Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

gosia no ja robiłam niektóre badania:) prolaktyne progesteron i ze mna razcej jest ok :) tyle ze mój m po wypadku jest na wózku:(i nam chyba ciezko jest trafic w TEN odpowiedni moment...a nie mozemy sie starac tyle ile bysmy chcieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przykro mi z powodu Twojego M :( ale to nie jest żadna przeszkoda a wiesz, że wcale nie trzeba robić tego codziennie żeby się udało, czasem wystarczy jeden strzał i gotowe :) A Twój M się kiedyś badał? Rozumiem, że nie macie jeszcze dzieci? Ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze wystarczy jeden raz:)ale boje sie ze my to robimy w złe dni i nic nie wyjdzie z tego..no m jeszcze nie badał sie..mieliśmy badac nasienie na poczatku roku ale m sie pochorował lezał w szpiatalu dość długi czas brał leki wieć stwiewrdzilismy ze teraz nie ma sensu..ale zastanawiamy sie nad tym :)no nie mamy dzieci:(ale w ciazy juz raz byłam niestety straciłam ja:(ja mam 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po badaniu. wszysko jest w najlepszym porządku :) Lekarz stwierdził, że nic tam między nóżkami nie widzi i uważa, że to dziewczynka :) Ja oczywiście udałam zaskoczoną bo nie mówiłam, że byłam prywatnie :) Doti GRATULACJE !!!!:)) Niech Malutka zdrowo sie chowa :) Pregg ślicznie wyglądasz. Ja mam 22 tydzień i też mam prawie 100 w pasie... i 6,5 kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam... Miało być wszystko... zjadłam T. :) to z wrażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przykro mi z powodu Twojej straty :( Ale wierzę, że jeszcze będziemy miały upragnione dzieciątka :) Loco super, że wszystko ok z maleństwem :) A jakie macie imionka wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie jest Aleksandra :) narazie nie mówie na pewno bo może sie nam cos odmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez wierze:)ale jak juz kolejny okres przychodzi to człowiek powoli traci nadzieje..ale musi sie udac :) Loco gratuluje córci :)ja tez bardzo bym chciała mieć dziewzcynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie trać nadzieji, w końcu się uda :) Trzeba próbować i próbować, w końcu to bardzo przyjemne zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gosiak666 ............26..............9......................30.08 taka j..................31..............30(6)................ 23.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)10 sierpień Doti .....................24..................5................ (19) 11 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti GRATULACJE! I jaki szybki poród, tylko pozazdrościc;) Monisia...witaj, w grupie raźniej:) loco...Aleksandra to piękne imię. Wszystkie Aleksandry jakie znam są mądre i wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynk iza miłe przyjecie:)znowu sobie narobiłam madzei...wyczytaąłm że szyjka macicy po zapłodnieniu jest wysoko...i obserwuje od kilku dni i od wczoraj jest wyzej..i raczej też zamknieta...to zcekanie do @ jest straszne...kobieta od razu powinna wiedzieć czy jest w ciazy czy nie:)za duzo stresów mnie to wszystko ksztuje:) do owu i po niej to jakos daje rade na luzie ale im blizej @ tym gorzej..Wy też tak macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia to normalne, ja też zawsze doszukuje się objawów jak głupia jakaś, latam co chwila sprawdzać szyjkę czy otwarta, czy zamknieta, czy nisko czy wysoko i wkrecam sobie wiec dla mnie to normalne :) Zresztą chyba dla każdej kobitki chcącej zajść w ciążę jest to na porządku dziennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w gronie Monisia;), tutaj na pewno bedzie Tobie latwiej przezywac swoje starania, oczekiwania, nadzieje i wszytsko to co zwiazane jest ze staraniem sie o upragniona ciaze!! Dziewczyny wspieraja niesamowicie, dodaja nadzieji oraz odwagi ( w przypadku: testowac czy nie?;)), mnie to forum a raczej dziewczyny w nim piszace powoduja, ze jest mi latwiej i przyjemniej w calym tym cyklu dzialan;) W koncu musi sie udac!