Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Wełenko nie ma za co :) Do usług :) Może dziś uda mi się cyknąć jakieś foty na żywo to podeślę linka :) Co do szafki i umywalki to kupowałam w Castoramie :) A ile ja się najeździłam po sklepach żeby coś takiego znaleźć ale w końcu się udało :) A płytki są firmy Azulev , masz je np. tutaj http://www.banyo.pl/firm-pol-1284728122-Azulev.html, ja mam płytki o naziwe Nord Gris i Nord Perla matowe, bo są też błyszczące ale te świetnie się sprawdzają, nie widać na nich plamek od wody np. Hubert to bardzo ładne imię :) Hubcio, Hubercik to do maluszka, a później jak będzie dorosły to też będzie mu pasowało, ale z Kubusiem jest tak samo :) Dużo czasu Ci nie zostało kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak dzięki jeszcze raz!! ostatnie pytanie na dziś ;) w castoramie, a jakiej firmy ta szafka i umywalka? i już się zamykam... :) ja też już mam dość tego jeżdzenia, z tym bębnem w dodatku...w dodatku tego jest tyle, że można kota dostać, dlatego posiłkuję się Waszymi opiniami i sugestiami, bo już mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabij mnie ale nie pamiętam :/ a umywalka i szafka nie mają niestety żadnych oznaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok gosiak dzięki, to przy okazji jak Ci się będzie chciało, bez ciśnienia...już i tak Cię wymęczyłam...dzięki stokrotne, kochana jesteś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Nie ja jeszczen nie urodzilam ale powiem wam szczerze ze juz bym chciala bo mam dosc tych upalow. Choc skurcze mi sie zdarzaja choc bardzo nie regularne. Ale tylko w nocy w dzien jest oki. Dam znac jak urodze. Margotka trzymam kcuki za ciebie, buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Nie ja jeszczen nie urodzilam ale powiem wam szczerze ze juz bym chciala bo mam dosc tych upalow. Choc skurcze mi sie zdarzaja choc bardzo nie regularne. Ale tylko w nocy w dzien jest oki. Dam znac jak urodze. Margotka trzymam kcuki za ciebie, buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% CHŁOPAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Booooże jestem przeszczęśliwa. A Przemek dumny jak paw!:) A więc będzie Aleksander!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka szczęsliwa że aż nie wierzę;ppppp to prawda że mamy szaleją na punkcie swoich synków;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg...a jednak dobrze mi się wydawało na samym początku kiedy przepowiadalam ci chłopca. Mam nadzieję, że nie jesteś rozaczarowana, tylko szczęśliwa jak piszesz. Ogromnie się cieszę, że jest zdrowiutki. Będzie śliczny. Wielkie gratulacje! synek mamuni będzie Twój taki ukochany, zobaczysz! cieszę się razem z tobą. doti, ty to krzyżuj nogi, niech ci mała trochę jeszcze posiedzi. margotka, halooo, jedziesz już na porodówkę? dziewczyny koszmar:( rzygam, mdleć mi się chce. powrót w tym upale z pracy to jakiś koszmar. babka w pociągu sama mi zaproponowała miejsce siedzące jak zobaczyła jak zielenieję. kupiłam taki środek z imbirem dla kobiet w ciąży i już wchłonęłam 2 tabletki. czekam na efekt, bo dziś zwróciłam wszystko co zjadłam:(:(:( ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, oszalejesz na jego punkcie jak się urodzi:) nikomu nie dasz go dotknąć, będzie tylko twój przytulony do cyca. Zwariujesz z miłości:)!!!! eh jak tak piszesz, to i ja chcę drugiego synka, a niech to! niech żyją chłopcy!