Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

W pierwszej kolejności Nemira, Loop przykro mi bardzo, że straciłyście swoje fasolki Takaj, Lidziu ściskam mocno, przykro mi, że @ do Was przylazła i mam nadzieję, że już teraz nie przyjdzie! A kysz! :) Zaciążonym serdecznie gratuluję :) Margotka, Wełna Wy już prawie finisz, niedługo Wasze dzieciaczki będą z Wami :) Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązania i samych radości związanych z pojawieniem się maluszków :) Majeczko, Preggers, Roxi cieszę się, że u Was wszystko w porządku i że ciąże rozwijają się prawidłowo :) Pregg jak byłam na wakacjach to mi się śniłaś, że Cię odwiedziłam w domu :) Przepraszam, że nie wymieniam wszystkich z nicków ale wszystkie wiadomości nadrobiłam :) Ciężarówki piękne macie brzuszki :) Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki :) U mnie jak narazie bez zmian, na wakacjach było super, mega odpoczęłam - staranka oczywiście były ale na luzie :) Wczoraj po powrocie do domu zrobiłam test (ok. godz 20) i wyszła jedna kreska na teście o czułości 10ml/ul. Także w ciąży pewnie nie jestem. Dziś miałam termin @ ale się nie pojawiła, objawów jakichkolwiek brak ani na @ ani na ewentualną ciążę. Nie mierzyłam w tym cyklu nawet temperatury, tylko dziś z ciekawości sobie zmierzyłam i miałam 37,09 , zobaczymy jaka będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu gratulacje :) Udało się :) Ja zrobiłam w sumie też 5 testów. Również nie mogłam uwierzyć. A to już 8tc. Byłam na usg dzisiaj. Widziałam fasolkę i serduszko :) Biorę folik i luteinę podjęzykową. Witaminki lekarz przepisuje ok 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odnośnie inseminacji, to na razie nie myślę o tym, to chyba spowodowane jest tym, że mam w życiu prywatnym bardzo duże zawirowania, z firmą, z moją pracą, z urzędami itd. i jestem wykończona i zmęczona, muszę odsapnąć, najchętniej nie myślałabym i nie nastawiała na ciąże przez cykl czy 2 cykle to może potem byłabym bardziej otwarta, potrzebuję po tych 3 latach chęci chyba oddechu po prostu. gosiak super, że wakacje się udały i mam nadzieję, że @ nie przyjdzie także dzisiaj!!!!!!! wielkościami brzucha ja bym się nie martwiła, ja też nie miałam dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j, rozumiem twoje podejście. Życzę nabrania dystansu i oddechu, a potem próbuj...marzenia trzeba spełniać, a Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają. Życzę ci maleństwa. chciałam tylko wam napisać,że teraz kiedy zaszłam w ciążę brałam wiesiołka (1 cykl). Nie wiem, czy to on zdziałał ten cud, ale może warto spróbować:) nie doczytałam o loop, loop straciła maleństwo? jak to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, dziekuje...;), Ty wiesz za co:) Welna, piekny brzusio! wszystkie macie piekne brzusia mamuski. Ja w ciazy z coreczka tez nie mialam duzego, dopiero na finishu, okolo 8 mc sie pokazal;) Gosiak, @ nie przyjdzie, trzymam kciuki. Wiecie, ja tez bralam wiesiolka, tak systematycznie 2 cykle i w tym cyklu mi sie skonczyl, powiedzialam sobie, albo sie uda tym razem, bo biore wlasnie ostatnia tabletke, albo nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, kiedy wybierasz sie do ginka? No i powiedzialas juz rodzicom?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka kochana, dziś idę za godzinę mam wizytę. Nie będzie to mój lekarz prowadzący ale przynajmniej zrobię te wszystkie badania na miejscu i założy mi kartę ciąży i dostanę skierowanie na usg. A do prowadzącego lekarza wybieram się za 2 tyg zwynikami badań i zdjęciem usg. Zastanawiam się, czy nie zapisać się również prywatnie do lekarza. 