Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

na manekinie niezbyt zachęcajaco wyglądają! moze pokazesz nam je na sobie - zamiesc fotke np. na www.fotosik.pl i tutaj linka do niej! 9oczywiscie moze byc anonimowo-bez twarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_mafijka
Postaram się może w weekend strzelić fotkę, bo faktycznie manekiny mają mało kobiece kształty ... trochę to wszystko płaskie i chudziutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie trochę za dużo się tam dzieje, ale to już kwestia upodobań ;) Wolę poszaleć z górą, a dół bardziej stonowany. Generalnie do gładkich prostych koszulek mogą fajnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ulicach coraz więcej
obcislych skoropodobnych spodni i to mimo plus 20 stopni! W sklepach pojawily sie tez skórzane krótkie spodenki, mini spódniczki i sukienki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak temperatura bedzie
powyzej 20-25 stopni - TO nic dziwnego ze nie chodza ale DZIEWCZYNY jesli obniza sie do 15 stopni to mimo slonca nie wstydzcie sie sexi ubrac w skórkowe spodenki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórolubna_laska
Mam gorącą prośbę - czy ktoś zorientowany mógłby napisać, gdzie obecnie są dostępne takie skóropodobne spodnie ? Nie chodzi o allegro, tylko sklepy. Bardzo chcę kupić, ale jakoś jak już wybiorę się na zakupy, to nie znajduję nic ciekawego... Z góry serdeczne dzięki. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skórolubna_laska
a z jakiego miasta jestes? napisz na maila lederfan@wp.pl to dam ci namiary sklepów z całego kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyyyy
Gość Jokamar
Skóra jest świetna. Ale wszystko tylko nie spodnie...jakoś nigdy mnie nie przekonywałay. Uwielbiam torebki, paski kurtki itp.,ale spodni bym nie założyła. http://jokamar.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pewnie nie mialas
jeszcze faceta? dla chlopaka nie ma nic lepszego jak zgrabna damska pupa w obcslych skorzanych spodniach!!! latem oczywiscie moze byc skórzana mini ale zima raczej jej nie zalozysz no i trzeba miec zgrabne nogi.. a pupa praktycznie kazda moze byc sexi (nawet i troche tezsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockRoxi666
Ja noszę takie spodnie! Mam dwie pary (obie czarne)! Mam 20 lat i uwielbiam rock and roll'owy styl. Obracam się w gronie rockowców i nie wyobrażam sobie gdybym wśród Nich wszystkich miała paradować w jeansowej mini i różowym topiku... Miałam bardzo duży problem ze względu na rozmiar spodni, ponieważ jestem filigranowa, ale znalazłam stronkę na necie, gdzie szyją spodnie na wymiar i przysyłają do domu (jest też możliwy zwrot, ale u mnie było to niepotrzebne, gdyż spodnie pasują idealnie)! Dziewczyna w skórzanych spodniach, skórzanej ramonesce, glanach i czarnych obcisłym t-shircie - to jest to! Ja chodzę tak ubrana na co dzień. Mam platynowe włosy do pasa, długie czarne paznokcie, ostry make-up, kolczyki (w uszach, języku, pępku) i czuję się sobą! W mojej paczce jest 12 chłopaków i tyko 2 dziewczyny i mimo tego, że nie jesteśmy ubrane, jak panienki lekkich obyczajów i tak zyskujemy szacunek i zachwyt Naszych przyjaciół przeciwnej płci - i właśnie to jest piękne, że nie musisz na pokaz upodabniać się do lalki Barbie, żeby być dostrzeżoną. Wystarczy po prostu wyeksponować w dobry sposób swoje JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rockroxi666 - to jestes dziewczyna moich marzen - zawsze chcialem poznac filigranowa rockmenke w skórzanych spodniach :) moze zamiescisz swoje foto (bez twarzy) w skórze lub przyslesz mi na maila lederfan@wp.pl AVE ROXI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam specjalnie dla meza
Bardzo Mu się podobaja i najchetniej kazalby mi w nich chodzic caly czas. Dzien i noc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to twoj maz ma farta
i co nosisz codziennie? pokaz swoja fote w nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxete88890
A ja polecam www.soyelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxette a tu u nich
kupujesz? fajne rzeczy maja1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×