Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

welna ale masz super ten brzuszek. zgrabny. i mało przytyłaś. ja od początku już 18 kg!!! :-O http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ef01db40766d500.html ja juz po wizycie. raczej szykuje sie cesarka. za 2 tygodnie mam przyjść po skierowanie do szpitala. na 10 września chyba bede mieć zaplanowaną cesarke. mała waży 2600:) wszystko w porządku. miałam dzisiaj robiony wymaz na GBS. kosztuje 37 zł. (dużo). wynik we wtorek. morfologia wyszła mi dobrze. już nie mam anemii:) wełna a ty jescze idziesz na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, gosiak, dziekuje, ze pytacie;) U mnie wlasnie koncza sie plodniaki, wiec nadchodzi okres oczekiwania...W tym cyklu ostro dzilalismy z M., wiec jak znow nic nie bedzie to zwatpie juz totalnie;), ale poki co jest ok;) nie pisze wiele, ale wciaz jestem, czytam was i kibicuje wszystkim. Gosiak a jak u Ciebie, chyba okres dzialan co?;) Pregg rowniez masz piekny i zgrabny brzusio, wcale nie widac tych dodatkowych 18 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu to trzymam kciuki za pozytywny wynik tych działań :P U mnie dziś 24dc więc też już oczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, podczytuję Was ale nie mam zbyt dużo czasu żeby pisać. Byłam dziś na pierwszej wizycie z Małą u lekarza. Jest wszystko idealnie. Julka pięknie przybiera na wadze. Miałam przez ostatni czas kryzys w związku z karmieniem. Mam wklęsłe sutki i karmienie z piersi sprawiało przeogromny problem. Na szczęście ratowałam się laktatorem i kapturkami silikonowymi. Ale od dziś karmię już bez kapturków, bo sutki się wyciągnęły. Z laktatora dalej korzystam, ale kupiłam dziś butelkę, specjalną przy karmieniu piersią. Nie jest tania, ale mam nadzieję, że będzie na tyle dobra, że Mała nie zapomni odruchu ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny, ale ja na serio jestem gruba, to zdjęcie może tak jakoś wyszło :) lidka, gosiak trzymam za Was wielkie kciukasy! :) roxi po Tobie w ogóle nie widać tych 18 kg...na wizytę jeszcze idę być może jutro, ale nie jestem pewna bo mi gin na smsa nie odpowiada i nie wiem czy mam przyjść w końcu czy nie...do wieczora pewnie się wyjaśni roxi w którym tygodniu będziesz miała cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, pamiętaj, że płodniaki mogą być nawet 20 i 22 dnia cyklu, więc nie naciskajcie jeszcze na hamulec:) mi już troszkę przechodzą mdłości, a od tygodnia juz nie wymiotuję. Chyba nadchodzą lepsze czasy:) a ja weszłam w 10 tydzień. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calci
Czesc Dziewczyny. Pisze z prosba o porade i podtrzymanie na duchu bo bardzo panikuje. Od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne, ale z racji, ze przez ostatnie miesiace nie wspolzylam to tez zdarzalo mi sie zapomniec, ale tez wiedzialam, ze nie bedzie zadnych konsekwencji. W tym cyklu dostalam okres okolo 30.07 , pierwsza tabletke wzielam 3.08. Niestety zupelnie pominelam 6 lub 7 (wypadla mi i zamiast wziac kolejna po prostu ja pominelam...). 12.08 nie chce zeby zabrzmialo to zle, ale trafil mi sie troche niespodziewany stosunek :( oczywiscie bez zadnego innego zabepiecznia. 17.08 czyli w 5 dobie po wzielam tabletke ellaone, ktora działa do 120h po. Do tej pory zrobilam 3 testy: 1 - 9dnia po stosunku - wieczorem 2 11 dnia po stosunku rano 3 12 dnia po stosunku wieczorem Wyszły negatywnie. Zwykle okres dostaje w niedziele lub poniedzialek, ale po ellaone moge miec zaburzenia w cyklu. Bardzo sie boje, zemoglam zajsc w ciaze, mam od kliku dni wodniste biale uplawy i od od okolo tygodnia bole podbrzusza, jajnikow, problemy zaladkowe. Byc moze to stres albo skutki przyjecia duzej ilosci hormonow. Mam juz jedno dziecko i wtedy w bardzo wczesnej ciazy czulam juz bole piersi i mlodsci. Na razie nic takiego nie mam. Ech :( Czy myslicie, ze jesli zrobie test jutro (niestety nie bede maila mozliwosci rano dopiero wieczorem) a bedzie to teoretycznie dzien spodziewanej mieisaczki i jednoczesnie 14 po stosunku to powinnam