100zł za wizytę (na miesiąc), ale komfort większy, bo daje ci lekarz nr tel do siebie i jakby cię coś niepokoiło, to dzwonię kiedy chcę. USG jest zawsze w gabinecie i zawsze może lekarz podejrzeć. A w medicover mam tak, że mam tylko 3 usg na całą ciążę w określonych terminach, zapisuję się na nie osobno do zupełnie innych (zwykle różnych) lekarzy i jest to takie niespójne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzicom jeszcze nie powiedziałam, choć tak mnie korci jak nie wiem co...tak chcę powiedzieć tą cudowną wiadomość choćby mojej najdroższej mamie. Ale mąż mówi, że jeszcze nie, żebym zaczekała, jak lekarz potwierdzi, po usg. eh, nie wiem czy dam radę i w tajemnicy przed mężem nie powiem mamie wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza, przepisał skier. na badania, usg mam dopiero 10 sierpnia. nie badała mnie. więc tylko taka gadka szmatka. Dowiedziałam się jednak, że okres powinnam liczyć od typowego wodospadu, a więc od 22 czerwca a nie jak myślałam od 20 czerwca. A więc wg cyklu 28dniowego, termin mam na 28 marca. I tyle...jutro z rana na czczo na badania, a za 10 dni na pierwsze usg. Luteinę mam sobie brać, nie zaszkodzi. Poza tym tylko kwas foliowy. Zaczynają mi się pojawiać pierwsze sygnały ciąży. Strasznie, ale to strasznie chce mi się spać...oczy mnie pieką, zamykam je i odpływam. A życie nie rozpieszcza, w pracy masę roboty, a po pracy jeszcze mnie ciągną na spotkanie służbowe...muszę coś wymyśleć, bo nie dam rady fizycznie tam pójść. chcę do domu i do łóżka..............ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Silu ciekawe czy bedziesz takim rzygaczem jak ja;-) z calego serca ci tego nie zycze! Sennosc przeszla mi juz calkowicie ale mdlosci i wymioty nie zmniejszyly sie ani troszeczke a to juz koniec 12 tygodnia, kurde moja mama mi nie wierzy, ze mozna sie tak zle czuc w ciazy a ja mam wszystkie mozliwe objawy, od mdlosci przez wymioty, zgage, wzdecia, okropna gorycz w ustach, krwawiace dziasla i wstret do jedzenia wszelkiego:-( no ale czekam na drugi trymestr;-) Narazie biore tylko folik i luteine dopochwowa bo lykanie witamin zawsze konczy sie wizyta w toalecie, po prostu sa za duze:-) czekam teraz az Lidka, gosiak i taka j. zaciaza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, Puszek dziękuję :) U mnie jak narazie cisza... :) Wczoraj tylko dziwnie, bo wraz ze śluzem pojawiły się kropki krwi, ale nie takiej jak na @ bardziej brązowej tylko żywej czerwonej krwi i nie wiem co to może oznaczać. Na zagnieżdżanie to raczej za późno, owulkę też miałam normalnie bo czułam ją jak nigdy więc nie wiem. Silu idź na zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku przykro mi, że tak musisz się męczyć i że wszystkie możliwe objawy Cię dopadły ale mam nadzieję, że nie długo to się skończy i będziesz rozkoszować się stanem błogosławionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, oby te kropki krwi były jedynie oznakami mocniejszego zagnieżdżania się malucha w macicy (niekoniecznie są w okolicy zagnieżdżenia, plamienia ciążowe te bezpieczne oznaczające mocniejsze zagnieżdżenie zarodka pojawiają się do ok. 7 tygodnia ciąży - czasami są, czasami nie. Jeśli mocno się krwawi, to wtedy ryzyko poronienia, ale kropeczki, plamienia są normalne). Mam nadzieję,że okres do ciebie nie przyjdzie.skoro