Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość paradygmat
zgadzam sie ze jeansy sa najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
jeansy to kazdy ma!! ato inne, moje sie tylko z przodu swieca z tylko jest sztruks wiec na dupie sie nie swieca!!!! bo takich calych ze skory to chyba tez bym nie ubrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
sama tez mam jeansy nawet na sobie ale takie INNE spodnie tez trzeba miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do niepraktyczności. Latem są za gorące, zimą za zimne. Nie są tak elastyczne jak zwykła tkanina. Gorzej przepuszczają powietrze. Trudniej je utrzymać w czystości. Trudno jest je dopasować tak, żeby nie zrobić z figury baleronu. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o teraz ładnie
paradygmat na drugim zdjęciu wyglądasz super :) spodnie ok, dopasowane, nie za luźne, nie za ścisłe- miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
No pewnie! Nie ma to jak dżinsy :-p biodrówki...rybaczki...szorty....a juz lato idzie wiec tylko rączki zacierac i w skakiwac wszystkie w dzinsy :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
ja tych spodni nie ubieram jaqk jest cieplo glownie gdzies na impreze czy jak jest tak kolo 20 stopni , w jeansach wygladasz fajnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze trudno je uszyć tak, żeby nie było lekko wypchniętych kolan, a to się bardzo rzuca w oczy. A w ogóle to bardzo lubię skórę, ale ograniczam się do kurtek, pasków, butów, torebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paradygmat - a mi sie calkiem podoba, uwazam ze wcale nie wygladasz najgorzej ! To ze nie ma ktos sylwetki modelki - to nie znaczy ze nie moze takich nosic ! Tak jak bylo mówione - trzeba dopasowac tylko kró (styl)j do swojej sylwetki! Takie jest moje zdanie! Gratuluje odwagi \"paradygmat\" i naprawde nie masz sie czego wstydzic ! (natomiast to ze nie sa \"zbyt\" wygodne zrzucilbym raczej na material z ktorego sa wykoane - pomysl o prawdziwej \"naturalnej\" skórze !!!). Moze niech ocenia Cie panowie ! ;-) pozdrawiam P.S. do ananke - to moze sie w koncu zdecyduj czy za zimne czy za gorace ? bo zaczynam sama sobie przeczyc ;) wiesz generalnie rzecz biorac - latem jest goraco a zima zimno!! takie sa prawa przyrody !!! co do \"wypychania\" kolan - to nie wina \"uszycia tylko uzytkowania , napewno mniej sie wypychaja i po znacznie dluszym okresie zasu niz np. spodnie dresowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradygmat
bdsm dzieki za szczery komplement:) mam specyficzna figure, kiedys miałam kompleksy na punkcie big ass, ale teraz ekposnuje co trzeba, ukrywam co nie trzeba i jakos sie sobie podobam mimo ze daleko mi do ideału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
Kiedyś widziałam babkę w takim skórzanym kombinezonie, opalona(ale nie z solarki,bo to widac:P ), czarne włosy,ciemna oprawa oczu, faceci sie za nia ogladali...i ja tez pomimo tego,ze sama jestem kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrze policzylem - to na razie tylko 3 Panie sie przyznaly do noszenia takich spodni z czego 2 zamiescily fotki !!! TO NAPRAWDE JUZ WSZYSTKIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
a wogole ktos w takich chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen - przeczytaj wczesniejsze odpowiedzi na forum przed zadaniem pytania !!! ;-) niesety w okresie letnim napewno bedzie pewna przerwa... chyba ze lato bedzie chlodne i deszczowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
bosz to wspolczucia,z jakiej wy epoki jestescie??ja jakos nie widuje na ulicach osob w takich spodniach ale moze dlatego ze miszkam w wielkim miescie a nie w zapyzialej dziurze,gdzie byc moze takie spodnie sa na czasie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
A ja kupilambym , ale ze skory gumy sa super!!! jak ktos ma do sprzedania to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz pierwsze strony dyskusji - tam sa linki do aukcji allegro! do carmen - to chyba to Twoje miasto jest zapadla dziura, bo wlasnie tylko w \"duzych\" miastach mozna takie laski spotkac , wlasnie w malym miasteczkach i wioskach takich brakuje! ;) (zobacz linki do fotek)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
Krakow raczej trudno nazwac malym miastem(dla niewtajemniczonych 3 co do wielkosci w Polsce) i w moim miescie tylko raz czy dwa widzialam panie po 50-tce w takich spodniach no i oczywiscie motocyklistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
a te laski na zdjeciach wygladaja w tych spodniach jak prostytutki(i nikogo nie obrazam-takie mam skojarzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka
ja nosilam kiedys takie spodnie...ale te przedstawione na linkach...sa przykladem kiczu i tandety...fasonu z przed 8lat mnie takie spodnie kosztowaly 450zl..szylam je u kusnierza z wlasnego projektu..i dodam zeby uszyc takie spodnie czekalam pol roku na wymarzona skore..bo skora skorze nie rowna zle wyprawiona jest sztywna i traci sie fason zamiekka znow latwo sie wybija na kolanach i przy szyciu sa problemy wkoncu mi sie udalo..ale kobieta zmienna jest po kilku wyjsciach cieplam je w kat:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka
Zgadzam się w zupełności- spodenki ze skóry są rewelacyjne! Muszę przyznać, że mam słabość do ich kupowania i mam co tu ukrywać już 7 par! (beżowe, brążowe, czarne);D Nie żebym chodziła w nich codziennie (nie mam też żadnych zapędów sado-maso;D), ale do butów na obcasie fajnej koszuli, golfu czy bluzeczki wyglądają super Zaznaczam,że nienawidzę wersji skórzaki+glany+sprana bluza z jakimś zespołem:/ Fakt,że nie każdemu dobrze w takich spodniach i nie każdy się w nich dobrze czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolekcjonerka - NO TO JESTES MOJA BOHATERKĄ !!! ;-) Moze zdecydujesz sie na zanmieszczenie jakis swoich fotek w takich spodniach, np. www.fotosik.pl (oczywiscie moga byc bez twarzy , jesli chcessz zachowac anonimowosc). Moze to przekona inne Panie ! w kazdym razie POZDRAWIAM i gratuljue odwagi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolekcjonerka - NO TO JESTES MOJA BOHATERKĄ !!! ;-) Moze zdecydujesz sie na zanmieszczenie jakis swoich fotek w takich spodniach, np. www.fotosik.pl (oczywiscie moga byc bez twarzy , jesli chcessz zachowac anonimowosc). Moze to przekona inne Panie ! w kazdym razie POZDRAWIAM i gratuljue odwagi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę
Ale z zamszu rudego,mam niestety tylko jedną parę,trudno kupić spodnie z dobrej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, ze ja musze takie spodnie zmierzyć :( Nogi mam do samej szyjki więc wiekszosc spodni jest dla mnie za krotka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogratulowac
nóg do samej szyji ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsm7
kolekcjonerka - ODEZWIJ SIE !!!!!!!!! i co będzie z tymi fotkami ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×