Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidzia to prawda, czas leci jak oszalały...pamiętam jak w styczniu zrobiłam test a jest już prawie sierpień....nie wiadomo kiedy... teraz czekam na Twoją ciążę lidka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, dzieki za dopping, plodniaki sa ale jakby mozliwosci na seks z mezem mniej, teraz mielismy 9 osob w domu, odwiedziny, i jeszcze dwojka dzieci mojego meza jest u nas na wakacjach, wiec nie ma kiedy i jak a wieczorami padam jak kafka od tego clodniowego latania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam wszystkim za trzymanie kciuków za mnie. Naprawdę dziękuję. Jestem w szoku. Myślałam już, że mam cykle bezowulacyjne, że to moje leczenie nic nie daje..już nawet byłam skłonna brać antykoncepcję i po odstawieniu sie strarać (tak zaszłam z synkiem). cieszę się, że to nie było potrzebne i zaszłam. Lidka, kochana moja, ja tak bardzo smucę się, że nie jesteś razem ze mną w ciąży. Miałyśmy obie rodzić na wiosnę. Tak mi jakoś źle. Ale cieszę się, że wrzuciłaś na luz i nawet przestałaś się na razie starać. skup się na życiu codziennym, gościach, córuni, a kiedyś się maluch zrobi, wtedy kiedy będziesz myślała, że szans nie ma (jak u mnie). Ja jestem b. ciekawa kiedy ja zaszłam... okres 20 czerwca. Współżycia w cyklu tylko 2: pierwsze 10 dzień cyklu, a drugi 21 dzień cyklu. Hmm??? wg moich obserwacji owulację miałam 14 dnia cyklu, czyli niby z pierwszego współżycia? chociaż wiadomo??? nie wiem naprawdę jak to możliwe, że się udało nie wierzę.. kiedy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowiki, jak z tym krwiakiem u ciebie? jak się czujesz? jakie rokowania? lidziu, wstawię zaraz zdjęcie testa:) ale zrobię dziś drugi i wstawię świeże zdjęcie. Mam też i ten znad morza, ale wolę świeży:) żeby na pewno się przekonać, że jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, ty rzygusie:) hahahah, córa będzie jak malowana;) dzięki!! taka j, napisz co myślisz o pomyśle z inseminacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, czekamy trzy, bo ja bardzo ale to bardzo chcę zobaczyć twoje 2 kreski. Chyba najbardziej na całym forum ja chcę:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, dziekuje:) Wierze, ze kiedys mi sie uda, poki co kibicuje Wam wszytskim i ciesze sie ogromnie, ze Tobie Silu sie udalo!!!!! Jestem z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam zapytać - czy luteinę dopochwową któraś z was brała na pocz ciąży? jeśli tak - to jak długo i ile tabletek? ja nie mam żadnych plamień, nic mnie nie boli, a lekarka przez tel kazała mi jednak brać. nie lubię sobie tego tam wciskać i się zastanawiam czy musze. poza tym wzięłam na razie 2 tabletki i już czuję jej działanie - cycki mnie bolą. a tak bez niej mnie nie bolały. z synkiem miałam b. wysoki progesteron, ciąża silna, zero plamień i zero bólu piersi. Teraz tak samo się czuje, a jednak kazała mi to brać bez zbadania mi progesteronu. może nie muszę? czy każda musi? i jeszcze pytanie - czy od 7 tygodnia ciąży brać witaminki? bierzecie coś? bo ja tylko kwas foliowy od 2 miesięcy biorę codziennie 1 tabletka czyli 0,4mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, a co u Ciebie, pisz szybciutko nam tu!!! taka j, nie mysl o tych znajomych, tak tez jest, ze kiedy sie czegos bardo pragnie, to nasza podswiadomosc widzi to wszedzie, kobiety w ciazy, pchajace wozki, karmiace w parku swoje malenstwa piersia, normalne zjawiska, ktore nie byly by przez nas zauwazalne, jakbysmy nie chcialy tego samego...np bycia w ciazy, jak te wszytkie kobiety, ktore napotykamy na naszej drodze, czy te wszytskie znajome, przyjaciolki, kolezanki, badz kzuynki....ot zjawisko naturalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore witaminy od 10 tyg. jak bylam w 5 i w 8 u lekarze mowil ze nie ma takiej potrzeby. mialam brac tylko kwas foliowy. witaminy w 10 tyg zaczelam brac bo bardzo wypadaly mi wlosy i krwawily dziasla. duzo wymiotowalam i balam sie ze dzidzia nie dostaje odpowiednich skladnikow. ale ten czas leci nawet nie wiem dopiero co robilam test a to juz 20 tydz. w czwartek