Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

sposób na piękne, zdrowe włosy!!!zajrzyj

Polecane posty

chcesz mieć piękną , gęstą czuprynę? oto przepis:-) oczywiście wypróbowany przeze mnie. 1 jajko- zółtko pół kostki drożdży 2 łyżki nafty kosmetycznej, można też dodać 6 kropelek olejku rycynowego mieszamy to na papkę i nakładamy na włosy. Głowę owijamy najlepiej jakimś czepkiem, tak na 45 minut. Maseczkę stosujemy raz w tygodniu. Po 3 tygodniach włosy odzyskują blask, stają się mocniejsze i gęściejsze. Są po prostu piękne!! nie plączą się, są odżywione i .........nie przetłuszczają się tak bardzo- jesli ktoś miał z tym wczesniej problemy. Polecam!!!ja nie poznaję swoich włosów!! są jak nie moje!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsa
szkoda pieniedzy na takie pierdoły.DZieci w Afryce głodują a tu jakiś debil sobie jajka na głowie rozbija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisi mi to
A co mnie obchodzą dzieci w Afryce?? Nie ja je rodziłam i nie ja muszę je karmić. Niech je rząd nakarmi, UsA skoro są takie bogate, a my nie mamy żadnego prawa się tym przejmować. Muszę zadbać o własne dzieci, a nie przejmować się cudzymi. Tyram w pocie czoła i mam pensję wydawać na afrykańskie dzieci?? to chyba kiepska prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komantarze pod tym co napisala yasmin co dosc zbedne tutaj :-o dzieki wielkie za te rewelacje, napewno sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam piekne
i mocne i lśniące włosy, używam po każdym myciu odżywkę lub jedwab płynny!! Włoski rewelacja!!. i nie muszę sie męczyć i chodzić z czymś dziwnym na głowie tyle czasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym mogła zbawić świat jednym żółtkiem od jajka z pewnością bym to zrobiła:-) :-) mam nadzieję, że komuś pomogę tym przepisem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> a ja mam piekne - to sie ciesze, ale za glosno sie tym nie chwal bo z tej pewnosci siebie i wysmiewania takich sposobow Twoje piekne wlosy Cie opuszcza :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką maseczkę robisz sobie raz w tygodniu więc nie sądzę zeby było to aż tak uciążliwe:-) Na codzień można używać zwykłych kosmetyków pielęgnacyjnych- odżywki, jakieś serum wygładzające...cokolwiek i co kto lubi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomozesz yasmin, juz od dawna myslalam o takim sposobie bo wszystkie te odzywki i inne cuda to malo daja. chyba ze forse producentom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjo
teraz dajcie jeszcze sobie buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to prawda. Ja jeszcze nie znalazłam takiej odżywki do włosów która by mnie w pełni usatysfakcjonowała. Wydałam juz kupę kasy i nic. mam z natury cieniutkie włosy ale jest ich dużo. Ta maseczka sprawia, że włosy gęścieją, są puszyste, mocne i sprężyste.Oczywiście nie od razu bo na wszystko trzeba czasu:-) Raz w tygodniu jakiś wieczór można poświęcić na takie małe co nie co dla naszych włosków. To im tylko dobrze zrobi:-) Moja mama też stosuje i jest bardzo zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytaniie
Można trzymać tę maseczkę dłużej na włosach, np. 3h??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mama trzymała ją najdłużej półtora godziny:-) ale 3 to raczej nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to stary przepis
wszędzie go podają. jednym pomaga, innym nie. jak każdy inny. nie myśl, że amerykę odkryłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia-81
dzieki Yasmin! Tez mam cienkie wlosy i nijak nie moge znalezc sposobu na poprawienie ich kondycji - Twoja rade wyprobuje na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska z wloskami
a gdzie mozna kupic nafte kosmetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafte kupisz w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×