Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Loop widzę, że nie ma Ciebie w naszej tabelce. Powiedz ile się już staracie o maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, podczytalam was troche, poczatek i koniec tylko bo ponad 200 stron! :) - nie dam rady ;) hihi mam 25 lat, aktualnie czekam jeszcze ok.5 dni i robie test, juz dlugo sie staram ale nic nie wychodzi ten cykl dla odmiany byl wspierany testami owu i test pozytywny owu. wyszedl mi dopiero w 24 dc! strasznie pozno no i sie zaskoczylam bo myslalam ze mam wczesniej... teraz 30 dc ,zaczelam tez mierzyc temp. od tego cyklu i sie utrzymuje na 36.9, ogolem mam nieregularnie @ wiec sama nie wiem kiedy testowac ale chyba 12 dni od stosunku powinno juz cos wyjsc jak myslicie? :) z checia bym zaczela chodzic na monitoring cyklu itd. ale mieszkam w irl. , a moj dobry gin. w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu witaj :) 12 dni po owulce powinno być widać :) A od którego dnia cyklu robiłaś testy owulacyjne? Bo ten 24dc to rzeczywiście późno. Ja to się zastanawiam czy nie testować już 10 dpo :D Widziałam w Tesco takie testy za 5 zł to jeszcze można przeżyć. Kupię chyba kilka i będę sobie testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia,szczerze to ja nigdy nie robiłam sobie wykresów z owulacji,miesiączki miałam zawsze regularne i z zachodzeniem jakoś nigdy nie było problemów...Gorzej niestety z donoszeniem:( Dziewczyny na pewno Ci pomogą:) A ja życzę Ci powodzenia w najbliższym teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak 666 dobrze wiedzieć,że są takie tanie testy:) może sama się na nie skuszę za jakis czas,zresztą w domu też mogą leżeć:) Gosiak nie chcę się nakręcać,ale po głowie chodzi mi myśl(chyba od tego aby nie zwariować)aby znowu zajść i nie czekać,gdyż jak teraz się nie zdecyduję to czuję,że będę bardzo żałować:( Poczekam tylko z wizytą u lekarza zobaczę jakie da mi skierowanie na badania i myślę,że jak dobrze będzie to bierzemy się z mężem do pracy:) Bardzo chce,gdyż czuję,że taka myśl, aby dalej działać nie daje mi zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka i bardzo dobrze! Jeśli lekarz nie zabroni to jestem jak najbardziej za tym, żebyście się szybciutko postarali o drugiego bobaska :) I będę trzymała mocno kciuki, żeby się szybko Wam udało kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ten cykl był z testami owulacyjnymi. Trochę się zawiodłam... robiłam codziennie od 9dc do 18dc i w sumie żaden nie wyszedł pozytywny. Dwa w 13dc i 17dc wyszły prawie pozytywne, czyli kreska testowa była prawie tak ciemna jak kontrolna. Hmm jak to rozumiec? Dodam, że jestem na Duphastonie i mam cykle 27 dniowe. Zobaczymy, dzisiaj 23dc. Testuję w sobotę lub niedzielę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się 2 cykl. A jeszcze w poprzedni nie uważaliśmy. Myślałam, że moim przypadku będzie to za pierwszym razem...:| Ok dopisuję się, choc cykle roznie wychodzą:} nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ......06.07 loop87..................25..............2................... ......07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ ........17.