Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sawa

ilość brzuszków?

Polecane posty

razem biegamy ;) ja nie potrzebuję chudnąć, ale polubiłam biegi wieczorem i też biegam, a że on schudnąć potrzebuje, to tym HIIT-em biegamy. http://www.sfd.pl/Trening_Interwa%C5%82owy_HIIT_-t268582.html http://pl.wikipedia.org/wiki/HIIT przeczytaj, spróbuj, jakby co to na początek nie za dużo, 4-5 interwałów bo padniesz. w tych tekstach jest dobrze opisane co i jak. 55cm w pasie..? to mniej niż ja :P a jak z Twoją dietą? coś \"na masę\" czy w ogóle coś z dietą kombinowałeś oprócz \"strasznym jestem leniem i lubie pojeść\"? :P w Twoim wieku, przy regularnym wysiłku powinno się spalać wszystko, ale jesli za duzo jesz syfiastego żarcia, to i ćwiczenia nie spalą.. a w ogóle, co na siłowni ćwiczysz? które partie, jakie maszyny etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakus
Diete mam taka ze 1 tabliczke czekolady zjadam na miesiac i to jest wszystko słodkie:P Ostatni posiłek jest o 18.00 i do rana nic rano dopiero wypijam naczczo ,,koktail'' Skład: Jajko, banan, mleko i miod i wszystko zmiksowane do skoły pare kanapek i po sqole siłka:D Na siłowni głownie na klatke pare na nogi, do tego na triceps biceps i brzuszki na trakiej maszynie a w womu wieczorem jeszcze spiecia tak 50 (5 x 10) I to jest tyle no i biegam ale to jak mi sie chce i mam czas bo nie zawsze mam;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie powinieneś przy takim jedzeniu mieć raczej problemów ze zrzuceniem. może już faktycznie nie zrzucisz więcej.. hmm na siłowni, żadnymi brzuszkami itp nie spowodujesz spalania tłuszczu - tylko aeroby temu służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakus
No wiem wiem ale jesli jest taka mozliwosc to robie:D:D Moze kiedys mi sie to przyda:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakus
Hahahaha zastosowałem sie do tego HIITa i zerwałem mięsien uda:P:P A wszystko sie rozgrzałem tak jak powinienem i do piero sprint a tu dup;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd2
a co myslicie o tym, zeby poprostu bez rozgrzewki robic sobie brzuszki przez 30 minut ? jezeli nie, to powiedzcie prosze co mozna robic przed brzuszkami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można pobiegać 5 minut w miejscu, trochę skłonów porobić etc.. po co robić 30 minut brzuszki..? mięsnie przestają intensywnie pracować po jakichś 20 powtórzeniach (lepiej robić brzuszki w seriach po 15 powtórzeń, serii 3-5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd2
czyli jednym slowem jakich cwiczen przed brzuszkami bym nie robil , to mają mi one zając 30minut~? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja tak napisałam..??? rozgrzewka powinna trwać ok 5 minut, natomiast cwiczenie brzuszków przez 30 minut jest BEZ SENSU - z w/w powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd2
a jezeli rozmawiamy o spalaniu tluszczu ? co proponujesz ? ;) oprocz biegania, roweru, basenu oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki, ile by ich nie robić, nie spalą tłuszczu z brzucha. może na samym początku ubędzie kilka cm - bo mięśnie troszkę się ujędrnią, ale to nie jest żadne spalanie. wlaśnie aby spalić tłuszcz trzeba ćwiczyć aeroby - te biegi, pływanie, można na maszynach typu orbitrek. mój facet walczy z brzuchem - dobre efekty miał gdy biegał w pasie neoprenowym (z allegro, za 6 zł), teraz po urlopie dalej zamierza walczyć tym samym systemem. możesz jeszcze hula hopem pokręcić jeśli dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd2
ja mysle , mimo ze Cie szanuje i czytam wszystko dokladnie . to w sprawie brzuszkow nie masz racji . kazdy pot spowodowany oczywiscie wysilkiem z czasem powieksza miesnie, ale takze spala tluszcz . robienie duzej ilosci brzuszkow to przedewszystkim wysilek , nie mniejszy niz 10km rowerkiem dziennie . oczywiscie ilosc brzuszkow/pompek musi byc odpowiednia :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehuhuhe
a co do tego pasa . czy oplaca sie go na prawde kupowac ? czy daje dobre rezultaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szacunku do swojego ciała - które będzie musiało Ci służyć jeszcze długo - poczytaj trochę teorii nt spalania tłuszczu w okolicach brzucha. możesz machać brzuszki i po 2 godz dziennie - inni w tym czasie pobiegają pół godziny (system HIIT) lub godzinę i zrzucą oponę szybciej :) co do pasa - na przykładzie swojego faceta widzę, że to działa - nie chudnie się od tego samego, ale przy bieganiu w pasie efekty były szybsze niz wcześniej bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dd2, mięśnie brzucha są o wiele mniejsze niż mięśnie czworogłowe i pośladkowe, i za diabła nie da się robiąc brzuszki spalić tyle, co na zwykłym rowerze, o bieżni czy wioślarce nie wspominając. A machanie danym mięśniem wcale nie oznacza spalenia tłuszczu z jego okolic - fat gubi się równomiernie na całym ciele, przeważnie najpóźniej tam, gdzie najbardziej chcemy go stracić ;) W świetle powyższego zapytam: po co machać 30 minut same brzuszki, skoro ten sam czas można wykorzystać na o ćwiczenia o wiele bardziej efektywne i spalić dużo więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd2
macie racje, biegam, rower, basen, silownia, brzuszki, pompki a do tego kupuje pas :) wiec mysle ze bede miał efekty :) dzieki wszystkim za pomoc i za wyrozumiałość ;-) czy mysliciie ze jezeli mam 2cm brzuszka za duzo to szybko dam sobie rade? ;) cwicze codziennie do tego gram w pilke i mam 3 treningi tygodniowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaaaa
bardzo chce schudnąć 4-5 kilo, lecz problem polega na tym że mam strasznie słabą silną wolee ;/ .. kiedyś stosowałam herbatki slim figura (oczywiscie plus ćwiczenia) to wtedy schudłam 2 kilo ale co z tego jak znowu przybrałam a nie chce pić juz tych herbatek, znacie moze jakies dobre wspomagacze na odchudzanie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, sorka że odgrzebuję stary temat, ale jestem jego autorką i przez przypadek natknęłam się na niego "po latach", normalnie szok :D o ja naiwna... oczywiście dietę i ćwiczenia porzuciłam, 6 weidera zrobiłam jakoś do 20 dnia chyba, ale odpuściłam sobie bo miałam zawroty głowy i słabo mi się robiło :) chciałabym ważyć tyle co wtedy gdy zakładałam ten temat :P 5 lat później urodziłam dziecko a 2 lata potem drugie i mam teraz 10kg więcej :) Teraz od tygodnia podjęłam walkę odchudzającą, więc zobaczymy jak to się potoczy. Może za kilka lat znowu tu zajrzę, o ile Kafe będzie jeszcze istniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×