Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość gość
Pytanie do Angie Rs i jak się chodzi w skóropodobnych spodniach nap latem lub zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nosicie skorzane spodnie latem? no moze nie przy 30 stopniach ale ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często noszę skórzane spodnie, ale to ciuch na jesień i zimę. W letnie miesiące wybieram klasyczne spodnie damskie z tkaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogrodowa - a jakie masz spodnie? w jakim kolorze i z jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny kombinezon choc klasyczne skórzane spodnie beda praktyczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.22 Fajny kombinezon, z drapieznymi wycieciami, a do tego nawet wygodny. Jesli dopasuje sie rozmiar oczywiscie. No i co ciekawe nawet wytrzymaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie z ekoskóy są bardzo niewygodne, lepiej zainwestować spodnie z prawdziwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam niewygodne.. zalezy jakie - skoropodobny material moze byc tez wyzszej jak i nizszej klasy.. naprawde sa tez bardzio mieciutkie.. co najwazniejsze eko sa srednio 10 razy tansze od naturalnej... ta ma super nogi http://www.imagebam.com/image/fda61c447388821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie takie pytanie do pań a czy zdarzyło wam się siedzieć komuś na kolanach jak ktoś miał ubrane spodnie ze skóry i czy jest róźnica jak się siedzi komuś na kolanach jak ktoś ma ubrane spodnie ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona nie dawno usiadła na mnie jak leżałem na łóżku miała skórzaną spódnicę efekt był niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bedziecie smucic jakie to mile i egzotyczne. Coz wiadomo bylo od razu do czego ten temat prowadzi, tylko czemu nie na "Erotycznym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiam się, dlaczego tak mało kobiet chodzi w skórzanych spodniach. Są bardzo uniwersalny i pasują zarówno do minimalistycznego i eleganckiego zestawienia, jak i rockowej, odważnej stylizacji. Prawdziwa skóra jest dość droga, ale skóropodobne spodnie to zakup na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że nigdy takich nie założę bo wydawały mi się obciachowe ale kobiety w takich spodniach bardzo mi się podobały i postanowiłam, że jednak przełamię się i kupię. Jestem z nich bardzo zadowolona bo wyglądam zgrabnie, kobieco i myślałam że będą sztywne ale to mit są naprawdę wygodne, a od wewnątrz są miłe w dotyku. Teraz mogę je polecić. http://modana.com.pl/SPODNIE-DAMSKIE-ECO-11-1-p22464 Mężowi też się w nich podobam. Nie rozumiem dlaczego skóra tak działa na facetów nawet ta eco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra od zawsze jest ibyla najbardziej bliska czlowiekowi (dawniej naturalna - dzis sztuczna - swiat i technologia sie zmienia akle podswiadome instynkty sa wieczne ;) od paru sezonow kazda modna dziewczyna musi miec minimum ze dwie pary w swojej szafie! damska pupa (nawet niedoskonala) wyglada idealnie w takich obcislych spodniach np. moje foto http://postimg.org/image/isplxw9t1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie facesitting w skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę je dość często :) Wcale nie uważam, żeby był tandetne :) Do tego zakładam marynarkę i opaskę Ivybands :) np. czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz znowu Ta opaska IvyBands, chyba muszę kupić bo ciągle o niej gdzieś czytam że taka mega !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad zakupem takich spodni. Tylko właśnie nie wiem, czy w ogóle wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×