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lidka:)dzieki za miłe słowa :)mam nadzieje ze juz niedługo bedziemy na tym drugim etapie- oczekiwania na maleństwo:) z tym szukaniem objawów to trzeba kontrolować..zeby nie popaść w paranoje jakąs...bo jak sie człowiek zablokuje psychicznie to juz naprawde bedzie ciezko..:(ja to cały czas staram ise cos robić zeby o tym nie myslec...mieszkanie to mam juz na błysk wysprzątane..m sie na mnie oto denewrwuje że nic innego nie robie tylko sprzatam..ale to mi dobrze robi:)wtedy nie myśle o tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Gaja dziekuje ja jestem Aleksandra!:) i synus faktycznie bedzie Aleksander wiec bedzie para Aleksandrow. Loco a gdzies wyczytalam ze imie Aleksandra/Aleksander pasuje najbardziej osobom urodzonym w grudniu:) oczywiscie bylo podane dlaczego ale tego juz nie pamietam:D Wiec idealne imiona dla Naszych bobasków!:) Ja zaraz jade do lekarza:D Też zobaczymy co lekarz powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia również witam! i trzymam kciuki żeby tym razem się udało!:) Zapraszamy do wpisania się w tablekę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Monisię!!! :) Pregg pięknie wyglądasz, też nie podejrzewałabym, że masz 100cm, za nic!! loop myślałam o takim elektronicznym ale nasłuchałam się, że one są niedokładne i dlatego odpuściłam temat. Odnośnie cykli to ja jestem totalna noga z tego, wiem, wstyd straszny w moim wieku ale ja zupełnie nie umiem ich odczytać, tak troszkę po omacku się po nich poruszam. Powiedz mi, skąd wiesz, że faza lutealna teraz u mnie to 9 dni? Bo ja właśnie nie rozumiem jak to odczytywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że nie na temat, proszę odpowiedzcie jak u mamuś w ciąży z rozmowami przez komórkę? ja chyba trochę przeginam...mam takie koleżanki, co potrafią godzinami rozmawiać przez telefon i dziś takie 2 do mnie zadzwoniły i na komórce spędziłam 120 minut oczywiście znalazłam artykuł jak szkodzi to płodowi, więc od dziś koniec dzwonienia na taką skalę, bo się przestraszyłam. czy wy dużo rozmawiacie? coś wam lekarz mówił, słyszałyście coś? i czy w pierwszych ciążach też gadałyście? wypowiedzcie się proszę. trochę się martwię, bo ja tak codziennie gadam dużo nie wiedziałam, że może to szkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja w ciąży rozmawiałam przez komórkę, nie wiem czy dużo, może z godzinę maksymalnie w ciągu dnia, na pewno nie tak, że godzinami codziennie, ale tak do godziny na dobę, dziecku nic się nie stało. Sama chyba też nie rozmawiałabym przez kom. w ciąży przez ileś godzin na dobę. Nie mówię, że wierzę, że to szkodzi czy coś, ale strzeżonego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta...co do telefonów komórkowych to wiem na pewno, że nie wolno używać ich w bliskim kontakcie z malutkim dzieckiem. Byłam na referacie poświęconemu tematowi. Co do ciąży, też lepiej nie przesadzać, nie spać obok komórki, nie trzymać jej blisko ciała. W ciąży ograniczałam rozmowy do minimum i gdy synek był malutki również przy nim nie rozmawiałam. Nawet dzisiaj nie pozwalam mu trzymać komórki przy uchu, rozmawia tylko przez głośnik. Myślę, że ostrożności nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j ja używam elektronicznego i powiem Ci, że jestem zadowolona. On się sprawdza ale pod warunkiem, że używasz go tylko Ty i tylko do jednego czyli nie mierzysz nim tempki również gdzie indziej. A co do fazy lutealnej to jest to liczba dni między owulką a następnym @ i wg tego co zazaczyłaś na poprzednim wykresie tyle trwała, bo skok miałaś w 17dc czyli wtedy mogła być owulacja. Silu ja Ci niestety nie doradzę z komórką, ale ogólnie mówi się, że długie rozmawianie