Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Siluetta
25latka będziecie mieli dzidzię zobaczysz. Jeśli mogę coś doradzić...moi znajomi starali się własnie o dzidziusia rok i troszkę. Nie wychodziło, mimo, że oboje zdrowi. Lekarz powiedział, że powinni się kochać w dni parzyste co 2 dzień, a nie codziennie (oni wcześniej jak króliczki codziennie w dni płodne, tak bardzo chcieli zaciążyć). Powiedział, że mają liczyć 10 dzień cyklu, potem 12 dzień cyklu, 14ty i 16ty i koniec. Potem mogą odpoczywać lub jesli będa mieli ochotę na seks to delikatny - podobno natura tak jest stworzona hormonalnie, że pod koniec cyklu nie potrzebuje seksu jeśli jest już dzidziuś, żeby nowe życie mogło się w spokoju zagnieździć i tworzyć. Więc lepiej nie ryzykować, tylko po dniach płodnych spokojnie z seksem. Powtarzam tylko słowa lekarza. Myślę 25latka, że taki maraton własnie powoduje, że nie możecie zaciążyć. Spróbuj jak moi znajomi. Od kiedy posłuchali tego lekarza w 2 cyklu zaszli. Mają teraz 2letniego Szymona:) o kurcze dzisiaj on kończy 2 latka, urodził się 1 stycznia, dobrze, że sobie przypomniałam, zaraz dzwonię złożyć zyczenia. Ja mam dziś 15 dzien cyklu. Śluz dalej jest, może i ochota mężowi najdzie, bo wczoraj nie bardzo (na co po cichu liczyłam). Ale jeśli najdzie go ochota to pewnie w nocy, więc będzie to końcówka 15 dnia cyklu. Cóż, a nóż się uda;):):) Wełna, zapadłaś się pod ziemię? od rana czatuję na twoj post, a ty tak milczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Siluetta za rady :) Ten maraton to tylko tak teraz, w tym miesiącu. wcześniej było tak jak mówiłaś co drugi dzień więc postanowiliśmy spróbować codziennie żeby utrafić w ten właściwy dzień :) wiem, że lekarze zalecają właśnie seks co drugi dzień żeby plemniczki nabrały mocy ale zobaczymy, może coś z tego wyjdzie. Moja znajoma tak właśnie zaszła po takim maratonie, wcześniej też seks co dwa dni w dni płodne i nic przez 3 lata a oboje też zdrowi także na to nie ma reguły. Ja to bym chciała żeby to tak było, że jak chcesz mieć dzidziusia to już i masz :) niektórym się właśnie tak udaje ale przeważnie tym co to nie bardzo chcą mieć dziecko, jedna wspólna noc i już wpadka a Ty chcesz, czekasz i nic... Ale nie będę się załamywać z ten Nowy Rok :) Agunia86 daj znać czy robiłaś drugi test :) Pomału już gratuluję:) Wełniany a Ty na co czekasz?! Trzymasz nas tylko w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta moje kochane, ja się wczoraj tak przytrułam, że cały dzień dzisiaj w łóżku leżę, nie wiem czym śledziem, jajkiem, Bóg jeden wie, w każdym razie dawno mi tak niedobrze nie było...leżę dziś cały dzień i zdycham @ nie ma! :) jutro rano robię test i zdaję Wam relację :) przepraszam, ze tak chaotycznie piszę, ale mój stan zdrowia tylko na tyle mi pozwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełniany, strułaś się??? hahahaha, tak to się teraz tłumaczy:) szybko zaczęłaś mieć mdłości. Test na pewno będzie pozytywny! ależ ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie Silu, naprawde sie strułam, na szczescie dzis juz mi lepiej, ale nadal czuje ze watróbka mi w poprzek stoi ;) dziewczyny zrobiłam test no co mam Wam powiedziec? :P jest tak jak mówiłyście :) udało się :) mam 2 kreski, chyba jestem w ciąży co? :) :) :) jednak najdziwniejsza jest moja reakcja, ja nadal nie wierze, kurde co się ze mną dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany z całego serca GRATULUJĘ!!!!! :) A widzisz, mówiłyśy Ci że będziesz miała te dwie kreseczki, super się dla Ciebie nowy roczek zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełniany, serdecznie gratuluję! Musisz być niesamowicie szczęśliwa. Nawet nie wiesz jak się cieszę. Wspaniała wiadomość. A termin masz pewnie na...październik?? Zazdroszczę:) U nas wczoraj nic. A owu mam na całego, śluz plus kłucie jajnika, czuję po prostu, że jest owu. Kurde:( dlaczego jak jest, to idzie na marne. Może dziś się uda..ale to 16dc więc nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane dziewuszki :) zaczynam się oswajać z tą myślą :) niedługo wychodzę i będę tu dopiero wieczorem mam nadzieje ze zaczniecie do mnie dołączać baby!! chyba nie zostawicie mnie samej na placu boju, co??!