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też chcę koniecznie 3d usg, nie mogę się doczekać!!!!! na razie ona/on nie dają mi żyć. idę na rzyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg gratulacje!!!! :))) Silu współczuje, wiem co to znaczy... Mi pomagały herbatki z imbirem, i suchy chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieesz co Silu powiem Ci że tak sobie myślałam przed pójściem na to usg co jeśli będzie chłopiec a ja będę zawiedziona. Ale jak Pani doktor powiedziała na 100% chłopak po dosłownie 2 sekundach usg to nigdy nie czułam się taka szczęśliwa. Także chyba po prostu nie da rady być zawiedzionym:) a o Zosię jeszcze się kiedyś postaramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he margotka nie moge się już doczekać twojego porodu:) a Pregg gratuluje chłopa!!! Ja jestem dziś prze szczęśliwa bo miałam usg genetyczne i w końcu pooglądałam sobie mojego malucha na porządnym sprzęcie i nawet w 3D no i mam piękne zdjęcie, to dopiero pierwsze:) a najważniejsze, że dziecko jest zdrowe, ma dwie ręce i dwie nogi i caaałą resztę piękną i zdrową:) ach cudowne uczucie widzieć to maleńkie dziecko i słyszeć bicie jego serca! Ma już 7 i pół cm! Jak pokazałam mamie zdjęcie to aż się popłakała, no nie spodziewałam się tego po niej:) no ale to pierwszy wnuk/wnuczka więc się doczekać nie może. Ech od dziś jestem na zwolnieniu, bo lekarz stwierdził, że za dużo schudłam bo aż 6 kg w 6 tygodni a jak nie dojeżdżam do pracy autobusem to rzadziej wymiotuję, więc dopóki mi nie przejdą wymioty mam siedzieć w domu:) aj nie mogę się napatrzeć na to moje cudne dziecię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg gratuluję i cieszę się razem z tobą, że się cieszysz :) margotka masz termin na dzisiaj!!!! tak tak koniecznie daj znać. doti ty już też na finiszu, w każdej chwili może się zacząć, super :) silu eh to rzyganie, nie miałam to nie wiem jak to jest ale wiem jedno - przechodzi! wiem, teraz marna pociecha ale trzymaj się. gosiak oby na tym clo się udało i nie trzeba było laparoskopii, liczę na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Preggers Słońce Ty moje gratuluję Synusia!!!!! :) Margotka trzymam kciuki, żeby Julka dziś zechciała wyjść ze swojego tymczasowego domku :) Doti a Ty na kiedy masz termin? Bo to już też chyba tuż tuż :) Silu biedactwo, mam nadzieję, że te tabletki coś Ci pomogą i będzie lepiej. Puszku zazdroszczę Ci tego widoku, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu jeśli można tak powiedzieć :) Pokaż nam zdjęcie swojego maleństwa :) Taka j a jak tam u Ciebie? Jak się sprawy mają? Ciekawe co u Majeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Preggers Słońce Ty moje gratuluję Synusia!!!!! :) Margotka trzymam kciuki, żeby Julka dziś zechciała wyjść ze swojego tymczasowego domku :) Doti a Ty na kiedy masz termin? Bo to już też chyba tuż tuż :) Silu biedactwo, mam nadzieję, że te tabletki coś Ci pomogą i będzie lepiej. Puszku zazdroszczę Ci tego widoku, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu jeśli można tak powiedzieć :) Pokaż nam zdjęcie swojego maleństwa :) Taka j a jak tam u Ciebie? Jak się sprawy mają? Ciekawe co u Majeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Preggers Słońce Ty moje gratuluję Synusia!!!!! :) Margotka trzymam kciuki, żeby Julka dziś zechciała wyjść ze swojego tymczasowego domku :) Doti a Ty na kiedy masz termin? Bo to już też chyba tuż tuż :) Silu biedactwo, mam nadzieję, że te tabletki coś Ci pomogą i będzie lepiej. Puszku zazdroszczę Ci tego widoku, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu jeśli można tak powiedzieć :) Pokaż nam zdjęcie swojego maleństwa :) Taka j a jak tam u Ciebie? Jak się sprawy mają? Ciekawe co u Majeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Preggers