przez tel, spanie z nim i nosznie ciągle blisko ciała szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki :) Chciałabym dołączyć do Waszego grona starających się o fasolkę. W piątek - 4.08 prawdopodobnie miałam owulację, prawdopodobnie, bo w czwartek test owu wyszedł mi pozytywnie. Kochalismy się z mężem w najbardziej płodne dni co drugi dzień a nawet codziennie :) @ powinnam dostać 16 lub 17 i już się nie mogę doczekać, aż zrobię test :) Dodam jeszcze, że o dzidzię staramy się od maja tego roku. Czy myślicie, że jak zrobię test jutro rano, tj. 10 dni po prawdopodobnym zaplodnieniu, to mogę dostać pozytywny wynik? Pozdrwaiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas czytam ale nie pisze bo nie ma co. moja mała dalej główką do góry więc welna wczesniej raczej nie urodze:) na wizyte ide 24. rozstępów mam już dużo:( robie wszystko. myje okna, podłogi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak dziękuję :) madziek myślę, że mogłoby już wyjść ale jestem jednak zdania, że warto poczekać do TEGO dnia, no nie wiem, taka jestem :) Aha witam na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu wiesz jak to jest, wszystko szkodzi...co chwilę "odkrywają" coś nowego, gadanie przez komórkę, stanie koło mikrofali, jedzenie smażonych potraw, pomidor w połączeniu z ananasem ;) a jutro odkryją, że winogrona są rakotwórcze...także moim zdaniem, wszystko dla ludzi, ale z umiarem. roxi ja znowu na nic nie mam siły, cały dzień bym tylko leżała, zazdroszczę Ci energii do sprzątania...za to mam stresa przez piątkową wizytą, pewnie do piątku spakuję w końcu torbę, choć i tak wiem, że nie zacznę rodzić, ale strach robi swoje rozstępów nie mam, smaruj dużo brzuch, nie koniecznie jakimiś cudami, ale nawet zwykłą oliwką czy kremem, parę razy dziennie a jak tam teściowa? pre jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. ja nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy...nawet małemu przykładam komórkę do ucha, ale ja głupia jestem:( rzadko, bo może z 10 razy w jego całym życiu, ale już więcej tego nie zrobię. nie śpię koło komórki, ale jak łaziłam do pracy, to spałam, żeby budzik mnie obudził. Teraz komóry są w drugim pokoju. Ja sama powinnam się ograniczać, nawet nie będąc w ciąży. Jakoś nie docierało do mnie że to może szkodzić w jakikolwiek sposób. I sobie beztrosko spałam z komórką przy łóżku. Też gadam maksymalnie godzinę, nawet pół godziny dziennie, wczoraj wyjątkowo przesadziłam i zaczęłam się tym interesować. Jejku jak dobrze, że wiem to teraz na pocz. ciąży, bo poprawę obiecuję już od dzisiaj. dzięki dziewczyny za porady. Może jestem panikara wariatka, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże, jak same napisałyście. pre, jak po wizycie? witam nowe staraczki, tutaj jest fajnie. Myślę, że 10 dni po zapłodnieniu nic nie wyjdzie. Naprawdę szkoda testu. Ja robiłam test, ba nawet betę 13 dni po zapłodnieniu i nic nie wyszło, a w ciążę zaszłam. Fakt, osunęła mi się owulacja o 3 dni, ale mimo wszystko...do brzucha sobie nie zajrzysz, więc nie wiesz co i jak. Poczekaj do piątku. Życzę miłego dnia. Ja wczoraj miałam apogeum mdłości. Myślałam, że rozniosę dom. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Staraczka Monisia....24..............9.....................ok.16.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gosiak666 ............26..............9......................30.08 taka j..................31..............30(6)................ 23.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)10 sierpień Doti .....................24..................5................ (19) 11 sierpień hej kochane:)no wpisałam sie w tabelke:)i mam nadzieje ze niedługo będe w tej drugiej częsci :)ja teraz czekam na 2:)a potem znowu staranka:)aha a bierzecie jakies wspomagacze?:)np. wiesiołek na śluz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×