sie ostatecznie uspokoic jesli bedzie tylko jednak krecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calci - zrob test w dacie spodziewanej miesiaczki, wczesniej, jest po prostu za wczesnie :-) Lidka32 - ja trzymam kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie :-) my tez intensywnie pracujemy od srody.. Siedzimy teraz i sie zastanawiamy czy juz wystarczy, czy jeszcze nalezaloby popracowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith dziekuje kochana;), kibicuje i Tobie, trzymam kciuki zeby sie udalo!! Silu, my z M. nie naciskamy na hamulce, jeszcze nie, lecz moj luby mowi, ze juz nie ma czym...taka intensywnosc nas dopadla tego cyklu;). Fajnie, ze juz Tobie przechodzi, teraz bedzie tylko lepiej;) Pyska, zaluje, ze dostalas okres, ale grunt to sie nie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lidka pracuj, pracuj :) liczę na to, że jak któraś z was zaciąży to mi przejdą mdłości i wymioty, tak sobie ubzdurałam, że moje dolegliwości się skończą i zaczną się u którejś z was, więc czekam aż zaciążycie:-P Silu nie chcę cię przerażać ale też tak miałam w 10 tgodniu, że przez tydzień czułam się prawie dobrze i nie wymiotowałam, ale później wszystko wróciło ze zdwojoną siłą... nie życzę ci tego oczywiście! Zaczęłam dzisiaj 17 tydzień i spędziłam poranek przytulona do toalety.... już naprawdę straciłam nadzieję, że będzie lepiej.... ale odkąd biorę mamarin to faktycznie mdłości się zmniejszyły no i w sumie miałam 5 dni przerwy w wymiotach, więc zawsze to coś.... Chyba dzisiaj poczułam pierwsze ruchy dziecka, nie jestem pewna bo to było takie jakby bulgotanie jak kładłam się na boku ale nigdy takiego nie miałam ,więc myślę że to już TO:) fAAAjne uczucie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
hej, jesli zrobilam dzis test w ciagu dnia w dniu spodziewanej miesiaczki, 14 dni po stosunku, ktory najprawdopodobniej nastapil podczas owulacji to moge miec pewnosc, ze jest raczej wiarygodny? wyszedl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze poczekała - może wyjść negatywny. Ja także powinnam dostać @ - nadal nie ma... ale wolę poczekać. Ale wiadomo ... ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, miałam ci własnie pisac, że ja znowu wróciłam do Mamarinu i biorę go 3 tabsy dziennie po śniadaniu bez względu czy mam mdłości czy nie...wolę je wyprzedzić.... i chyba to działa, bo od paru dni nic mi nie jest:) za to wrócił apetyt, z tego to się akurat nie cieszę....bo w 1 ciąży przytyłam 28kg i nie chciałabym tego powtórzyć... Ale zdrowie dziecka najważniejsze, więc nie odmawiam sobie za bardzo niczego, ale wieczorem czuję się po prostu "bloated" (nie umiem tego lepiej określić niż po ang.) Kochane zaciążajcie, zabierzcie ode mnie i od puszka trochę tych wymiocin:) Puszku, ja nie chcę słyszeć takich przemyśleń. Moje mdłości nie wrócą..........wierzę w to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Lidka i jej M. ale my juz mozemy uznac dzialania produkcyjne na ten miesiac za zakonczone, bo podejrzewam , ze jutro rozpoczynam faze lutealna. Wiec reszta przytulanek to juz czysto przyjemne bezecenstwa beda w tym miesiacu. Dziewczyny, padne za smiechu, moje kocie wlasnie odkrylo nowe okno i parapet w mieszkaniu, jest od ulicy i kot siedzi od 15 minut jak zaczarowany gapiac sie na tramwaje , samochody i ludzi, ktorzy jej pod nosem chodza (mieszkamy na niskim parterze). Jest bezbledna :-D Lidka, ile dni masz fazy lutealne z reguly, kiedy zamierzasz testowac? ps. Chetnie odbiore w spadku pierwszotrymestralnym te nudnosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith, nie wiem jaka jest moja faza lutealna, nie mierze tempki i jakos nigdy sie nad tym nie zastanawialam, nie zaglebialam sie nad tym tematem;). testowac zamierzam jak mi sie okres spozni...czyli kolo 4.09 a Ty testujesz lilith?