Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

gdusiaczek---> ja nie posiadam od dawna. bralam hormony, czasem sie pojawial a czasem nie... ginek powiedzial, ze okres wroci jak bede wazyla tyle ile wazylam jak go dostalam po raz pierwszy. sprawdzalam w bilansie w ksiazeczce zdrowia, ze wazylam wtedy ok. 52 kilo. wiec musze przytyc 6 zeby go odzyskac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffka! Ty sie tym nie martwisz???? Boze zmien ginka albo nie wiem co, bo to niebezpieczne! Ja od maja nie mam @, ale wtedy tez skonczylam łykac tabletki anty, wiec \"pocieszam\" sie, ze to moze od tego. Martwie sie strasznie, w piatek ide do ginki i musze wydac 125$ za wizyte, ale zalezy mi na tym zeby w przyszlosci miec dziecko i nie zostawie tego tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwie sie...... wrecz jestem zalamana co ja zrobilam ze swoim cialem? ehhh jeszcze w to nie wierze..... gdusiaczek---> czytalam Twoje wypowiedzi na temacie o SB, od kiedy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze skonczyc z tymi atakami bo sie wykoncze psychicznie.... juz sama nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skoro musisz przytyc to jedz normalnie a codziennie pozesz pozwolic sobie na cos slodkiego bez wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie umiem jesc normalnie..... jak juz zaczne to nie moge skonczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm rodzice o tym wiedza? Pogadaj z nimi i popros, zeby z Toba jedli kazdy posilek. A np jak sa w pracy to bierz sobie jogurt czy owoc na polko, na lawke w parku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys mowilam o tym, ze ze strony rodzicow nie mam zadnego wsparcia..... tak szczerze to oni maja w dupie co ja robie, co sie ze mna dzieje... oni maja wylko wymagania wobec mnie ktore musze spelniac, zeby \"zasluzyc\" na bycie ich corka...... np. dwa kierunki studiow rownoczesnie, stypendium naukowe, dlugie wlosy (!), ubrania ktore oni mi wybieraja........ ps. juz nie jeden raz w zlosci lapalam za nozyczki zeby sie pozbyc tych wlosow... moze to bylby przelom? szkoda, ze nie mam tyle odwagi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWa Wredna S
eeeeeee wlosy? ubrania???? matko ja juz mialam na glowie wszystko wlacznie z niebieskimi wlosami i obciecem na zapalke i takimi do pasa. trwala itd.... nic dziwnego ze terapia nie przynosila u Ciebie efektow!!!!!!nic dziwnego ze robisz takie rzeczy...... Ty jestes niewolnica swoich rodzicow!!! podobno jedyne efekty przynosi terapia rodzinna........ jak terapia rodzinna nie przyniesie efektow albo nie beda chciel;i w niej brac udzialu to luffka czy Ty nie mozesz sie zbuntowac? jejku dziewczyno ratuj siebie.... studia mozesz skonczyc za jakis czas- zdrowia nie odratujesz czlowiek to nei maszyna nie masz czesci zamiennych , rzuc jeden kierunek drugi rob zaocznei, znajdz jakas robote i wynies sie od swoich rodzicow to zaczniesz zyc i skonczy sie choroba..inaczej nie dozyjesz mojego wieku a nie jestem przeciez babcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo to nie takie proste :( o terapii rodzinnej wogole nie ma mowy- juz kiedys lekarz to proponowal, ale rodzice powiedzieli, ze to moj problem a nie ich..... czasami juz mi sie nie chce zyc, niechce mi sie walczyc, kontynuowac tego wszystkiego jestem taka samotna, nie mam nikogo siedze caly dzien w domu z nikim nie rozmawiam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWa Wredna S
