Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

preggers!!! przywołuję Cię do porządku!! ;) moje cycochy też wyglądają normalnie, nie sugeruj się takimi rzeczami! jest jeszcze za wcześnie na widoczne gołym okiem objawy ciąży co prawda mnie już trochę bolą piersi, ale przed @ to w ogóle ich nie czułam nie dołuj się! jeśli wtedy zaszłaś w ciążę z wpadki tzn. że nie masz problemu z zajściem ja też nie miałam i teraz tez mi się szybko udało, więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej dziewczynki, u mnie poza ogromnym bolem piersi i pobolewaniem podbrzusza to bez zmian, kluje mnie raz z prawej raz z lewej strony, wciaz sie wacham czy testowac...boje sie, zastanawiaja mnie jednak te moje objawy zwazywszy na fakt ze do @ jeszcze daleko, wiec piersi nie powinny bolec. Dzis bede miala test, ale nie wiem czy dam rade testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina a jak Ty się czujesz? Lidka czemu masz nie dać rady testować? będziesz przynajmniej wiedziała na czym stoisz, czy się starać w tym miesiącu czy już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna no jak ja sie czuje ,,, bez zmian , nadal lekki bol brzuszka, w nocy w lewym jajniku , testu wczoraj nie robilam ):):) dzis tez nie zrobie , dopiero jutro , chociaz sama nie wiem czy nie lepiej czekac do okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna masz racje, poprostu sie waham, boje sie jednej krechy a na starania w tym miesiacu juz za pozno raczej...jakos w tym miesiacu nie mialam ochoty na przytulanka i wciaz klocilam sie z mezem, teraz jest juz spokojniej ale plodne powinnam miec do jutra, no jesli nie jestem w ciazy i mam te plodne...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno wiem stres odszedl, niczym sie nie przejmuje , jesli chodzi o sprawy codzienne , a ja z natury zawsze zestresowana jestem , czuj takie pozytywne pobudzenie , :):):) ale ono pewnie minie jak @ przypelznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidkanie przejmuj sie , ja w tym miesiacu zobaczylam 5 minusow :) heh . ba i jeszcze sie bede testowala , a co :) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale jakos boje sie zrobic test jakbym czula ze jednak przyjdzie ten @. Dzisiaj testu raczej nie zrobie, nie wiem nawet czy jest sens jesli jutro albo pojutrze dostane @. Mam coraz wieksze przeczucie ze jednak nei ejstem w ciazy:( wtedy w momencie w ktorym robilam test bylam pewna ze wyjdzie pozytyw a teraz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers ja tez nie czuje ze wyjdzie pozytyw , brdziej po tyc minusach czuj ze wyjdzie jedna krecha , nie potrafie tego przewidziec co bedzie , sa 2 strony myslenia, pozytywne i negatywne , mysle ze im blizej okresu myslimy negatywnie zeby sie nie rozczarowac , ale gdzes w glebi duszy myslimy rowniz pozytywie : a moze sie udalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina pewnie lepiej czekać do okresu, ewentualnie jakies 2 dni przed...ale wiem, że możesz nie wytrzymać i ja to doskonale rozumiem :) niektórym dziewczynom podobno wychodziły testy już 4 dni przed @ więc zawsz jest nadzieja... lidka a w ktorym Ty byś byłą tygodniu teraz gdybyś zaszła jednak wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna wiem ze lepiej czekac , ale jak sie obudze i zobacze to czego bym nie chciala to aaaa , az strach myslec jakie w tym miesiacu bede miala napiecie w czasie miesiaczki :P tyle o tym myslalam , praktycznie w ciagu dnia non stop sie przewijaly mysli, i to rozczarowanie bywa najgorsze, swojaroga ciekawe kiedy powinnam dostac , jesli opoznil mi sie 5 dni miesiac temu. no ale jutro juz 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, na moje oko, jakis ok 5 tydzien, przynajmniej tyle czasu minelo od przytulanka, dosc ostregi a i owulka byla wtedy nie mala...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczwynki:) widze ze tu jakos nerwowo na tym dziale hiihi:) a ja wam mowie ze te @ i tak do was nie przyjda wiec nawet nie czekajcie:)jak samopoczucia? co do śluzu to pytalam lekarza jedna kobita w ciazy nie ma go wogole a jedna ma go duzo jak np ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