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
welnianykamyk a nie mowilam!wiedzialam,ze bedziesz w ciazy bo ja sie upre przy tym chorobsku hehe:) wielkie gratulacje,ja testuje dziaiaj bo juz wytrzymac nie moge !zdam relacje pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez w 1 ciąży bylam chora na poczatku, wiec moze faktycznie coś w tym jest ;) czekam na Twoją relacje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welniany GRATULUJE! Wiedziałam , że jesteś zaciążona! :) Majunia ty tez na pewno jestes! Mnie już ciekawość zżera! Ale moje ciało wysyła mi jakieś sprzeczne sygnały co do owulacji. Miałam nieziemskie bóle w podbrzuszu jak na owulke, temp na jeden dzien skoczyla z 36,6 do 37,1 (moze to jakis inny czynnik zadzialal akurat) a teraz od 3 dni nic. A zawsze jak mam owu temp utrzymuje mi sie do @. I w gruncie nie wie czy owu byla czy nie. Ale jakos sie nie nastawiam na ten miesiac :( . Chociaz slyszalam o takich kobietach dla ktorych wlasnie cykl w ktorym zaszly temp platala figle i sie w ogole nie spodziewaly. Ale jak mowi nie nastawiam sie i staram nie nakrecac bo jesli w ogole sie takie rzeczy dzialy to pewnie przypadek 1 na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
welnianykamyk napisz czy mialas jakies objawy procz przeziebienie i zmeczenia? obolale piersi?bo mnie wogole piersi nie bola i to mnie zastanawia!moze sama sie nakrecam na ta ciaze-wszystko mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welniany, super GRATULUJE OGROMNIE!!!!!!!!! Ale sie ciesze no, fajnie ze sie Tobie udalo, od razu mi lepiej, od razu zaczelam wierzyc ze i mi sie w koncu uda!!!!!!!! Dziekuje ci za odzyskane nadzieje kochana!!! Zdawaj relacje teraz!!!!! DZIEKI I GRATULUJE;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welnianykamyk wiedziałam że będzie dobrze!!!!!!!!!!!!! Hurrra! :) ja miesiączki ani żadnego krwawienia nie dostałam, za to pojawiła się taka mleczna wydzielina. Dziś chyba powtórzę test :) Tak się cieszę. Pozdrawiam wszystkie kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Jestem juz po testowaniu,niestety wynik negatywny pomimo tego,ze do @ jeszcze 4 dni.nie wytrzymalam i zrobilam test i teraz zaluje!czuje sie zawiedziona i zaczynam wierzyc,ze i tym razem to bedzie nic z tego. No coz moze innym razem sie uda i zobacze inny wynik testu!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
majunia, dziewczynom test negatywny wychodzi na 1 dzień przed miesiączką, a ty się łamiesz 4 dni przed;) Nie martw się, tylko śpij spokojnie i czekaj. wełniany, ale jesteś zdrowe babsko:) szybko zaskoczyłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
źle to napisałam test wychodzi negatywny nawet na 1 dzień przed okresem mimo, że są w ciąży, a ty sie martwisz na 4 dni przed, że nic z tego. np. caroline taka tu była pare stron wcześniej. 1 dzień przed negatyw, a następnego dnia 2 krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welniany GRATULACJE! Aż mi łzy w oczach stanęły jak to przeczytałam. Strasznie sie ciesze! Mam nadzieje że dołączę do ciebie w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja okres mialam 15 grudnia , staralam sie od 25 do 1 stycznia , teraz czekam na okres , choc nie ukrywam , ze po tym jak sie naczytalam ze tak ciezko zajsc w ciaze mam male nadzieje , z mezem nie zabezpieczamy sie od 6 lat , byl stosunek ale przerywany , teraz zaczal konczyc w srodku , juz bym chciala wykonac test , ale wiem ze to za wczesie :( swoja droga dziwne ze przez 6 lat nie bylo wpadki , a teraz jak sie chce pewnie sie nie uda , no coz , czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