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nigdy nie robilam sobie zadnych wykresow, temp. itd. :) jedyne co robilam to obserwacja sluzu ale ostatnio mi sie tak wszystko pochrzanilo ze juz sama nie wiedzialam co i kiedy bo zabezpieczenia nie uzywam zadnego juz 2 lata a ostatnio mialam dziwne 2 cykle jeden 15 dni a drugi 21 dni zrobilam sobie badanie na tarczyce wynik pod koniec tyg. odbieram dlatego w tym cyklu mierze temp. i ziola nawt juz kupilam tylko cos dotrzec nie moga.. :/ no i testy owu oczywiscie - robilam od 12dc i tak robiac zwatpilam ze cokolwiek mi pokaze ale w tym 24 dc pokazalo i jesze dla pewnosci zrobilam pare dni po 1 pozytywie, a teraz sie martwie czy to tfu tfu nie torbiel zamiast ciazy bo cos mi prawy jajnik pulsuje dziwnie, czy ktoras z was miala takie pulsowanie? bo ja rozumiem ze na owulacje moge czuc jajniki a tutaj rzekomo jestem po, a dzis np. mam sluz typowo plodny strasznie to dziwne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki. Wizyta u gina udana :) Dzis beta 359 ( w pt była 89) powiedzial że ładnie rośnie i że jest ok. Macica rozpulchniona czyli dobrze itd. Kazał przyjsc w czwartek za tydzien zobaczyc pecherzyk. Wtedy tez dopisze sie do tabelki :) COdo poznej owu to nie martwcie sie jak mam zwykle po 20dc moja mama tez tak miała. Takze testy robic i poznawac organizm. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki no to świetnie!!!!!! wszystko idzie ku dobremu :) dziewczyny coś poknociłam z tymi cyklami na internecie i mi cały czas zaznacza, że dzisiaj mam 1 dzień cyklu ale wkleję to co mi się udało, może coś z tego zrozumiecie, jak to zobaczyłam na wykresie to stwierdziłam, że mam porąbane cykle :O http://www.voila.pl/397/or97q/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j rzeczywiście słabo widać. Może spróbuj wprowadzić te cykle na stronie enpr.pl? tam jest wszystko ładne i czytelne i poprostu podaj linka. Co nieco tam widać u Ciebie, i wydaje mi się, że w obecnym cyklu owulację miałaś 15dc, bo wtedy jest znaczący spadek a zaraz później już tylko tempka rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że was męczę z moimi cyklami ale spróbuję inaczej, na piechotę: 1dc. 36,7 2dc. 37,05 3dc. 36,9 4dc. 36,9 5dc. 36,4 6dc. 36,6 7dc. 36,6 8dc. 36,6 - staranka 9dc. 36,7 10dc. 36,65 11dc. 36,6 12dc. 37 - staranka 13dc. 37,05 14dc. 37,05 15dc. 36,9 16dc. 37,3 17dc. 37,1 18dc. 37,25 19dc. 37 20dc. 36,8 21dc. 37,15 22dc. 37 23dc. 37 - staranka 24dc. 36,9 25dc. 37 1dc. 36,9 2dc. 36,8 3dc. nie mierzyłam 4dc. 36,85 5dc. nie mierzyłam - staranka 6dc. 37 7dc. 36,65 8dc. 36,7 9dc. 36,8 10dc. 36,7 11dc. 36,9 12dc. 36,8 13dc. 36,7 - staranka 14dc. 36,8 - staranka 15dc. 36,7 16dc. 36,7 - staranka 17dc. 36,95 18dc. 36,9 19dc. 37,05 20dc. 37 21dc. 37 22dc. 37,3 23dc. 37,05 24dc. 37,15 25dc. 37,1 26dc. 37 27dc. 37 1dc. 36,6 2dc. nie mierzyłam 3dc. nie mierzyłam 4dc. 36,8 5dc. 36,6 6dc. 36,6 7dc. 36,65 8dc. 36,65 9dc. 36,65 10dc. 36,7 11dc. 36,65 12dc. 36,55 13dc. 36,65 - staranka 14dc. 36,9 15dc. 36,6 16dc. 36,75 17dc. 36,8 18dc. 36,9 19dc. 37 - staranka 20dc. 36,9 21dc. 36,95 dzisiaj jest 21 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak właśnie na tej stronce robiłam ale mi się poplątało wszystko i nie umiem zmienić tego, ze dzisiaj mam zaznaczony pierwszy dzień cyklu, no ale trudno. czyli jak temperatura spadnie znacząco a potem zaczyna rosnąć tzn. że jest owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAJA J., Kwiecien nie jest najgorszy jest faza druga i to ponad 14 dni czyli dobrze. W maju faza druga ok 10 dni to juz mało a w czerwcu gdyby nie ta temp w 14dc to mozna uznac ze faza 2 jest gdzies tak od 18 dnia. Jesli w tym cyklu się nie uda to proponuje testy owu robic rownoczesnie z temperatura. Mi lekarz powiedział