Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Tak bardzo mi szkoda tak bardzo mi jest żal::(( Przepraszam,że Wam o tym piszę ale ....brak mi słów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka strasznie mi przykro!!! nie wiem co napisać :( nie poddawajcie się bo na pewno się wszystko ułoży, musi! moja znajoma też poroniła, w 8 tygodniu, też serduszko przestało bić, teraz, pół roku później jest w 7 tygodniu i póki co jest wszystko w porządku, dlatego wierzę, że wam także się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka kochana!! Wiem że nie ma slów na to co teraz czujesz! Ale uwierz mi bo też to przeżyłam, będziesz miała zdrowego maluszka!!! I wtedy będziesz najszczęśliwsza mamusią świata!!!!! Trzymam za Ciebie kochana kciuki! Wiem, że jeszcze Wam się uda! Po prostu to wiem! Jeśli to dla Ciebie nie będzie zbyt bolesne pisz do Nas! Jeśli chcesz pogadać o tym wyżalić się czy wypłakać, możesz do mnie napisać dam Ci swoje namiary! Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka możesz tu się żalić i pisać ile chcesz, wylewać wszystkie złości itd. może to ci choć troszkę pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ......06.07 magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu szkoda, że @ przyszła ale dobre jest to, że już sie starasz pełną parą także raz dwa i zaskoczysz. Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka kochana nie wiem jak cie pocieszyc, to jest straszne co cie spotkalo, tak mi smutno z tego powodu:-( wiem co czujesz bo raz a w sumie nawet dwa razy poronilam ale i tak nie znajduje slow pocieszenia. Sciskam cie mocno i nie opuszczaj nas bo mimo iz teraz ci ciezko to wiem, ze niedlugo znajdziesz w sobie sily i dolaczysz do grona staraczek. Pamietaj ze jestesmy tutaj po to aby sie wspierac, mozesz nam sie zalic, zawsze przynajmniej sprobujemy podniesc cie na duchu. Bedzie dobrze, musi byc. To dla twojego aniolka: (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, współczuję bardzo. Zrobiłaś wszystko co mogłaś...kochałaś okruszka z całych sił, cieszyłaś się jak głupia kiedy się pojawił, a lekarz wyznaczył ci datę porodu, wszystko z siebie dałaś. Okruszek jednak poszedł do nieba. Bóg miał w tym jakiś cel, może żeby wzmocnić waszą więź z mężem. Nie wiadomo..kiedyś to zrozumiesz, dowiesz się. w tym momencie nie jest ważne, co będzie kiedyś tam. Najważniejsze teraz to pogodzić z tym co się stało. Wiem, jak trudno jest ci pożegnać się z nim, bo tak wierzyłaś, że przecież skoro jesteś w ciąży, to już do końca i na zawsze dziecko będzie częścią ciebie. czasem los wybiera za nas i choćbyś stanęła obok siebie i zrobiła inaczej i tak stanie się to, co ma się stać. Może okruszek wymodli dla was w niebie brata lub siostrę. Jedno jest pewne - na zawsze pozostanie w waszych sercach. Nic więcej nie napisze, bo wyobrażam sobie jak może boleć cię każde słowo nawet pocieszenia. To nie czas na morały o przyszłości. To czas Waszej Żałoby i łączę się z wami w bólu. Mogę sobie jedynie wyobrazić jak musisz się bać jutra. Wspieram cię modlitwą i powiem ci tylko szeptem: Nie lękaj się... Ściskam Twój brzuszek najmocniej jak potrafię ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak gdyby to było takie proste, to ty już od 6 miesięcy byłabyś mamą, a sama widzisz że to całe staranie się to jest już powoli męczące bo nieuwieńczone sukcesem. ale przeznaczeniem człowieka dążącego do szczęścia jest nie poddawać się, więc nie pozostaje mi i tobie nic innego, prawda? dobrej nocy Natka, pamiętaj, że jest Ktoś, kto wie lepiej...niech cię to choć odrobinę pocieszy, że Bóg chce dla ciebie największego szczęścia. Bądź dzielna jutro. Masz przed sobą całe życie. Poza tym juz kobieca w tym siła się podnieść, kiedy facet nie potrafi. Bądź dzielniejsza niż ci się wydaje... bo... "ktoś wie lepiej.." dobranoc raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu jesteś normalnie taka kochana i tak pięknie zawsze piszesz. Dobrze, że jesteś :* Dobranoc kobietki. Natka ściskam najmocniej jak potrafię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny z Całego serducha:) Mój syn,który siedzi w pokoju obok,śmieje się,bo nie wie,co dzieje się w sercu Jego matki.Bogu Dziękuję z Całego serca za Niego,że mimo wszystko,mimo moich problemów jest On:) Mąż bardzo się przejął,nie wie jak może mnie pocieszyć,i tak bardzo mi Go szkoda bo tak bardzo chciał. Ciężko mi,że Go nie ma w domu,że jutro ten zabieg i ja sama...:(Przede mną leży sobie zdjęcie mojej małej kruszyny....