Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu, to bedziemy sobie nawzajem kibicowac;), wiem co masz na mysli, piszac o wzdeciach spowodowanych lykaniem wiesiolka, tez mam ten sam problem, w pasie jakies 5 cm wiecej i ciagle wiatry....ale...lykam go nadal bo chce dzidzie!!!!!!!!!!!!!!;) Gosiaczku moj, trzymam mocno za ciebie kciuki!!!!!! Na test pewnie jeszcze za wczesnie, stad jedna krecha, niebawem beda dwie!!! Welenka, gdzie jestes?? Gratuluje wszytskim swiezo zaplodnionym;) hihih, cudowne uczucie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh Silu, mialam juz cie wczeswniej zapytac, jak tam twoja nowa praleczka sie sprawuje;)?...swoja droga, ja tez uwielbiam prac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzięki lidzia, że o mnie pytasz :) jestem, czytam, ale nie odzywam się, bo na forum prawie same starające się, a ciężarówki gdzieś sobie poszły...więc się nie wtrącam narazie :) u mnie nic nowego, wciąż się toczę :) leci mi 30 tydzień, więc już coraz bliżej, coraz bliżej... :) we wtorek idę na usg w końcu i mam nadzieję, że wszystko będzie ok trzymam za Was kciukasy i cały czas śledzę :) a co u pre, roxi, margotki, exe, racuszka i reszty zaciążonych? piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Welna ja mam to samo co Ty tez nie pisze bo w sumie troche mi glupio tak pisac caly czas o ciazy bo w sumie to jest moj goracy temat i tylko o tym bym mogla gadac;p Poza tym co do sytuacji drazliwej kilka stron wczesniej to ja tez uważam, że temat faktycznie jest kiedy najwczesniej robilyscie test ciazowy a nei staraczki czy cos wiec tak naprawde chcac czy nie chcac duzo osob ma ten problem i boi sie ze jest w ciayz a nie cieszy. Rozumiem w pewnym stopniu dziewczyne bo ja w zeszlym roku jak wpadlam (z wlasnej glupoty, albo moze opatrznosci boskiej;p bo inaczej bym nie wiedziala jak bardzo chce byc mama) bylam przerazona zla na siebie i nie wiedzialam co bedzie. No ale jak wiekszosc kobiet po kilku dniach przyswoilam sytuacje i jak widac tamta sytuacja dala mi do myslenia i wiele dzieki temu zrozumialam. Takze zycze kolezance po prostu szczescia:) szukam opinii powtorz na pewno badanie to da Ci jasnosc bo po jednym badaniu chyba jeszcze ciezko stwierdzic szczegolnie jesli beta jest niska. Ja w 1 ciazy tez mialam taki niski wynik a lekarz powiedzial ze ciaza :) Ale mialam tez 9 a ciaza sie wchlonela wiec roznie to bywa Silu kochana dobrze ze wiesiolek poszedl do akcji!:) Jak sama mowisz dziala cuda:) Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo bym chciala zebyscie wszystkie zaciazyly!!!!!! I mam nadzieje ze tak bedzie i jedna po drugiej bedziecie mamusiami, po raz kolejny lub pierwszy! :) Ja uwazam ze w tym wszystkim faktycznie najwazniejsze pozytywne nastawienie!:) Tak jak Gosiak mowila!:) Nastawiajcie sie po prostu bede w ciazy i koniec kropka nie ma innego wyjscia!:) Fasolka leż leż kochana!!!! Poza tym teraz sie należ później może nie być czasu na takie przyziemne sprawy! :) U mnie już 18 tygodni!:) Już zaraz połówka! Teraz już jestem pewna, że to Zośka się rusza!:) Dzisiaj byłam na ćwiczeniach Aktywna Ciąża i WSZYSTKIM zaciążonym polecam!!!!!! Szczególnie jeśli macie problemy z kręgosłupem, uczuciem zmęczenia w plecach, karku. Ja jestem zachwycona i będę chodziła co tydzień! :) Czuję się meeeega rozluźniona!:) Naawet nie wiedziałam że w ciąży można ćwiczyć tyle mięśni! :) Ale wszystkie dziewczyny są trochę wcześniej w ciąży ode mnie i takie chudzinki jeszcze w swoich starych spodniach przychodzą tylko ja taka wielka ciężarówa!;p No i się rozpisałam;p Buziaki kochane! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam newsa, po dzisiejszym usg (21 tydzień) na 100% będzię dziewczynka :):):) jestem przeszczęśliwa że synek będzie miał siostrzyczkę :) moja mała Laura :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszeeeeeek kochaaaana gratuluuuuuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super że będzie mała Laura będziesz miala cudowną parkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszeeeeeek kochaaaana gratuluuuuuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super że będzie mała Laura będziesz miala cudowną parkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, nawet nie wiesz jak się cieszę....musisz skakać ze szczęścia. cudownie naprawdę cudownie. Śliczna Laura...jakie piękne imię...mam nadzieję, że moja Laura równiez pocznie sie lada moment:) gratuluję ci z całego serca!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, Silu bardzo dziękuję, jestem przeszczęśliwa :) Pregg będziemy mialy śliczne córeczki Silu a Ty lada moment pewnie do nas dołączysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku gratuluję Córeczki :) Slowiki tobie kochana fasolki A ja czekam i nie mogę się doczekać. Obiecałam sobie czekać do terminu @ ale chyba nie wytrzymam. Tylko oznak ciąży brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
dziewczyny pisałam tu ostatnio. Nie mam okresu 15 dni 2 testy negatywne. Co to może oznaczać? Czym spowodowany ten brak miesiączki...? Nie wiem już co myśleć mam straszny ból piersi nie mogę hcg dotknąć do tego dzisiaj zaczęły boleć sutki ból jak na @ i takie kłócie jajników i dziwne jest to ze jak kaszle to strasznie boli lewy... Mam zgagę i mdłości po posiłku... Wizytę u lekarza mam dopiero 27 lipca:-(Doradzacię coś...mam już dość tej niepewności:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek...gratuluję córeczki:) Bardzo ładne imię wybrałaś dla niej. Ann8912... ja też czekam na odpowiedni termin a testy kuszą:) U mnie również brak oznak ciąży. kania93...może to byc stres, który potęguje wiele dolegliwości. Jeżeli testy wyszły negatywne w 15 dzień po terminie miesiączki, to moim zdaniem nie jesteś w ciąży. Jeśli masz możliwośc zrób bete, będziesz wiedziała na 100% co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! będzie parka :) gosiak jak na razie daję radę z tą stroną ale jakby co to się zgłoszę ;) a ja mam nadzieję, że mi się termin troche obsunie i dostanę później bo sobie obliczyłam, że jak tak dalej będę dostawać wcześnie to potem @ przyjdzie na wczasach!! oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu słońce dziękuję za kciukasy :* Co do zaciążonych to mi osobiście nie przeszkadza, że będziecie pisać nam tutaj o ciąży, o tym jak się czujecie i jak się cieszycie, bo w końcu razem zaczynałyśmy więc nawet mi przykro troche czasami jest, że się nie odzywacie już tak często. Taka j @ nie przyjdzie już do Ciebie więc o wakacje się nie martw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku, gtaruluje corci, to wspaniala wiadomoc, zakochasz sie w swojej ksiezniczce bez granic....bo nie ma to jak corcia!!! tym bardziej, ze synusia juz masz, mnie sie marzy synus, ale druga corcie tez przyjme z goracym sercem:) Kania, zrob bete! Welna i wszystkie zaciazone, apeluje do Was, pisac mi tu na bierzaco i zdawac relacje z przebiegu ciaz!!! Dodajecie nam optymizmu i nadzieji w tych naszych staraniach !