że mało która kobieta ma idealnie temperatury ze to w wielu przyoadkach sie waha i sie dziewczyny stresuja tymi wykresami a wiekszosc owulacje ma. Zaproponował testy owu i temp moierzyc nie kazał bo powiedział ze zwariuje. Ale ja miałam przeczucie i temp mierzyłam. Rowno z testem tzn dwa dni po nim temp wrosła czyli pokazał dobrze. Żebys miałą jakis obraz masz tu moje z tego miesiaca: 1-5dc 36.75 6dc 36.8 7dc 36.65 8dc 36.65 9dc 36.67 10dc 36.72 11 dc 36.7 12dc 36.75 13dc 36.77 14 dc 36.54 (test owu -) 15dc 36,58 (owu -) 16dc 36, 7 owu + obie kreski tam samo ciemne 17dc 36.6 owu + obie kreski ciemne moze ciut jasniejsza testowa mysle ze tubyła owulacja 18dc 37 19dc 37.3 choroba 20dc 37.3 choroba 21 dc 36.97 22 37.0 23 37.1 24 37 25 37,17 26 37.02 27 37.03 28 37.04 29 37.05 30 37.06 31 37. 05 - dzis Jak widac wcale jakos strasznie wysokie te temp nie są raczej jak zwykle u mnie. Taka j., nie mam co innego ci doradzic jak testy albo monitoring jesli chcesz próbowac. ja z tego zrezygnowałam bo bałam się ze sie zestresuje na marne. Ale wydaje mi sie ze u Ciebie owu jest tylko pozniej niz 14 dc ja tez tak mam a poprzednio zaszłam 23 dc wiec wszystko jest możliwe i nie martw się bo stres wszystko psuje. Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j., tak owulacja zwykle jest dzien przed zwrostem temp lub w dniu wzrostu. Różnica miedzy temp musi byc min 0,2 st. I ok 6 temp do tułu powinno byc własnie o 0,2 lub wiecej niższe. ale to znów teoria. Dziewczyny pisza ze w ciazy bardzo wzrasta ile ja sie denerwowałam i już ten cykl na straty spisałam a tu widzisz nie zawsze jest jak u wiekszosci, tak samo moze byc z Twoimi temp. :) bedzie dobrze taka j. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz nie widziałam wpisu tylko te wykresy starałam sie odczytac. z tego co piszesz: cykl pierwszy opisany owu 11 lub 12dc nabank faza lut. ponad 12 dni wszystko ok drugi cykl owu 16 lub 17 dc fl troche krótka trzeci cykl mysle ze owu juz byla 18 lub 19dc Sprawdz ile bedzie trwał obecny cykl jesli ponad 12 dni to nie masz sie co martwic, czasem jeden cykl krótszy kazdemu sie zdarzy :) Wyglada na to że owu jest przynajmiej z wykresu wiadomo 100proc pewnosci daje monitoring. Ale dziewczyno jakbys moje cykle widziala jeszcze 3 mies temu 50 dni i wciaz miedzy 36.5 a 36.8 wahadło to byś zwatpiła, mysle że u Ciebie nie jest źle :) Sorki dziewczyny ze tyle postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j ,moim zdaniem w pierwszym okresie owulacja była w 12dc, w drugim 17dc a w tym chyba w 16dc,ale ten 14dc jest jakis wysoki,to bym sie jeszcze zastanowiła czy nie w 18-19 dc. No i tu ważny jest ten sluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j http://enpr.pl/3725 to dla Ciebie, tylko musisz sobie tempki powprowadzac, pierwsze dni cykli Ci zaznaczyłam, resztę juz sobie ustaw wg siebie - w razie pytań słuzę pomocą. Login taka j, hasło: takaj i zmien sobie przy pierwszym wejsciu w ustawieniach od razu na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak jesteś kochana!!!!!!! dziękuję bardzo!! próbowałam sobie tam wejść teraz ale nie wchodzi, tam jest login dokłądnie "taka j," z odstępem i przecinkiem na końcu? a hasło bez odstępu "takaj"? ja nie wiem jak tobie się chciało to zrobić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j sorki, hasło jest taka, bez j :) teraz to dopiero odkryłam jak próbowałam się zalogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciejąca_testujaca