no ale @ wlasciwie po tym miala, wprawdzie tylko dwa dni, ale byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze 4 lub 3 dni do terminu @, zależy jak liczyć :) Biję się z myślami czy robić test wcześniej czy poczekać chociażby do czwartku. Jedno wiem na pewno, dziś kupię test :) Nawet w tym miesiącu skończyly mi się środki hignieniczne na @ więc mam nadzieję, że nie przyjdzie hihihi a tak poważnie to nie wiem czy kupować czy lepiej nie zapeszać. Jedno wiem na pewno, że do czwartku muszę zrobić test. Wg netmama.pl mogę testować już jutro! i nie wiem czy oprę się pokusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze ciezko sie powzymac ale ja bym wolala czekac do @:) bo pozniej jest takie rozczarowanie a jak nie bedzie a @ dalej nie bedzie to lepiej zrobic w dniu spodziewanej @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ok, ok, bede testowac, jak tylko bede miala test w rece to niech sie dzieje co chce...ehhh jak jak chce te dwie krechy widziec!! Dam znac kochana!! Dzieki za wsparcie i za to, ze jestescie, bez was na pewno bym nie testowala i zyla w niepewnosci, a tak mam sile napedowa w postaci was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misiaczku ja miałamnormalnie przed okresem strasznie sucho a włsnie ostatnio przed okresem juz niebyło wogule sucho sluz mokry wilgotny białawy i cos mnie tkneło ze nigdy niemieałma takiego czegos i zrobiłam test 1 dzien przed okresem była kreseczka bardzo jasniutka ledwo ja było widac a juz w dzien okresu była juz bardziej wyrazniejsza ale jeszcze blada i zrobiłam na nastepny dzien i była super ciemna bardzo widoczna tak wiec faktycznie ruznie jest u kobiet w ciazy z tym sluzem .pozdrwaiem was serdecznie lidzia postestuj i daj nam znac denerwuje sie a mi niewolno sie denerwowac trzymam kciuki wieze ze zobaczysz ta kreske druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test niestety i negatyw:( Ale oczywiscie łudzę się że jeszcze za wcześnie:( Sprawdzałam kilka razy i nie ma nawet cienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny juz raz zadawalam to pytaniee ale jak liczyc cykl jesli raz juz sie przestawil z 30 na 32 dni? Bo ja caly czas liczylam 30 a moze jednak mam dluzej iiii dopiero 12/13 bede miala date @ ( tak wiem ze strasznie sobie robie nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam Amil. Dokladnie nie wiem kiedy mialam owu bo nie robilam zadnych testow ale mialam bolesci jakos od 26.12-1.01 wiec na pewno w tych dniach jakos. jest mi strasznie przykro a jeszcz teraz ide do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pre...niemożliwe...mi się naprawdę nie chce wierzyć... ja też nie wiem dokładnie jak liczyć...mi się też wydłużył termin tego ostatniego okresu, ale nastąpną owulację miałam potem 10 dnia cyklu, więc tak jakby ten następny okres miał być jednak zgodnie z wcześniejszymi, krótszymi, mimo to jak pamiętasz i tak czekałam z testem dłużej test przed @ i to nie z poannego moczu pre mógł Ci naprawde nie wyjść, szkoda że rano go nie zrobiłaś z porannego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz odczekam kilka dni zobaczymy co sie bedzie dzialo. ide do pracy wiec bede dopiero wieczorkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ci się przesunie @, nie załamuj się jeszcze. Ja np. w październiku miałam cykl 26 dni, w listopadzie 32 więc tak naprawdę też nie wiem kiedy mam mieć @, polegam na kalendarzyku, który wylicza że średnio mój cykl trwa 30 dni i dlatego powinnam dostać @ 12-13.01 ale tak naprawdę to nie wiem kiedy dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers nie przejmuj sie , zrobisz za pare dni z porannego , ja dzis poszlam w poszukiwaniu testow , owiedzilam 8 aptek w zadnej nie bylo bobo strumieniowego, wogole zadnych strumieniowych , zakupilam wiec 2 quick vue jescze nie daje za przegrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×