wczoraj miałaś termin tak?? i go nie ma?? i owulkę mocno czułaś i wtedy było staranie? w samą owulkę??? ja już chyba wiem kiedy zaszłam:) jeśli liczyć cykl od 22 czerwca, to owulka była 6 lipca. Współżyłam 30 czerwca i 7 lipca, więc pewnie ten seksik 7 lipca zdziałał cuda. Tak mi się wydaje:) Nie sądzę, żeby pleminiki z 30 czerwca przetrwały 6 dni i zapłodniły mi jajo, no chyba, że jednak owulka była wcześniej...kto to teraz sprawdzi... puszku, ja chyba rzygać nie będę;) mam zero oznak ciąży oprócz senności i częstego siusiu. Puszku, nawet nie wiesz jakbym chciała pójść na zwolnienie..ale nie mogę... nie spodziewałam się, że zajdę w ciążę tak szybko i w międzyczasie awansowałam w pracy, od dziś zajmuję nowe stanowisko, przyuczam się do nowego zawodu...oni we mnie wierzą, wybrali mnie na to stanowisko...a ja co? zaszłam w ciązę...jeszcze nic w pracy nie mówię, powiem za parę tygodni. ALe nie spodziewałam się ciąży...byłam w szoku, że tak szybko się uda, w 2 cyklu starań (takich średnich starań, bo u nas seks przy dziecku to jest raz na ruski rok)... więc co miałam robić, jak okazja się nadarzyła? wzięłam ją... i wybrali mnie. moja nowa szefowa tak się cieszy, że już razem pracujemy, ajjj nie wiem jak ja mam im to powiedzieć.... na razie po prostu to przemilczę.Dopiero dzisiaj jest mój 1 dzień pracy na nowym stołku. dlatego musze popracować trochę...może wezmę tydzień/dwa zwolnienia na odpoczynek za jakiś czas... całe szczęście ciąża jest silna, dobrze się czuję, nie mam żadnych plamień. Jutro z rana idę na badania, wyniki będę miała chyba tego samego dnia. Będę miała m.in. badanie bety. Tym razem wyjdzie chyba duża:) bo te 5 testów ciążowych chyba mnie nie okłamało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta...zasugerowałam się Twoim wpisem kilka tygodni temu, w którym pisałaś, że okres liczymy od plamienia a nie od obfitego krwawienia. Dzwoniłam nawet do położnej i ona tak jak Ty powiedziała, że od plamienia. Teraz lekarz Ci powiedział, że od wodospadu...kurdę i jak to w końcu liczyc? Dla mnie jest to dosyć istotne ponieważ biorę ostatni cykl duphaston od 16dc a wzięłam go licząc od krwawienia w 14dc...Trudno, stało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale fajne wiesci:) Silu ogromne gratulacje:) superowo ze w koncu sie udalo:) my juz mamy łóżeczko rozlozone i nie moge sie doczekac az poloze tam moja niunie:) wszystko juz gotowe dla niuni i trzeba czekac:) pozdrawiam wszytskie serdecznie i caluje... ps.piekne brzuszki az milo popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu to przy okazji gratulacje z powodu awansu :) I że też się nic wcześniej nie pochwaliłaś - niedobra! :) U mnie termin @ był wczoraj, dotychczas 3 cykle wstecz przychodziła jak w zegarku a teraz cisza. Czułam ból jajnika taki, że aż mi niedobrze było i zwracać mi się chciało i wtedy nie było staranek bo nie miałam nawet siły, staranka były natomiast 2 dni przed tym bólem i dzień po. Loco dziękuję za kciuki kochana :) Dziewczyny moje kochane nie chcę się nakręcać, bo i tak pewnie nic tego nie będzie, lada dzień przyjdzie @ i po sprawie. Doti już niedługo kruszynka będzie z Wami :) Zobacz jak to szybko zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja sobie obiecałam, że będę brała tego wiesiołka więcej w tym cyklu ale nawet zapomniałam o tym więc odpuszczam ten cykl całkowicie, nawet mi się próbować nie chce, dzisiaj 6dc. gosiak trzymam kciuki aż ręce bolą!!!! a kiedy będziesz robić test