Słońce Ty moje gratuluję Synusia!!!!! :) Margotka trzymam kciuki, żeby Julka dziś zechciała wyjść ze swojego tymczasowego domku :) Doti a Ty na kiedy masz termin? Bo to już też chyba tuż tuż :) Silu biedactwo, mam nadzieję, że te tabletki coś Ci pomogą i będzie lepiej. Puszku zazdroszczę Ci tego widoku, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu jeśli można tak powiedzieć :) Pokaż nam zdjęcie swojego maleństwa :) Taka j a jak tam u Ciebie? Jak się sprawy mają? Ciekawe co u Majeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie Mamarin z wit B6 i imbirem i łykam. Póki nie jem, to jest ok. Najgorzej jak zjem. Schudłam na razie 2kg,ale może przez te rzygowiny:( Nie wiedziałam, że może tak rwać. Dzisiaj jeszcze nic nie jadłam, więc jakoś funkcjonuje.Najgorsze są podróże do pracy. Muli mnie strasznie. Nie wiem czy pytałam was czy nie, bo mam amnezję ciążową:) czy w I trymestrze braliście sam kwas foliowy (ja mam taki Puritan's pride) i nic więcej????? a od 12 tc brałyście jakieś witaminy, jeśli tak jakie polecacie? Bo ja wczoraj jak kupowałam sobie Mamarin, to mnie aptekarka namówiła na kwasy omega (MUMOMEGA) i wzięlam. Patrzyłam też na półkę z witaminami ciążowymi, to był taki preparat Femibion Natal 1 - dla I trymestru. Witamin tam mało, ale łatwo przysfajalny kwas foliowy w formie metafoliny,wit. B, E i jod, czyli nie jakiś tam zestaw tylko taki preparat tego co potrzebne na samym początku i zaczęłam myśleć, czy by tego sobie nie brać... Poradźcie. Lekarz nic mi nie powiedziała, zleciła tylko badania i usg i mam się pojawić dopiero po usg, a to aż za 2 tygodnie. Pewnie zapomniała z pośpiechu. na razie biorę ten kwas foliowy 1x1 i ten MumOmega od wczoraj 1x1. I to coś na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie Mamarin z wit B6 i imbirem i łykam. Póki nie jem, to jest ok. Najgorzej jak zjem. Schudłam na razie 2kg,ale może przez te rzygowiny:( Nie wiedziałam, że może tak rwać. Dzisiaj jeszcze nic nie jadłam, więc jakoś funkcjonuje.Najgorsze są podróże do pracy. Muli mnie strasznie. Nie wiem czy pytałam was czy nie, bo mam amnezję ciążową:) czy w I trymestrze braliście sam kwas foliowy (ja mam taki Puritan's pride) i nic więcej????? a od 12 tc brałyście jakieś witaminy, jeśli tak jakie polecacie? Bo ja wczoraj jak kupowałam sobie Mamarin, to mnie aptekarka namówiła na kwasy omega (MUMOMEGA) i wzięlam. Patrzyłam też na półkę z witaminami ciążowymi, to był taki preparat Femibion Natal 1 - dla I trymestru. Witamin tam mało, ale łatwo przysfajalny kwas foliowy w formie metafoliny,wit. B, E i jod, czyli nie jakiś tam zestaw tylko taki preparat tego co potrzebne na samym początku i zaczęłam myśleć, czy by tego sobie nie brać... Poradźcie. Lekarz nic mi nie powiedziała, zleciła tylko badania i usg i mam się pojawić dopiero po usg, a to aż za 2 tygodnie. Pewnie zapomniała z pośpiechu. na razie biorę ten kwas foliowy 1x1 i ten MumOmega od wczoraj 1x1. I to coś na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie Mamarin z wit B6 i imbirem i łykam. Póki nie jem, to jest ok. Najgorzej jak zjem. Schudłam na razie 2kg,ale może przez te rzygowiny:( Nie wiedziałam, że może tak rwać. Dzisiaj jeszcze nic nie jadłam, więc jakoś funkcjonuje.Najgorsze są podróże do pracy. Muli mnie strasznie. Nie wiem czy pytałam was czy nie, bo mam amnezję ciążową:) czy w I trymestrze braliście sam kwas foliowy (ja mam taki Puritan's pride) i nic więcej????? a od 12 tc brałyście jakieś witaminy, jeśli tak jakie polecacie? Bo ja wczoraj jak kupowałam sobie Mamarin, to mnie aptekarka