(*) Dziewczyny okazało się wedle moich obliczeń,że z martwym płodem chodzę od 2 tygodni,coś mnie tknęło aby iść do niego dzisiaj a nie w piątek.Jutro znowu ciężki dzień:( Dziękuję Wam bardzo,bardzo,bardzo....niech Bóg ma Was wszystkie w swojej opiece! Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka33 wyrazy współczucia:( Siluetta Twoje słowa są naprawdę cenne... Muszę Wam powiedziec, że u nas w rodzinie to już trzy poronienia w tym roku:( Kuzynki bardzo przeżywały stratę dzieci. W każdym przypadku to ich pierwsze ciąże. Nie umiałam ich pocieszyc, tylko jedna o tym mówi otwarcie, dwie prosiły aby nie poruszac tego tematu. Wszystkie przed 12tc... smutne Natka...trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natko (*) dla kruszynki, trzymaj się dzisiaj a po powrocie przytulaj synka, myślę, że on na pewno Cię pocieszy, nawet nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, tak mi przykro, poplakalam sie....badz dzielna, sciskam Cie mocno!!! BUZI Gosiak jak u Ciebie, staranka chyba pelna para co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmiana ;( nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ......06.07 magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18........................17.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku, milo, ze pytsaz, tak moj M. zmienil zdanie ponownie i choc o tym juz nie rozmawiamy, to wciaz lapie go jak powtarza: jak pojawi sie na swiecie moja maly synus to mu zbuduje to....albo tamto....Lecz to nie takie proste jak tu liczne z nas tego doswiadczaja... Ok, nie zanudzam, bo sa i szczesliwe mamusie, ktorym gratuluje ogromnie!!!! Dodajecie slonca nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu szkoda, że @ przyszła - ściskam mocno :** U mnie już po starankach, owulka była, temp rośnie także czekamy czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu szkoda, że @ przyszła :( - ściskam mocno :** U mnie już po starankach - dziś 18dc, także czekamy czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, zatem czekamy, wierze, ze tym razem napiszesz mi, ze jestes w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za mile slowa.Za ok 2 tyg jade na Usg,bede sie cieszyla jak tylko zobacze bijace serducho. Natka tak mi przykro,ciarki mi przeszla kiedy zobaczylam Twoj post.Sciskam mocno i badz dzielna. Gosiak,Lidka ,Silu i reszta dzewczyn trzymam za Wasz kolejny cykl kciuki.Badzcie dobrej mysli i nie myslcie o ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Natka bardzo mi przykro wiem co przezywasz i wiem ze to jest bardzo bolesne ale Pan Bóg wiedzial co robi...napewno bedziesz miala jeszcze maluszka i bedziesz wtedy bardzo szczesliwa..wiem ze zsdne slowa nie zastapia tego co czujesz... Majeczka gratuluje ciazy...super wiesci:) A to my w 32 tyg:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a046c0ddd2c851ea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9d0d40f3c806acd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny:) Ja jestem już w domu ,rozmawiałam chwile z lekarzem. Ale o tym już po odebraniu wyników za 3 tygodnie,wiem jedno,że badania genetyczne mnie nie ominą,nie wiem jakie,ale lekarz powiedział,że myśli dla mnie o 3 badaniach i,że będzie przygotowany na rozmowę ze mną za 3 tygodnie na wizycie kontrolnej. Będę Was wspierać cały czas Moje Drogie,i za staraczki trzymała mocno kciuki:)Jesteście wspaniałe:) Kruszynko(*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nawet nie chcę myśleć co czujesz, po przeczytaniu Twojego postu oblał mnie zimny pot :( życzę Ci dużo siły kochana...trzymaj się lidka, silu kolejny cykl, kolejna nadzieja, trzymam nieustanne kciuki gosiak wierzę, że Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, tak bardzo mi przykro, bardzo Ci współczuje :( :( :( musisz być silna dla synka. Ja wierze że Bóg Ci wynagrodzi to cierpienie, Ty też musisz w to wierzyć. Ściskam Cię mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj zaczepił mnie w sklepie całkiem obcy facet, pogratulaował i zapytał czy bedzie chłopiec czy dziewczynka! Ja taka zdziwiona, bo byłam pewna, że brzuszek nie rzuca się tak w oczy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss92
Ja robiłam tydzień po spóźnionym okresie.A jak szłam 2 tygodnie pózniej do ginekologa to już byłam w 6 tygodniu :)) a test dla pewności robić 2 razy i to z innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka przykro mi, że @ się pojawiła :( gosiak czekam na twoje dwie kreski, dajesz nadzieję! doti brzuszek, że hoho, no ale termin już blisko coraz bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×