Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

To moja pierwsza ciąża, mam 25, prawie 26 lat. zaczęliśmy się starać około października. I powiem wam, że tym razem też byłam pewna, że dostane @, bo wszystko na to wskazywało. W dniu @ zrobiłam test i wyszedł cień kreski. Tak potwornie słaby, że uznałam za negatyw. Dopiero test zrobiony po 5 dniach od @ pokazał śliczne dwie kreski. Jakie robicie testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARADISE29
U mnie niestety @,moze nie jest taki mocny jak zawsze ale jest,takze znowu nic z tego.Obiecalam mezowi ze przestane juz wariowac,wiecie totalny luz,juz nie bede odliczac owulacji,zobaczymy jak to wyjdzie,bo jeszcze troche to maz zamiast zawiesc mnie na porodowke to by mnie zawiozl,ale do psychiatry!!!Preggers,wiesz co poczekaj tak do 7 dni,jesli @ nie dostaniesz,to nawet testu nie musisz robic,idz prosto do ginekologa,moze juz swoja fasolke zobaczysz,powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻyJE naDziEją
Hej:)Ja też czekam na dwie kreseczki:)Dzisiaj jest dzień po spodziewanej @ ale jeszcze spokojnie poczekam z tydzień albo półtora i dopiero zrobie test i mam nadzieje że wkońcu bedzie pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej nic. Zaczynam sobie myśleć ze to jakieś urojenia i dlatego nie mam @. Boje sie zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
Dziewczyny moje kochane, musicie wrzucić na luz ze staraniami. Zaprzestanie starań często kończy się ciażą. Pamiętajcie, że to dziecko wybiera czas przyjścia na świat a nie rodzice:) Przyjdzie wtedy kiedy ma przyjść nawet przy problemach czy to hormonalnych czy innych. Moja koleżanka zaszła w ciążę na tabletkach anty - to było ich 4 dziecko. Nie chcieli go. Okazał się cudownym chłopcem, z którego są dumni do dziś. Tak miało być. Ja obecny cykl spisałam już na straty. Znowu mnie rozłożyło i mojego synka też, więc i seksu nie było (męża już zaczyna boleć gardło). Kochaliśmy się w 9 dniu cyklu ale mam wielką nadzieję, że nie zaszłam w ciążę... bo jeśli zaszłam, to się chyba zapłaczę, bo nałykałam się tyle chemii, żeby się wyleczyć, że mojej dzidzi na pewno coś by od tego się stało:( Jutro idę do lekarza po antybiotyk, więc teraz już zaczynam się modlić, żeby dostać okres... A dzidzię robić w zdrowiu i pełni sił, żeby była zdrowiutka. Módlcie się proszę, żeby nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W październiku bacznie obserwowałam swoje ciało, wyliczałam w kalendarzach internetowych dni płodne i co? I nic. W listopadzie darowałam sobie te wszystkie zabiegi, przytulanki były co około 2 dni, bez parcia na płodzenie dzieciaczka, nawet śluzu płodnego nie zauważyłam u siebie i co? 6tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie dalej nic, w sensie że brak @ :D, jutro powtórzę test a dziś cały wieczór będę się modliła o dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Nie wiem czy wytrzymam- pewnie sama wiesz jak jest ciężko wytrzymać i nie robić testu :) ale postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie u lekaza i stwierdził ciąże początek 6 tygodnia buziaki dla wszystkich strarajacych się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej_lola
a ja jak musialam zrobic test, to zdziwilam sie, ile ich jest i jak bardzo sie roznia... jakościwo! widzieliscie test apteo? jakby z lat 70 sie urwal! duzo ich jest - bobo, amil, quick, easy view, pre test... ale tylko te dwa, Easy View i pre-test maja taka folijke zabezpieczajaca i te postanowilam kupic:) suma sumarum-okazalo sie, ze impreza andrzejkowa nie bedzie miala wyniku jako przyszlego bobasa:P uf! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers i jak tam? pojawiła sie@? robiłas test? ja dzis mam miec ale narazie sie nie zapowiada. temperatura dalej taka sama. preggers ile tobie sie juz spoźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety dostalam czegos podobnego do @ aczkolwiek do konca @ nie bedacym. Ale chyba mozna uznac ze musze sie starac w swieta:) Moze to bedzie odpowiedni moment dla mnie:) jest to bardzo skapa miesiaczka, ale moze to przez to ze przerwalam branie plastrow anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny mam pytanie...