luffka juz kiedys proponowalam zarowna ja jak tez jedna Mloda ze mieszkamy blisko i jakbys potrzebowala rozmowy w 4 oczy na kazdy temat o zaden problem widzisz masz cale zycie przed soba mnostwo drog i mozliwosci ale jesli nie uwolnisz sie tego to tak naprawde stracisz wszystko...jesli bedziesz chora to nic Ci po dyplomach fakultetach dobrej pracy..juz teraz jestes wrakiem.. wiem ze pewnie bardzo sie boisz zrobic to co zaproponowalam to zrob to bo inaczej Twoje zycie bedzie jeszcze gorsze a nei chcesz tego prawda? sadze ze taka zmiana jest absoltnie konieczna w Twoim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tyle odwagi zeby nagle po 21 latach sprzeciwic sie rodzinie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mieszkasz? ja narazie nie chce pisac miasta bo to malutka miescina... ale mieszkam jakies 30 km od warszawy w strone skierniewic... pociagiem to jest 30 minut jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWa Wredna S
ja jestem w druga strone - Konstancin spotkac sie mozna posrodku w Warszawie :) 21 lat to malo ale i duzo.. masz znajomych ze studiow zaocznych? zobacz jak oni maja.. akademiki, wynajete pokoje- to sa juz dorosli samodzielni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Konstancinie mam nawet jedna znajoma :) ja juz mowilam, ze znajomych mam malo a tym bardziej na studiach zaocznych :o wiem, ze oni maja dobrze- praca, wlasne zycie.... no nic, cos zaczne robic... najpierw posprzatam do konca swoj pokoj a pozniej zajme sie sprzataniem zycia :) i cholera jasna pojde do fryzjera. dziekuje za to, ze moge sie wygadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonkowa
ja tez mieszkam 30km od warszawy. w stronę zachodnia. wies. wiec nie napisze jaka. własnie walcze. isc wpieprzyc chleb czy nie. zjadłam narazie wszystkie ziarna z razowca a reszte odlozylam. dobra. zaraz sie czyms zajme , by nie myslec tyle. ogolnie rzecz biorac jak sie uda wytrwac to bedzie dzis 3dzien ladny. trzymaj się luffka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luffka Ty masz AZ 21 lat a tylko! Wez sie w garsc, nie jestes juz malutka! Poszukaj nawet jakiegos pokoiku do wynajecia, zawsze to cos na poczatek! Prace znajdzies obojetnie jaka w Warszawie.. Musisz sie od rodzicow uwolnic, bo to naprawde chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonkowa
wpadłam napisac ze sie nie udało. jednak. zre z predkoscia swiatła. moja głupota . i koncze juz ten temat. popieram gdusiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Wredna s...
Prawda Gusaiczku? dla mnieto wszystko przez ta chora sytuacje rodzinna... sadze jak ona sie uwloni to zacznie zdrowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Wredna s..
No i na mnie dzis trafilo :( A to wszystko po jajkach, oj beda gazy :( Pozniej zjadlam 2 princessy, pol tabliczki czekolady, bulke z serem i ketchupem, garsc winogrona, musli z mlekiem :( Brzuch jak bania. :( P.S. tez macie takie cuchnace gazy po jajkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po jajkach sie nic nie dzieje :) A chwala Bogu bo bede ich duzo jesc na SBD :) A wlasnie dzwonilam do tesciowej, bo sie dowiedzialam, ze chce rogaliki w walizce wiesc do nas no jej mowie, ze my wolimy rogaliki na cieplo lub ciasto cieplutkie w weekend. To mi powiedziala, ze zeszyt z przepisami wziety i zrobimy cos dobrego jak tylko przyjdzie a rogaliki i babke (!) wezmie jak sie zmieszcza... a na pewno sie zmieszcza znajac jej ;) A my sie boimy o nia, ze ja sprawdza i wywala lub wroca do PL spowrotem i probujemy wszystkich sposobow, zeby tego nie brala:/ Ciezkie moje zycie bedzie w ten weekend ;) A pozniej jeszcze ciezsze jak na SB bede a ona bedzie ciasta piekla.. ratunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mojego kochanego szczurka uspalam u weterynarza :( mial bardzo zaawansowanego raka juz i od kilku dni postepujacy paraliz :( tak pusto teraz w moim pokoju :( dzis juz nawet nie bede myslala o tym, co powinnam dalej zrobic i jak z tego wyjsc bo po prostu cholernie mi smutno......... dobranoc babeczki jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luffka wspolczuje bardzo i przytulam :( Moja ciotka miala szczura i trzymala go w lazience, w klatce. Szczur zawsze byl tam i siedzial po ciemku. Raz mnie zawolala (wszyscy wiedza, ze wiem sporo o zwierzetach,bo ide na weterynarie;)) i pyta co z tym szczurem bo on jest slepy,nie chce jesc i malo co sie rusza.. Opieprzylam ja strasznie, bo jak moze sie dziwic ze slepy i osowialy skoro siedzi non stop po ciemku?! Kazalam wystawic na okno, na sloneczko i swieze powietrze i isc do weta chocby po to zeby go uspil jesli nie da sie wyleczyc! A ona glupia baba, na wszystko jej kasy szkoda i powiedziala, ze \"najwyzej zdechnie\" ! Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to byl kozak ;) wszedzie go bylo pelno, lazil po calym mieszkaniu, kradl jedzenie z kuchni, calymi dniami latal sobie gdzie chcial, reagowal jak sie go wolalo i wogole straszny pieszczoch ;) albinosek- bialutki z czerwonymi oczkami. madra bestia byla z niego :) szkoda, ze odszedl, bo to zawsze byla jakas mila odskocznia :( no nic, zegnam sie na dzis jutro kolejne starcie- mam troche latwiej bo ojciec wraca juz o 14 z pracy wiec napad moglby byc tylko do 14. oby tylko przetrwac pierwszy dzien... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ?? A dzisiaj nie bylo ok? A jutro nie planuj napadu do 14 tylko wyjdz na rower lub gdzies ;) Co do szczurka to ja nienawidze ich ogonow, wiec nie planuje miec zadnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdusiaczek pozwol ze nie skomentuje dnia dzisiejszego bo i tak jest juz mi cholernie wstyd za to co robie........ dobranoc :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Wredna Suka po raz kolejny
Kurwa mac!!!!! po raz nty musze zmieniac nicka bo jakis pieprzpny gowniarz znowu mi go zblokowal! z tymi jajkami to tez jakis niedojebany gowniarz napisal!!!!!!!!! w zyciu bym takich głupot nie wypisywala! to Ty pierdzacy baranie poleprzasz sobie samopoczucie??????????? bawi cie to szczylu??? wracaj do piaskownicy a nie siedz na takim forum! dziewczyny jak ja nienawidze takich podszywaczy!!! wieszalabym za jaja takich debili! jak zobaczycie takie bzdury to na litosc boska zastanowcie sie czy ja bym napisala cos takeigo glupiego!inna rzecz ze ja nie obzeram sie od dawna!nie obzeram sie nie rzygam nie biore lekow!!!!!!!!!!! a jajek smarkaczu nie jadam wiec sam pewnie pierdzisz po jajkach ze takie glupoty wypisujesz! ostatnia moja wypowiedz to pytanie do gdusiaczka! a gowniarzom podszywaczom ktorzy robia sobie jaja z cudego nieszczescia - zycze ze szczerego serca- zeby zachorowali na cos rownie potwornego to moze im sie polepszy w glowkach!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.. poniewaz prawie wszstkie odmiany \"ewa wredna suka\" jakies bydle juz zarezerwowalo to zmienilam nazwe .. i zablokowalam ! a podszywacze do przerzcuania gnoju bo tylko do tego sie gowniarze nadajecie!!!Dziewczyny juz sie nei nabiora, ze to jawypisywje takie farmazony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×