ginekologa to bedziesz wiedziec, chyba ze zrob bete a pozniej gin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania idź najszybciej zrób Beta-hcg badanie z krwi ,na tym badaniu na pewno ci wyjdzie czy jesteś w ciąży:) Powodzenia Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
Dzieki dziewczyny jutro pojde sie zapytac moze mnie przyjma...Powiem jak wyglada sytuacja ...Moze akurat mi sie uda... Bo na BETE na rayie kasz nie mam... Juz mnie to wszystko martwi... Boje sie ze to nie ciaza a raczej jakas choroba...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×