Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Jejku juz chce kupowac te wszystkie piekne rzeczy! Mam juz wybrane lozeczko! i wozek! haha sama sie z siebie smieje. Dzis caly dzien korci mnie zeby wyjac pudlo spod lozka z ubrankami i nie tylko dla bobasa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie klade dziewczyny obejrze sobie jeszcze jakis film do poduchy! Żeby tylko przestac jesc! :) Welniany milego wypadu! Czekamy na Twoj powrot! W pon chyba potestuje wiec wracaj szybko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny (jeszcze nie pojechałam) miałam w domu jeszcze 1 test i wiecie co dzisiaj rano zrobiłam ciiiii ;) tylko się nie śmiejcie, musiałam zrobić.... druga kreska wyszła tak samo czerwona jak ta pierwsza, są identyczne, także odbieram to za doby znak, że ten hormon wzrasta, bo poprzednie testy były z jaśniejszą kreską...mam nadzieję, że dobrze myślę wiem, głupia jestem...ale nic na to nie poradzę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna no to wszystko idzie po Twojej mysli , jej zazdroszcze Ci tej kreseczki , apropo nie glupia jestes ze zrobilas :) ku pocieszeniu powem ze ja wczoraj zrobilam 2 testy . zeby ujzec 2 minusy :):):) wiec sie nie przejmuj a ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ale sie rozpisalyscie dziewczyny, nie nadazam z czytaniem;) i ja Was abrdzo lubie, zagladam tu wciaz po kilka razy dziennie, jak uzalezniona, u mnie narazie nic, jakos nie mam ochoty na bara bara z mezem, choc mam wlasnie plodne i zbliza sie wielkikm krokami owulka, jakas nerwowa jestem i wciaz krzycze na mojego lubego a potem nie ma juz ochoty na przytulanko, do tego cycochy mnie bola jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja kidys czytalam ze w owulke kobieta ma najwieksza ochote na seks, taki odruch organizmu , nawet wtedy kiedy nie wie ze ma dni plodne :) , mnie czasami piersi bolaly tez 2 tyg przed okresem , dzis sobota , moze kupisz gdzies tescik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Welna dobrze ze zrobilas dla siebie dla swietego spokoju:) ale smieje sie dlatego ze kiedys gadalam ze swoim gin i mowie mu ze zrobilam 5 testow i wszystkie pozytywne ale nie wierze dalej ze jestem w ciazy i dlatego jak najszybciej chcialam miec wizyte a on mowi ze tak to jest z kobietami dopoki nie pojda do lekarza to beda robily i robily te testy i dalej nie uwierza!Na co ja odpowiedzialam ze pewnie gdybym miala za tydzien wizyte to dalej bym robila. Takze to zupelnie normalne. A poza tym mile jak widzisz te dwie cudowne krechy! Lidka a robilas w koncu tescik? Moze zrob! Wszystko jest mozliwe! manina jeszcze jest czas z tego co pamietam wiec nie zalamuj sie jeszcze. Mnie juz tez kusi zeby robic test ale na szczescie wyplaty jeszcze nie ma a ostatki kasiorki mi zostaly wiec sie powstrzymuje od zrobienia! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ja juz chce termin okresu , jejku jjku , chociaz z drugiej strony lepsza nadzieja niz okres mialby sie zjawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
chyb sie skusze i pojade kupic test...sama jz nie wiem co sie ze mna dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadam Wam glupie pytanie , ale ja nigdy nie bylam w ciazy i to mnie zastanawia , wiem ze glupie ale spytam :) slyszalam ze masci moga wnikac do organizmu i byc niebezpieczne w ciazy , np masci z antybiotykiem , a moje pytanie tyczy sie odzywek do paznokci , uzywam eveline 8 in 1 , jak najade na skorki strasznie szczypie, wczoraj niestety mnie bardzo palily paznokcie , pisze ze kazda warstwa wnika w paznokiec i uwazac na skorki, czy taka odzywka moze byc niebezpiczna ? czy np zapach zmywacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kochana to nie ma wplywu na ciaze..przeciez kobiety w ciazy robia tipsy maluja paznokcie i nic im nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole huhac na zimne , czyli zapach zmywaczy , i tp nie maja wplywu ? to dobrze :) bo jak czytam ze masci maja wplyw to tak o odzywkach pomyslalam, a poki co nie maluje tylko odzywiam swoje pazurki zeby mi wkoncu urosly:) swoja droga polecam Wam kochane ta odzywke , naprawde rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej boli brzuszek czasami, ale to nadal taki lekki bol , zawsze tydzien przed mialam taki ostry ,boli raz z lewej , raz z prawej , raz na srodku, raz kolo pepka, w podbrzuszu prawie wogole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
misiaczek, @ mam miec dopiero 21.01, dzis mam 13 dc, wiec daleko jeszcze... Manina, ja w 1 ciazy malowalam pokoj dla mojej, wtedy jeszcze nie narodzonej coreczki, nic nie moze sie stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka to dobrze :) ale wiesz jak to jest , czasem lepiej sie upewnic :) biegnij po ten tescik bo jezeli zaszlas przed okresem to ju na bank pokaze , nawet jak zrobisz teraz a nie rano , wiec czekamy :) a jak nie to zostaly Ci przytulance , chociaz jak nie masz ochoty to ciezko z tym bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia czyli tez nie mialas tak hop siup , jej , ja sie staram dopiero od grudnia , wiec moze byc ciezko , no ale 6 lat wytrzymalam bez dziecka to i wytrzymam jeszcze troche :) chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym zrobilam glupote w pierwszych dniach starania , i poszlam od razu sie umyc , i to moglo wszystko zepsuc :( na odatek jak na zlosc kupilam 27 plyn do higieny intymnej , gdzie potem wyczytalam ze nie jest on dobry dla plmnikow , i moze utrudniac zajscie w ciaze :/ dopiero 1 sie opamietalam i nogi w gorze trzymalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, jesli tak mnie namawisz to chyb polece, moglam zajsc w cize przed @, bardzo to mzliwe...wiec nic innego jak tescik mi pozostal bo inaczej sie zadreczac bede, fajnie, ze ejstescie, nie jestem w tym temacie sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia teraz sie uda , lidka biegnij i to juz bo strasznie ciekawa jestem , ja juz zrobilam 5 testow mimo iz okres mam miec kolo 13 :) to ty tym bardziej lec i zrob :) u mnie niestety nic nie wykazalo, ale tobie jak jestes wykaze napewno :) tym bardziej jak okres mialas 2 dni , bardzo krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, ale kusisz no..hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×