jak nie będzie przychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 sierpień!!!!!!!!! tadam! :D gosiak masz @? silu jak czytam Twoje posty to mi się ryjek cieszy :) mnie od paru dni bolą tak pachwiny, że jak kaczka chodzę, a dzisiaj rano jak wstałam to przeszły same siebie, myślałam, że urodzę z bólu, dodatkowo kręgosłup i tyłek boli, aż mi do nóg promieniuje, dziewczyny chyba mam już na prawdę dość.... macica osiąga chyba swój ostateczny stan, mam wrażenie że brzuch (skóra na brzuchu) to mi zaraz pęknie, jest naciągnięty do granic możliwości czuję zbliżający się finisz niby już tak blisko a jeszcze tak daleko, każdy dzień się dluży bo wszystko boli i sił brak zaczynam dziś prać ciuszki dla młodego, szafki w kuchni pomyte, łazienka pomyta, jeszcze okna mi zostały :) łóżeczko rozłożone jeszcze tylko pieluchy itd muszę kupić no i pieluchy dla siebie ;) no to tak się trochę rozpisałam z rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny mam jeszcze 1 problem, chyba żadna z Was nie ma jeszcze dwójki dzieci, ale może znajomi, w rodzinie ktoś...chodzi mi o jakiś podwójny wózek, znacie jakieś fajne? moja mała księżna średnio mi chce chodzić, tzn dojdzie na plac zabaw ale potem jak już się wyhasa to chce na wózek siadać i wracać do domu wózkiem, bo "nie ma już siły" :) w ogóle ja bardzo dużo z nią chodzę i wiem, że bez wózka ani rusz... nie wyobrażam sobie tego że gdzieś się spieszę i muszę ją tachać na rękach a małego pchać w wózku, kurcze co ja mam zrobić? macie jakieś rady? znacie jakieś fajne wózki? ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie jest tylko dla blizniaków. Mozna na stelazu zamontowac spacerowke i gondole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec... nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 magduniaa............25...............7.................. ..... 14.08 Nemira................20..............3.................. ...........? gosiak666 .............26..............9........................30.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 magduniaa............25...............7.................. ..... 14.08 Nemira................20..............3.................. ...........? gosiak666 .............26..............9........................30.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów coś się zepsuło z kafeterią, bo nie chciało mi posta dodać. Wełenko moja kochana już bliżej jak dalej, wierzę że jest Ci ciężko, bo musisz jeszcze opiekować się córcią i dzwigać wielki brzuch ale już zaraz będzie Ci lżej przynajmniej pod względem kg :) A i zaradna z Ciebie babeczka więc z dwójką maluchów też jak najbardziej sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, błagam cię idź jeszcze raz do tego swojego gina. Niech on coś zrobi. Przecież tak nie może byc......ty masz owulację....i to jaką!!! mąż zdrowy jak byk, stosunki są wtedy kiedy trzeba i kurna co to są za jaja? idź do innego gina, szukaj, bo nie zniosę kolejnej tabelki z datą twojego kolejnego okresu, mówię poważnie!!! to nie jest normalne! idź może do dobrego endokrynologa, niech sprawdzi wszystkie hormony, tarczycę ci porządnie zbada, bo tarczyca często ukryta daje objawy trudności z zajściem. wszystko posprawdzaj, niech już zasieje się w tobie maluch, bo normalnie nie zniosę tego dłużej, naprawdę. zrób to dla mnie...po prostu idź się przebadaj u kogoś innego... jak zaszłam z synuniem w ciążę, to chodziłam do słynnej profesorki endokrynolog w wawie, która znana