Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Siluetta ja też w tamtej ciąży siedziałam na takim forum, ale teraz jakoś mi tak dobrze z Wami, że mi się nie chce :) nie wiem może później mnie najdzie... albo jeszcze lepiej jak wszystkie teraz zajdziecie w ciąże i się razem przeniesiemy, ooo tak, właśnie tak chcę! :) trzymam dzisiaj za Ciebie kciuki, ja tez tam miałąm że wiedziałam że mam owulację i myślałam, że teraz musi się udać, więc do dzieła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełna, ja w 1 ciąży tak samo - czułam dosłownie to co wczoraj i dzisiaj i właśnie wtedy przydziałałam i wyszedł synuś jak malowany:) więc wiem, że dziś może i MUSI się udać. Dzięki za kciukasy:) może ja w końcu założę topic zaciążonych;) i pociągnę was tam za sobą. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja sama nie wiem jak dlugie ma cykle , dostawalam okres tak kolo 10 , teraz dostalam w grudniu 15 , wiec ciezko mi ustalic kiedy teraz powinien nadejsc , mnie od paru dni tj od okolo 27 lekko kluje , bardzo lekko , nazwac tego bolem nie mozna , raz w okoliy pepka, raz w okolicy jajnikow , raz pod zebrami na srodku brzucha , pokluje lekko i za jakis czas przestaje , kwas foliowy biore naa wszelki wypadek od 26, teraz sie zdrzemnelam :) i czekam , czekam, w pochwie nie mam sucho , mam mokro i mam bialy sluz,temperatury nie mierze , ale jest cieplo tak na oko :):) heh , oj oby okres nie przyszedl , pf pf pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mnie wogole nie bola, ani troche , nawet jak scisne to nic nie czuc , a czesto wlasnie tak 2 tyg przed okresem mnie bolaly, mdlosci nie mam , ani nic , za wczesnie, jedynie to lekkie bardzo klucie , no dobra nie stresuje sie , czekam :) dam Wam znac czy test sie mylil czy nie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu powtórzyła test za parę dni skoro i tak już zrobiłaś pierwszy :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorze w sobote :) jak wytrzymam do tego czasu , to bedzie 24 dzien od okresu . bede obrej mysi, a jak cos to wyplacze sie tu na forum :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny! Muszę to powiedzieć, zazdroszczę Wam jak cholera! Manina powtorz test, jesli krecha bedzie coraz wyraźniejsza to ciaza na bank. Nie martw się na zapas tylko ciesz! Bo to najlepsza rzecz jaka mogła Ci się przydarzyć. Albo nawet spróbuj bete zrobic wtedy pewnosc na 100% szczegolnie jesli powtorzysz i bedzie roslo! 25latka Ja mam jeszcze tydzien to tesciku takze jeszcze troche ale czuje ze nie dolacze do wrzesniowek:( Wszystkim Wam które czekacie na @ życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje:) preggers skąd znowu u Ciebie takie przypuszczenia? Siluetta jak tam wczoraj było? :) co u reszty starających się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
silu dzialaj dzialaj Mala;), ja mam dzis 10 dc wiec wskakuje na meza wieczorkiem ;) potem go dorwe 12 i 14 dc, owulke mam miec w sobote, wiec zobaczymy, kto wie moze tym razem nasza chwila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobilam test , jedna kreska :( moze za wczesnie :( tylko czemu wczoraj mialam 2 :( :( szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina a tej samej firmy test robiłaś? bo jak innej to może miał jakąś inną czułość...dla mnie to jest niemożliwe żeby test się pomylił, ten na ciążę, nie byłoby 2 kreski gdyby ciąży nie było masz na tym pierwszym tescie cały czas tą krechę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej samej firmy :( na pierwszym nadal jest druga kreska , na tym drugim nic , ani cienia , wiec go wyzucilam , nie wiem , ale troche stracilam nadzieje , wczoraj robilam w poludnie po sniadaniu i wyszedl , dzis z porannego moczu i nic , myslalam ze wyjdzie mocniejsza ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 20 dzien cyklu, okres moge dostac kolo 10 , albo wczesniej albo pozniej , ciezko mi okreslic przez ostatnie 5 dniowe opoznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina, wiem, ze to trudne, ale musisz po prostu odczekac do @, jesli sie nie pojawi zrob wtedy jeszcze jeden test i bedzie wszytsko jasne, glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
i jeszcze jedno, jakie dlugie masz cykle i kiedy mialas ostatni @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni mialam 15 grudnia , ale wtedy opoznil mi sie 5 dni , tak to miewalam 10 , 8, 9 roznie , sama wiec nie wiem dokladnie jak dlugie mam , miesiac temu bralam leki na sen i one mi opoznily okres. ale mialam wmiare regularne , mniej wiecej kolo 10, ale zawsze przed a nie po , to byl raz gdy mi sie opoznil, zaluje ze zrobilam ten test wczoraj , narobilam sobie tylko niepotrzebnej nadziei , pamietam jak robilam testy i widzialam jedna kreseczke , fatalne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina pamietaj ze test czesciej sie myli w przypadku wyniku negatywnego niz pozytywnego. Dziwne ze dzisiaj kreska sie nie pojawila ale do kiedy nie dostaniesz @ jest szansa! Ja caly czas w Ciebie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