Od jakiegoś pół roku mam dośc regularny okres, bo dostaję 4/5 każdego miesiąca. W tym miesiącu nie dostałam, czyli spóźnia mi się już ponad tydzień. Robiłam już 2 testy 9 i 10 grudnia i wyszły negatywne. I teraz pytanie, czy zrobić jeszcze jeden dla pewności, czy może już w tamtych by wyszło, że jestem w ciązy? Nie wiem, czy to ciąża czy opóźnienie z innego powodu. Dodam, że nie staramy się o dziecko na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka dziś mam 32dc, cykle przeważnie 30-31 dni i punktualnie jak w zegarku a teraz nic, kupię dziś test i jutro rano zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 20
ja zrobiłam test 11 dni po współżyciu, wyszedł negatywny, dostałam potem okres, ponownie wykonałam test po 4 tyg, i też wyszedł negatywny, czy istnieje możliwość abym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers może to jednak nie@ tylko jakies plamienie. i ciążą. ja dalej czekam na @, oby sie nie pojawiła doris mysle ze nie jestes w ciąży dziewczyny mam pytanie; mysle ze ty tez nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi chcialabym zeby tak bylo ale baaaardzo w to watpie. Chociaz nie wyglada to jak moj @. no ale najwyzej jesli zobacze jakies inne objawy zrobie test. ale nie wydaje mi sie . Dzisiaj mi strasznie przykro. Moj narzeczony tez troche sie podlamal, szczegolnie ze zbliza sie data mojego porodu (z tego poronienia) i jest nam coraz ciezej. No ale juz niedlugo znowu dni plodne i staramy sie nie zalamywac. Ja trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny! Bardzo bardzo mocno! Moze oi mi sie uda nastepnym razem! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tygodni. Słuchajcie dzisiaj juz praktycznie nie mam tego okresu tylko jakby ostatki i to takie brazowe. Myslicie ze mam jeszcze szanse. Wiem ze to glupie myslec ze ok mam okres w ciazy ale w koncu wiele dziewczyn ma. Roxi jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregges - zrób jednak ten test. Tak dla pewności. Jeśli jednak był by niestety negatywny (choć z całego serducha życzę Ci dwóch kresek!)-to skonsultuj się z lekarzem. Ja jak zaszłam w ciążę ze swoim małym,nie miałam kompletnie żadnych objawów. I miałam plamienia. Ale coś mi się nie podobało,i zrobiłam test. Wyszedł pozytywny. Dodam,że dokładnie 6 miesięcy wcześniej urodziłam córeczkę,w 21 tyg. ciąży,która już nie żyła - uznali to za "poronienie". Czyli sytuacja troszkę podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 latka przykro mi. Ale juz niedlugo znowu dni plodne:) ja przynajmniej tak sie pocieszam. Steal dzieki za dodanie otuchy chociaz naprawde watpie ze i mi mogloby sie tak udac:) A jak wygladaly te Twoje plamienia? Roxi pociesz Nas moze chociaz Tobie sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 6 dni do testu
Podczytuje was od kilku dni i tak zajrzalam zeby zobaczyc czy sa jakies dobre wiesci :-( Nie martwcie sie dziewczyny. Na pewno wam sie w koncu uda!!!! Wiem ze nie jest latwo bo sama przez to przechodzilam (o pierwsze dziecko staralam sie bardzo dlugo). Ale nie poddawajcie sie. Na pewno zobaczycie swoje upragnione 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers były bardzo skąpe,takie brązowawe,jak by z domieszką MINIMALNĄ krwi. Jakieś 2-3 dni to trwało. Bez bóli brzucha,takie tylko "smyranie" w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers ja dalej nie mam@ ale piersi mnie już nie bolą a przestają mnie zawsze boleć zaraz przed @:( preggers ja mysle ze ty jestes w ciazy. okres juz dawno powinnas miec i sie nie pojawil. a steal pisze ze miala plamienie jak byla w ciazy. wiec mysle ze to moze jednak to. zrob test i napisz jak najszybciej ze zobaczylas 2 kreseczki!!!!!!!!!1. BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×