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka...czyli testujemy razem:) Owulację miałam 20.08, pęcherzyk miał 24mm i pękł. Myslę, że 14 dni po owulacji to dobry moment na test. Więc czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja faze lutealna mam 13 dni, wiec testowac dopiero za 2 tygodnie powinnam, ale sie pokusze i moze cos w ten weekend. zreszta - pewnie jesli sie faktycznie udalo, to mnie "choroba morska" sama dopadnie i poinformuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki przepraszam ze nie pisze ale czytam was na biezaco i wchodze tylko na chwilke i zaraz wychodze bo nie ma jak dluzej po siedziec... Moja niunia poki co jest naprawde grzeczna:) w nocy wstaje mi nie czesto kolo 23,miedzy 3-4 i kolo 6-7...takze nie jest zle:) najada sie bardzo szybko bo czasem tylko je 5 minut i spi na calego:) jak byly upaly to pic jej sie chcialo to trwalo to nawet 15 minut...:) pokarmu mam naprawde duzo:) moja niunia 4 dni temu wazyla juz 3820:) takze szybko nabiera na wadze i bardzo ladnie juz ma takie poliki papusne hihi:) jest naprawde kochana:) a jak u was?? Silu jak sie czujesz??? pregg i wełna jak tam u was kochane? jak sie czujecie?? duzo wam jeszcze zostalo do rozwiazania?:) a cio u reszty dziewczyn napiszcie::) pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to z tym sikaniem na poczatku jest? Przeciez to niemozliwe, zebym od razu dostala ataku sikania? Czy mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak cos mi sie przesuneło w tym miesiącu... 15 sierpnia mialam dostać okres,a okazało się,że dopiero 15 mialam owulację. Dziś mam 13sty dzień f.lutelanej i dziś powinnam dostać miesiączkę. Póki co to jej nie mam, test zrobilam, a blada druga kreska wyszła dopiero po 5 minutach ( te testy pepino z tesco są dobre?, bo mam watpliwości), wiec po prawidłowym odczycie jak sama ulotka wskazuje. czuje lekki ból podbrzusza ale nie cało czas.. i mam wrażenie,że zaraz dostane okres, a tymczasem go nie ma... Nie wiem co mam mysleć... w ogóle to tracę cierpliwość, czemu nie można tak łatwo zajść w ciążę???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Witam, staramy się z mężem o dziecko, właściwie drugi cykl, choć pierwszy raczej przeoczyliśmy. Na początku strasznie się nakręciłam, taki mam charakter...ale z czasem, zdałam sobie sprawę, że to może potrwać. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz,jeżeli hipotetycznie- zaszłam w ciążę i jestem jakoś w 1 czy 2 tygodniu ciąży- czy jest możliwe abym miała nudności? Dziś w pracy, musiałam zamknąć sklep na chwilę i szyyybciutko pobiec do łazienki, bo zrobiło mi się niedobrze. Sama nie wiem, być może to na tle psychicznym, bo nie zdarzają mi się takie przygody... Robiłam co prawda test Pink, ten czuły, ale kreski T raczej nie było widać, choć chwilowo tak mi się zdawało. Na pewno jest też za wcześnie na test, ponowię przy zbliżającej się miesiączce. Jednak bardzo mnie zastanawiają te nudności, czy któraś z Was Ma(Miała) podobnie>? Pozdrawiam wszystkie Przyszłe Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loop - wydaje mi sie, ze mozesz testowac Stenemi - ja przy drugiej ciazy, mialam od poczatku zawroty glowy i nie tyle nudnosci, co dziki slinotok. Ale niestety w 7tc poronilam. Dzeiwczyny masakra!!!! - nie mam czym sikac juz, objawy jak klasyczne zapalenie pecherza, caly czas parcie, teraz od 2 h spac nie moge, mierzylam sobie temperature i na termometrze wyciagnelam jakby sluzowa krwista nitke!!!! 1, miala moze z 1.5cm dlugosci. To jest to???? W sensie zagniezdzanie???? Czy jakas choroba mnie ogolnie dopadla.. Kurde, przeciez to nawet na bete za wczesnie :-( jestem przerazona. Blagam niechze mi ktora zaciazona juz mi cos odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILITH hm.... jesli chodzi o sikanie to u mnie dopiero po 10 tygodniu odczulam lekkie parcie na pecherz i zaczelam w nocy wstawac do toalety i z kazdym dniem sie to nasila, teraz zaczynam 17 tydzien i non stop biegam do WC :-) selene, nie ,am pojecia czy tak szybko moga pojawic sie mdlosci, u mnie pojawily sie w 6 tygodniu liczac od daty ostatniej @ i wydaje mi sie to bardzo wczesnie :-D Ide dzis do doktorka na kontrolna wizyte i znom pewnie zobacze moje cudo melenkie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×