jest na całą polskę - prof. baranowska...w jej gabinecie powieszone są zdjęcia małych dzieci, które urodziły się dzięki niej... ona robi bardzo specyficzne badania, jakieś testy, których nie robią zwykłe laboratoria i wszystko wyjdzie... To ona wykryła u mnie wiele rzeczy i naprowadziła na dobre leczenie, bo mój stan wtedy był tragiczny. Dzięki niej i jej metodach zaszłam w 1ciążę. jeśli chcesz, mogę dać namiary. Trzeba sobie pomagać dziewczyny.Trzeba dążyć do spełenienia marzeń. Proszę was zróbcie to. Bycie mamą to najcudowniejsza sprawa na świecie. wełna, wiem dokładnie o co ci chodzi, bo ja będę miała ten sam problem z wózkiem. Mój maluch 2latek też uwielbia swój wózek i bez niego ani rusz. widziałam na ulicy zajefajne wózki taki z podnóżkiem, żeby starsze dziecko sobie stało, a z przodu w wózku mała dzidzia. Ten podnóżek jest na dole pod rączką do prowadzenia. super sprawa, bo wieziesz 2 dzieci na raz. tylko nie wiem jaka to firma i jaki to wózek, ale poszukam. jak ty coś znajdziesz, to podeślij linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja, ja też już zupełnie nie wiem o co chodzi z tym liczeniem cyklu. Ja z obserwacji uważam, że owulkę miałam z liczenia cyklu od plamienia a nie od krwawienia, a gin twierdzi, że od krwawienia, bo u mnie było tak: 20 czerwca plamienie takie okresowe - 28 dzień cyklu, czerwone na pół tampona na cały dzień 21 czerwca - sucho, cisza, jakby koniec okresu 22 czerwca - ruszył porządny wodospad okresowy trwający 5 dni I jak ona to usłyszala, to powiedziała, że liczymy od 22 czerwca, a nie od 20tego. Z tego 22 czerwca wynika, że zaszłam później, bo 6 lipca w ciążę. Nieważne, ważne że zaszłam:) ale gaja, po usg pierwszym , gdzie określi się wiek dzidzi, powiem ci jak liczyć cykl, bo wtedy wyjdzie ile dzidzia ma. I ja to obliczę. Ale to dopiero 10 sierpnia, bo wtedy mam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam się w tabelce nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 magduniaa............25...............7.................. ..... 14.08 Nemira................20..............3.................. ...........? gosiak666 .............26..............9........................30.08< br /> Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Siluetta.................29..............2............... .........28marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loop fajny ten wózeczek :) tylko straaasznie drogi skurczybyczek ;) silu tą "dostawkę" też widziałam i też już się nad nią zastanawiałam, ale moja mała chce SIEDZIEĆ ;) a nie stać :) i tu mam problem jest jeszcze taka dostawka siedząca buggypod chyba się nazywa, ale po pierwsze kosztuje ponad 500 zł, to za taka cene sa już wózki bliźniacze, a poza tym nie wiem jak się prowadzi wózek z tym czymś...no i podobno dziecko w kombinezonie trudno do niej upchnąć bo małe siedzisko... ja bym wolała kupic coś tańszego ponieważ tak jak kiedys mówiłam mieszkam bez windy i wózek bede narazie musiała zostawiac na dole na klatce bez zadnego przypinania ani nic, bo nie ma gdzie go przypiac nawet, wiec jesli ktos by mi siekna wozek za 3 tyśki to bym chyba szału dostała... gosiak kurcze strasznie mi przykro! i tak ja mowi silu ja tez juz nie chce widziec Cie w tabelce staraczek! może faktycznie warto iść do innego gina? hm? no i dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, masz już skurcze?jak się czujesz????chodzisz na ktg? spaaaaaaaaaaaaaaać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×