Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dziewczyny dzis czwarty dzien od owulacji czyli 4 dzien fazy lutealnej i zobaczyłam u siebie brązowe plamienie! nie wiem co mam o tym myslec... byłam na 7 kilometrowym spacerze z mężem, ale nie wiem czy to moze miec na to wplyw? proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze ktoras z was ma do sprzedania luteine lub duphaston - bo wlasnie mi sie konczy a ginek daleko - za granica jestem ;/ jeszcze wam powiem ze @ nie ma, za to duzo sluzu, i bolace sutki - oh jak ja mam nadzieje ze to juz to.. nie macie pojecia ;) jk juz bym chciala skonczyc to czekanie co miesieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja walsnie sobie mysle,ze moze mam tez za niski progestron, i stad te plamienie. Może macie wiecej tej luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop a może to efekt zagnieżdżania się? marcysia wiem wiem, życzę ci aby to było już to i aby to był koniec czekania, trzymam kciuki! Aha, nie ma cię w tabelce a na kiedy masz TEN dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mnie tak mdli od kiedy wstałam, to chyba nie od tego czasu jak z tym gościem-wariatem jechałam bo to za długo, ale chyba nic nie złapałam, tym bardziej, że chcę jechać się opalać dzisiaj, najwyżej krótko poleżę ale muszę trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j wiem ze nie ma mnie w tabelce, mialam sie zapisac ale cos zle szlo i zamiast tabelki byl misz-masz ;), sproboje dzis po poludniu jeszcze raz ;). ze mna jest problem bo ja nieregularnie @ mam ale 24dc (18.06) test owu pozytywny, dzis jest 36 dc, chyba jutro tescik a pozniej jeszcze w czwartek-piatek jak @ sie nie pojawi, ps. jak tam rodzice dolecieli? ;) juz odetchnelas ? loop87 raczej mozliwe, nie jest chyba powiedziane ile dokladnue trwa ale chyba do 7 dni czy cos wiec 3 mam kciuki :) jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
Hej, zrobilam test dzisiaj - negatywny. @ nie mam i jakos mi sie nie zbiera. A zmierzylam dzisiaj wyjatkowo temp o 5 bo mnie dziecko wczesniej obudzilo (normalnie mierze ok 6-7) i mialam tylko 36,7 a potem jeszcze raz zmierzylam ok godz 7 i bylo 37,1 :/ takze jakby spadac zaczela bo mialam przez tydzien ponad 37,6. Nie wiem co mam myslec. Pewnie mi sie spozni z tych nerwow a w ciazy i tak nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_ewelinka
Gosiak ja na tym samym etapie co ty - tez mam dostac dzis lub jutro @ A jakim testem sprawdzalas? Ja mam dwa o czulosci 25 i do poniedzialku chyba poczekam z pierwszym. No chyba ze dzisiaj jak na zakupy pojade i znajd jakis czulszy to jutro sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j., jak tam samopoczucie juz lepiej:) ? Co u Ciebie Gosiakk kiedy teścik bedzie- jutro ? Miłego dnia :) Jejku ma byc 35 stopni :P bede sie chowac w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po badaniach. Beta 2857 przy normie: Poza okresem ciąży: 0 - 2,7 W okresie ciąży: ciąża 1,3 -2 tydzień: 16 - 156 ciąża 2-3 tydzień: 101 - 4870 ciąża 3-4 tydzień: 1110 - 31500 ciąża 4-5 tydzień: 2560 - 82300 ciąża 5-6 tydzień: 23100 - 151000 ciąża 6-7 tydzień: 27300 - 233000 ciąża 7-11 tydzień: 20900 - 291000 ciąża 12 tydzień: 16684 - 127939 ciąża 13 tydzień: 10743 - 89074 ciąża 14 tydzień: 7895 - 70818 ciąża 15 tydzień: 6210 - 69173 ciąża 16 tydzień: 5730 - 54585 ciąża 17 tydzień: 5267 - 57465 ciąża 18 tydzień: 3180 - 51360 ciąża 19 tydzień: 5879 - 55183 ciąża 20 tydzień: 1234 - 45771 Czy jest ok? U mnie dziś 36 dc ostatnia @ 26,05 czy moj wynik jest dobry????? Jestem tak podjarana ze wzrosło że nie umiem realnie ocenic czy jest ok. W tamta niedziele mialam hcg = 359 w tym samym lab. Z innych wynikow szystko ok prócz moczu zasodowy ph=8 a nie do jak norma i z kwi Eozynofile0,04tys/l0,10 do 0,50L to chyba tez zle . Jesli cos wiecie w temacie to pomozcie bo radosc miesza mi sie ze strachem ze cos moze byc zle. PS oni tu chyba maja normy od dnia zapłodnienia, nie? bo jak inaczej w 2 tyg moze byc beta wysoka. Boze żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze ph moczu ma byc 5- 7 (ale nie wiem czy w ciazy to tez sie liczy) a to badanie z krwi mam za niskie ale teznie wiem jak to jest w ciazy. Ale cotam beta wysoka jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop zagnieżdżenie może być 4 dnia fazy lutealnej. Ja nie wiem kiedy dokładnie miałam owu (12 albo 13) a zagnieżdżenie było 15 na pewno bo je czułam. Staranka były kilka dni przed owu a potem już nie więc myślałam że cykl stracony a tu niespodzianka i dwie kreski - plemniki zaczekały ;) Tobie też życzę dwóch krech na teści i pozstałym dziewczynom z tego wątku oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam to dobrze upaly u was u mnie niestety nie dzis tak wieje ze w kurtce i chuscie a wczoraj w bluzeczce na ramiaczkach smigalam normalnie kosmos ! prawie ruda normalnie pocieszasz mnie swoim postem bo ja podobnie jak wyszedl mi test owu pozytywny to byly starania a pozniej juz nic, a po ilu dniach robilas tescik jak wyszedl pozytyw jesli mozna wiedziec ?? i co czulas na zagniezdzenie? slowiki na temat beta hcg nie wiem wiec nie pomoge niestety, a bylas juz u lekarza? kiedy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis rano temp. 37,00 i mam 36 dc. a czulam sie jakby na okres ale go nie ma trwalo godzinke dziwne uczucie i ustalo. teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ewa_ewelinka ja mam mieć @ jutro lub pojutrze, ale na pewno przyjdzie, bo tempka mi zaczęła spadać. Testy miałam takie z Tesco nazywają się Pepino i są o czułości 10ml/ul więc to, że wychodziły negatywne to tylko potwierdza, że @ się zbliża :) Za Ciebie trzymam kciuki, żeby się nie pojawiła :) Słowiki super beta! A co do badań to Ci nie pomogę bo niestety się nie znam. ja już nie testuję w tym cyklu, został mi co prawda jeden test ale tempka już powoli spada z dnia na dzień, a jutro pewnie runie na sam dół także zostawiam ten test na przyszły miesiąc :) Prawie ruda ogromne gratulacje!!!! Marcysiu a jaką masz normalnie temepraturę i czy mierzysz sobie codziennie? Bo to 37 to wysoka tempka i może zwiastować lokatora w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu pozytywny test wyszedł dopiero w terminie spodziewanej @ i to bledzioch taki ale widoczny. Było to 12 dni od domniemanego zagnieżdżenia i ok 14 od owulacji (nie jestem pewna którego dnia była bo wyjątkowo w tym cyklu jej nie czułam - mogła w sumie być jeszcze dzień wcześniej czyli 11 czerwca). Zagnieżdżenie czułam to było takie ciągnięcie jak zazwyczaj owulacja ale mocniej, dlatego początkowo myślałam że tak mi się owu przesunęła i już nic z tego nie będzie bo staranka tylko 9 czerwca...Coś mi jednak mówiło że to nie owulka tylko się udało :D Trzymam kciuki Marcysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prawie Ruda, Jesli miałas owu 11czerwca to bardzo podobnie do mnie :) U lekarza byłam ale nic nie było widac, mam wizyte w pon. Dzis jest moj 36dc. U mnie tez tak bylo ze w tym mies nic nie czułam owu ani nic pozniej (zwykle mnie brzuch pobolewa tydzien przed @) a tu nic, wiec moze cos w tym jest ze jak sie zachodzi to jednak jest cos inaczej :) Gosiakk fajnie ze masz dobry humor i tak do tegopodchodzisz z takim nastawieniem zajdziesz niedługo / któras tu mi na forum w tamtym mies tak powiedziała i widzicie sprawdziło soe :P / Marcysia trzymam kciuki !!!! Kaniu co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak tak mierze codziennie rano temp. ale w tym cyklu dopiero zaczelam bylo 36.5 mniej wiecej od poczatku cyklu a teraz 37. robilam tez test owulacyjne pierwszy cykl wiecwzystko nowosc ;) prawie ruda dzieki za informacje to ja sobie odpuszcze ten test jutro chyba... bo u mnie owulacja byla kolo 20.06 wiec tylko 11 dni by bylo jutro wiec moze pare dni jeszcze povzekam... u mnie najgorzej ze ja mam nieregularne cykle wiec nie wiem kiedy sie @ spidziewac i kiedy testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia staramy sie 2 cykl - dopiero i aż.... prawie ruda dodałaś mi nadziei - oby to było zagnieżdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sie dopisuje ;) nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. .....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02.07 taka j...................31.............28(8)................... .04.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6.......................... ? Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia rodzice dolecieli więc odetchnęłam :) słowiki tak już znacznie lepiej, przeszło mi jak zjadłam po prostu, wczoraj niewiele jadłam przez cały dzień i to chyba przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mojego męża coś wzięło, dał się dzisiaj do ... sprzątania!!! zapieprza jak dziki, przed chwilą wypucował całą podłogę w kuchni i w przedpokoju. Nie wiem co mu się stało ale nie przeszkadzam mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test 2 godziny po sexie a po in vitro to już chyba po 20 minutach jeszcze jak leżałam na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakk666
coś mi się literki pomyliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja bym nie przekreslała tego cyklu dopiero jest 11 dni po owu i temp ok 37. Stale wzrastała, mysle ze przesadzone bedzie w pon-wt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×