Hej dziewczyny, czy 13 dni po stosunku test powinien mi juz wyjsc? Mam nieregularne cykle 28-33 dni. Wedlug najkrotszego powinnam dostac miesiaczke wczoraj i wczoraj test byl negatywny. Osiwieje od tego czekania :/ Zawsze mowilam ze ja juz wszystkie swoje dzieci mam :P bo mam juz dwojke. Nie wiem czy sobie wkrecam czy nie ale ja juz po 3 dniach od stosunku zaczelam sie czuc jak w ciazy :( a uczucie to nie jest mi przeciez obce. Zwariuje zanim okresu sie doczekam. Mam nadzieje ze to owulacja sie mi tak dziwnie objawiala :P Nie macie nic przeciwko zebym sobie popisala z wami troszke przez ten czas? Nie mam z kim pogadac bo meza nie chce teraz swoimi podejrzeeniami glupimi stresowac, ma ciezki czas w pracy :( i jestem z tym sama samiutka buuuuuuu i nawet na chwile nie moge przestac o ciazy myslec bo caly dzien opiekuje sie dziecmi :/ ktore ostatnio grzecznoscia nie grzesza i to mnie dodatkowo dobija bo jak dadac do nich jeszcze trzecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niechciejąca! Nie wiem co Ci napisać...skoro masz 2 dzieci i nie planowałaś 3 dziecka,mąż ma problemy w pracy,jak większość osób zresztą.Przecież są środki antykoncepcyjne tak??Większość z Nas co tutaj pisze chcą mieć dzieci,ja też chciałam i nadal chcę a Ty z hasłem,że możesz być w ciąży a jej nie chcesz! Nie wiem co dalej i nie wiem czego mam Ci życzyć? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciejąca_testujaca
Natka - zabezpieczalismy sie i bardzo uwazalismy. Mam nadzieje ze to sa raczej moje urojenia. A tamta dwojka szkrabow bardzo chciana i wyczekiwana. Niespodziewana ciaza kazdemu moze sie przytrafic. Nie biore tabletek anty bo karmie piersia. Za dwa m-ce zaczne brac jakies hormony. Tobie oczywiscie zycze zebys miala tylko te wypragnione wyczekane dzieci. A chcialam z wami troche popisac zeby zarazic sie chociaz troche pozytywnymi emocjami i miomo wszystko jesli ujrze w tym tygodniu dwie krechy to nie zalamac sie od razu. Bo pozytywnej reakcji wsrod najblizszych nie moge oczekiwac od nikogo. Sory jesli popsulam klimat na waszym topiku. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciejąca_testujaca
A no i maz nie problemow w pracy, napisalam ze ma ciezki okres a to oznacza tyle ze koncza wazny projekt i zostaja calym zepolem po godzinach i jest zwyczajnie przemeczony. I ja tym samym tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechciejąca może źle to odebrałam,ale każde dziecko jest dzieckiem cudu:)Moja kuzynka ma 3 małych dzieci jest Jej ciężko,ale najważniejsze,że dzieci są zdrowe i Ona jest szczęśliwa:)Ty będąc w tej ciąży,na pewno po pewnym czasie niedowierzania będziesz szczęśliwa i nie będziesz żałować,że stało się tak a nie inaczej:)Ciężkie są czasy i Tobie nie raz jest ciężko,ale co tam patrząc na to,że ma się piękne,zdrowe dzieci i szczęśliwą rodzinę:) Co ma być i tak będzie:) Wszystkiego dobrego:) P.S.Czujesz potrzebę to pisz ja jak znajdę czas na pewno ci odpiszę i podniosę Cię na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechciejąca... poczekaj jeszcze z tymi testami, tym bardziej, że karmisz piersią i wtedy hormony też inaczej pracują. Troszkę cierpliwości, my tu prawie wszystkie czekamy na upragnione dwie kreski. Oczywiście, że możesz tu pisac i dzielic się z nami swoim doświadczeniem oraz troskami. Ja testuję w niedzielę, dzień po terminie spodziewanej miesiączki, o ile wcześniej jej nie dostanę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×