namówiła na kwasy omega (MUMOMEGA) i wzięlam. Patrzyłam też na półkę z witaminami ciążowymi, to był taki preparat Femibion Natal 1 - dla I trymestru. Witamin tam mało, ale łatwo przysfajalny kwas foliowy w formie metafoliny,wit. B, E i jod, czyli nie jakiś tam zestaw tylko taki preparat tego co potrzebne na samym początku i zaczęłam myśleć, czy by tego sobie nie brać... Poradźcie. Lekarz nic mi nie powiedziała, zleciła tylko badania i usg i mam się pojawić dopiero po usg, a to aż za 2 tygodnie. Pewnie zapomniała z pośpiechu. na razie biorę ten kwas foliowy 1x1 i ten MumOmega od wczoraj 1x1. I to coś na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny naprawdę jestem taka szczęśliwa że mogłabym o tym pisać i pisać:) Ja jestem osobą która lubi wszystko planować więc jak teraz już wiem że będziemy mieć Synulka to wreszcie mogę wybrać się na porządne zakupy!:) przeglądałam szafę i moje dotychczasowe zdobycze, mam dużo unisexów ale przede wszystkim dziewczęce więc teraz mogę poszaleć na dziale dla chłopców:) Może to głupie z mojej strony ale nie chcę za bardzo dostawać ciuszków od innych osób bo sama chcę je kupić;p Szczególnie że każdy ma swój styl i dla dziecka też się podoba inny styl, a że jestem dośc wybredna co do ubrań to pewnei ciuszki któe dostanę w spadku tylko przewertuję i zobaczę co mi się podoba a resztę odłożę;p Tak jak Silu pisała kiedyś że ona nie lubi ciuszków w stylu "zara" to ja właśnie takie lubię misie kubusie i inne nie wchodzą u mnie w grę;p kurde znowu się rozpisuję ale to z ciągłej ekscytacji. Niestety my z synulkiem dzisiaj obudziliśmy się przeziębieni, więc jutro fitness odpada:( i leżenie w łóżku z herbą:) Gosiaku moja kochana ja teraz czekam na Ciebie aż dołączysz w nasze szeregi!:)caly czas kciuki sa przez Nas trzymane za Ciebie !!!! Syn też trzyma było widać wczoraj na usg!:) Silu ja brałam od 12 tygodnia witaminki :) do tego czasu tylko kwas:) Już 2 kg schudnięteee? Jeny dużo bo przecież dopiero co Ci się mdłości zaczęly ale może to też przez gorąc co?! Wiem coś o podróżach miałąm to samo z 30 min podróży rozciągało mi się na 1h bo musiałam po drodze wysiadać:( A w samochodzie to najchętniej z głową w oknie żeby tylko świerze powietrze było;p Puszku wcale się mamie nie dziwie , ja płaczę na każdym usg!:) długaśny ten Twój dzidziuś już!:) Cudownieee!:) Biedna jesteś z tym samopoczuciem:( ale może to na dziołchę:) ? Margotka i jak u CIebie>? Dzisiaj dzień 0 a Julka dalej zapakowana siedzi? :) Dobrze jej u mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg cieszę się niezmiernie z Twojego szczęścia kochana moja. Masz zdjęcie z USG? Bo jeśli masz to zaraz dostaniesz, że jeszcze nam go tutaj nie pokazałaś :D A synuś będzie cudowny i już widzę jaki będzie z niego maly modniś :) Mamusia już o to zadba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Siluetta...mi lekarz nie kazał brac żadnych witamin, ponieważ miałam bardzo dobre wyniki. Brałam tylko kwas foliowy (Folik) do około 12tc. Tłumaczył mi to tak, sztuczne witaminy zawierają substancje konserwujące, przeciwpleśniowe itp. Zdrowsza jest zbilansowana dieta z dużą ilością warzyw, owoców i wody. Poza tym kobiety łykające witaminy rodzą większe dzieci. Coś w tym jest i mu zaufałam. Co do wymiotów to miałam identycznie! Od 6tc tylko wymiotowałam, nic konkretnego nie mogłam zjeśc, a jak zjadłam to znalazło się w kiblu. Nic mi nie pomagało. Wzięłam L4 i w sumie tylko leżałam. Schudłam 6kg. Ustąpiło dopiero w 12tc. I już więcej nie wróciło. Silu musisz poprostu to przecierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×