maniana1, nic sie nie martw, ze przez 6 lat przerywanego nie zaszlas, ja przez 11 lat bylam z facetem i tylko stosunek przerywany i nic, zadnej ciazy!! Zmienilam faceta, wyszlam za maz i po 9 miesiacach staranka w srodeczek zaciazylam, dzis nasza coreczka konczy 3 latka;) no i koniecznie chce miec rodzenstwo, wiec dzielnie sie z mezem staramy, choc od roku juz i nadal jakos nic, ale wierze ze sie to w koncu zmieni, od jutra plodne, wiec bedzie w tym tyg. przytulanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka 9 miesiecy staran i Ci sie udalo ,bu a ja dopiero na chlopski rozum pierwsze podejscia, Wzesniej nie zdawalam sobie sprawy ze w ciaze tak trudno zajsc , Im wiecej czytam tym bardziej watpie , na dodatek w pierwsze dni staran poszlam i sie umylam , dopiero w 2 ostatnie nie , i teraz jak mi sie nie uda bede myslala ze to przez to :( Lidka milych przytulanek :) i mam nadzieje ze nie tylko :) ale i ze fasolka bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena5
cześć dziewczynki :) kurcze jakiś czas mnie nie było a tu już nowe zaciążone :) GRATULACJE dziewuszki :) a ja jestem na etapie czekania na @ w grudniu nici z owulacji, bo przerosły mi pęcherzyki :/ i przez to jeszcze @ się opóźnia :/ więc wszystko pod górkę :( czy któraś z Was kochane miała stymulowaną owulację? jeśli tak, to czy udało się Wam zaciążyć - i w którym cyklu? ja już dwa miałam stymulowane i nic... z tym, że drugi stracony, bo pęcherzyk przerósł aż do 40mm - masakra jakaś :( mam nadzieję, że niedługo dostanę @ żeby dalej działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje :) strasznie mi miło :) majunia mnie cycochy tez prawie w ogóle nie bola, troche troszeczke, ale raczej mało zauważalnie za to tak jak pisałam wcześniej mnie wręcz paliły z bólu jajniki, a potem zupełna cisza test 4 dni przed @ to wg mnie też mógl jeszcze nie wyjść dziewczyny kiedy sie idzie na usg zeby zobaczyc juz czy serce bije? bo ja juz nic nie pamietam jak to bylo...a bez sensu zebym szła 2 razy czekam na dobre wiesci od reszty! roxi babo ja tez mam nadzieję, ze do mnie dołączysz!!! :) czekam teraz razem z Wami pre - 12.01 tak? roxi - 17.01 lidka a Ty kiedy? silu do roboty dzisiaj, bo focha normalnie strzelę ;) majunia za 4 dni powtarzasz? jak kogoś pominelam to przepraszam, proszę dopisać jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
welniany podaj mi datę ostatniego okresu to ja ci wszystko wyliczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Siluetta tak do konca to nadzieji nie stracilam,bo zdaje sobie sprawe,ze 4 dni przed @ to jeszcze kawal czasu,takze dziekuje Tobie za te kilka slow otuchy. welnianykamyk tak za 4 dni powtorze test jak tylko miesiaczka nie przyjdzie! a z tego co pamietam,to serduszko juz mozna uslyszec od 6 tyg ciazy,ale dla pewnosci zawsze mozesz wpisac w google i znajdziesz odpowiedz!aha no i zapomnialam dodac,ze mnie peersi wogole nie bola!!niestety hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
welnianykamyk ja tez mialam 06.12 ostatnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to długie cykle masz...ja to mam 24 dniowe, wiec ja mam w ogóle za krótkie...i owulacje miałam jakoś 16-17 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×