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zastanawiam sie czy nie przyspieszyć wizyty, przez ten ból brzucha tzn takie krótkie ukucia. Trochę sie martwie bo występuja częściej niż w I trymestrze. Rozmawiałam wczoraj ze znajoma- mamą 2 dzieci i mówi że to normalne bo teraz jeszcze intensywniej wszystko rośnie ale ja i tak sie martwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zastanawiam sie czy nie przyspieszyć wizyty, przez ten ból brzucha tzn takie krótkie ukucia. Trochę sie martwie bo występuja częściej niż w I trymestrze. Rozmawiałam wczoraj ze znajoma- mamą 2 dzieci i mówi że to normalne bo teraz jeszcze intensywniej wszystko rośnie ale ja i tak sie martwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann8912 dziekuje :) Ann i Kania: Nie martwcie sie u mnie tez nie bylo oznak. Za to w tamtym miesiacu byly wszystkie: mdłości, sutki bolace, przekrwione bolały jakby kanaliki, jajnik kuł. Ja zauważyłam ze u mnie tak jest ze jak zachodzę to jajniki nie kłują, nic cisza pierwsza pojawia się zgaga jeszcze przed @i to wszystko. No i nie jestem zła jak przed @. Moze to wam pomoże. A kiedy testujecie? Kania a moze tojakies problemy hormonalne? Jak regularne masz cykle? Gaja,gosiakk a ty kiedy po teścik sięgasz? Racuszku świetnie bardzo gratuluje i ciesze sie z Toba :) Dziewczyny to dobrze ze wam nie przeszkadza że zaciazone piszą, bo przecież my też z wami czekałysmy robiłysmy testy i smuciłyśmy się :) Na każdą po kolei przyjdzie kolej a takie wsparcie jest wspaniałe i nie chciałabym rezygnowac z forum :( Lidziu pamietam ze w tamtym mies razem zatestowałysmy i pamietasz jaka była opytymistyczna reakcja - nastepnym razem się uda i sie udało. Tobie też sie uda może juz teraz ? A jak u CIebie kochana bo nie mogę znaleźc ktory to dc i jak sie czujesz??? Mam nadzieje ze to cie nastraja optymistycznie:) Loco99, nie byłam w 2 trymestrze ale wiem ze takie kłucia sie zdarzaja. Zasada jest taka cokolwiek co cie martwi nie daje myslec co daje ci od srodka sygnały ze jest nietak idz od razu do lekarza. Dla swoejgo spokoju. Na pewno wszystko ok ale [po co masz sie meczyc. No ipisz koniecznie jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann8912 dziekuje :) Ann i Kania: Nie martwcie sie u mnie tez nie bylo oznak. Za to w tamtym miesiacu byly wszystkie: mdłości, sutki bolace, przekrwione bolały jakby kanaliki, jajnik kuł. Ja zauważyłam ze u mnie tak jest ze jak zachodzę to jajniki nie kłują, nic cisza pierwsza pojawia się zgaga jeszcze przed @i to wszystko. No i nie jestem zła jak przed @. Moze to wam pomoże. A kiedy testujecie? Kania a moze tojakies problemy hormonalne? Jak regularne masz cykle? Gaja,gosiakk a ty kiedy po teścik sięgasz? Racuszku świetnie bardzo gratuluje i ciesze sie z Toba :) Dziewczyny to dobrze ze wam nie przeszkadza że zaciazone piszą, bo przecież my też z wami czekałysmy robiłysmy testy i smuciłyśmy się :) Na każdą po kolei przyjdzie kolej a takie wsparcie jest wspaniałe i nie chciałabym rezygnowac z forum :( Lidziu pamietam ze w tamtym mies razem zatestowałysmy i pamietasz jaka była opytymistyczna reakcja - nastepnym razem się uda i sie udało. Tobie też sie uda może juz teraz ? A jak u CIebie kochana bo nie mogę znaleźc ktory to dc i jak sie czujesz??? Mam nadzieje ze to cie nastraja optymistycznie:) Loco99, nie byłam w 2 trymestrze ale wiem ze takie kłucia sie zdarzaja. Zasada jest taka cokolwiek co cie martwi nie daje myslec co daje ci od srodka sygnały ze jest nietak idz od razu do lekarza. Dla swoejgo spokoju. Na pewno wszystko ok ale [po co masz sie meczyc. No ipisz koniecznie jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiki dziękuję, że pytasz :) Mam jeszcze dwa testy o czułości 10ml/ul ale nie będę chyba narazie robić, dziś dopiero 25dc a objawów jakichkolwiek brak. Ja tam lubię jak zaciążone piszą, bo tak jak mówiłam wcześniej od początku jesteśmy razem i przeżywałyście to samo co my, no a my później będziemy przeżywały to co Wy teraz kochane nasze ciężarówki :) Więc macie się odzywać często! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni męczy mnie zgaga ale nie chce się napalać ;) loco też myślę że to kłucie jest normalne ale jak się chcesz upewnić to idz do gina. Uspokoisz się i zobaczysz swoje maleństwo na badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ann Życzę żeby to było to! Chociaż dla mnie ostatnio zgaga to największa zmora. Ostanio chodził za mną bigos jak go w końcu zjadłam to dostałam takiej zgagi, która trzymała mnie do samej nocy. Jeszcze tak paliła, że żolądek cały mnie palił w garde miałam palącą gule i cały przełyk palił lącząc te dwie kule maaasaakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann8912 dziekuje :) Ann i Kania: Nie martwcie sie u mnie tez nie bylo oznak. Za to w tamtym miesiacu byly wszystkie: mdłości, sutki bolace, przekrwione bolały jakby kanaliki, jajnik kuł. Ja zauważyłam ze u mnie tak jest ze jak zachodzę to jajniki nie kłują, nic cisza pierwsza pojawia się zgaga jeszcze przed @i to wszystko. No i nie jestem zła jak przed @. Moze to wam pomoże. A kiedy testujecie? Kania a moze tojakies problemy hormonalne? Jak regularne masz cykle? Gaja,gosiakk a ty kiedy po teścik sięgasz? Racuszku świetnie bardzo gratuluje i ciesze sie z Toba :) Dziewczyny to dobrze ze wam nie przeszkadza że zaciazone piszą, bo przecież my też z wami czekałysmy robiłysmy testy i smuciłyśmy się :) Na każdą po kolei przyjdzie kolej a takie wsparcie jest wspaniałe i nie chciałabym rezygnowac z forum :( Lidziu pamietam ze w tamtym mies razem zatestowałysmy i pamietasz jaka była opytymistyczna reakcja - nastepnym razem się uda i sie udało. Tobie też sie uda może juz teraz ? A jak u CIebie kochana bo nie mogę znaleźc ktory to dc i jak sie czujesz??? Mam nadzieje ze to cie nastraja optymistycznie:) Loco99, nie byłam w 2 trymestrze ale wiem ze takie kłucia sie zdarzaja. Zasada jest taka cokolwiek co cie martwi nie daje myslec co daje ci od srodka sygnały ze jest nietak idz od razu do lekarza. Dla swoejgo spokoju. Na pewno wszystko ok ale [po co masz sie meczyc. No ipisz koniecznie jak u Ciebie. staraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiakk a kiedy podejrzewasz ze była owu? test czuły 10ml pokaze kreske 11dnipo owu bardzo jasna a 12 juz lepsiejsza:) Kurcze albe bym chciała zeby ci sie udało jesteś chyba moją imienniczka :) Silu co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiki jestem Twoją imienniczką :) A owu była 15dc, najpóźniej 16. Więc dziś jest 10dpo a test robiłam wczoraj tak w sumie nie wiem po co, chyba z nudów bo i tak wiedziałam, że nic nie będzie widać w 24dc i to jeszcze popoludniu test robiony rozcieńczonym moczem więc czekamy :) Dziękuję za wiarę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
słowiki ją mam cykle raczej nieregularne ale max spóźnienia to 7 dni w ciągu całego mego życia... Nie wiem co robić byłam spytać o bete i u mnie nie można zrobić... Nie wiem dokładnie kiedy miałam owulacje... Czy owulacją może się tyle przesunąć by było 16 dni spóźnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiakk No tak to samo co u mnie tez robiłam duzo wczesniej nie wiem po co ale te testy tak kusza, zwłaszcza te najczulsze :P ja tez w tym mies zrobilam w 9 dniu po owu popołudniu i oczywiscie kicha :P Powtórz sobie w sobote rano albo w niedziele rano jak wytrzymasz :P Dziewczyny ja dalej mam pytanie bo dale jnie wiem ostatnia @ 26.05 który to jest cholera tydzien 4 czy 5 ?? juz sama nie wiem jak ja mam to liczyc? dokładnie minęło 4t5dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×