jedziemy na usg 3d i mam nadzieje ze poznamy plec naszej kruszynki. a i czuje juz delikatne ruchy cudowne uczucie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu...WIEDZIAŁAM!!! Wielkie gratulacje! Dbaj o siebie i Maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Silu,czulam,ze wrocisz z wakacji ze wspanialymi informacjami.WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!Modlilam sie o Twoja ciaze,naprawde!Ciesze sie ogromnie,ze sie wkoncu doczekalas.Teraz jeszcze zeby Lidka zaciazyla,bo tez juz dlugo sie stara!Lidzia trzymam mocno kciuki za Ciebie! Gosiak a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, dziękuję za te modlitwy...bardzo...pomogły... Bóg dał mi fasolkę. Będę ją kochała nad życie. Niech tylko zdrowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam wlasnie na @ mam miec w piatek i mam nadzieje ze nie przyjdzie. Jestem po jednym poronieniu. W poprzednim miesiacu zrobilam test 2 dni przed okresem i wyszedl pozytywny 3 dni pozniej dostalam @. I ponownie objawy ciagniecia w podbrzuszu teraz tylko nie pewnosc czy na ciaze, czy na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu OGROMNE GRALULACJE!!!!!!!!!!!!!! strasznie sie ciesze! ale piękny test! jak zareagował mąż? ja nie bralalm zadnych wtamin, tylko kwas foliowy. teraz biore żelazo bo mam anemie. wizyte mam w piątek, nie moge sie doczekac. strasznie sie martwie bo tej ostatniej wizycie:( welna wstaw brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu piękne testy :) nie wiem czemu człowiek nie wierzy, ja też nie wierzyłam...mogłabym wtedy robić po 5 testów dziennie i i tak niedowiarek jakiś był... roxi a Ty się martwisz mniejszą wagą? przepraszam, ale nie pamiętam co Ci lekarz powiedział, bo jakoś po łebkach chyba czytałam wtedy forum... mój brzuch z przed chwili, początek 35 tygodnia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e75a5e30189445c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilusik
Witam, mam pytanie do was kobietki szczesliwe, poniewaz zaszlyscie w ciaze i pewnie troche bedziecie w stanie mi powiedziec, a wiec od 2-3 tygodni dziwnie sie czuje na poczatku strasznie bolal mnie tak jak by jajanik z prawej strony, straszne klocie, myslalam ze to wyrostek, potrem zaczelo mnie bolec podbrzusze po kilku dniach zaczely bolec mnie piersi. Klocie w prawej stronie dalej czuje,bol zoladka, i nudnosci temperatura 37 stopni sennosc, za rtydzien powinnam dostac@ ale dziaiasj zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie, juz sama nie wiem co mi moze byc czy to ciaza czy jakas choroba, jak wy mialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilusik musisz poczekac do terminu miesiaczki bo objawy ktore opisujesz mogą swiadczyc o zblizajacej sie @ jak i o ciazy. na poczatku objawy moga byc podobne ja tak mialam na kilka dni przed @ bylam pewna ze dostane bo pobolewal brzuch i piersi a jednak to byla ciaza. za kilka dni mozesz zrobić bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki moje kochane odezwę się do Was wieczorkiem, mam urwanie głowy w pracy w pierwszy dzień po urlopie no i zanim coś napiszę do Was to chcę nadrobić to co pisałyście jak mnie nie było więc mam ponad 10 stron do nadrobienia ale wieczorkiem zasiądę i nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się,
brzuszek nie jest za mały. Miałam taki idąc do porodu. 96cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi wielkością brzucha to się zupełnie nie sugeruj, każda kobieta ma inny, na forum wrześniówki które podczytuje jest dziewczyna która ma brzuch taki jak ja miałam w 16 tygodniu, poważnie i wszystko jest ok a ile miałaś tych wód, jest to gdzieś na usg zapisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z wielkością brzucha bywa różnie, moja znajoma nawet 5 kg nie przytyła a brzucha wcale nie miała. Może mogłam zacząć od tego że o ciąży dowiedziała się jak zaczęła rodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna nie jest zapisane. na usg po prostu mała była przyklejona do ściany łożyska. i gin mówił że mam mało wód i dziecko nie ma już miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×