Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana pewnym panem

jak zainteresować swoja osoba pewnego pana...

Polecane posty

Gość zainteresowana pewnym panem

Nie mam pojecia. moze wy cos podpowiecie. podoba mi sie pewien magister z mojego wydzialu. jestem na 4 roku i nie mialam i nie bede miec z nim juz zajec. co prawda chcialam sie zapisac na jakies nadobowiazkowe, ale zabraklo miejsc. zle zrobilam, ze zapytalam go przez maila, bo teraz on mnie nie kojarzy. wiem, na jaka silownie chodzi, ale przeciez nie bede jak idiotka zapisywac sie na nia i siedziec tam cale dnie w nadziei, ze sie zjawi. pojsc do niego i zapytac sie o cos zwiazanego z tematyka tych zajec, na ktore chcialam sie zapisac??? o kurde, taka jestem stara , a taki mam glupi problem:) doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym panem
ej, napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może idz do niego na konsultacje z jakims wymyslonym problemem :) i zagadaj chłopaka :P a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz zaproś go na kawę,jak nie spróbuj znowu może kino--sprawa tak mała że szkoda czasu-nie czekaj na Świętego Mikołaja-działaj-cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym panem
dobry pomysl z tymi konsultacjami. on jest starszy ode mnie tylko o 3 lata. pamietam go jeszcze jak byl studentem. dlatego tez prowadzi tylko na naszym wydziale zajecia nieobowiazkowe. to moze byc troche 'podejrzane', ze zwacam sie do tak malo doswiadczonego naukowca na kawe za nic bym sie nie odwazyla. tak po prostu zaprosic nieznajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym panem
a moze wyslac mu znowu maila, ze tak naprawde to chodzilo mi o znajomosc, a nie o uczestnictwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×