no to wychodzi mniej wiecej na to, ze masz dlugie cykle co okolo 30 dni, jak na moje obliczenia @ powinnas dostac kolo 13 stycznia, jelsi nie przyjdzie to wszytsko jasne;) czego naturalnie z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, poczekam, nic innego mi nie pozostalo, choc szczerze po tej dzisiejszej kreski az sie boje robic potem test , dobra czekam do okolo 13 , dzieki za wsparcie ,:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
manina musze ci powiedziec, ze ja dokladnie tak samo mialam, jakies 4 cykle temu i nieststy nie bylam w ciazy... wiem ze to jest mozliwe, druga bladziutka krecha a ciazy nie ma, no ale wzstyko jeszcze moze sie zdazyc i moze ty wlasnie ejstes w ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
Manina, a jakiej firmy był ten pozytywny test w 19dc??? Czekanie jest najgorsze, ale jeśli masz kasę, kup sobie kilka testów i rób codziennie. Czasem są takie sytuacje w życiu, że człowiek czuje się szczęśliwy jak w czymś tkwi, np. w twoim przypadku testować i sprawdzać czy jest ciąża, żeby poczuć się szczęśliwą. Czekanie będzie dłuższe, bo 10 dni poczekać to sporo. A tak z testami czekać będziesz codziennie 1 dzień, to jest do przeżycia. Może głupi sposób, ale na pewno przyniesie ci w pewien sposób ulgę. Bardzo często testy wykazują ciążę bardzo wcześnie (czasem owulacja się przesuwa i jest bardzo wcześnie w cyklu) i wtedy nie trzeba czekać do 28dc. Często czytałam o takim testowaniu z pozytywnym skutkiem właśnie w okolicach 20 dnia cyklu na tydzień przed okresem. nawet jak wpiszesz w google: pozytywny test tydzień przed miesiączką, to sama zobaczysz o czym mówię. Dzisiejszym testem się nie przejmuj, różne firmy robią badziewia. Ja uwielbiam pre-test. Pięknie wychodzi i zawsze prawdę powie. jest jeszcze taki bobo-test strumieniowy, on jest bardzo czuły, ale cięzko go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
manina, a tak na marginesie zdjecie które wkleiłaś jest piękne;) kreskę drugą widać i to bardzo wyraźnie. Dziwne by było dla mnie jeśli to nie ciąża, tyle ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, poczekajcie z testami do dnia @ albo chociaż dwa dni przed. Ja robiłam hcg we krwi tydzień po zapłodnieniu i wyszło nagatywnie, dopiero dwa dni przed terminem @ zrobiłam test ciążowy i wyszła słaba druga kreseczka, dwa dni po terminie byłą już gruba i wyraźna:) a cztery dni po terminie @ hcg we krwi wyszło prawie 1000 :) Dłuży się to czekanie, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam vitam , dzis i wczoraj , wczesniej tez vitam robilam , tylko takie sa u mnie a aptece , po inny musialabym isc do innej apteki , a ta pod domem , nie wiem czy jest sens testowac sie codzien , moze jakby dzis sie kreska potwierdzila to tak , ale ja boje sie ze juz tej drugiej kreseczki nie zobacze , swoja droga jak na tak wczesna " ciaze" to wyszla wyrazna , i to mi daje do myslenia , moze wadliwy test byl ze wyszedly 2 kreseczki, nie potrzebnie dzis robilam, tak to bym jeszcze nadzieje miala :) co do robienia testow codzien , raczej nie , dzis zrobilam i sobie zepsulam humor na caly dzien, bo tylko o tym mysle , pozatym szkoda kasy , jakbym miala to bym poszla zrobic z krwi , poczekam do okresu , brzuszek dalej lekko kluje , juz 8 dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
Witam ponownie!Melduje,ze w tym miesiace nici z dwoch kreseczek,bo wczoraj przywitala do mnie z 2-dniowym przyspieszeniem @.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny? Ja się przeziębiłam i leżę w łóżku. Czyli oczekiwanie na 11.01 jest dla mnie jeszcze gorsze. Wełna jak sie czujesz? Roxi 25latka macie jakies wczesne objawy? Cos sie u Was zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny? Ja jestem przezebiona i leze w lozku , a oczekiwanie na @ stalo sie jeszcze gorsze. Welna jak sie czujesz? Roxi i 25latka macie jakies wczesne objawy ktore moglyby wskazywac na ciaze? Manina jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny? Ja jestem przezebiona i leze w lozku , a oczekiwanie na @ stalo sie jeszcze gorsze. Welna jak sie czujesz? Roxi i 25latka macie jakies wczesne objawy ktore moglyby wskazywac na ciaze? Manina jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×