Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość gość
na 30 stopniowe upaly to sa skórzane krotkie spodenki i mini spodniczki!!! ale np na motocykl jak najbardziej warto zalożyć długie skórzane spodnie ale tyko z PRAWDZIWEJ skory ktora w jakims stopniu oddycha! natomiast sztuczna skora najlepiej nosic tak do ok 20 stopni i deszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdą jest, że w skórzanych spodniach,majtkach skórzanych czy w skórzanych szortach najbardziej seksownie i podniecająco wyglądają prawdiwie perfidne i dorosłe kobieta w wieku powyżej 50-60 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze czy ten gość rzeczywiscie pisze serio?? chory zboczeniec ------------------------------------------ Czasem trochę śmiechu nie zaszkodzi najlepsze wpadki i upadki z internetu http://www.youtube.com/watch?v=GeZWwjceDuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz? super extra ta skorzana koszula i extra wyglaa z tymi skorkowymi spodniami!!! pewnie jestes okropnie gruba lub raczej gruby i sam nie mozesz takich ciuszkow nosic? kazda szanujaca sie laska ma takie w swojej szafie na chlodniejsze dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesli chodzi ci o wczesniejza wypowiedz z tymi50-60 to masz raxje.. to jakis wariat chyba.. najseksowniej w skorze wygladaja poprostu normalne kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesien nalezy do skorzanych
spodni juz od paru lat www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9195f97b1d8cbacd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motocyklistki tez sa sexi www.imagebam.com/image/01a501266500931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D*psko by mi spłonęło w ten upał w takich spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na upał to zakladasz krótkie spodenki lub mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pokaz nam sie
w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs 39
moim zdaniem kobiety powinny chodzić w skórzanej odzieży może nie tylko spodnie ,ale spódnice .Ja osobiście chętnie poznałbym taką kobietę . Uważam ze trzeba ubierać się przede wszystkim wygodnie a nie koniecznie czasami modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super extra spdnie maja w sklepie chyba o nazwie "solar" z prawdziwej skora - zamarzyly mi sie takie... ochnika tez fajne ale cholernie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinos
Jak się tobie zamarzyły takie spodnie to czemu nie możesz kupić w jakiej cenie są spodnie ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@marcinos te w solarze chyba 399 a ochnika 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinos
A jakie ci się podobają te solara czy te z ochnika podaj do siebie emeila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Eltora
Mistrzostwo: www.leatherfads.com/womens-leather-pants.aspx Tylko najwyższej jakości owcza, mięciutka, oddychająca skóra. Wszystko szyte na miarę na najwyższym poziomie, do dokładnie określonych wymiarów. Przeróżne fasony dla każdego. Cena nie mała, ale myślę, że każda zgrabna laska powinna mieć przynajmniej jedne takie spodnie na specjalne okazje. Ja już takie mam. Dokładnie ten model: www.leatherfads.com/cool-techno-styled-leather-pants-2598.aspx Leżą bosko. Już samo zakładanie ich mnie kręci. Mają tylko jeden mankament - faceci masakrują mnie wzrokiem jak się w nie wystroje ;)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinos
Pytanie do ania eltora i jak się chodzi w takich spodniach ze skóry lubisz nosić spodnie ze skóry podaj do siebie emeila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anita
pokaz sie nam w nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam spodnie z eko-skóry na denimbox.pl. i są mega z***biste, bo mają taki cienki polarek pod spodem, więc się do nich nie przykleję tylko elegancko wsunę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi90
Jakbym spotkał taką kobietę w skórzanej spódnicy albo spodniach było by z nią źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co żal d**ę ściska, że nie masz? Ja przeważnie chodzę w skórach, w spódnicach, spodniach, płaszczach i kurtkach. Na zimę mam futra i kożuchy. Do tego tylko skórzane torebki i buty. Takie rzeczy są dla eleganckich kobiet, a nie dla ekopoyebów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi90
A nie sądzisz że kobieta prowokuję (nie będę pisał do czego) w takim ubraniu jak skórzana spódnica a jeszcze jak chodzi tak wieczorem to jest już samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz z tym problem to się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba masz na mysli bardzo krotki mini spodniczki i tym podobne prowokacyjne kreacje (widoczne np na scenach muzycznych) ale kto w zimowe noce mialby tak paradowac po lesie czy parku??? a na samotne kobiety w parkach czy lasach napady i tak sie zdarzaja i to niezaleznie od tego jak jest ubrana! na zime to cos takiego http://www.imagebam.com/image/93f23c276344385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie to podstawa
na jesien na polskich ulicach www.fotoszok.pl/show.php/1734017_ca70f970.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×