Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość Seba1983rB-stok
Nie stety dziewczyny nie nawidzą uwazaja ze takie ciuchy nosza prostytutki i ze sa smieszne hmm Uznaja tylko jeansy . Poprostu nie lubia cudów : / tylko zwykle ciuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1983rB-stok
Nie stety dziewczyny nie nawidzą uwazaja ze takie ciuchy nosza prostytutki i ze sa smieszne hmm Uznaja tylko jeansy . Poprostu nie lubia cudów : / tylko zwykle ciuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra najlepszy pomysl
z drugiej strony mozna zrozumiec to zacofanie albowiem cala wschodnia polska i poludne tj gory sa bardzo religijne... to zapewne wina kosciola... ale gdyby zasypac hurtowo tamtejsze sklepu w clym regionie spodniami o kroju jeans tylko ze skóry zwyklej i ekologicznej- tylko cena nie moglaby byc wyzsza niz cebna jeansow a dostepnosc w kazdym wiekszym sklepie odziezowym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1983rB-stok
To nic nie da dziewczyny sa nastawione ze skórzane Spodnie sa brzydkie i nie da ich sie prac a po 2 Lubia miec przewjewne a nie pazace w tylek . Mówia ze sa nie praktyczne ,śmieszne,Obciachowe hmm mówia poprostu ze to wiocha jak ktos takie ma : / Sam nie raz chodzilem po miescie to wiele dziewczyn smialo sie poprostu Skórzane moga byc Buty dla nich ale nigdy Spodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skóropodobne spodnie rurki i spódnicę ołówkową. Bardzo lubię tego typu ciuchy. Potrafią fajnie podkręcić stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba_83rBstok
No kiedys Pilem duzo Piwka a moje ulubione kilka par Spodni Skórzanych robily sie przyciasne hmm szkoda mi bylo ich sprzedawac wiec przestalem pic i waga powrucila do poprzedniego stanu bylo 66 czasami a pozniej 58 i tak sie trzyma :) Najlepszy rozmiar to 34 i 36 Super dziewczyna wyglada w takih skórkowych Spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrze gadaaaa
ja sie wstydze. mam wrazenie ze mam za duza dupe do takich spodni. choc jak widze inne dziewczyny to wg mnie super wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @madrze gadaa
ale kobieta powinna miec odpowiednia pupe - a esli bedzie tak ciasno scisnieta to napewno bedziewygladac na znacznie mniejsza niz w jakis luznych spodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1983rBstok
No tak jeszcze w Miare wyglada Sexi rozmiar 38 czyli kolo 76 w Pasie . Jak wiekszy to tak niebardzawo :) Duzo tez zalezy jaki kolor mi akurat sie podobaja ciemno szare,rozne brązy ,czarne , rózowe ,czaerwone to super kolory :) Jak zapoznam taka dziewczyne co by lubila to bym chcial by nosila czesto takie rozne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze sie wypowie
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ale moze ktos
zamiesci jakies "realne" fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He :)
A ja z chlopakiem się wybralam na ten weekend w gory. :) I w hotelu gdzie jestesmy jest jacuzzi. Nie wiedzialam, że bedzie i nie wzielam kostiumu. Ale wczoraj zapytalam się Pani w recepcji, czy nie byloby problemu, gdybym weszla do wody w moich spodniach ze skory. No i Babeczka powiedziala że nie. :) Zebyscie widzieli Jej mine. :) I miny tych ludzi ktorzy wczoraj też byli i się kapali w jacuzzi. :) Było super. :) A mój chlopak byl wniebowziety. :) Dzisiaj musze to powtorzyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhdf
Coz, trafiaja sie chorzy ludzie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1983rB
Hmm przeciez skóry nie wolno moczyć bo zniczczy sie jak wyschnie to zesztywnieje : / chyba ze to skóropodobne to mozna do 30 stopni jak wiecej to sie skurczą . Pochwal sie jakie masz zdjeciem :) jesli masz cheć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @seba
to prowokacja! widac ze tekst napisal facet fetyszysta tzw WET ... czyli moczenia np. skóry ale modne tez jest latex.. itp.. akurat tego nie do konca rozumiem - owszem skora jest wtedy bardziej blyszczaca itd ale juz w dotyku niekoniecznie przyjemniejsza bo MOKRA... widac rozne rzeczy rozne osoby krecą!! wiec dziewzzcyny po prostu noście skórzane spodnie! a jesli musza sie juz zmoczyc to bajlepiej w DESZCZU - wtedy bedziecie sczesliwe ze wwszyscy przemokniecie wool a wy (w srodku) suchutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak naprawde czyja
dziewczyna takie nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sczescie co raz wiecej
widac w centrach miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekuuu
Skóropodne? Tandeta, nie przepuszcza powietrza, taniocha i obciach. Jak Cię nie stać na skórę to się nie ośmieszajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumcajsek
Haha! Ale im się musi mała zapocić w takich spodniach z materiału jak folia. buahahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1983rB
Wszystko zalezy jaka ta Eko skóra alew upal sie nie Poleca nosic najlepiej gdu nie ma slonca lub slabe . Ja nosilem w Slonce Skórzane to bylo wporzadku a jak skóropodobne to po dluzszym chodzeniu nie stety bylem spocony . Takze tez Polecam Skóre cienką hmm zeby ktos nie myslal ze taka jak na motocykl bo to gruba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×